Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Ellen DeGeneres odniosła się do zarzutów o mobbing: "W show wszyscy mieli być traktowani z szacunkiem. PRZEPRASZAM"

51
Podziel się

Gospodyni "The Ellen DeGeneres Show", za którego kulisami dochodzić miało nawet do molestowania seksualnego, w oficjalnym oświadczeniu wyraziła nadzieję szybkiego powrotu na plan. Myślicie, że niebawem rzeczywiście znów będzie mogła udać się do studia?

Ellen DeGeneres odniosła się do zarzutów o mobbing: "W show wszyscy mieli być traktowani z szacunkiem. PRZEPRASZAM"
Ellen DeGeneres odnosi się do zarzutów o mobbing (East News)
bCPpOztx

Ellen DeGeneres przeżywa ostatnio wyjątkowo trudny czas. Od kilku tygodni, przez lata uważana za miłą i sympatyczną prowadząca talk show, mierzy się z nawarstwiającymi się zarzutami o mobbing. W związku z poważnymi oskarżeniami byłych współpracowników przyszłość The Ellen DeGeneres Show stanęła pod znakiem zapytania.

Zdobywczyni nagrody Emmy miała nie tylko traktować kolegów z planu z góry, ale wyraźnie utrudniać im życie. Jeżeli wierzyć relacjom zgłaszających się do mediów osób, które miały "przyjemność" pracować z gospodynią popularnego programu, Ellen wprowadzała iście toksyczną atmosferę. Kobieta podobno zabroniła ekipie nawiązywania z nią kontaktu wzrokowego. Dodatkowo, producenci programu nalegali, by podczas wizyty w studio goście komplementowali DeGeneres.

bCPpOztz

Ustawka w programie Ellen. Meghan zaczęła odbudowywanie wizerunku

Po tym, jak podjęto decyzję, że The Ellen DeGeneres Show zostanie poddany wewnętrznemu dochodzeniu WarnerMedia, głos w sprawie w końcu postanowiła zabrać sama zainteresowana.

W czwartek Amerykanka odniosła się do zarzutów w obszernej notatce, którą wysłała personelowi i która przedostała się do mediów:

bCPpOztF

W pierwszym dniu naszego show podczas spotkania powiedziałam, że "The Ellen DeGeneres Show" będzie szczęśliwym miejscem i wszyscy będą traktowani tu z szacunkiem. Nie ma wątpliwości, że coś się w tej kwestii zmieniło. Jestem rozczarowana i bardzo za to przepraszam - zaczyna DeGeneres.

Moje nazwisko jest w tytule programu i biorę odpowiedzialność za wszystko, co robimy. Wraz z Warner Bros natychmiast rozpoczęliśmy wewnętrzne dochodzenie i wspólnie podejmujemy kroki w celu rozwiązania tych problemów - zapewnia 62-latka i dodaje:

Chcę dopilnować, aby tego typu sytuacje nigdy się nie powtórzyły.

Dowiedziałam się, że ludzie, którzy ze mną pracują i według mnie pracują też dla mnie, mówią w moim imieniu i fałszywie przedstawiają to, kim jestem i to musi się skończyć. Jako ktoś, kto został osądzony i prawie stracił wszystko za to, kim jest naprawdę, rozumiem i żywię głębokie współczucie dla tych, na których patrzy się inaczej lub traktuje się niesprawiedliwie. Nie są równi lub, co gorsza, lekceważeni - czytamy w dalszej części obszernego oświadczenia.

bCPpOztG

Na koniec Ellen wyraża nadzieję rychłego powrotu na plan swojego programu:

Jestem dumna z pracy, którą wykonujemy oraz z zabawy i radości, którymi pomagamy innym ludziom. Chciałabym, aby program kochali nie tylko widzowie, ale także wszyscy, którzy go tworzą. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, którzy nie doświadczyli szczęścia. Gdyby nie COVID, zrobiłabym to osobiście i nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do studia i znów was wszystkich zobaczę.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak prowadząca zdecydowała się przeprosić, pojawiły się kolejne zarzuty skierowane w jej stronę. Jak donosi BuzzFeed, za kulisami talk show zdarzały się przypadki niewłaściwych i nacechowanych seksualnie zachowań zarówno wobec kobiet, jak i mężczyzn.

