Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kinga Duda ZOSTAJE w Polsce

328
Podziel się:

W marcu 25-latka rozpoczęła elitarny staż w Londynie, po którym zaoferowano jej propozycję dalszej współpracy. "Jestem niesamowicie dumny z mojej wnuczki" - ekscytuje się dziadek prawniczki, Jan Tadeusz Duda.

Kinga Duda ZOSTAJE w Polsce
Kinga Duda wiąże swoją przyszłość z Polską (ONS)
bFdWSqBh

Gdy pięć lat temu Andrzej Duda po raz pierwszy kandydował w wyborach prezydenckich z ramienia PiS-u, Kinga Duda aktywnie wspierała ojca w kampanii, towarzysząc mu na wiecach i udzielając wywiadów. W tym roku sprawa miała się nieco inaczej. 25-latka nie pokazywała się u boku prezydenta, na co z pewnością duży wpływ miał fakt, że prawniczka aktualnie mieszka w Londynie. Jak donosiliśmy Wam w lutym, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego zrezygnowała ze świetnie płatnej posady, aby odbyć staż w jednej z kancelarii prawniczych w stolicy Wielkiej Brytanii.

Okazuje się, że piątkowy przyjazd Kingi do Rzeszowa był dla krakowianki pierwszym razem od wybuchu pandemii, kiedy mogła zobaczyć się z rodzicami. Duda miała wrócić do Polski już w maju, jednak jako że kancelaria była pod "ogromnym wrażeniem jej pracy", po trzymiesięcznym stażu Kinga otrzymała propozycję dalszej współpracy.

bFdWSqBj
Zobacz także: Wystąpienie Kingi Dudy po ogłoszeniu sondażu IPSOS. "Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści"

Jak donosi Super Express, mimo możliwości rozwijania kariery w Zjednoczonym Królestwie, dalszą przyszłość prawniczka łączy z ojczyzną. W rozmowie z SE podekscytowany dziadek Kingi ujawnił, że 25-latka nie wiąże swojego życia z Londynem.

bFdWSqBp

Jestem niesamowicie dumny z mojej wnuczki - wyjawił Jan Tadeusz Duda. Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki.

Decyzja Kingi zapewne ucieszyła również prezydenta, który jeszcze w maju wyraził nadzieję, że córka jednak nie planuje międzynarodowej kariery.

Chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę - powiedział w rozmowie z Super Expressem. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać.

Myślicie, że podjęła dobrą decyzję?

