Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Jarosław Jakimowicz UBOLEWA nad zwolnieniem Artura Orzecha z TVP: "Bardzo mi przykro czytać te wszystkie informacje"

115
Podziel się:

Skonfliktowany z TVP Artur Orzech definitywnie żegna się ze stacją. Dość niespodziewanie wstawił się za nim... Jarosław Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz UBOLEWA nad zwolnieniem Artura Orzecha z TVP: "Bardzo mi przykro czytać te wszystkie informacje"
Jarosław Jakimowicz UBOLEWA nad zwolnieniem Artura Orzecha z TVP (akpa)
bEKjYAgR

Artur Orzech był związany z TVP od lat. Dziennikarz co roku komentował na żywo konkurs Eurowizji, prowadził liczne imprezy muzyczne oraz program Szansa na sukces. Niestety w marcu współpraca z Telewizją Polską zakończyła się z hukiem. Orzech nie stawił się na nagraniach odcinka charytatywnego Szansy, a o swojej niedyspozycyjności dał znać producentom zaledwie dwie godziny przed emisją programu. TVP zareagowało błyskawicznie i zaangażowało do programu Marka Sierockiego.

Zmiana prowadzącego nastąpiła w wyniku niedotrzymania przez Artura Orzecha warunków umowy z TVP - napisano w oświadczeniu stacji.

bEKjYAgT

Niestety nieco inną wersję wydarzeń przedstawił sam Orzech. We wpisie, który dość szybko zniknął z jego profilu na Facebooku, podał zgoła inne powody zakończenia współpracy.

Panie Kurski, wiem doskonale, jak mnie pan ceni, ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i pana Pietrzaka. Proszę pana, nie zamierzam już prowadzić Szansy. Ma pan inne gwiazdy - napisał.

Zobacz także: W "Wiadomościach" TVP zobaczyła swoje nazwisko. "To mnie dotknęło"
bEKjYAgZ

Mimo konfliktu z przełożonymi Orzech ma wciąż wielu kolegów w stacji. Ciepłe słowa pod adresem dziennikarza wygłosił ostatnio Rafał Brzozowski. Kilka miłych zdań o dziwo sklecił też Jarosław Jakimowicz, który prawie nigdy nie podważa zdania decydentów w Telewizji Polskiej.

Mimo, że nie łączy nas jakaś zdarzyła znajomość, to bardzo przykro mi słuchać i czytać te wszystkie informacje na temat Artura. Byliśmy kiedyś razem w Teheranie. Chciałbym zobaczyć Ciebie znów w ekranie. Trzymaj się - napisał Jakimowicz.

Spodziewaliście się po nim takiego gestu?

bEKjYAha
bEKjYAhb
bEKjYAhu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Beata
6 miesięcy temu
Byl za madry dla TVP , umial samodzielnie myslec , To duzy blad w TVP ‼️ Musial odejsc ‼️‼️‼️
Polka
6 miesięcy temu
Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrał. Frédéric Joliot-Curie (1900-1958)
Zdziwiony
6 miesięcy temu
Kiedyś „dziennikarze” umieli pisać... Pan J napisał z błędami interpunkcyjnymi, nie mówiąc już o pilnowaniu autokorekty...
bEKjYAhv
ZZZ
6 miesięcy temu
Tak kończą ci, którzy narażą się jego telewizyjnej wysokości... Gulp!
Tycoon
6 miesięcy temu
Będziesz następny
Najnowsze komentarze (115)
dominik
6 miesięcy temu
No trochę słabo postąpił, bo naraził TVP na duże koszta, więc mimo sympatii do prowadzącego, został słusznie zwolniony
miki
6 miesięcy temu
Człowiek bez honoru i pokazał gdzie ma tych wszystkich widzów którzy go lubili. Orzech tak prędko pracy nie znajdzie z takim podejściem
romanecki
6 miesięcy temu
O ile darzę go taką sympatią, to na zwolnienie z TVP sobie zasłużył. Przecież gotowość do nagrań to koszta, praca sztabu ludzi.....a ten sobie nie wpada, bo co mu tam
rota
6 miesięcy temu
Już nie przesadzajmy nie był w końcu taki święty ten cały Orzech. Zachował się słabo to takie są skutki jego zwolnienia
kasia
6 miesięcy temu
Wiecie co temat odświeżony, przecież wiadomo, że Orzech pojechał po bandzie i w zasadzie jego zwolnienie to był mus.
tymek
6 miesięcy temu
Orzecha i jego akcje to ja pamiętam i absolutnie popieram tvp, nie stawił się w pracy więc rozwiązali z nim umowe.
grzegorz
6 miesięcy temu
No szkoda, że nie poprowadzi już szansy na sukces, ale jakby nie patrzeć sam sobie jest winien. Nie można od tak sobie pisać przed nagraniem, że mnie nie będzie.
witusia
6 miesięcy temu
Można kogoś lubić i ja tutaj nie widzę żadnego problemu, że kolega wspiera kolegę. Ale drugiej strony to Pan Artur dość mocno sobie nagrabił. Te całe zwolnienie nie wzięło się znikąd...
bEKjYAhn
Zofia
6 miesięcy temu
Jakomowicz powinien wylecieć z telewizji
cudawianka
6 miesięcy temu
Eurowizja bez Pana już nie będzie taka jak dawniej, prosze wrócić!!!
tamara
6 miesięcy temu
Sam sobie zasłużył tak naprawdę tym zwolnieniem. Niby dorosły człowiek a zachował się bardzo słabo. Także nie ma co go żałować
0,7l.
6 miesięcy temu
Orzech nie pij tyle i nie zadzieraj nosa, trochę pokory i skromności, a będzie dobrze. Nie ma idealnych ludzi, są tylko różni i tyle.
anka
6 miesięcy temu
Zmiany są i będą i trzeba się z tym liczyć. Orzech był sympatyczny, ale taki trochę za bardzo falki o olejem. Niby program muzyczny prowadził ale w ogóle nie miał do tego werwy i zapału
🤣🤣🤣
6 miesięcy temu
To on umie czytać ? 😲🤣
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKjYAig
bEKjYAih
bEKjYAii
bEKjYAij
bEKjYAik
bEKjYAhP