Według kilku chcących pozostać anonimowymi osób, ich pracujący na planie programu wyżsi rangą koledzy nierzadko wypowiadali komentarze o charakterze jednoznacznie seksualnym. Jak twierdzą informatorzy portalu, doszło nawet do niewłaściwego dotykania współpracowników.

bCPpOztH

Niektórzy z nas byli molestowani seksualnie. Dla dużej części była to pierwsza praca zaraz po college'u i od razu zostali poddani toksycznemu środowisku pracy... - czytamy.

Myślicie, że Ellen uda się z tego wybrnąć?

bCPpOztI
bCPpOzua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(51)
Czobu
2 tyg. temu
Wyglada na to, ze Ellen to istny Amerykański Durczok
Xxxxx
2 tyg. temu
Czemu nikt nie pisze p strajkach w Przeciw pedowood w USA? Ani jednego artykuły na temat zatrzymań gwiazd, Ellen tez ma aresz domowy
Lol
2 tyg. temu
Widać po niej że normalna nie jest
bCPpOzub
Ela
2 tyg. temu
Kobito, swoje juz zarobilas. Daj szansę innym.
Anka
2 tyg. temu
Jak frywolnie operuje liczba mnoga w swoich wyjaśnieniach a przecież wyraźnie mówi się o niej i tylko o niej. Oglądałam kilka jej programów i podlizywanie się jest na porządku dziennym, jaka to ona wspaniała i szczodra. Program zarabia krocie i to stacja sponsoruje prezenty a nie ze swojej kieszeni. Czasem nawet wydaje się podczas rozmów arogancka a co najważniejsze jak na kogoś kto zrobił karierę jako komediantka, bardzo często jest mało zabawna. Wystarczy to śmierci tego show prowadzić nie będzie.
Najnowsze komentarze (51)
Gość
2 tyg. temu
To facet i to niezbyt atrakcyjny!
kik
2 tyg. temu
A to nie facet ?
!Q!
2 tyg. temu
'Degeneres' nazwisko pasuje do jej wnętrza......
Gość
2 tyg. temu
Ja tu wchodzę dla komentarzy, a komentarzy brak
Baba
2 tyg. temu
Najdziwniejsze to jest to, że właśnie te środowiska najwięcej i najgłośniej krzyczą o tolerancji, szacunku a tu masz,, kuku"wychodzi na to, że to ich trzeba tego uczyć. HIMALAJE HIPOKRYZJI
JOLKA
2 tyg. temu
TO TA PANI JEST Z AKTORKA PORTIĄ DE ROSSI !!!!!!!PROWADZI BARDZO ZNANY W USA TALK SHOW!!!!!!!!!
listapokladow
2 tyg. temu
Najpierw na piedestał a teraz obrywa kilofem... czy to za wizyty na wyspie...
Jojo
2 tyg. temu
Dla takich jest zawsze usprawiedliwienie. Cały swiat winny, bo to to srodowisko jest zawsze biedne, dręczone, poniżane, a potem się okazuje , że to snoby, karierowicze i fałszywi ludzie. Czuła się większą gwiazdą niż zapraszani goście. Pani w męskim stroju!
bCPpOztT
Hania
2 tyg. temu
Są jakieś dowody na jej przewinienia, czy tylko słowo przeciwko słowu? Opinia publiczna jak widać już wydała wyrok.
Hhgc
2 tyg. temu
Zobaczcie sobie relacje na instagramie praawda
Bidons
2 tyg. temu
Gdyby nie Chora fascynacja Jakobiaka ta zDeGenerowana nie wiedziałbym, ze ktoś taki wogole istnieje. No ale Pudel widac tez ma mokro bo co jakieś 30 minut od tygodni codziennie jakaś wzmianka o tej pani
Kira
2 tyg. temu
Celebryci, którzy wierzą, że mogą więcej.
Inteligentka
2 tyg. temu
Kiedy do ludzi dotrze, że w telewizji WSZYSTKO jest reżyserowane. Oni grają według cudzego scenariusza. Prowadzący może być kompletnie inną osobą niż widzicie na ekranie. Telewizja kłamie, bo to cyrk dla nas. Dlatego nie ma się co przejmować tym, że nie są idealnie. Są zwyczajni - jak my. Może bardziej egocentryczni i więcej tam narcyzów.
Yyy
2 tyg. temu
Nigdy nie rozumialam jej fenomenu, po na zawsze byla w odczuciu odpychajaca i szorstka
bCPpOzuv