bFdWSqBq
bFdWSqBr
bFdWSqBK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(328)
nick
2 lata temu
jeśli studiuje się prawo w polsce, to studiuje się polskie prawo. gdyby chciała pracować w kancelarii w uk jako prawnik musiałaby robić studia od nowa, bo prawo w uk jest inne. ona robiła staż tylko
Stop
2 lata temu
A ja mam apel do wszystkich szczerych i uczciwych Polaków z wartościami: może zbojkotujmy celebrytów, cwaniaków, często beztalentnych i nieuczciwych, którzy mówią nam, co mamy kupować, na kogo głosować i jak żyć. Jessiki Mercedesy, Kasie Warnke, itd. Odnoszą się do wszystkich, mających inne poglądy z pogardą i arogancją, podczas gdy sami każdy najmniejszy choćby przejaw krytyki wrzucają do worka z napisem „hejt”. Warto postawić sobie takie pytanie: Czy oni zasługują na taką popularność? Co takiego robią, by wynosić ich na piedestał? Czy ich zdanie jest ważniejsze niż nasze? Kwestie do przemyślenia.
życzliwa
2 lata temu
Mądra, wartościowa dziewczyna. Mogłaby robić karierę modelki czy influencerki, ale ma większe ambicje i wybrała trudniejsza drogę. Tym bardziej, ze ciąży na niej duża presja społeczeństwa. Szczerze gratuluję, podziwiam i życzę wszystkiego najlepszego.
bFdWSqBL
koralik
2 lata temu
Współczuję jej bo niezależnie od osiągnięć czy poglądów zawsze będzie oceniana przez pryzmat ojca
real
2 lata temu
Tak dla porównania: widziałam i Pisarek i Kingę Dudę i co śmieszne ta ostatnia jest od niej wyższa mimo ze nie jest modelka. Pomijając, ze świetnie zna angielski i jest dobrze wykształcona, skromna. Pisarek jest na żywo niska, za to strasznie zarozumiała, a angielski ma fatalny.
Najnowsze komentarze (328)
hurania
rok temu
Ktoś tutaj Kingusi robi dobry PR. Z Maruty wywalili je po 3 miesięcznym stażu, z kancy w Londynie to samo....
Mirka
2 lata temu
"Patriotka" Kinga Duda-Kornahauser wpierw uciekla z tego, mlekiem i miodem kraju, Rzeczypospolitej Polskiej do Londynu.Teraz zostaje, ale BRAK TERMINU powrotu z ucieczki do kraju ojca AndrzejaDudy. Hipokryzja az nadzwyczaj wyrazista!
danuta
2 lata temu
Wspaniala rodzina, Kinga powinna byc wzorem dla mlodych ludzi. Dziadkowie, rodzice ale i my wszyscy powinnismi byc dumni z Pierwszej Polskiej Corki. Choc od 30 lat nie mieszkam w Polsce to szczyce sie Polskim Prezydentem i Jego wspaniala Rodzina.
Ola
2 lata temu
Przez kolejne 5 lat bedzie miała cieplutka posadke o jakiej kazdy inny dobry student może pomarzyc. Po tatusiowej kadencje kto wie co z nia bedzie....
Lol
2 lata temu
Dajcie jej spokój. Niech sobie robi staż nawet w Kambodży jeśli ma ochotę.
Prawnik
2 lata temu
To był staż z puli dla najbardziej zdolnych z biednych rodzin. Kinga "została wylosowana". Fajnie ze z naszych podatków opłacane są takie staże.
dora
2 lata temu
W koncu Polski podatnik zaplacil za te londynskie studia. Czas wrocic i zaczac placic podatki na rodakow i pomieszkac w Kaczymlandzie. W Korei polnocnej dzieci bogatych politycznych kacykow tez ucza sie w Londynie. Coz za zbieg okolicznosci.
jaaaaaa
2 lata temu
no ale przecież Unia jest beeeee. Hipokryci sprzedani za Nasze podatki.
bFdWSqBD
Snake
2 lata temu
Staż oplaciła Kancelaria Premiera RP...gdyby ktos pytał
Koszka
2 lata temu
Pojechała na staż w ramach nagrody. Niestety nieważne jak jest zdolna, na Zachodzie jest skreślona. 50% Polaków tego nie zrozumie, ale ona wśród ludzi z Zachodu (a szczególnie ze środowisk prawniczych!) jest córką agresywnego polityka autokraty z Europy Wschodniej łamiącego konstytucję, nawołującego do nienawiści homofoba, który wygrywa wybory głosami biednych niewykształconych mas ze wsi zmanipulowanych prymitywną propagandą telewizji państwowej. Czy ktoś z szanującej się kancelarii chce zatrudnić osobę z takim bagażem?
Gosc
2 lata temu
Brawo
Margo
2 lata temu
Gdzie to jest piękne? Staż tatuś załatwił ale się skończył, teraz jakaś pisowska kancelaria przygarnie w zamian za profity i reklamę :)
ReRo
2 lata temu
Oh tu jej bedzie trudno zrobic prawdziwa kariere. Chyba ze wyborcy z tych okregow wroca jeszcze do zawodowego zycia co jest bardzo nieprawdopodobne.
Ghgggb
2 lata temu
Do tego darmowe studia co jest rzadkością za granica bo niby czemu podatnicy maja płacić za twoje wykształcenie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWSqCw
bFdWSqCx
bFdWSqCy
bFdWSqCz
bFdWSqCA
bFdWSqCf