Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Edyta Górniak reaguje na krytykę po preselekcjach do Eurowizji. Twierdzi, że jest wynikiem działań szatana: "Antychryst to inteligenta bestia..."

345
Podziel się:

Edyta Górniak uraczyła instagramową publiczność obszernym wywodem na temat tych, którzy skrytykowali ją po preselekcjach do Eurowizji. Okazała jednak miłosierdzie, "z głębi serca" wybaczając tym, którzy w nią uderzyli. Godne podziwu?

Edyta Górniak reaguje na krytykę po preselekcjach do Eurowizji. Twierdzi, że jest wynikiem działań szatana: "Antychryst to inteligenta bestia..."
Edyta Górniak reaguje na krytykę po preselekcjach do Eurowizji (Instagram)

Choć od głośnych preselekcji do Eurowizji, w wyniku których wyłoniono tegorocznego reprezentanta, minął prawie tydzień, temat wciąż pozostaje wyjątkowo żywy. Wygrana Blanki budzi ogromne emocje, a w sieci stale pojawiają się kolejne "dowody" na to, że to nie ona powinna zwyciężyć.

Edyta Górniak i Allan Krupa w ogniu krytyki po preselekcjach do Eurowizji

W kontekście wyników eurowizyjnych preselekcji sporo mówiło się o Edycie Górniak. Oberwało się także jej synowi. Internauci sugerowali bowiem, że Allan koleguje się z autorką utworu "Solo", a rzekoma znajomość mogła wpłynąć na głosy jury, w którym zasiadała jego znana mama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Allan Krupa skromnie o wsparciu Edyty Górniak w karierze

Edyta Górniak odnosi się do zamieszania wokół preselekcji do Eurowizji

W sobotę wieczorem Górniak postanowiła zabrać głos na temat całego zamieszana. Zrobiła to, w swoim stylu zwracając się do obserwatorów za pośrednictwem Instastories.

Dobry wieczór, kochani. Takie mam refleksje z ostatnich siedmiu dni, mniej więcej. Taki rollercoaster przeszłam trochę... Co jak co, ale ten antychryst to inteligenta bestia - trzeba przyznać. Te systemy przeciwko człowiekowi sprytnie wymyślił - zaczęła "uduchowiona" diwa, dalej rozwodząc się nad psychiką dzisiejszych młodych ludzi:

Wiadomo, że najłatwiej jest ukształtować człowieka młodego, czyli trzeba sięgnąć po dzieci. Zniszczyć człowieka na początku jego edukacji intelektualnej, emocjonalnej i duchowej. Wystarczy zabrać mu rodziców, spowodować, żeby rodzice nie mieli czasu dla dzieci, skusić się, żeby ludzie chcieli żyć ponad stan, a potem podpowiedzieć im: "Ej, słuchaj, weź sobie kredyt, przecież spłacisz tam na spokojnie 30 lat". I ludzie muszą brać jedną, drugą, trzecią pracę, i nie ma rodziców w domu. Kto wychowuje te dzieci? Co się dzieje z dziećmi, które dorastają bez czułości, troski, rozmów, rodzicielstwa? Szukają moralności, zrozumienia i granic, przykładów w internecie. Wiemy, czym jest internet, więc jeśli kolejne i kolejne pokolenia będą wychowywane przez internet, to w zasadzie możemy sobie wychować najtrudniejsze pokolenie ludzi tak nieszczęśliwych, osamotnionych, że będą potrafili nieprzytomnie, w sposób wręcz opętany błagać o widoczność, żeby ich zauważyć i akceptować - prawi 50-latka i kontynuuje wątek zaniedbań:

Zobaczcie, jak to działa. Nawet osoby, które wiedzą, jak patrzeć na świat miłością, jak patrzeć na relacje miłością, też doświadczają trudnych wyzwań. To co dopiero osoby, które nie wiedzą, czym ta miłość jest i nie wiedzą, gdzie jej szukać i jak ją rozpoznać? Zaspakajają się substytutami, bo nie znają faktycznego kształtu i smaku miłości. Te osoby mogą już tylko błądzić. A wyraz tego błądzenia jest bardzo krwisty i bardzo niesmaczny - ubolewa.

Edyta Górniak rozwodzi się na temat internetowych krytyków

Dalej Edyta powoli przechodzi do sedna, rozkładając na czynniki pierwsze to, jak działają hejterzy:

I co dzieje się potem? Potem dzieje się tak, że osoby, które wypełnione są goryczą po brzegi, nie są w stanie udźwignąć sami samotności, żalu, przygnębienia, rozczarowania i muszą przerzucić to na czyjeś ramiona, żeby pozornie dać sobie uczucie ulgi i wtedy każda okazja jest wystarczająco dobra, żeby ten ciężar na kogoś przerzucić. Słusznie czy nie, wychodzą z grabiami na ulicę, z przekonaniem, że na pewno da im to ulgę. Ale prawda jest taka, że nie da im to ulgi. Jest to tylko złudzenie optyczne. Prawda jest taka, że przestrzeń musi zawsze wszystko wyrównać. Jest to tylko kwestią czasu. Wyrównuje to w taki sposób, że ponieważ pochodzimy z miłości i tylko dzięki miłości możemy przetrwać, wszystko, co się dzieje pomiędzy, jest tylko doświadczeniem prostszym lub trudniejszym, żebyśmy to zrozumieli. Jeżeli ktoś nie rozumie, czego nie powinien robić człowiek drugiemu człowiekowi, to będzie doświadczał wyzwań, które nauczą go, co powinno się, a czego nie wolno robić przeciwko drugiemu. Oczywiście jest to zawsze przykre, ale takie jest prawo tego wszechświata. Jesteś tym, co mówisz, jesteś tym, co myślisz, jesteś tym, co czynisz - edukuje "oświecona" gwiazda, następnie dowodząc, że jest miłosierna:

Chciałam powiedzieć, że z głębi serca wybaczam wszystkim, którzy uderzyli nieświadomie w mojego syna, w jego ukochaną, we mnie. Jestem przekonana, że czas odpowie na wszystkie wasze wątpliwości - zwraca się do krytyków i przypomina, że nie ma wpływu na wszystko:

Polecam nie oceniać na skróty, pamiętać, że niezależnie od tego, że jestem osobą wpływową, nie jestem szefem szefów i nie mogę wszystkiego. Pomodlę się za was wszystkich, za wasze uspokojenie, pomodlę się za sprawiedliwość. Bądźcie bezpieczni i niech muzyka jednoczy ludzi, a nie dzieli.

