Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Hotel Paradise". Uwięziony w miłosnym czworokącie Maciek szczerze o przygodzie z programem: "Już generalnie SPLAMIŁEM TU SWÓJ HONOR"

107
Podziel się

Kolejna uczestniczka została przywrócona do programu. Czy zdoła namieszać na ostatnim Rajskim Rozdaniu przed finałem?

"Hotel Paradise". Uwięziony w miłosnym czworokącie Maciek szczerze o przygodzie z programem: "Już generalnie SPLAMIŁEM TU SWÓJ HONOR"
Hotel Paradise (fot. TVN7 - materiały prasowe)
bDJXAKdh

Nowy dzień w Hotelu Paradise tradycyjnie już przyniósł ze sobą więcej pytań bez odpowiedzi. Uczestnicy programu nie wiedzieli, jaką decyzję podejmie Łukasz, który dzięki wygranej w konkurencji z poprzedniego odcinka otrzymał możliwość nadania sobie immunitetu albo przywrócenia do programu Marty, o której względy zabiegał razem z Maciejem, związanym na tę chwilę z zadziorną Olą.

Jak zwykle Łukasz nie spieszył się z ogłoszeniem swojego postanowienia. Gdy jednak przyszła na nie pora, domownicy odetchnęli z ulgą.

bDJXAKdj

Dla mnie decyzja była ostatecznie dość prosta. Wczorajszy wieczór i to, jak zobaczyłem, jak ekipa jest ze sobą zintegrowana, jak silna jest więź między nimi, utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że nie ma większego sensu zaburzać tej harmonii. Poza tym bardzo tęsknię za Martą i fajnie byłoby ją zobaczyć - powiedział, przywracają tym samym Martę do programu.

Zobacz także: Klaudia El Dursi zdradza: "TVN WYNAJĄŁ SZAMANA, żeby przepędzić deszcz!"

Maciej znalazł się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Na odchodne obiecał Marcie, że to dla niej wygra ten program. Natomiast kilka dni później w trakcie "Puszki Pandory" wyznał, że dziewczyna jest już dla niego przeszłością i postanawia skupić się na relacji z Olą. Wieści te niespecjalnie pocieszyły obdarowaną drugą szansą szatynkę, która była przekonana, że wróci prosto w objęcia Macieja.

bDJXAKdp

Po pełnej napięć i niedomówień rozmowie wszyscy rezydenci Hotelu Paradise zostali poproszeni o przetransportowanie się na plażę, gdzie panie miały wziąć udział w konkurencji sportowej. Zwyciężczyni - Ola - otrzymała możliwość obdarowania jednego z pozostałych w programie panów immunitetem. Wraz ze swoimi tymczasowymi absztyfikantami - Szymonem i Maciejem, postanowiła więc uknuć plan, aby obu uratować przed nadciągającą eliminacją i przy okazji pozbyć się konkurencji.

Ja już generalnie swój honor splamiłem tutaj parę razy. Zszargałem go dość mocno. Sprawną honorową jest wybranie Oli, chyba że stanie się coś niespodziewanego. Nie wykluczam tego - wyznał przed kamerami Maciej.

W międzyczasie Szymon namawiał go do przerwania sielanki Chrisa i partnerki Marietty, która zdecydowanie nie wzbudzała ich sympatii.

bDJXAKdq

Zagrożona para w mig wyczuła, że ich przygoda z programem może zakończyć się szybciej, niż przypuszczali.

Mi się wydaje, że możemy dzisiaj odpaść. Jeżeli któryś z nich dostanie immunitet, Szymon, to może nas wyrzucić jako parę. Bo nie wierzę w to, że singiel nie może wziąć pary - dumała spowita chmurą papierosowego dymu Marietta.

Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy uczestników? Oglądajcie Hotel Paradise codziennie o godzinie 20 w TVN7.

bDJXAKdr
bDJXAKds
bDJXAKdK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(107)
Kirck
11 miesięcy temu
Ta z tatuażem ma usta jak autoreklame,co lubi robić panom..dno i ulica z latarniami
gość
11 miesięcy temu
Jakieś krótkonóżkie te wszystkie laseczki. Czasem jedna fota obnaża rzeczywistość. Sztuczne usta też łatwo zdekonspirować.
gość
11 miesięcy temu
"Splamił honor" - ale kasa nie śmierdzi.
bDJXAKdL
Rrr
11 miesięcy temu
Marta po co wróciłaś do tego programu...wyrzucłaś najlepszego gracza. Wielka szkoda że jakiś lovelas to wygra
Xxd
11 miesięcy temu
Jawny burdel na kółkach ci co to oglądają nudne mają życie i żyją romansami zdradami innych z braku iskierki w swoim życiu żal.pl
dase
11 miesięcy temu
wszyscy tam występujący ,bez wyjątku to ciała astralne ! wyrazy współczucia ! debilizm nie zna granic
Zwykly ja
11 miesięcy temu
Dobrze, ze odpadl Maciek. Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada.
Lena
11 miesięcy temu
Martyna strasznie jedzie po Lukaszu. Taka z niej zolza.
Dxcccc
11 miesięcy temu
1. Co ludzie są naprawdę mało urodziwi. 2. Pani na zdjęciu... CO TO JEST? CO ONA MA NA MIEJSCU UST?!?!
Kotek
11 miesięcy temu
Łukasz to najprzystojniejszy facet w Hotelu!
Kotek
11 miesięcy temu
Łukasz najprzystojniejszy mężczyzna, z klasą. Cieszę się, że jest z Martą, bo ona ma honor , czego jemu tez nie brakuje. Najlepsza para w Hotelu
Dori
11 miesięcy temu
Generalnie to chyba kazdy kto bierze udzial w takim syfie nie ma honoru jak dla mnie burdel na kolkach
Wielebny
11 miesięcy temu
Maciek hmmm jak dla mnie pełen szacunek . Uważam że w tej sytuacji rozegrał to najlepiej jak tylko było można. Szkoda że akurat dziś musiał odpaść ale tak toczy się gra. Mam nadzieję że jednak stanie się jeszcze coś nieprzewidywalnego i jakimś cudem zobaczymy gracza numer 1 znów na pozycji. Trzymaj się Wodzu !!!
bDJXAKdD
Qqq
11 miesięcy temu
Łukasz mimo że bardzo podobny do Stiflera i jak się na niego patrzy ma się przed oczami American Pie i te miny nawet podobne to jednak w głowie coś ma i najlepiej wypada jak do tej pory z facetów biorąc pod uwagę wszystko A że nie może się dogadać z resztą jak to mówi klasyk " nie gadaj z głupim bo najpierw sprowadzi cię do Twojego poziomu A później pokona doświadczeniem
...
Następna strona
bDJXAKef