Goss
|

Idris Elba zdradza, jak się czuje po 10 dniach walki z koronawirusem i dopytuje: "Mam nadzieję, że jakoś dajecie radę z tym G*WNEM"

31
Podziel się

Aktor postanowił podzielić się ze światem swoim progresem w zmaganiach z COVID-19. "Wciąż przebywam w kwarantannie domowej" - pisze.

Idris Elba zdradza, jak się czuje po 10 dniach walki z koronawirusem i dopytuje: "Mam nadzieję, że jakoś dajecie radę z tym G*WNEM"
Idris Elba komentuje swój stan zdrowia (Twitter.com, East News)

Koronawirus wciąż nie odpuszcza i sieje postrach wśród obywateli wielu krajów. Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych zakażeniach, a wśród osób zmagających się z COVID-19 znalazło się też wiele znanych osobistości. Do tej pory nierówną walkę z niesławnym wirusem musieli stoczyć między innymi Tom Hanks z żoną, książę Karol czy aktor Idris Elba.


Zobacz: Idris Elba też ma KORONAWIRUSA: "Nie mam jeszcze symptomów. BEZ PANIKI"


Kilkanaście dni temu Elba wykonał test na koronawirusa po tym, jak wśród jego współpracowników na planie produkcji The Harder They Fall znalazła się osoba zakażona. Wynik niestety okazał się pozytywny i od tej pory aktor poddawany jest kwarantannie domowej. Wkrótce z pełną świadomością potencjalnego zagrożenia dołączyła do niego żona, która sama też walczy teraz z chorobą.


Przypomnijmy: Zakażony Idris Elba odpowiada na pytania o testy na koronawirusa: "KAŻDY powinien być w stanie je zrobić, nieważne czy biedny, czy bogaty"


Od momentu wykrycia u Idrisa koronawirusa minęło już 10 dni, dlatego sam zainteresowany postanowił podzielić się teraz ze światem progresem w walce z zakażeniem. Aktor przyznaje, że wciąż przebywa w kwarantannie domowej, jednak do tej pory nie poczuł nagłej zmiany w stanie zdrowia.


Mam nadzieję, że jakoś dajecie radę z tym g*wnem. Wciąż przebywam w kwarantannie domowej. Czuję się dobrze, raczej niewiele się zmieniło. Doktor powiedział nam, że potem będziemy przez jakiś czas uodpornieni, bo nasz organizm wytworzy przeciwciała. Wtedy mamy nadzieję wrócić do Londynu. Trzymajcie się - czytamy na profilu aktora na Twitterze.


Jeden z fanów postanowił przy okazji zapytać, czy aktor odczuwał do tej pory jakiekolwiek symptomy zakażenia. Elba przyznaje, że w dniu badania odczuwał jedynie ból mięśni i głowy, jednak potem nic więcej się już nie działo.


Cieszycie się, że powoli wraca do zdrowia?

KOMENTARZE
(31)
123
2 tyg. temu
Na takie informacje czekam, spokojne, rzeczowe, bez siania psychozy strachu. Życzę zdrowia
Wiosna
2 tyg. temu
Dziękujemy wszystkim kurierom za ich ciężką pracę.
Zdrówka
2 tyg. temu
Jedyny plus bogaczy, że w razie choroby mogą zapewnić sobie najlepszą opiekę i leki
Yffghj
2 tyg. temu
Milo ze pytasz. W pols e umrzesz zanim zrobia test. Nawet Do statystyk nie wpisza.
CO_PIS-20
2 tyg. temu
w Polsce jest jedna zaraza.....opanowała już pół Polski.....PIS-20
Najnowsze komentarze (31)
JP III
7 dni temu
Idris !!! Dajemy !!! :-)))
judasz
1 tyg. temu
Moge go w pupe zaszczepic
kiki
2 tyg. temu
Zdrowy facet. Zazdroszczę.
Aska
2 tyg. temu
Wydawał się takim mądrym goście, a tu dupa. Kolejny umierający...
Palma
2 tyg. temu
Skad u niektorych to zamilowanie do lancuchow?
Ech
2 tyg. temu
No faktycznie, strasznie się zmaga, skoro nic mu nie dolega.
Aga
2 tyg. temu
no pewnie. cieszymy się jak zdrowieje każdy chory.Co to za pytanie Pudlu?
figaro
2 tyg. temu
kolejny aktorzyna hoolywodzki rzekomo chory a nakaz w szufladzie jak reszta kolegów wszyscy ngle i razem juz wierze hah
ewa
2 tyg. temu
Bogatemu to i korona slabiej przechodzi.
Ani
2 tyg. temu
Ludziom chorym nie chcą robić testów na obecność wirusa tylko każą im siedzieć pod kwarantanna. A jemu bez symptomów zrobili...
5-g
2 tyg. temu
walka z 5g trwa dalej
Jusx
2 tyg. temu
Wiosna kierowcy c+e jedzenie
Piach
2 tyg. temu
W czasie epidemii bardzo wazne sa wypowiedzi ludzi nauki. Tu wypowiedzial sie nam znany doktor habilitowany medycyny, prywatnie powiesciopisarz i dramaturg. Dlatego pieknie sie wyslawia "g****". Polacy dziekuja.
Pytający
2 tyg. temu
Autor jest debilem. W temacie jest, że ten gość "dopytuje", a ja się dopytuję: gdzie jest pytanie?