Trwa ładowanie...
Przejdź na
Buffon
|
aktualizacja

Justyna Steczkowska zaprzecza, że chciała zasłonić opaskę LGBT na zdjęciu z Black Eyed Peas. "JESTEM ZDRUZGOTANA"

616
Podziel się:

Justyna Steczkowska zamieściła obszerny, pełen emocji wpis, w którym wyjaśniła, że nie chciała specjalnie zasłonić opaski z flagą LGBT na wspólnym zdjęciu z liderem Black Eyed Peas. Jak sama przyznała, podziękowała wokaliście za słowa wsparcia pod adresem społeczności LGBT.

Justyna Steczkowska zaprzecza, że chciała zasłonić opaskę LGBT na zdjęciu z Black Eyed Peas. "JESTEM ZDRUZGOTANA"
Justyna Steczkowska komentuje zamieszanie z opaską LGBT (AKPA, Instagram)

Nie milkną echa "Sylwestra Marzeń" TVP, którego główną gwiazdą był zespół Black Eyed Peas. Po tym, jak Mel C zrezygnowała z występu w Zakopanem, tłumacząc swoją decyzję innymi poglądami stacji wobec mniejszości, które wspiera, Telewizja Polska z ogłoszeniem kolejnej zagranicznej gwiazdy czekała do samego końca.

Członkowie Black Eyed Peas na scenie pojawili się w tęczowych opaskach, a także wygłosili przemówienie wspierające społeczność LGBT, co wzbudziło niemałą sensację nie tylko wśród polityków i widzów, ale również innych występujących tego wieczora gwiazd. Jedną z nich była Justyna Steczkowska, która za kulisami dopadła członków zespołu i poprosiła o wspólne zdjęcie. Wśród komentujących internautów szybko pojawiły się spekulacje, że artystka rzekomo specjalnie zasłoniła tęczową opaskę na wspólnym zdjęciu. Sama zainteresowana szybko zabrała głos w tej sprawie i wszystkiemu zaprzeczyła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek robi wielkie podsumowanie 2022 roku

Justyna Steczkowska komentuje zdjęcie z Black Eyed Peas

Justyna Steczkowska w emocjonalnym wpisie wyraziła swoje ubolewanie nad zmanipulowaniem jej wspólnego zdjęcia z Black Eyed Peas. Piosenkarka opisała cały przebieg wydarzeń, wyjaśniając tym samym, jaka była prawda.

(...) Jestem zdruzgotana tym, jak bardzo uwierzyliście w manipulacje i jak niesprawiedliwie oceniliście fragment filmu, w którym rzekomo zasłaniam tęczową flagę. Większej abstrakcji nie mogłam sobie nawet wyobrazić w najgorszych koszmarach. (...) Spotkałam się z Black Eyed Peas, bo oni schodzili ze sceny, a ja na nią wychodziłam. Ucieszyłam się z ich występu i z tego, co mówili ze sceny, z ich tęczowych flag. Podziękowałam im za to i na swoim insta story (zobaczcie relacje) napisałam "Thanks Black Eyed Peas". Złapałam Willa za ramię jak to zwykle przy robieniu zdjęć i tyle. Co tu opisywać? Zwykła sytuacja, jakich wiele przy koncertach - czytamy we wpisie Steczkowskiej.

Pod koniec artystka podkreśliła swoją akceptację wobec miłości w każdym wydaniu.

(...) Wszystkim tym, którzy mnie tak niesprawiedliwie ocenili, zadaje proste pytanie. Po co miałabym zasłaniać flagę i na swoim insta story dziękować zespołowi i wrzucać symbol wielkiej tęczowej flagi? Raz jeszcze pytam, po co? Zgadzam się z tym i zawsze tak było i wszyscy moi fani to wiedzą. (...) Nikomu nie zaglądam pod kołdrę. Cieszy mnie każdy przejaw miłości i szacunku do drugiego człowieka. Nieważne, czy jest heteroseksualistą, czy homoseksualistą. Dla mnie jest CZŁOWIEKIEM i tylko to się liczy... - podsumowała.

