Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kochliwy Daniel Martyniuk chwali się, że ma już na oku NOWĄ DZIEWCZYNĘ: "TO PIĘKNA HISZPANECZKA"

276
Podziel się

Krnąbrny syn słynnego wodzireja i krewkiej Danuty przyznaje też, że chce jak najszybciej wyjechać z kraju. "Życie w Polsce w ogóle mnie nie interesuje" - twierdzi.

Kochliwy Daniel Martyniuk chwali się, że ma już na oku NOWĄ DZIEWCZYNĘ: "TO PIĘKNA HISZPANECZKA"
Daniel Martyniuk ma na oku nową dziewczynę? (ONS.pl, East News, Instagram.com)
bDgNCuWd

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic nieoczekiwanie urósł do rangi medialnego wydarzenia roku. Jedyny syn słynnego wodzireja i jego matka, Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk, postanowili bowiem publicznie prać brudy na oczach całego kraju i regularnie oczerniali byłą żonę patocelebryty. Można zresztą śmiało uznać, że Daniel wyraźnie czerpie satysfakcję z ciągłego dogryzania Ewelinie.

We wrześniu małżeństwo Daniela Martyniuka i Eweliny oficjalnie przeszło do historii. Sąd zobowiązał tym samym patocelebrytę do płacenia alimentów na córkę i byłą ukochaną, z czym nie zgadza się natomiast Danusia. Po usłyszeniu wyroku impulsywna żona wodzireja pieszczotliwie utytułowana nawet była synową "g*wniarą zas*aną", a w późniejszej akcji odesłania im prezentów doszukiwała się wraz z mężem teorii spiskowych.

bDgNCuWf

Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Co prawda spodziewano się, że medialna burza wokół słynnej discopolowej dynastii minie równie szybko, jak się zaczęła, ale sami zainteresowani nie zamierzają najwyraźniej rezygnować z nagłej popularności. W poniedziałek na łamach kolorowej prasy mogliśmy już przeczytać spowiedź Danuty, a dzień później Super Express pokusił się o publikację kolejnej części wywiadu z Danielem.

Z rozmowy patocelebryty z tabloidem dowiadujemy się, że mimo ostatnich wydarzeń jedyna latorośl Zenka i Danusi nie straciła jeszcze wiary w prawdziwą miłość. Warunek jest jednak jeden - przyszła sympatia Daniela musi kochać go bezwarunkowo i to bez wizji wygodnego życia za pieniądze jego ojca.

bDgNCuWl

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie - duma na łamach prasy Daniel, najwyraźniej zapominając, że już ma córkę i czas na obserwowanie, jak dorasta, jest właśnie tu i teraz...

W poniedziałkowym wywiadzie z Danutą "pozamykajcie te mordy" Martyniuk pojawił się też wątek ewentualnej nowej sympatii jej syna, której, jak sama przyznała, na razie ani myśli spojrzeć w oczy. Wygląda jednak na to, że może nie mieć wyboru, bo Daniel już planuje przyszłość z nową sympatią. Co ciekawe, niestrudzony "romantyk" tym razem szukał szczęścia poza granicami kraju.

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią - "jara się" patocelebryta.

To jednak nie koniec wieści z życia Daniela, bo wygląda na to, że młody Martyniuk planuje już nawet... emigrację. Nowa sympatia mieszkająca w innym kraju oznacza bowiem wizję ewentualnego opuszczenia kraju, na co były mąż Eweliny z Russocic jest podobno gotowy w każdej chwili.

bDgNCuWm

Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii. W ogóle życie w Polsce mnie nie interesuje. Jak ureguluję i pozamykam wszelkie sprawy sądowe, to uciekam stąd - twierdzi.

Myślicie, że Danusia się ucieszy?

bDgNCuWn
bDgNCuWG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(276)
Ania
3 tyg. temu
A o córce ani słowa. Tylko On i On. Masakra.
Telenowela
3 tyg. temu
Z takimi manierami do Hiszpanki? Żeby tylko nie miała braci, bo może być gorąco 😅
Gość
3 tyg. temu
Danuta ma jednego syna. Do tego siedziała z nim w domu mając mnóstwo czasu żeby to wychować na człowieka. Jednak się nie udało. To z tą kobietą jest coś nie tak. Zenek oczywiście też ma w tym swój udział
bDgNCuWH
Lol
3 tyg. temu
Lepiej od razu do Kolumbii.
Hehehe
3 tyg. temu
I za co on, ten biedny, bezrobotny tę PIĘKNĄ HISZPANECZKĘ utrzyma? :-)
Najnowsze komentarze (276)
Wandzia
3 tyg. temu
Porażka po całości, cała rodzina dramat. A matka tyle kasy ma a na fotkach się świeci. Syn brak słów.
Megan
3 tyg. temu
Agencja od PR doradzila zeby Daniel wyjechal jak najdalej na dlugo
Lubie
3 tyg. temu
Daniel mama bedzie tesknic
Lubie
3 tyg. temu
Daniel mama bedzie tesknic
Jola
3 tyg. temu
szczęśliwej drogi juz czas..... biedna Hiszpaneczka..... czas dorosnąć Danielku
Monika
3 tyg. temu
Podsumowując pan Zenek głos ma tragiczny ale jak ludzia się podoba to ok natomiast jest pożądanym facetem jego żona ma poziom zerowy i jest typową mamusia zakochana ślepo w swoim synku jeżeli chodzi o synalka to nadaje się do zamknięcia na odwyku a nie sponsorowaniu przez rodziców ale z tego co się zorientowałam to będzie ich doił przez wiele lat
Kasia
3 tyg. temu
A moźe Japoneczka lub Wietnameczke wyjedziesz dalej i wszyscy odetchniemy z ulgã i tli się nadzieja ze nie wrŏcisz,........
Katarzyna
3 tyg. temu
Daniel i Justyna Ż. byliby najlepszą parą. Ten sam poziom.
bDgNCuWz
Jan spod lipy
3 tyg. temu
Nawet buty Armaniego nie zasłonią słomy
Prorok
3 tyg. temu
Myślę, że Zenkowi spadnie popularność po tych występach synalka i żonki. Trudno mu będzie przekonać słuchaczy, że jest dalej tym romantycznym piewcą miłości. Rysa na wizerunku zostanie....Kazdy sluchajac Zenka bedzie miał w oczach rozwydrzoną gębulę Daniela....
Zenek
3 tyg. temu
A podobno wszyscy mieli wychowywać małą Laurę? To są dopiero krętacze. Kto miał jeszcze watpilwosci, czy sąd miał rację to już ich chyba nie ma....
Sysunia
3 tyg. temu
Dorosły chłop i bez żadnego pomysłu na swoje życie. I ani słowa o swojej córce. Tylko w głowie ma pieniądze ojca.
Ares
3 tyg. temu
Super pomysł Daniel.Jedź!!!Jedź jak najszyciej😉😁
Cacysia
3 tyg. temu
Ale jaja
...
Następna strona
bDgNCuXb