Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Fani krytykują nieudolny komentarz polityczny Maffashion: "Nie wiem, a się wypowiem"

101
Podziel się

Szafiarka chciała zabłysnąć i skomentować ostatnie wydarzenia dotyczące zmian w kodeksie wyborczym, ale obserwatorzy nie docenili jej zaangażowania.

Fani krytykują nieudolny komentarz polityczny Maffashion: "Nie wiem, a się wypowiem"
Maffashion (East News, East News)
bCykaTKd

Sytuacja wywołana rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa jest trudna dla wszystkich. Po zamknięciu wielu miejsc i wprowadzeniu zakazu zgromadzeń powyżej dwóch osób, jesteśmy zdani wyłącznie na siebie i spędzanie czasu w domach.

W sobotę burzę w Sejmie wywołało przegłosowanie poprawki do kodeksu wyborczego, która pozwala na przeprowadzenie wyborów w maju. Taka decyzja posłów spotkała się z ogromną krytyką ze strony nie tylko środowiska prawniczego czy polityków, ale też celebrytów i "zwyczajnych" obywateli.

bCykaTKf

Oznacza to bowiem, że zdrowie i życie nas wszystkich może być zagrożone, jeżeli partia rządząca uzna, że apogeum pandemii nie jest wystarczającym powodem, by przełożyć wybory. Oczywiście PiS może też w ostatniej chwil je odwołać i przyjąć rolę bohaterów, zyskując jeszcze większe poparcie. Wszyscy komentujący są jednak zgodni co do tego, że decyzja o przełożeniu powinna zostać podjęta jak najszybciej.

Do sprzeciwu zatroskanych obywateli dołączyła Julia "Maffashion" Kuczyńska, która lubi od czasu do czasu dzielić się z internautami autorskimi analizami społeczno-politycznymi.

bCykaTKl

Julka zasugerowała na Instastories, że sprawa wyborów jest już "przesądzona", co nie do końca jest prawdą. Do tej pory partia rządząca postarała się wyłącznie o zostawienie sobie otwartej furtki i umożliwienie przeprowadzenia wyborów, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

Nieścisłość ta została wypomniana celebrytce przez jednego z fanów w komentarzach:

Użyła pani określenia, że "zostało przesądzone". To jest nieprawda. Decyzje są podejmowane na bieżąco, do maja wszystko się może wydarzyć. Wypowiada się pani bardzo nieprecyzyjnie, jest to nieuczciwe - wytknął szafiarce internauta.

bCykaTKm

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Julki, która zaczęła w dość nieudolny sposób się tłumaczyć.

Nie jest to podjęta na 100% decyzja, ale mocno walczone jest o to, aby poprawki zostały wcielone w życie i wybory odbyły się w terminie, co dla mnie jest absurdem - wyjaśniła Julka. Przyjmuję na klatę, że za dosadnie powiedziałam i zasugerowałam, że decyzja jest już podjęta. Najgorsze jednak jest to, że po prostu nie ma logicznej i najbezpieczniejszej decyzji o tym, aby wybory zostały przeniesione.

Maffashion zdradziła tym samym, że nie do końca rozumie znaczenie słowa "dosadnie", które bynajmniej nie ma nic wspólnego z zarzuconym jej rozminięciem się z prawdą. By jej słowa mogły zostać określone jako dosadne, musiałyby być najpierw zgodne z faktami.

Kolejna osoba zarzuciła Julce stronniczość i ewidentny brak sympatii wobec obecnej władzy.

bCykaTKn

Dlaczego kłamie pani, mówiąc, że sprawa wyborów jest przesądzona i odbędą się one w maju? Bardzo proszę przestać rozpuszczać takie informacje, bo to jest nadużycie i nieprawda - napisała wzburzona fanka. Ja rozumiem, że nie popiera pani obecnej władzy, ale gdyby uważniej czytała pani wiadomości, to zrozumiałaby pani, jakie działania zostały podjęte. "Nie wiem, to się wypowiem". Słabe i radzę to sprostować.

Szafiarka natychmiast sprostowała, że nie sympatyzuje z żadną partią, a jest jedynie zatroskaną obywatelką, jak my wszyscy.

Nigdzie nie zakomunikowałam, jaką partię popieram. Proszę nie wprowadzać w błąd. A informacje takie, nie inne są publikowane, więc bazuję na nich. One są. To może trzeba odezwać się do innych źródeł, aby pisali rzetelniej... Jeśli faktycznie nie jest to prawda, a obywatele są wprowadzani w błąd? - zapytała szafiarka, obarczając media winą za nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Ja jedynie głośno jestem za tym, aby wybory zostały przesunięte do momentu, kiedy w kraju będzie już normalna sytuacja.

