Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Karolina Gilon komentuje zdradę Pawła "maść na grzyba" Tyburskiego: "NIE BYŁAM ZASKOCZONA"

45
Podziel się

Prowadząca "Love Island" w rozmowie z Pudelkiem próbowała pocieszyć Monikę Kozakiewicz. "To nie jest grzeczny chłopiec, ale też nie jest jedynym mężczyzną na świecie" - powiedziała.

Karolina Gilon komentuje zdradę Pawła "maść na grzyba" Tyburskiego: "NIE BYŁAM ZASKOCZONA"
Karolina Gilon komentuje zdradę Pawła Tyburskiego (Instagram, Pudelek Exclusive)
bDJVcTVh

Związek Moniki i Pawła z "Love Island" z końcem stycznia zakończył się z hukiem na oczach całej Polski. Celebrytka odkryła, że jej partner dopuścił się zdrady, a dowody na to opublikowała w social mediach. Paweł szybko odniósł się do oskarżeń, zalewając się łzami i zapowiadając walkę o ukochaną. Uczestnik show zaczął od zmiany etui do telefonu na takie ze zdjęciem Moniki oraz wycieczki do konfesjonału.

Zobacz także: Karolina Gilon komentuje rozstanie Moniki i Pawła
bDJVcTVj

Rozpad związku skomentowała dla Pudelka Karolina Gilon, która od dłuższego czasu przyjaźni się z Moniką. Prezenterka zapewniła, że otoczyła przyjaciółkę potrzebną opieką i pocieszała ją. Zapewnia, że Paweł nie jest jedynym mężczyzną na świecie, a Monika z pewnością niedługo znajdzie prawdziwą miłość. Dodała, że zachowanie Pawła wcale jej nie zaskoczyło.

Każdy by się czuł bardzo źle w takiej sytuacji. To dla Moniki jest bardzo ciężki okres, wspieramy ją. O wszystkim mnie poinformowała, wspieram ją. To nie jest jedyny mężczyzna na świecie. Jeszcze Monika się zakocha! Paweł to nie jest grzeczny chłopiec, nie byłam zaskoczona.

bDJVcTVp
bDJVcTVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
???
2 tyg. temu
jakie to puste i płytkie jednocześnie... promuje się insta związki na pokaz, foty z rybią miną, plastik fantastic, próżniactwo... quo vadis świecie?
Stop hejt
3 tyg. temu
Ja tam nie wiem, jakoś lubię tą Monikę. Niech znajdzie faceta/mężczyznę który nie koniecznie jest przystojny, nie musi być bogaty ale będzie pracowity i będzie ją szanował. Nie wygląd się liczy ale to co sobą reprezentujemy.
Mas
3 tyg. temu
Gilon, ta Monika grzybica i Paweł Masc na grzyba wyglądają podobnie, wszyscy sztuczni
bDJVcTVL
Masakra
3 tyg. temu
Karolinko, a czy zaraził grzybem Monikę zanim się rozstali, bo ja chyba swędzi, tak sądzę po minach, które stroi. Sztuczne koleżanki, sztuczny światek
Olo
3 tyg. temu
Trochę mi pan małpę przypomina.
Mini
3 tyg. temu
Ale jakoś jak był z Monika że mną w łóżku był..
Krk
3 tyg. temu
Jak dla mnie to anty facet
Jagoda
3 tyg. temu
Chyba nikt nie jest zdziwiony a poza tym umówmy się, jaka to była zdrada? Przecież w programie każdy z każdym się lizali, obmacywali a nie raz i bzykali a nagle wielkie zdziwienie? Litości!
Lolobrygia
3 tyg. temu
Wyję 🤣🤣🤣🤣🤣 w tramwaju. I otwieram pudła, żeby scrollowac od razu na komentarze
gość
3 tyg. temu
Dlaczego tyle uwagi poświęcane jest facetowi o pseudonimie "maść na grzyba"??? Litości, później takim ludziom w głowach się przewraca - myślą, że mają coś do zaoferowania. A tam - NIC.
Właśnie
3 tyg. temu
Paweł już pewnie dawno się pocieszył niejedna laleczką
laleczka
3 tyg. temu
Jak wyszła sprawa tego pana pomyślałam,że hm..gdzies go już widziałam...Dopiero, jak zmarł Papcio Chmiel mnie olsniło ! - Tytus - bardziej ufryzowany i wymakijażowany.
Koszyk
3 tyg. temu
To są właśnie programy TVN puste lale alkohol i narkotyki a potem skrobanki ambitnie
bDJVcTVD
ksmeen
3 tyg. temu
Pudel ale daj juz spokój z tym grzybem za każdym razem,
bDJVcTWf