Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Hotel Paradise". Widzowie zażenowani zachowaniem Luizy: "Jest ZAKŁAMANA I FAŁSZYWA"

214
Podziel się

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Luiza w ostrych słowach skrytykowała Olę. Jeszcze niedawno uczestniczki zapewniały o swojej szczerej przyjaźni i wspólnie snuły intrygi. Wielu widzów oskarżyło więc Luizę o hipokryzję. Słusznie?

"Hotel Paradise". Widzowie zażenowani zachowaniem Luizy: "Jest ZAKŁAMANA I FAŁSZYWA"
"Hotel Paradise". Widzowie oburzeni słowami Luizy o Oli (Instagram @hotelparadise.tvn7)
bDZFPIet

W Hotelu Paradise bez wątpienia nie brakuje ostatnio zaskakujących zmian. Tuż po długo wyczekiwanej przez widzów eliminacji Oli, program opuściło aż trzech uczestników: Michał, Mariusz i Krzysiek. Nagle jednak do show przywrócono Kornelię, która otrzymała także możliwość uratowania jednego z panów przed powrotem do domu.

Ostatni odcinek Hotelu Paradise już zdążył odbić się wśród widzów szerokim echem - i to nie tylko za sprawą powrotu Kornelii. Fanom programu poważnie naraziła się Luiza, która postanowiła podzielić się z pozostałymi uczestnikami przemyśleniami na temat Oli. Panie od samego początku programu zapewniały, że łączy je prawdziwa przyjaźń i często spiskowały razem przeciwko pozostałym mieszkańcom hotelu na Zanzibarze. Wiele wskazuje jednak na to, że więź uczestniczek niekoniecznie była aż tak wyjątkowa. Luiza jest bowiem przekonana, że relacja z Olą wcale nie wyszła jej na dobre.

bDZFPIev

Nie wiem czemu, ale czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ - stwierdziła.

Luiza otwarcie zrzuciła także na przyjaciółkę odpowiedzialność za wszystkie intrygi. Co ciekawe, wcześniej ona sama namówiła Simona i Bibi, by zagłosowali za usunięciem Oli z programu.

bDZFPIeB

Cały czas mnie ciągnęło do was wszystkich, żeby mieć z wami dużo kontaktu, ale jak gadałam z Olą sam na sam, to ona ciągle jakieś konspiry, to to, to tamto. Nie czuję, żeby to było moje. Cieszę się, bo wiem, że gdyby była Ola, to wczorajsza decyzja o odpadnięciu Michała, to zasugerowałabym się jej opinią. A tak to była moja decyzja w stu procentach. Nie wybrałam Michała, bo powiedział mi, że chce rozdzielić najpewniejsze pary. Wy nic mi nie zrobiliście, jesteście dla mnie jak rodzina i wspieracie mnie we wszystkim. Dlaczego miałabym robić wam kwas, skoro wy mi nic złego nie zrobiliście - tłumaczyła Luiza.

Inne uczestniczki programu zgodziły się z jej spostrzeżeniami.

Ona nie pozwalała ci, żebyś się z kimś sparowała. Była strasznie wpływowa - komentowała Bibi.

Ale wiecie, jakby to było, gdybyście nie wyczuli Oli? Do końca byś za nią była, a ona na końcu by cię odpuliła - dodała świeżo przywrócona do Hotelu Paradise Kornelia.

bDZFPIeC

Słowa Luizy wyjątkowo nie spodobały się jednak widzom programu. Wielu internautów zarzuciło uczestniczce dwulicowość i próbę przypodobania się pozostałym mieszkańcom hotelu na Zanzibarze.

Luiza ładnie d*pę obrabia wszystkim po kolei. Teraz nawet swojej najlepszej przyjaciółce Oli... (...) Skąd się biorą tacy zakłamani ludzi?/ Ona jest tak zakłamana i fałszywa, że dziwie się, że inny uczestnicy po obejrzeniu tego utrzymują z nią kontakt/Luizie wiatr wieje w drugą stronę, więc trzeba się ustawić adekwatnie do sytuacji. Obgaduje Olę, ale sama nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Byle tylko przypodobać się innym współzawodnikom/Jak odchodziła Ola to Lui mówiła, że to jej najlepsza siostra. Hit/Luiza jaka chorągiewka. Olka by weszła i dalej by szponciły/Taki Olka rzekomo miała na nią zły wpływ, a jakoś po programie trzymają się razem. Ciągnie swój do swego, czysta hipokryzja/ Jak się ma takich "przyjaciół" jak Luiza, to już nie trzeba mieć wrogów... - pisali widzowie na oficjalnym instagramowym profilu programu.