Niestety, zmęczona udzieleniem paru odpowiedzi Julka nie była w stanie dłużej bronić swoich wypowiedzi i zrezygnowała z dalszej dyskusji z fanami.

bCykaTKo

Fajnie, że się wypowiedziała?

bCykaTKG
KOMENTARZE
(101)
Studentka
2 miesiące temu
Nie ma co wymagać od blogerki modowej.Tylko przykre ze ona zarabia dużo więcej pieniądze niż lekarz po 10 latach nauki i pielęgniarka która jest niedocenianym zawodem i której błąd może również kosztować życie a musi brać 2 etaty żeby jakoś wyżyć.Przewartościujmy nasze życie poczytajmy jakaś książkę o naszym ciele,jakiś poemat a nie wydajny pieniądze na kolejny niepotrzebny ciuchy czy krem polecony przez takie osoby.Taki zawód jak „szafiarka” nie powinien wgl istnieć to tylko napędzanie konsumpcjonizmu.Poleca ciuchy które nie pasują do każdej sylwetki i ludzie nie wyglądają w nich dobrze, nie noszą ich albo myślą ze wyglądają dobrze, od tego jest stylistka.Poleca kremy? Każdy ma inna cerę i potrzeby od tego jest kosmetolog.
Elena
2 miesiące temu
Nie wiem a się wypowiem? Ostatnio Pudel wypowiada sie więcej o polityce robiąc to wyjątkowo nieudolnie
!!!
2 miesiące temu
Krytykują ją Grażyny i Janusza, a sami nie mają zielonego pojęcia. ZMIANY W KODEKSIE WYBORCZYM MOŻNA WPROWADZIĆ NAJPOZNIEJ 6 MIESIECY PRZED WYBORAMI! PIS KOLEJNY RAZ ZŁAMAŁ KONSTYTUCJĘ
bCykaTKH
Dozzia
2 miesiące temu
Przecież politycy władzy mówią, że wybory mają się odbyć w terminie, więc co napisała niewłaściwego?
Aaa
2 miesiące temu
Co to znaczy "walczone jest"? Poprawnie byłoby napisać "walczy się ". Za mało książek się czytało za młodu.
Najnowsze komentarze (101)
popi
2 miesiące temu
Granat w waginę i wyjąć zawleczkę .Będzie tylko smród.
lil
2 miesiące temu
A pudelki myślą ?Nie obrażam piesków.!
milka
2 miesiące temu
w ogóle to kto ją słucha i się w dodatku wdaje w dyskusję z nią.. Ona nie ma myśleć i mówić, wystarczy wyglądać, choć i z tym u niej kiepsko..
jaro
2 miesiące temu
Tak to jest, kiedy pustaki wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia:)
Pincet
2 miesiące temu
Pincet, pincet, pinnnnnnnnnnncit
Rrr
2 miesiące temu
Tak sobie zepsuła twarz tą operacja, nie da się na nią patrzeć. Wyglada fatalnie
Maria
2 miesiące temu
PiS! Jestem z Wami! Trzymajcie się 😘
Bankrut
2 miesiące temu
Jak to możliwe, że ona nie potrafi się poprawnie wysłowić?
bCykaTKz
no chey
2 miesiące temu
Tragicznie się to czyta, chyba niezbyt często próbuje wyartykułować swoje przemyślenia, bo styl, w jakim składa zdania aż boli
Oxy
2 miesiące temu
Już lepiej niech aplikuje różne szuwaksy w twarz albo niech sie stroi bo może wyjdzie lepiej niż komentowanie trudnej rzeczywistości :)
Marcia
2 miesiące temu
Dlaczego tak bardzo kaleczy język polski? Nie da się tego ani słuchać ani czytać. Julka, wszystkiego można się nauczyć! Elegancja wypowiedzi osób publicznych jest istotna!
Marcin
2 miesiące temu
Lubię kobiety niezależne finansowo. I szczerze - zazdroszczę jej sukcesu 👏🏻
gos
2 miesiące temu
Julka, masz duze zasiegi i musisz sprawdzac info, ktore wrzucasz po kilka razy. Nie mozna tak bezmyslnie szerzyc fakenewsow.
Gość
2 miesiące temu
Ta pani najpierw powinna się zająć swoją edukacją.
...
Następna strona
bCykaTLb