Spodziewaliście się tak mocnej reakcji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(616)
Boże ratuj
5 miesięcy temu
Komu potrzebne te cyrki? 4,5 mln zł za występ jednego zespołu, a gdzie reszta kosztów? To co robi PiS to skandal.Z listy leków refundowanych znikają podstawowe leki, inflacja 100%, wyludnienie, praca za najniższą, a w PiS takie rozdawnictwo jakby Polska była światowym eksporterem ropy naftowej!
Ariel
5 miesięcy temu
Miałem okazję Panią Justynę poznać. Nie jestem jej fanem ale jestem gejem. W swoim otoczeniu ma ich bardzo wielu - jest osobą tolerancyjna. Nie szukajcie sensacji.
Ja pier…
5 miesięcy temu
Mam to w D.. i sylwester marzeń mam tam tez ale ludzie to się wszystkiego czepia Serio 10 zdjęć na jednym kobita łapie chłopa za ramie akurat za opaskę i już skandal Za co go miała chwycić jak nie za ramie? A gdzie on miał ta flagę zawiesić jak nie na ramieniu Ja pier… ręce opadają
Kama
5 miesięcy temu
Chirurg poszalał,podobna do Liszowskiej
anielka
5 miesięcy temu
Z czego się tłumaczy,nie każdy musi kochać tęczowe bractwo,ja nie kocham.
Najnowsze komentarze (616)
yahuDJ
5 miesięcy temu
PO CO TYLE BLABLAĆ PRZECIEŻ FILM POKAZUJE JAK ZASŁANIA I KONIEC !! na tym foto ewidentnie widać - 'pani spryciulka-rasistka' nie chciała na swoim foto z USA gwiazdorami tęczowej opaski to chwyciła go za ramię w miejscu gdzie można ją było zasłonić - i tyle
TKA
5 miesięcy temu
Pani Justyna powinna się uczyć od Sary James. Mozna sobie zrobić zdjęcia z muzykami i nie zasłaniać ich opasek. Da się ? Da się. To co zrobiła Pani Steczkowska nie było ani grzeczne ani mądre. Określenie PiSowska diwa, które ktoś wymyślił jest dla niej w sam raz.
Tylko
5 miesięcy temu
To jest właśnie nagonka chciała faceta dotknąć do zdjęcia a tu proszę nie w tym miejscu rękę trzymała nagonka nic więcej.
Polina
5 miesięcy temu
Justina w ogole nie pasuje do sylwestra
darek
5 miesięcy temu
justyna dobrze zrobiłaś zasłaniając te tęczne
podaj dalej
5 miesięcy temu
Mówicie o hipokryzji - proszę bardzo znalezione i w pełni szczere . Radzę znaleźć i przeczytać Plan działania ruchu (IDEOLOGII) LGBT został napisany w latach 80-ych XX wieku przez amerykańskiego, homoseksualnego działacza Marshalla Kirka, z udziałem Hunter Madsen. Czytając tezy Kirka (jego książka-agitka „After the Ball” z 1989 roku to podobne wzywanie do brutalnego społecznego przewrotu jak w pracy Lenina „Państwo a rewolucja”) znajdujemy w zasadzie gotowy poradnik, co zrobić. „After the Ball” wyznacza kierunek dla środowisk LGBT jak zindoktrynować społeczeństwa. Trzeba przyznać, że pranie mózgu przedstawione 30 lat temu odniosło już sukces w niektórych miejscach Globu. Książka jest „Biblią” agresywnych działaczy LGBT w USA, Kanadzie, UK i kilkunastu innych państwach. Pomimo szokującej ceny kupiłem ją w Amazon UK i uważnie przeczytałem całość. Ponad 400 stron - w Polsce książka nigdy nie ukazała się. Kirk nawoływał, by dążyć do tego, że „ludzie nieuwielbiający środowiska LGBT MUSZĄ wstydzić się i mieć poczucie winy”. Kirk postulował, by media o homoseksualistach mówiły ciągle, żeby tworzyć wrażenie, iż są oni ofiarami przemocy/ społecznego terroru, że opinia publiczna jest w sprawie homoseksualizmu przynajmniej podzielona i że istotny jej segment akceptuje lub wręcz praktykuje homoseksualizm. O homoseksualistach i homoseksualizmie należy mówić możliwie jak najgłośniej, dużo, często i w życzliwej tonacji. Opinia publiczna musi zostać znieczulona na homoseksualizm. Należy przyzwyczaić ją, że jest to zjawisko powszechne. Zmusić większość do uznania homoseksualizmu za alternatywną „normę”. Trzeba przekonywać, że homoseksualizm to nic niezwykłego, to po prostu coś innego niż heteroseksualizm, jak prawo- i leworęczność. A poza tym pokazywać gejów - ludzi sukcesu, unikając pokazywania egzotycznych transwestytów. Marshall Kirk podkreślał znaczenie finansów dla ruchu LGBT, w tym finansowania z zagranicy, co obecnie ma miejsce w Polsce. Kirk zalecał też walkę z religiami, które nie akceptują ofensywy gejów. Jego zdaniem należy je przedstawiać jako zacofane, ośmieszać, rozdmuchiwać jednostkowe skandale do monstrualnych rozmiarów, wreszcie promować np. pseudokatolików, którzy będą atakować postawę Kościoła wobec LGBT. Wszystko przerabiamy na własnej skórze i warto upowszechniać wiedzę, czyj to scenariusz. Homoseksualista Marshall Kirk umarł, w wyniku wycieńczenia chorobą AIDS, w 2005 roku, mając 48 lat
podaj dalej
5 miesięcy temu
