Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Justin Bieber domaga się 20 MILIONÓW odszkodowania od internautek, które oskarżyły go o molestowanie!

70
Podziel się

Gwiazdor postanowił zawalczyć o dobre imię na drodze sądowej. Wierzycie w jego niewinność?

Justin Bieber domaga się 20 MILIONÓW odszkodowania od internautek, które oskarżyły go o molestowanie!
Justin Bieber odpiera oskarżenia o moletowanie seksualne (Getty Images)
bCXTztUB

Justin Bieber od lat funkcjonuje w show biznesie jako idol nastolatek. Rzesze wiernych fanek zapewniają mu jednak nie tylko wysoką sprzedaż kolejnych albumów, lecz również nieustanne zainteresowanie mediów.

Od kilku lat wizerunek "idealnego" bożyszcza nastolatek mocno chyba uwiera wokalistę, który ma na swoim koncie coraz więcej skandali. Ostatni jest jednak najpoważniejszym z dotychczasowych.

Justin Bieber został bowiem oskarżony o molestowanie przez użytkowniczkę Twittera o imieniu Danielle. Kobieta twierdzi, że w marcu 2014 roku wraz z grupą znajomych została zaproszona przez piosenkarza do hotelu Four Seasons w Teksasie. Do samego incydentu miał natomiast dojść, gdy rzekomo poszkodowana poszła z gwiazdorem do osobnego pokoju.

bCXTztUD

Jakby tego było mało, inna internautka, przedstawiająca się jako Kadi również zarzuciła Bieberowi niedopuszczalne zachowanie, którego z kolei miał dopuścić się w 2015 roku w Nowym Jorku.

bCXTztUJ

Bieber od samego początku zapewniał, że nie ma nic wspólnego z zarzucanymi mu czynami. Aby odeprzeć oskarżenia wspomnianej wcześniej Danielle, wokalista zebrał nawet pokaźny materiał dowodowy, mający udowodnić, że nie mógł on znajdować się teksańskim hotelu w dzień rzekomego incydentu.

Kanadyjski gwiazdor opublikował na swoim twitterowym profilu serię artykułów prasowych oraz potwierdzenia płatności z Airbnb, w którym pomieszkiwał podczas wizyty w Austin. Justin skontaktował się nawet z pracownikami tamtejszego hotelu Four Seasons, powołał się także na swoją byłą dziewczynę.

(...) Potwierdziliśmy również u kierownika regionalnego Four Seasons, że nigdy nie byłem na jego terenie 9 marca ani nie byłem gościem 9 lub 10 marca (...) Zdjęcia mnie i Seleny, które udostępniłem, jasno pokazują, że byliśmy razem tamtej nocy (...) - zapewnił w jednym ze swoim wpisów wokalista.

Mąż Hailey Bieber otwarcie przyznał, że wszelkie oskarżenia o molestowanie seksualne powinny być traktowane z należytą powagą. Podkreślił również jednak, że on sam nigdy nie dopuścił się zarzucanych mu czynów. Dlatego też zapowiedział podjęcie stosownych działań na drodze sądowej.

bCXTztUK

Okazuje się, że Bieber i jego przedstawiciele zdążyli już złożyć pozwy przeciwko dwóm użytkowniczkom Twittera, które publicznie oskarżyły go o molestowanie. Prawnikom 26-latka udało się ponoć zebrać wystarczającą ilość materiału dowodowego, aby całkowicie oczyścić dobre imię swojego klienta.

W ramach zadośćuczynienia za nadszarpnięty wizerunek wokalista domaga się od każdej z kobiet aż 10 mln dolarów. Bardzo możliwe, że oba twitterowe konta należą jednak do tej samej osoby.

Wierzycie w niewinność Justina Biebera?