Podzielacie oburzenie widzów Hotelu Paradise?

bDZFPIeD

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDZFPIeE
bDZFPIeW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(214)
Xdd
2 tyg. temu
Ani to ładne ani mądre
321
2 tyg. temu
Ola i Luiza są koszmarne
Kasiulek
2 tyg. temu
Nie moge patrzec na tego mopsa. Bardzo irytujaca.nie wiem co faceci w niej widzą
bDZFPIeX
Gosc
2 tyg. temu
Dno. I program i uczestnicy
Haaa
2 tyg. temu
Od samego początku
Najnowsze komentarze (214)
Fakty nie hej...
1 tyg. temu
Widzowie widzą jak wyjątkowo fałszywa, krzykliwa i faworyzowana przez TVN jest Benzouaoua. Nie zdziwię się jeżeli El Dursi i matka lub ojciec Luizy się znają.
Monia
1 tyg. temu
Lujza fałszywa aż przykro patrzeć
Natka
2 tyg. temu
Siedzą tylko czas i odpoczywają na rajskiej plaży i knują. Super życie. Ja to się nie mogę doczekać, aż w końcu pojadę na urlop do Grand Lubicz w Ustce. To dopiero będzie.
Natka
2 tyg. temu
Siedzą tylko czas i odpoczywają na rajskiej plaży i knują. Super życie. Ja to się nie mogę doczekać, aż w końcu pojadę na urlop do Grand Lubicz w Ustce. To dopiero będzie.
Ozi
2 tyg. temu
Gadanie,tam nie ma przyjaźni ,jest rywalizacja i parcie do wygranej.
MIMI
2 tyg. temu
Bez sensu. Skoro Luiza tak ją obgaduje, to po co chciała się przyjaźnić z Olą? Chciała ją obrobić czy co? Porażka
Ktoś
2 tyg. temu
Nareszcie ktoś to zauważył! Luiza koszmarna, fałszywa intrygantka...! Mnie Oli szkoda, źle zainwestowała w przyjaciółkę i chłopaka... Michał też chwiejny jak chorągiewka!
Gośka
2 tyg. temu
Luiza taka księżniczka że cały czas czeka na księcia a tak na poważnie to powinna już dawno odpaść ponieważ jest najbardziej fałszywa osoba w hotelu, obrabia d..e każdemu gdzie się do kogo obróci i najgorsze że mieszkańcy hotelu maja klapki na oczach...
bDZFPIeP
Ndk
2 tyg. temu
Luzia zakłamana do szpiku kości . Dramat . Ola dokładnie tak samo , więc obie są siebie warte . Jedna i druga nie warta zachodu .
Porażka
2 tyg. temu
Szczerze nie życzę nikomu takiej fałszywej przyjaciółki, szczerze nie znam takiej fałszywej osoby jak ona a mam 34 lata
Jaki
2 tyg. temu
To jest heretyczka z zaburzeniami osobowości, taki program właśnie odsłonił fałszywy harakter i pewnie wielu jej znajomych odwróci się od niej. Najbardziej fałszywa osoba że wszystkich edycji
Gość
2 tyg. temu
Sid do Bibi we wczorajszym odcinku: rozszerz nogi dla mnie... Ona jest jakaś nie tego...
Laktator.
2 tyg. temu
od szyi do pasa jest super, reszta jest milczeniem.
Polka
2 tyg. temu
Luiza jest przykładem podstępnego człowieka i cwanego po trupach do celu. LEPIEJ NIE MIEĆ TAKIEJ PRZYJACIÓŁKI BO ONA ZADAJE CIOSY W PLECY UŚMIECHAJĄC SIE DO CIEBIE. BRRRR
...
Następna strona
bDZFPIfr