Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Krystyna Pawłowicz dostała ochronę SOP! "ZE WZGLĘDU NA DOBRO PAŃSTWA"

170
Podziel się

Według doniesień mediów, sędzia Trybunału Konstytucyjnego objęta jest ochroną od poniedziałku. "To dziwna decyzja".

Krystyna Pawłowicz dostała ochronę SOP! "ZE WZGLĘDU NA DOBRO PAŃSTWA"
Krystyna Pawłowicz dostała ochronę SOP (East News)
bDAKDoKZ

Nie opadają emocje po szokującym orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Na ulice polskich miast od minionego czwartku wychodzą walczące o swoje prawa kobiety, jak i liczne grupy wspierających ich mężczyzn. Nie da się jednak ukryć, że sytuacja w kraju robi się coraz bardziej napięta. Głos w sprawie trwających protestów zabrał już premier Mateusz Morawiecki, apelując do obywateli, by "mądrość milczącej większości przeważyła", a następnie swoje przemówienie, które porównano do ogłoszenia przez Wojciecha Jaruzelskiego wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, wygłosił Jarosław Kaczyński.

Zobacz także: Monika Jaruzelska komentuje oświadczenie Kingi Dudy: Mnie to cieszy
bDAKDoLb

Jak do tej pory, na milczenie nieustannie decyduje się Andrzej Duda, ale także i jego małżonka, Agata Duda. Jedynie ich córka, a przy okazji też społeczna doradczyni prezydenta, Kinga Duda wystosowała w sprawie orzeczenia TK oświadczenie, jasno wyrażając swoje stanowisko.

W tym czasie przedstawiciele partii rządzącej, z Jarosławem Kaczyńskim na czele, wzywają swoich "sojuszników" do obrony... kościołów, twierdząc, że obecnie to miejsca kultu religijnego są najbardziej zagrożone podczas trwających już od niemal tygodni manifestacji.

bDAKDoLh

Tymczasem zaraz po wydaniu przez TK orzeczenia ws. aborcji okazało się, że sędziowie Trybunału Konstytucyjnego również czują się zagrożeni. Na celowniku protestujących miał znaleźć się nie kto inny, jak sama Krystyna Pawłowicz. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości dziś zasiada w TK. W czwartek miały ją z tego powodu spotkać pewne nieprzyjemności, które na stronie TVP zostały wprost nazwane "atakiem". Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Krystyna Pawłowicz może czuć się już bezpiecznie, bowiem - jak donosi portal tvn24.pl - została objęta ochroną SOP.

Decyzją szefa MSWiA Krystyna Pawłowicz została objęta ochroną SOP "ze względu na dobro państwa" - czytamy na portalu.

Co więcej, okazuje się, że Pawłowicz była pasażerką samochodu Służby Ochrony Państwa, który we wtorek zderzył się w Warszawie z tramwajem. Doniesienia o tym, że pojazd, który brał udział w kolizji, należy do SOP, potwierdził rzecznik prasowy Bogusław Piórkowski. Nie zdradził jednak, kim była obecna w samochodzie "osoba ochraniania". Teraz jednak - według ustaleń tvn24.pl - wiadomo już, że osobą tą była Krystyna Pawłowicz.

Ochronę minister przyznał od poniedziałku. To dziwna decyzja, bo ochrona powinna być przyznawana wyłącznie osobom, które pełnią kluczowe funkcje z punktu widzenia funkcjonowania państwa - ocenia jedno ze źródeł portalu.

bDAKDoLi

Myślicie, że Kaja Godek też się doczeka?

bDAKDoLj
bDAKDoLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Mcri
3 miesiące temu
Tragedia co się dzieje
Gość
3 miesiące temu
Jednak się czuje zagrożona? A tak krzyczała, że się nie da... Naród to MY, nie jesteś niczym dobrem, jesteś CHODZĄCYM NIESZCZĘŚCIEM tego kraju. Przyjdzie czas na Ciebie.
xxx
3 miesiące temu
Nasze srebro rodowe<3
bDAKDoLD
Gela
3 miesiące temu
To już nie są jaja!!!! Nie ma.kasy na onkologie a na ochronę osoby....właśnie? K@#%A, kim ona jest? Powinna sobie wynająć prywatnie a nie z podatków ludzie, których gnębi
Kobieta
3 miesiące temu
Moze niech Pani Pawlowicz sama placi za swoja ochrone ze swoich pieniedzy, jak chce byc celebrytka.
Najnowsze komentarze (170)
moj wybor
3 miesiące temu
ochrona dlaczego?niech teraz zobacza jak wyglada wsciekly narod .Jakby nie mielli takich przywilejow jak ochrona to moze by zaczeli madrzej podejmowac decyzje uchwaly itd.wiedzac jakie beda tego konsekwencje i skutki.wladza jest glosem narodu to niech slucha i patrzy czego oczekuja narod a nie ustawy pod siebie ......wsciekla
rauk
3 miesiące temu
Wypisać rachunek pod koniec - schyłkowej kadencji PIS.
Daro
3 miesiące temu
Pisowcy! Nigdy już na was nie zagłosuje. Nigdy!! I takich ja są dziś miliony
Tomek
3 miesiące temu
Dobro Państwa? To są chyba jakieś jaja. Tyle szkody ile ona narobiła dla tego Państwa to przechodzi ludzkie pojęcie. To tylko ogolić na łyso i dożywocie.
lko
3 miesiące temu
co ona ma wspólnego z dobrem państwa?coś jeszcze ma podpisać czy oni juz wszyscy mają ochronę za naszą kasę
Fan
3 miesiące temu
Jedyne męskie towarzystwo jakie moze jej się przydarzyć.
Kacha
3 miesiące temu
Co czuje strach ? Niech się boi naroztabiala A teraz ma strach sumienie ja dopadło
gaja
3 miesiące temu
Jak w sejmie w 2018 protestowali niepełnosprawni z rodzicami, to ówczesna posłanka Krystyna przez 40 dni nawet do nich nie podeszła.
bDAKDoLv
1955
3 miesiące temu
To nie tym potworom (godek, pawlowicz) należy się ochrona ale kobietom, które protestują. One nie robią nic złego nie zgadzając się z nieludzkim wyrokiem, a te tu i im podobne potwory chcą im zamknąć usta.
Gabby
3 miesiące temu
Ja proponuje ta pania zamknac....bedzie bezpieczna, a przy okazji I my....
Elcia
3 miesiące temu
SKANDAL!!!!!
lol
3 miesiące temu
"dobro państwa"??? jakie "dobro" i jakiego "państwa"??? hahahaha
jula
3 miesiące temu
Ludzie dobrzy,szlachetni,potrzebni i czyniący dobro nie muszą mieć ochrony,bo są uwielbiani przez społeczeństwo!Tylko takie osoby ,jak Pawłowicz,Kaczyński i inni muszą mieć ochronę ,bo czynią zło i społeczeństwo ich nienawidzi!
wrrr
3 miesiące temu
co a tak wojownicza była teraz co strach heee bojcie sie kobiet ona nie jednego dojechały
...
Następna strona
bDAKDoLX