bCXTztUL
bCXTztUM
bCXTztVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
nie
3 miesiące temu
i dobrze, pokazał dowody że go tam nawet nie było. fałszywe oskarzanie powinno byc karane tak jak samo przestępstwo. zwłaszcza gwałt.
Ewa
3 miesiące temu
Ok jezeli jest w stanie udowodnic niewinnosc to tak, wierze mu
Niki
3 miesiące temu
Jeśli faktycznie tego nie zrobił to niech walczy o swoje
bCXTztVf
Hah
3 miesiące temu
To nie jest żaden przypadek. Został oskarżony przez dwie dziewczyny o gwałt po tym iak zaczął mówic o pizzagate. To ostrzeżenie
JJDD
3 miesiące temu
I bardzo dobrze, że z grubej rury domaga się 20 milionów. Pieniądze pewnie i tak przeznaczy na jakąś organizację, a dziewczyna (lub dwie) dostanie stosowną nauczkę. Takim oskarżeniem mogła zniszczyć mu karierę i całe życie. Teraz sama poczuje tego smak. Zamiast na własny dom czy mieszkanie będzie całe życie pracować na spłatę tej sumy.
Najnowsze komentarze (70)
aleks6662920
3 miesiące temu
Nie słuszne pomówienia powinny być surowo karane
aleks6662920
3 miesiące temu
Dlaczego jak ktoś ma pieniądze to zawsze ktoś chce coś od niego wyłudzić, okraść go. Ludzie nie mogą wziąć się do pracy, tylko koniecznie muszą dostać coś bez włożenia w to wysiłku.
Gość
3 miesiące temu
Wszystkie fałszywe (jeśli dowiodą że naprawdę fałszywe) oskarżenia powinny być SUROWO karane.
katw
3 miesiące temu
oczywiście ze mu wierze zaczyna się nagonka bo powiedział do czego był zmuszany i co się dzieje w Hollywood tak samo było z Gibsonem ale on a się sam podkladal bo pil
AMZ
3 miesiące temu
Nie cierpie u niego tego wasika. Wasik byl modny w latach 90 tych Biber.
ABC
3 miesiące temu
A skad ci internautki wezma 20 milionow chlopie?
Cyniczka
3 miesiące temu
Nie rozumiem pytania "Wierzycie w jego niewinność"? Już osądziliście? Już wydaliście wyrok? Na jakiej podstawie? Bo zgłosiły się dwie osoby i rzuciły oskarżeniami? A jaka pewność, że te oskarżenia są prawdziwe? 6 i 5 lat to długo - bardzo ciężko po takim czasie udowodnić przestępstwo molestowania.
Hhj
3 miesiące temu
No spoko. Ale kwotę wziął z kosmosu. Myśli że zwykli ludzie tyle kasy mają,? Sąd tyle nie zasadzi. Jak da 5 tyś dolarów to będzie dobrze.
bCXTztUX
Gość
3 miesiące temu
Fajny tylko te wąsy 🤔
Gosc
3 miesiące temu
I wlasnie przez te 20 milionów może milczy większość biednych ofiar. Bo się boja zemsty grubych ryb. Nawet ja jestem tego przykładem bo nie walczyłam z bogatym byłym dlatego ze nie wierze w sady gdy cwany bogacz staje naprzeciw ubogiej osoby. Drogi prawnik to nie to samo co obrońca z urzędu
Jan
3 miesiące temu
Gdzie my żyjemy? Bieniuk podał narkotyki osobom trzecim jak uznał sąd, ofiara twierdzi, ze ja związał i gwalcił - a przekupna papuga twierdzi, ze Pan jest niewinny w świetle prawa. Na ulice wyjdźmy w końcu!!! Za pieniądze w Polce dzieciom nagie zdjęcia w szkole prywatnej na Rosoła w Warszawie robią dwie dyrektorki, rodzice i nauczyciele niektórzy zastraszeni, a dyrektorki czerpią pieniądze z pedofili.
Laya
3 miesiące temu
Z Pizza.Gate musi sie stac tak jak z mee too. Poprostu musi ruszyc lawina I wtedy sie zacznie. Artysci jak Biber zaczyna ja nam dawac znaki. Mowił tez Jackson, Avicci, Aguilera z Lavato (poprzes swoj teledysk)... Oby świat wreszcie sie sprzysiągł przeciwko zlu i cierpieniu dzieci.
Krokodyl
3 miesiące temu
Gwałt. Molestowanie. To wszystko boli, przez całe życie. Ale koniecznie należy pamiętać, że takie fałszywe oskarżenie również. Uderza to w oskarżonego i w jego rodzinę. Bardzo dobrze zrobił - niech ktoś w końcu zrobi porządek z tymi cwaniarkami, jeśli niesłusznie oskarżają. Cierpią na tym wszyscy, a przede wszystkim prawdziwe ofiary, które nie zgłaszają, bo boją się, że zostaną właśnie porównane do takich wyzyskiwaczek.
Niestety
3 miesiące temu
Biber il.um. In.ati
...
Następna strona
bCXTztVz