Edyta Górniak docenia wsparcie fanów

Na koniec piosenkarka postanawia połechtać tych, którzy w tym niełatwym czasie okazali jej wsparcie:

P.S. Jestem bardzo dumna ze wszystkich moich prawdziwych fanów, że nigdy nie wyrażacie siebie w sposób agresywny, że jesteście przykładem dla innych społeczności i fanklubów, jak można rozmawiać. Bardzo jestem za to wdzięczna, że nigdy nie musiałabym was upominać o to, żebyście zachowali kulturę osobistą, piękną komunikację, czystą i żebyście byli przykładem dla innych. Kocham was najmocniej - kwituje.

Jesteście wdzięczni Górniak za tę "lekcję"?

Co myślisz o reklamach? Podziel się swoją opinią

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(345)
Nela
3 tyg. temu
Edzia ty potrzebujesz pomocy .
vvvvv
3 tyg. temu
Jaki to paradoks, ze o antychryście krzyczy osoba, która jest przez niego najbardziej opętana. Pieniądze i sława to jedne z największych wabików antychrysta. A największym jest egocentryzm i zbyt wielka wiara we własne racje. Hitler, też był święcie przekonany, że dobrze robi w `49 a potem szedł do kościoła się modlić. Pani Edyto, ten antychryst jest sprytniejszy od Pani.
Bhbh
3 tyg. temu
Macie szczęście że Eurowizja jest w Anglii tam jest duuuużo Polonii. Macie pewność że Blankę wybuczymy i wygwizdzemy jak nikogo wcześniej.
mlpk
3 tyg. temu
nie da się tego czytać. nie dotrwałam do końca. wymiękłam.
sting
3 tyg. temu
Antychrystem jest stacja, która zamiast pełnić misję, zajmuje się szczuciem, judzeniem, podawanie w sposób wyrafinowany i precyzyjny okoliczności w wyniku którego szesnastoletni był ofiarą i hejt jaki się na niego wylał, doprowadził go do ostateczności. Jak ty się z tym czujesz? Ta stacja ciebie zatrudnia i faworyzuje...
Najnowsze komentarze (345)
Magda
3 tyg. temu
Lubie ja! Madrze gada! A to jak bardzo chca z niej zrobic osobe niepowazna, potwierdza tylko prawde zawarta w jej slowach! Brawo Edyta. Kto Ciebie rozumie, ten wygrany, a kto nie- dla nich nie ma zbyt wiele nadziei, wiec tylko modlitwa za nich pomoze zdzialac cuda.
Kimbzo
3 tyg. temu
Ona jest dla mnie skończona. No respect za to co zrobili w TVP
Joanna
3 tyg. temu
Winne całej sytuacji jest TVP. Trudno mieć pretensje do poważnie chorej osoby.
nie do wiary
3 tyg. temu
I straszno i śmieszno.
JTK
3 tyg. temu
Rane, pomoc pilnie potrzebna...Czy TVP naprawdę nie ma instynktu samozachowawczego i powierza taką funkcję osobie ewidentnie ze sporymi kłopotami natury zdrowotnej???
Edyta
3 tyg. temu
Pani Edyto, pani pisze o sobie. Wiadomo przecież że pani od lat nie mieszka z jedynym synem.Odciela go pani od najważniejszych osób w jego życiu, od babci jednej od dziadków drugich, od cioć.Sama też nie utrzymuje pani żadnych kontaktów z rodziną. Nie przekona nas pani tymi bzdurami które mówi bo pani życie zaprzecza tym wartościom o których pani mówi to tylko słowa.
inez
3 tyg. temu
P.Górniak, może pani się zapisze do jakiegoś kółka kościelnego,tam może pani zrobić karierę, zamiast się wysilać na te umoralniające pogadanki.Minęła się pani z powołaniem, zamiast śpiewać było się uczyć, skończyć psychologię,a nie głosić teraz,gdy 50-tka na karku, przemowy i porady, które tylko panią ośmieszają.
StatystaCOVID
3 tyg. temu
A może najpierw do szkoły ....
casey
3 tyg. temu
Kosmos kosmosem ale zajelabys sie edukacja syna bo poki co to macie po rowno. Skonczenie high school w USA jest kpina a promocje daja za frekfencje!!!
Kate
3 tyg. temu
Od uduchowienia ogłuchła biedna 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Wavienne
3 tyg. temu
Edzia,bierz pół!!
veden
3 tyg. temu
i ktos taki jest przewodniczaca juty, chore. T kobieta upodabnia sie do Villas, potrzebuje pomocy
Takaprawda
3 tyg. temu
Kocham te wszystkie "gwiazdeczki", tak upojone popularnością i lajeczkami na swoich kontach w social media, że nagle zaczyna im się wydawać, że są jakimiś guru i mają prawo mówić innym jak mają życ. Zenada pani Edyto, żenada.
Paula
3 tyg. temu
Edi to już całkowicie się odkleiła😅😂
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie