Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Książę Filip udzielił księciu Karolowi OSTATNIEJ RADY przed śmiercią

101
Podziel się

Po wielu latach nieporozumień książę Filip i książę Karol zdążyli zbliżyć się do siebie w ostatnim czasie. Syn pożegnał ojca przy szpitalnym łóżku. Przed odejściem Filip miał cenne wskazówki dla następcy tronu.

Książę Filip udzielił księciu Karolowi OSTATNIEJ RADY przed śmiercią
Książę Filip; książę Karol (fot. Getty)
bDZvupOZ

Od ostatniego piątku cały świat żyje informacją o śmierci księcia Filipa, męża królowej Elżbiety, który został okrzyknięty najdłużej żyjącym męskim członkiem rodziny królewskiej w historii. Jego pogrzeb odbędzie się na zamku Windsor 17 kwietnia o godzinie 15:00. Udział w ceremonii weźmie zaledwie 30 osób ze względu na panującą pandemię. W międzyczasie coraz więcej dowiadujemy się na temat tego, jak wyglądały ostatnie dni księcia.

W rozmowie z portalem Daily Mail pisarz Robert Jobson - autor biografii księcia - zdradza, o czym Filip rozmawiał ze swoim synem, księciem Karolem, przed śmiercią, gdy jeszcze przebywał w szpitalu. Ojciec następcy tronu miał ponoć mu do przekazania dwie najważniejsze porady. Poinstruował go, aby otoczył szczególną opieką królową, gdy go już zabraknie na tym świecie. Przekazał mu także wskazówki, jak pokierować rodziną królewską w najbliższych latach.

bDZvupPb
Zobacz także: Książę Filip był ważniejszy, niż sądzono. Dr Wilk o nieznanych faktach

Według doniesień pałacowego informatora 99-latek wyraził także w obecności syna życzenie, aby wrócić już do domu po trudnych tygodniach spędzonych w szpitalu. Książę zdawał sobie sprawę, że jego czas dobiega końca i nie zamierzał umierać w nieznanym sobie otoczeniu z dala od najbliższych.

bDZvupPh

Te doniesienia rzucają nowe światło na relację Filipa i Karola, która przez lata opisywana była jako skomplikowana i napięta. Ojciec i syn wielokrotnie mieli się spierać o tematy społeczne i polityczne. Senior, będąc mężczyzną dominującym, miał trudności z zaakceptowaniem zdecydowanie bardziej delikatnej natury swego pierworodnego. Wysłał go do słynącej z rygoru szkockiej szkoły, wbrew życzeniom młodego Karola. Na każdym kroku próbował go zahartować, czego młody książę nie przyjmował z entuzjazmem. W ostatnich latach panom na szczęście udało się dojść do porozumienia.

Obaj złagodnieli. Byli o wiele bardziej otwarci na inne punkty widzenia. Zawsze darzyli siebie miłością, nigdy nie było co do tego wątpliwości. Ale teraz mieli do siebie zdecydowanie większy respekt. Podzielali zdanie na temat kierunku, w którym powinna podążać monarchia w przyszłości - zdradza królewskie źródło portalu.

bDZvupPi
bDZvupPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
xxx
miesiąc temu
a pudel siedzial pod lozkiem i podsluchiwal, hahaha
321
miesiąc temu
Karol nie nadaje się na króla
👑👑👑👑
miesiąc temu
Tylko William może być następcą
bDZvupPD
Aaaaaaa
miesiąc temu
Następca Elżbiety to William
hehe
miesiąc temu
Fajnie byłoby, gdyby po śmierci królowej to William został królem. Karol juz chyba za stary
Najnowsze komentarze (101)
nikt
miesiąc temu
Jak Karol pozegnal ojca przy szpitalnym lozku, skoro Filip zmarl w domu?
jaś
miesiąc temu
Widać przez całe jego życie ktoś siedział pod książęcym łóżkiem i wszystko widział i słyszał oraz biegł z newsami do mediów-dobrze,że tym razem też się postarał..
Cynik
miesiąc temu
Och Filipek, jak on pragnął depopulacji. Chciałbym powrocic powrócić jako wirus i pozbyć się płowy ludzi..
Stewardesa
miesiąc temu
Ciągną ten cyrk dla uszanowania woli babki która chce się zapisać w historii jako najdłużej panującą królowa. Po niej pewnie zakończą ten cyrk bo nie ma godnego następcy tronu a już na pewno nie rozwódka królowa albo kolejne pokolenie kupieckich goldsmithow kilka pokoleń przekonwertowanych prosto z jezRaela po drodze usługując min w liniach lotniczych. Sory ale to ujmujące zeby takie wnuki na tronie zasiadały.
Michał
miesiąc temu
Szkoda chłopa, miał całe życie przed sobą!
Stefan telefa...
miesiąc temu
W rodzinie adamsów mogą grać, tacy przystojni i to bez charakteryzacji.
M.
miesiąc temu
Chciałabym dożyć tego wieku.
Filipo Martin...
miesiąc temu
Rodzina zupełnie oderwana od rzeczywistości. Żenada
bDZvupPv
swojababa
miesiąc temu
William powinien zostac krolem po, niech panuje wiecznie, Elzbiecie...monarchia dalej podazalaby ta droga..za Karola wszystko skostnieje, zmaleje , zamrze..on sie nie nadaje na krola...to krolewiatko....tylko William i silna przy nim jak Phillip przy Elzbiecie, Kate!
bobo
miesiąc temu
Powiedział że jak wnuk Harry będzie odtrącony i prześladowany to on im zrobi pod górkę.Nie dziś nie jutro ,wszystko ma swój czas.Karolek pamiętaj starsi nie kłamią tylko na dobrą drogę sprowadzają.Filipek wiedział że nie będzie dobrym następcom namaszczony pierworodny tylko właśnie Harry,Czasy,czasy inne,nie wystarczy czarnych pogłaskać po czuprynie wcześniej odkażonej słuchaj głosu Boga.
true
miesiąc temu
Masoni !!! i masonki !! depopulatorzy z piramidki wlasnie zmieniamy tendencje na do góry nogami ....
hahhaha
miesiąc temu
myslalem ze ten gosciu to jakas baza w Residen Evil !!!!!!
anonim
miesiąc temu
Ostatnio trochę zagłębiłam się w życie rodziny królewskiej i moim zdaniem to Wilhelm powinien zasiać na tronie po królowej Elżbiecie. Godnie reprezentował by swoją matkę Dianę. Tak naprawdę to dzięki niej rodzina królewska znów nabrała rozgłosu w tamtych latach.
krol
miesiąc temu
mysle ze karol ma kazirodztwo wypisane w twarzy aby nie był królem bo monarchia upadnie a u boku camila dołoży gwóźdź do trumny.......Senior RIP
...
Następna strona
bDZvupPX