Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Karolina Korwin Piotrowska zarzuca Edycie Górniak HIPOKRYZJĘ: "Najpierw podlizywanie się LGBT, a potem SKRĘT W PRAWO"

196
Podziel się

"Bo stan konta ma się zgadzać" - podsumowuje dziennikarka. Ma rację?

Karolina Korwin Piotrowska zarzuca Edycie Górniak HIPOKRYZJĘ: "Najpierw podlizywanie się LGBT, a potem SKRĘT W PRAWO"
Karolina Korwin Piotrowska wbija szpilę Edycie Górniak (ONS.pl)
bCXWkDaZ

Edyta Górniak raczej nie cieszy się w ostatnim czasie dobrą prasą. Po tym, jak diwa bez matury gościła w programie ultraprawicowego Marcina Roli i ogłosiła, że jest przeciwna szczepieniom, spadła na nią lawina krytyki. Na tym jednak nie poprzestała i ogłosiła, że chce się mocniej zaangażować w politykę i wesprzeć ministrów swoimi "natchnionymi" pomysłami.

Dziś nikt już chyba nie ma wątpliwości, że "coming out" piosenkarki jako antyszczepionkowiec i zwolenniczka teorii spiskowych dotyczących pandemii raczej nie był dobrym pomysłem. Edyta Górniak naraziła się bowiem także na gniew własnych fanów, którzy nie są zachwyceni kierunkiem, w którym ostatnimi czasy kroczy diwa. Na jej ostatnie popisy reagują też dziennikarze, w tym Karolina Korwin Piotrowska.

bCXWkDbb

Teraz publicystka postanowiła kolejny raz nawiązać do kontrowersyjnych twierdzeń Edyty, a wszystko przy okazji artykułu, który ukazał się na łamach Newsweeka. Karolina udostępniła na swoim profilu wstęp do rzeczonego tekstu i postanowiła poświęcić ostatnim popisom diwy bez matury kilka słów.

Bardzo ciekawy tekst o tym, że kasa nie śmierdzi, fejm jest ważny i stan konta ma się zgadzać. I że łatwo zmienić poglądy o 180 stopni - zaczęła swój wpis.

W dalszej części posta Karolina zarzuca piosenkarce hipokryzję i radykalną zmianę poglądów tylko po to, aby wkupić się w łaski partii rządzącej.

bCXWkDbh

Najpierw kwiatki w tęczy i podlizywanie się LGBT, a potem skręt w prawo i wywiady dla ultraprawicowych mediów. Poglądy łatwo się zmienia, szczególnie kiedy wiatr polityczny wieje w prawo, a media publiczne to kasa, zasięgi, koncerty - czytamy.

Na koniec Korwin Piotrowska wprost stwierdza, że głos osób publicznych w jakiejkolwiek sprawie uległ dziś drastycznej dewaluacji.

Tekst polecam tym, którzy wierzą, że głos celebrycki cokolwiek w Polsce znaczy. Otóż znaczy niewiele. Tyle, co nic. Bo stan konta ma się zgadzać. I to jest ok, bo lepiej zarabiać niż kraść, tylko po prostu przestańmy im wierzyć - zaapelowała.

Myślicie, że Edyta już szykuje odpowiedź?

bCXWkDbi
bCXWkDbj
bCXWkDbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(196)
Olka
2 miesiące temu
KKP jest jaka jest, ale bardzo często trafnie podsumowuje nasz show-biznes i celebrytów.
Larysa 1982
2 miesiące temu
Nie wieże związku ! Ja również jestem bardziej prawicowa, ale nie mam totalnie nic przeciwko gejom czy lesbijkom. Jedno nie wyklucza drugiego! Przestańmy się w końcu tak dzielić!!!!
Majka
2 miesiące temu
Pani Karolina też coraz częściej odlatuje! Trzeba myśleć samodzielnie a nie skrajnie lewicowo albo prawicowo. To, że ktoś nie ma nic do lgbt to nie znaczy, że musi popierać szczepionki. Ja też uważam, że ze szczepieniami nie powinno się przeginać. Np. w Niemczech nie trzeba się szczepić w ogóle! Polacy, bardzo lubią popadać ze skrajności w skrajność, a to nie jest zdrowe. Pani Karolina uzurpuruje sobie prawo do krytykowania każdego ostatnimi czasy. Może powinna popozmawiać z Edytą zanim po niej tak pojedzie.
bCXWkDbD
Gość
2 miesiące temu
Pani Piotrowska właśnie błysnęla swoją prawdziwą tolerancją. Będę tolerować tylko tych ,którzy myślą tak, jak ja.Brawo ,to jest mowa miłości i szacunku.
Marti
2 miesiące temu
A ja mam znajomych z SLD, z PSL, PiS u i śmiejemy się przy kawce! Bo można mieć inne poglądy co nie znaczy żeby się zagryźć! Jeżeli jest brak kultury i szacunku do drugiego człowieka to potem niestety sami się dzielicie. U nas tego nie ma!
Najnowsze komentarze (196)
Koniczynka
miesiąc temu
Pani Karolino prosimy by Pani szanowała innych ludzi bo to, że ktoś inaczej uważa niż Pani nie czyni go gorszym czy głupszym.Komuś może nie podobać się Pani zdanie, a każdy człowiek ma prawo wyrazić swoje .
Krystynka23
miesiąc temu
Pani Karolinka, zarabia Pani na krytykowaniu, ocenianiu i potępieniu ludzi a później zarzuca Pani Edycie, że robi to dla pieniędzy. Proszę spojrzeć uczciwie na siebie. Innym zarzucać możemy tylko to co mamy w swoim wnętrzu. Czy jest Pani dumna , że znęca się Pani nad kimś kto głosu swoje poglądy I MA DO TEGO PRAWO Jest coś takiego jak demokracja i wolność głoszenia poglądów. I kto tu jest hipokrytką.
Krystynka23
miesiąc temu
Jestem pełna podziwu dla Edytki. Trzeba mieć odwagę aby iść pod prąd. Brawo Edytko. Dużo ludzi w Polsce i na świecie myśli podobnie. Trzeba nie mieć rozumu, żeby uwierzyć w tzw pandemię. To próba zniewolenia ludzi i obserwowanie ile jest jednostek myślących a ile ubezwłasnowolnionych przez system. Pani Karolinka jest smutną kobietą z zaciśniętymi ustami. Szkoda , że nie myśli samodzielnie tylko ulega zbiorowej głupocie.
Oburzona
2 miesiące temu
Skasowali moje komentarze chociaż były kulturalne, prawdziwa wolność słowa i własnych opinii i jaki jest sens wyrażać tutaj swoje zdanie .Widocznie moja opinia nie była w guście moderatora.
Sao
2 miesiące temu
Proszę mi wierzyć że można być mega zwolennikiem LGBT a jednocześnie Być za wolnością wyboru terapii i szczepionek. Ja w ogóle nie rozumiem tego podziału. Jestem za wyborem w przypadku aborcji, eutanazji, jak i wyboru terapii i szczepionek.
luckyy
2 miesiące temu
Pani Piotrowska zwyczajnie poczuła się ocyganiona..
Julcia 💞
2 miesiące temu
Pani Karolina lubi obczerniać i poniżać niesłusznie Edytę. Żałosne jest dla mnie że ludzie uwielbiają kłamać i kpić z dobrych ludzi. Edi jesteś czysta jak anioł.
Didi
2 miesiące temu
Pudel kasuje komentarze bo tak pojechali po KKP ze boi się kolejnego pozwu haha. Ostatnie widzę sprzed 5 godzin. Ot i wolnosc slowa. Moje wszystkie pokasowane wczesniejsze
bCXWkDbv
bAbcia
2 miesiące temu
P.Edyta Górniak nie chce być anty szczepionkową,a przeciwko Przymusowi szczepień... nie znoszę chamstwa ,pomówień i kłamstwa.
Pimpuś
2 miesiące temu
Czas Pani Edyty powoli się kończy, zegar tyka nieubłaganie, w show biznesie już niewiele zdziała więc gada natchnione głupoty. Zawsze była nie z tej bajki....
kuba guzik
2 miesiące temu
a czym to się różni od zachowania Trzaskowskiego i jego umizgów do narodowców i LGBT jednocześnie ? suma głosów musi się zgadzać :)
Jffhjn
2 miesiące temu
Zacznie sie od piosenek z Zenkiem :D
Lila
2 miesiące temu
Ostatnio P.Gorniak skomentowała równość, że Bóg dał ludziom wolna wole i że akceptuje inność
xyz
2 miesiące temu
"diwa bez matury" czy to aby nie mowa nienawiści.., a przepraszm, Wam wolno wszystko, tylko przeciw Wam nie wolno niczego...
...
Następna strona
bCXWkDbX