Mówicie o hipokryzji - proszę bardzo znalezione i w pełni szczere . Radzę znaleźć i przeczytać Plan działania ruchu (IDEOLOGII) LGBT został napisany w latach 80-ych XX wieku przez amerykańskiego, homoseksualnego działacza Marshalla Kirka, z udziałem Hunter Madsen. Czytając tezy Kirka (jego książka-agitka „After the Ball” z 1989 roku to podobne wzywanie do brutalnego społecznego przewrotu jak w pracy Lenina „Państwo a rewolucja”) znajdujemy w zasadzie gotowy poradnik, co zrobić. „After the Ball” wyznacza kierunek dla środowisk LGBT jak zindoktrynować społeczeństwa. Trzeba przyznać, że pranie mózgu przedstawione 30 lat temu odniosło już sukces w niektórych miejscach Globu. Książka jest „Biblią” agresywnych działaczy LGBT w USA, Kanadzie, UK i kilkunastu innych państwach. Pomimo szokującej ceny kupiłem ją w Amazon UK i uważnie przeczytałem całość. Ponad 400 stron - w Polsce książka nigdy nie ukazała się. Kirk nawoływał, by dążyć do tego, że „ludzie nieuwielbiający środowiska LGBT MUSZĄ wstydzić się i mieć poczucie winy”. Kirk postulował, by media o homoseksualistach mówiły ciągle, żeby tworzyć wrażenie, iż są oni ofiarami przemocy/ społecznego terroru, że opinia publiczna jest w sprawie homoseksualizmu przynajmniej podzielona i że istotny jej segment akceptuje lub wręcz praktykuje homoseksualizm. O homoseksualistach i homoseksualizmie należy mówić możliwie jak najgłośniej, dużo, często i w życzliwej tonacji. Opinia publiczna musi zostać znieczulona na homoseksualizm. Należy przyzwyczaić ją, że jest to zjawisko powszechne. Zmusić większość do uznania homoseksualizmu za alternatywną „normę”. Trzeba przekonywać, że homoseksualizm to nic niezwykłego, to po prostu coś innego niż heteroseksualizm, jak prawo- i leworęczność. A poza tym pokazywać gejów - ludzi sukcesu, unikając pokazywania egzotycznych transwestytów. Marshall Kirk podkreślał znaczenie finansów dla ruchu LGBT, w tym finansowania z zagranicy, co obecnie ma miejsce w Polsce. Kirk zalecał też walkę z religiami, które nie akceptują ofensywy gejów. Jego zdaniem należy je przedstawiać jako zacofane, ośmieszać, rozdmuchiwać jednostkowe skandale do monstrualnych rozmiarów, wreszcie promować np. pseudokatolików, którzy będą atakować postawę Kościoła wobec LGBT. Wszystko przerabiamy na własnej skórze i warto upowszechniać wiedzę, czyj to scenariusz. Homoseksualista Marshall Kirk umarł, w wyniku wycieńczenia chorobą AIDS, w 2005 roku, mając 48 lat
pik
5 miesięcy temu
Jeżeli opaski są ważniejsze od poziomu muzycznego imprezy (wg przekazu tv) i totalnego kiczu to koniec świata jest blikso.
Fanka
5 miesięcy temu
Justyna Wyglądała pięknie, wokal cudny, show fajne tylko nie ten sylwester, nie ta scena, nie ci "" artyści "". Zabrakło zdrowego rozsądku. Justyna, dama polskiej piosenki wśród disco polo, wśród coverow, w towarzystwie wielbicielki kosmitów. Te "" kolorowe jarmarki "" powinna omijać szerokim łukiem. Pani Justyno sama pani to sobie zrobiła. Nam też jest przykro.
fff
5 miesięcy temu
ten zarzut wobec niej jest tak bezsensowny, ze dziwie sie jej ze sie w ogole jeszcze tluamczy
xxxx
5 miesięcy temu
Skoro Pani Justyna jest sojszniczką osób LGBT to co robi występując w reżimówce, która pluje na te osoby każdego dnia?!
Nina
5 miesięcy temu
Te skandale wokół sylwestra to zasłona dymna, wydali ogromne pieniądze, na beznadziejny koncert, więc żeby nie było krytyki bo wymyślili skandale. Jak nie wiadomo o co w tym chodzi to chodzi o pieniądze. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności bo oglądalność była bardzo wysoka i tylko to się liczy. Nam zalecają oszczędzanie opału, prądu, a oni organizują sylwestra, który pochłania ogromną ilość energii i środków, daje złudzenie, że Polska to bogaty kraj.
mój nick
5 miesięcy temu
I bardzo dobre niech zasłania! Wielie larum środowisk lgb coś tam... Na leczenie dzieci nie ma na leczenie chorób owotworowych nie ma a na występ ludzi którzy w Polsce śpiewają dla .... + lgbt wydaje się fortunę- czyj to sylwester marzeń? czyje marzenia? Myślicie że chory człowiek bez szans na kupienie leków w tych cenach bez refundacji spełnił marzenie oglądajac teczowe opaski na rękawach zespołu który popiera takie środowiska? Polskie zespoły dałyby lepszy popis - przynajmniej kazdy słowa znałby...
piotrek
5 miesięcy temu
Hahahaha te wszystkie pseudo gwiazdeczki same się zaorają przez wszechobecną poprawność polityczną. Teraz Justysia powinna udowodnić publicznie że kocha LPG+ robiąc comming out oraz przedstawiając nową partnerkę Edzię G. :D:D:D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie