Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Książę Harry i Meghan Markle KŁAMALI podczas rozmowy z Oprah Winfrey? (ZDJĘCIA)

462
Podziel się:
462
Podziel się:
1
 / 13
Książę Harry i Meghan Markle KŁAMALI podczas rozmowy z Oprah Winfrey? (ZDJĘCIA)
Książę Harry i Meghan Markle KŁAMALI podczas rozmowy z Oprah Winfrey? (ZDJĘCIA)
(East News, YouTube - CBS)
0
0

Brytyjskie media już zaczęły weryfikować prawdziwość wyznań księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zobaczcie, w których kwestiach Sussexowie mogli nieco minąć się z prawdą.

Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i Meghan Markle to obecnie najgorętszy temat w mediach na całym świecie. Zgodnie z zapowiedzią samej prezenterki para nie szczędziła bowiem światu sensacyjnych wyznań i szczegółów na temat swojego życia na brytyjskim dworze.

Meghan Markle w rozmowie z Oprah wyznała na przykład, że zmagała się z depresją i myślami samobójczymi, a mimo próśb nie otrzymała od Pałacu żadnej pomocy. Szerokim echem w mediach odbiły się także zarzuty o rasizm w rodzinie królewskiej. W wywiadzie Sussexowie kilkakrotnie narzekali na brak wsparcia ze strony monarchii, a nawet szerzenie nieprawdziwych informacji na ich temat. Harry opowiedział także o swoich stosunkach z najbliższymi.

"Daily Mail" postanowił przyjrzeć się niektórym z wyznań Sussexów i zbadać, na ile mogą być one wiarygodne. Okazuje się, że w kilku kwestiach Harry i jego ukochana mogli nieco minąć się z prawdą.

2
 / 13
Meghan nie "googlowała" księcia Harry'ego?

Podczas rozmowy z Oprah Meghan Markle przyznała, że przed ślubem z Harrym nie zdawała sobie sprawy, jak wygląda życie na brytyjskim dworze. Zapewniła również, że nie zdarzało jej się szukać informacji o ukochanym w sieci.

W książce "Finding Freedom", napisanej przez zaprzyjaźnionych z Sussexami dziennikarzami, widnieje jednak informacja o pierwszej randce pary, która rzuca na sprawę "researchu" Meghan nieco inne światło.

"Oczywiście oboje uczestniczący w randce w ciemno odrobili lekcję poprzez wyszukiwanie w Google. Harry znalazł Meghan w social mediach i był nią zainteresowany" - czytamy w książce.

Dodatkowo jedna z przyjaciółek Markle zdradziła, że trzecioligowa aktorka była wręcz zafascynowana życiem rodziny królewskiej, zwłaszcza losami księżnej Diany, o których czytała nawet książkę. Meghan uwielbiała ponoć filmy o księżniczkach, a swojemu pierwszemu mężowi wyznała, że chciałaby pojechać do Londynu i zostać tam na dłużej.

3
 / 13
Meghan odmawiano pomocy psychologicznej?

Bez wątpienia najwięcej kontrowersji po emisji wywiadu z Harrym i Meghan wzbudziły wyznania Markle o jej zmaganiach z problemami psychicznymi. Była księżna twierdziła bowiem, że rodzina królewska doskonale wiedziała o jej pogarszającym się samopoczuciu, nawet myślach samobójczych. Meghan miała wielokrotnie zwracać się do pałacowego działu zasobów ludzkich, konsekwentnie odmawiano jej jednak pomocy.

Informatorzy "Daily Mail" twierdzą jednak, że dział HR, gdzie Markle szukała pomocy, odpowiada jedynie za sprawy płatnych pracowników rodziny królewskiej. Sami royalsi w podobnych sprawach zwracają się natomiast do prywatnego biura.

Dziennikarzy portalu nie przekonały również słowa Harry'ego, twierdzącego, że wstydził się szukać pomocy dla żony i nie wiedział, co właściwie może dla niej zrobić. Podkreślano, że książę od dawna zajmuje się sprawami zdrowia psychicznego, wraz z księciem Williamem i Kate Middleton rozpoczął nawet specjalną akcję "Heads Together". W przeszłości Harry sam również korzystał z pomocy terapeuty.

4
 / 13
Sekretny ślub?

Jednym z najbardziej sensacyjnych wyznań Sussexów był ich sekretny ślub. Para miała wymienić przysięgi na trzy dni przed "royal wedding" w ich ogrodzie, w towarzystwie jedynie biskupa Canterbury. Tymczasem okazuje się, że zgodnie z brytyjskim prawem zaślubiny są ważne tylko w obecności przynajmniej dwóch świadków. Mało tego, muszą one odbyć się w miejscu publicznym, a nie na terenie prywatnej królewskiej posiadłości.

Gdyby więc Sussexowie faktycznie ślubowali sobie wierność w tajemnicy, nie mogliby także ponownie wziąć ślubu już w obecności towarzyskiej śmietanki i milionów widzów. Prawdopodobnie ich przysięgi były więc bardziej duchową ceremonią, niż taką, która faktycznie legalizowałaby ich małżeństwo w świetle prawa.

5
 / 13
Sussexowie zostali pozbawieni ochrony?

W wywiadzie Meghan ubolewała nad tym, że jej pozbawionemu tytułu potomkowi nie przysługiwała królewska ochrona. Markle stwierdziła nawet, że wraz z Harrym bali się zgodnie z tradycją pokazać nowo narodzonego chłopca światu.

Okazuje się jednak, że posiadanie tytułu wcale nie zapewnia członkom rodziny królewskiej ochrony. Córki księcia Andrzeja, Eugenia i Beatrycze obecnie nie mają już ochroniarzy opłacanych z pieniędzy podatników. Jako że Sussexowie wycofali się z życia brytyjskiego dworu, nie przysługuje im już policyjna ochrona. Muszą więc sami finansować własne bezpieczeństwo.

6
 / 13
Archie został bezprawnie pozbawiony tytułu?

Mnóstwo kontrowersji w mediach wzbudziła sprawa odebrania małemu Archiemu tytułu książęcego oraz prawa do korzystania z królewskiej ochrony.

"Wizja pierwszej osoby o ciemnym kolorze skóry w tej rodzinie, nie będącej tytułowanym jak pozostałe wnuki jest... Nie mają prawa tego odbierać" - żaliła się Markle.

Dziennikarze "Daily Mail" zwrócili jednak uwagę, że cała sprawa opiera się na dokumencie z 1917 roku, w którym król Jerzy V dokładnie określił, kto jest upoważniony do dziedziczenia tytułów książęcych. Zgodnie z królewskim zapisem jedynym faktycznie upoważnionym do posiadania książęcego tytułu wnukiem królowej był książę George - jako najstarszy wnuk księcia Walii, Karola. W 2013 królowa Elżbieta zagwarantowała także tytuły pozostałym pociechom Williama, Charlotte i Louisowi.

Jeśli chodzi o Archiego, to zgodnie z prawem uzyska on książęcy tytuł, gdy Karol zasiądzie na brytyjskim tronie.

7
 / 13
Pałac Buckingham nie chronił Sussexów?

Rozmawiając z Oprah, Meghan żaliła się również, że "instytucja" właściwie nie chroniła jej i Harry'ego przed złą prasą i kłamstwami brytyjskich tabloidów.

Korespondentka "Mail on Sunday" ds. royalsów, Emily Andrews twierdzi jednak, że odpowiedzialni za kontakty z mediami pracownicy Sussexów nieustannie stawali po stronie małżonków, dementując szkodliwe plotki i powstrzymując publikacje niewygodnych faktów.

"Daily Mail" zwrócił też uwagę, że royalsi zajęli się także prasowymi historiami na temat remontu posiadłości Sussexów we Frogmore Cottage i przynajmniej jedna z dużych brytyjskich gazet odpowiedziała przed IPSO - tamtejszą instytucją nadzorującą prasę.

8
 / 13
Meghan nie zna własnej siostry?

Meghan poruszyła również temat swojej przyrodniej siostry, Samanthy. Stwierdziła, że dorastała jako jedynaczka i tak naprawdę właściwie nie zna starszej córki Thomasa.

Informacje te zdementowała sama Samantha. Kobieta stwierdziła, że ma wspólne zdjęcia z Meghan z "całego życia" i niemożliwym jest, by była księżna nie znała przyrodniej siostry. Markle mówiła również, iż Samantha powróciła do nazwiska ojca dopiero, gdy ta zaczęła spotykać się z Harrym - czemu kobieta również stanowczo zaprzeczyła.

9
 / 13
Meghan mieszkała w "złotej klatce"?

Markle uskarżała się również na utratę dotychczasowej wolności. Jak twierdziła, tabloidy nieustannie rozpisywały się o jej poczynaniach, podczas gdy ona sama nie mogła nawet opuścić pałacu, by spotkać się z koleżanką - by nie prowokować kolejnych medialnych publikacji.

"Daily Mail" twierdzi jednak, że księżna regularnie wyprawiała się na miasto - robiła zakupy, chodziła na zabiegi kosmetyczne czy zakupy. Brytyjskie tabloidy miały natomiast konsekwentnie odmawiać kupna zdjęć z jej wycieczek od paparazzi.

Markle stwierdziła również, że zabrano jej szereg rzeczy osobistych - w tym klucze, paszport czy prawo jazdy. W tym miejscu portal zaznacza, że informacje te są ciężkie do zweryfikowania. Wielu royalsów samodzielnie prowadzi jednak samochód, a w mediach do tej pory nie pojawiały się doniesienia o pozbawianiu rodziny królewskiej jakichkolwiek dokumentów. Wszelkie podróże były natomiast planowane przez odpowiednie do tego służby - Markle nie wyprawiała się więc na lotnisko na własną rękę.

10
 / 13
Thomas Markle zawiódł córkę?

Meghan wspomniała również o tym, że czuje się zawiedziona zachowaniem swojego ojca oraz jego niesławną ustawką z paparazzi. Zapewniła także, że ona nigdy nie zrobiłaby nic, co mogłoby skrzywdzić jej dziecko.

Thomas Markle zdążył już zabrać głos w sprawie. Ojciec byłej księżnej stwierdził, że wielokrotnie przepraszał córkę za swój wybryk, ta jednak pozostawała niewzruszona jego staraniami.

"Jestem tym strasznie zawiedziony. Przepraszałem za ustawkę z paparazzi wielokrotnie, co najmniej 100 razy. Nigdy nie usłyszałem żadnej odpowiedzi. To ja czuje się zawiedziony, bo ostatni raz rozmawialiśmy, kiedy byłem w szpitalu. Od tego czasu nie odezwali się ani razu. Nie obchodzi ich, czy żyję" - żalił się.

11
 / 13
Harry nie pamięta dzieciństwa?

W trakcie wywiadu książę Harry, odpowiadając na pytanie o to, "co najbardziej lubi robić w swoim obecnym życiu", wyznał, że spędzać czas z Meghan i synkiem, zabierać go na plażę, sadzać w foteliku na rowerze i razem jeździć.

"To coś, czego ja jako dziecko nigdy nie mogłem robić" - stwierdził ze smutkiem.

To jednak nieprawda. W sieci krążą zdjęcia Harry'ego z dzieciństwa, na których widać, jak spędza czas z ojcem, m.in. właśnie jeżdżąc z nim na rowerze. Czyżby czas zatarł te wspomnienia?

12
 / 13
Harry został "odcięty" od królewskich funduszy?

W wywiadzie książę Harry stwierdził, że był zmuszony nawiązać współpracę z Netfliksem i Spotify własnie po to, by zapłacić za ochronę swoich bliskich. Został bowiem całkowicie odcięty od majątku royalsów i pozostał mu jedynie spadek po księżnej Dianie.

Jak jednak podkreśla "Daily Mail", odchodząc Sussexowie chcieli być niezależni finansowo. Jeszcze przed Megxitem za ich życie w większości płacił książę Karol - którego dochody z kolei pochodziły z księstwa Kornwalii. Podatnicy finansowali natomiast utrzymanie Harry'ego i jego żony w zaledwie ok. 5 procentach.

Lady Di pozostawiła swym synom 21 milionów funtów, które mieli odziedziczyć wraz z ukończeniem 25 lat. Ponoć przez lata wartość zapisanej Harry'emu fortuny wzrosła do aż 20 milionów. Książę otrzymał również spadek po rodzicielce królowej Elżbiety, królowej matce. Elżbieta Bowes-Lyon miała pozostawić wnukowi 7 milionów.

13
 / 13
Meghan była uciszana przez rodzinę królewską?

W wywiadzie pojawił się również głośny wątek "uciszania" Meghan przez royalsów, który był najbardziej sensacyjnym punktem pierwszego zwiastunu rozmowy. Markle wyznała, że odkąd zaczęła spotykać się z Harrym, każda osoba z jej otoczenia musiała bezwzględnie milczeć w kontaktach z mediami, porównała się też do Małej Syrenki, która "zakochała się w księciu i straciła swój głos".

"Daily Mail" postanowił jednak poddać w wątpliwość rzekome milczenie księżnej, nie tylko wypominając jej kolejne wywiady. Powołując się na informatorów powiązanych z rodziną królewską, dziennik stwierdził, że Meghan i Harry sami "dyktowali warunki" podczas publicznych wystąpień - wybierali odpowiadające im organizacje charytatywne i media, z którymi chcą rozmawiać.

KOMENTARZE
(462)
Nickiiii
3 lata temu
Żyją dalej w swojej bajce, w magicznej posiadłości, nie wiedzą co to to walka o przetrwanie w czasie covidu. Dorośli ludzie. Mają do dyspozycji tyle milionów po matce Harrego i po jego praprababci a on przez cały wywiad przeżywał że nie im ochrony nie przydzielili i ona cały czas przy okazji mówienia o swojej ekspresowej depresji. Powiedzieli że dwa lata trwały rozmowy że chcą odejść a potem słyszałam od Harrego że widział jak płakała ale nie miał odwagi prosić o pomoc. Czterdziestoletnia aktorka która zdradziła pierwszego męża, grała często różne role, błyszczała na ściankach Hollywood, była przyzwyczajona do komentarzy. Jak podkreślała przucili pracę jak to podkreślali w "firmie" rodzinnej , więc ochrona i życie na koszt podatników im się nIe należy.Ona jest niezłą manipulantką ale za te porównania do młodej zdradzanej Diany to chyba Diana przewraca się w grobie. Na miejscu ojca i brata nie odezwałam bym się do niego już nigdy, "wyjeżdżam bo chce prywatności ale piorę brudy swojej rodziny za jej plecami u największej plotkary świata na oczach całego świata jak....
Nadia
3 lata temu
Zabrali jej paszport a poleciala na baby shower do usa prywatnym jetem. Nie akceptowalu jej z powodu koloru skory a ksiaze Karol poprowadzil ja do oltarza. Nie mogla wychodzic poza palac a jedna poznala u fryzjera Amal Cloney ktora zaprosila zreszta na wesele mimo, ze wczesniej sie nie znaly. Wychowywala sie jako jedybaczka choc jej matka opuscila rodzina i megan mieszkala z ojcem i rodzenstwem. Ile jeszcze tych klamstw? Przeciez o wszystko jej weryfikowalne...
Alinka
3 lata temu
Dlaczego młoda, inteligentna, zaradna Meghan po 2 kierunkach studiach magisterskich idzie do TV otwierać nesesery w teleturnieju w mini ( feministka dodam) bo jest KARIEROWICZKĄ. W tej mini poznaje swojego przyszłego męża PRODUCENTA FILMOWEGO. Wycisnęła z byłego ile się dało czyli te 30 epizodów w serialach i filmach klasy B i jak tylko dostała główną rolę kopnęła go w tyłek. Ponieważ Kanada to zaścianek Ameryki Północnej korzystając z chwilowego sukcesu serialu umówiła się z Harrym porzucając kanadyjskiego szefa kuchni. Zobaczcie sobie jej stare wywiady - jest tak totalnie inną osobą, że to nawet trochę niepokojące. Oj Harry, ale żeś się władował.
Pączek
3 lata temu
Od początku widać że cały ten wywiad to ustawka, a jak Meghan brakło bajek do opowiadania to na koniec zrobiła ze wszystkich rasistów bo to się ³ najlepiej sprzeda. Ma prawie 40 lat, a zachowuje się jak infantylna nastolatka, która nie wie z kim się spotyka i że istnieje jakaś królowa. Dobrze, że w ogóle wiedziała gdzie jest Anglia zanim wyszła za mąż. I powtarzanie w kółko, że nie dali jej ochrony. Jak przestali być częścią rodziny to wiadomo, że nie bedą za nich płacić. Niech sobie wynajmą sami jeśli czują taką potrzebę.
jola
3 lata temu
Ogólnie to wydaję mi się, że Meghan przerosła jej własna "ambicja". Poprzez związanie z rodziną królewską chciała się wybić i żyć w blasku fleszy, oraz liczyła na to, że opinia publiczna oraz media będą jej przyklaskiwać i "chwalić" tak jak Kate. MM zapomniała chyba jednak, że Kate na swoją pozycję pracowała latami i szacunek wobec niej nie nastąpił z dnia na dzień i zarzuty mediów wobec niej były znacznie bardziej ubliżające. Jakoś Meghan nie wspomina, jak na początku wszyscy byli jej przychylni i jej dopingowali, ponieważ była "powiew świeżości" w skostniałej rodzinie królewskiej. I tutaj właśnie Meghan zachłystnęła się tymi pozytywnymi komentarzami i myśłała, że już zawsze tak będzie. Jednak na swoją pozycję musisz pracować cały czas, a nie osiąść na laurach. Ona naprawdę myślała, że media czy też opinia publiczna nie wyłapią jej hipokryzji wynikającej z bycia ekolożką, mówieniu o śladzie węglowym, a następnie odbywania w ciągu miesiąca kilkunastu prywatnych lotów samolotami, czy też, tak jak padła w wywiadzie sprawa z awokado, jeśli twierdzisz, że dbasz i chronisz planetę, to doskonale wiesz, jak wygląda uprawa i jak nieetyczne to jest. Dodatkowo, dziwi mnie fakt, że Meghan była taką ignorantką w kwestii rodziny swojego męża. Pomijam już oczywiste kłamstwo, jakoby miała nie znać Harrego (najpopularniejszy kawaler na świecie, uwielbiasz jego matkę, ćwiczysz jej mimikę, pozy oraz relacjonujesz na blogu ślub jego brata, na którym był jego świadkiem, dodatkowo, jak sama przyznałaś w wywiadzie, mieszkałaś w Kanadzie, czyli Commonwealth), ale skoro wchodzisz do najpopularniejszej rodziny na świecie, z tak bogatą historią to mogłabyś chociaż przeczytać jedną książkę czy to o historii Wielkiej Brytanii czy rodziny królewskiej. Zarzuty, że sama musiała się uczyć hymnu - myślała, że ktoś cię nauczy? Jakby jesteś aktorką i przyswajanie tekstów na pamięć raczej nie powinno być dla ciebie problemem. Przecież nawet w szkole zadają ci zadanie domowe i to w domu uczysz się wierszyka na pamięć. Poza tym miała wtedy 37 lat i raczej wiedziała, jak skorzystać z informacji, jakie znajdziesz w Google. Ciężko też uwierzyć, jakoby nie miała odpowiednich ludzi w kwestii protokołu itd. W jednym z ostatnich artykułów było napisane, że pracownicy chcieli naprawdę jej pomóc i być dla niej życzliwi, ale ona tą pomoc odtrącała, bo wie lepiej i nikt nie będzie jej pouczał. (dalsza część w odpowiedziach)
Najnowsze komentarze (462)
Ewa
3 lata temu
Wszystko jest do sprawdzenia na google, odslonili kilka ich klamstw w tym wywiadzie i teraz nie ufam ani jednemu zdaniu a tak ich lubilam , to nie prawnicy tylko fakty dowodne mnie przekonali do arogancji Meghan i Harrego
gosc
3 lata temu
tak jest! tylko willi i dwor nie klamia! co za bzdura . willi nie da tknac sojej polowicy , skarzy media ale po meghan, zonie brata, jedzi jak po lysej kobyle ...bo ona nie ma plecow , nikt za nia oprocz meza nie stanie. za dworem hura ludzi, rodzinna banda...watacha prawnikow
marcin
3 lata temu
każdy w mieszanym związku zastanawia się nad kolorem skóry dziecka. Nie zapominajmy, że kolor może wyjść w kolejnym pokoleniu. To nie ma znaczenia.
Ola
3 lata temu
Z powodu depresji w ramach terapii wydała milion funtów na ciuchy, a biżuterii zgromadziła w ciągu roku więcej niż księżna Kate przez osiem lat małżeństwa, nie zapominajmy że była jednocześnie dyskryminowana.
,,,,,,,,,,,,,...
3 lata temu
Nie lubię tej rasistki Meghan
pepko
3 lata temu
Niech mnie kule biją, jeśli Harry nie zastanawiał się nad kolorem skóry swojego przyszłego syna. Niech mnie biją, jeśli Meghan się nie zastanawiała. Ktoś powiedział to, co każdy myśli - czy będzie rudy, czy będzie mieć kręcone blond włosy jak mama czy czarne proste jak tata. Rozdmuchali to na wymiar George'a Floyda normalnie.
zlosliwa
3 lata temu
tak sobie mysle, ze ten caly wywiad tylko osmieszyl harrego, facet ktory przeszedl terapie i zajmuje sie publicznie zdrowiem psychicznym nie wiedzial co zrobic? jak pomoc zonie? kwestie protokolow tytulow - latwo sprawdzic, zreszta on to powinien znac od dziecka a tu przytakuje kiedy ona plecie bzdury, no i odciecie od funduszy - to co ktos ma go utrzymywac bo ona nie chce ruszac spadku po mamie i prababci? no i te brednie meghan ze nie miala pojecia kim jest harry, jak wyglada zycie ksieznej, i zmkniecie jej w palacu , meghan stara sie zapomniec ze jej dobra passa skonczyla sie po tym kiedy zaczelo ja pozerac wlasne ego i chec zamiany palac buckingham w jakis plastikowe amerykanskie ranczo a tytul mial byc wsparciem oszalamiajacej kariery w hollywood
gosc
3 lata temu
jak mozna tak szczuc czlowieka ! szczegolnie kobiete?
gosc
3 lata temu
najbardziej wiarygodna jest monarchia, z jej struktura plotkami i intrygami. kon by sie usmial .wszyscy klamia tylko monarchia nie. w tym kraju jest wszystko inaczej pojmowane
Ivonn
3 lata temu
Jeśli faktycznie miała aż taka depresje i tak bardzo potrzebowała pomocy, to czy skorzystała z niej po przeprowadzce do Kanady? Nie - bo to wszystko ściema
Kam
3 lata temu
They wanted ruined Meghan by this interview, that's they was changing, Meghan knows what I mean
Kam
3 lata temu
Ich dziecko nie ma ochrony, bo nie jest muzułmanem jak Elizabeth II
Milenka22
3 lata temu
widziałam ten wywiad jest dla mnie żenujący ona robi z siebie wielką pokrzywdzoną a przecież wiedziała do jakiej rodziny wchodzi i wielce pokrzywdzona a on naiwny
Ewa
3 lata temu
Śmieszny był już ich slub. Panna młoda w Białej sukni z welonem a to ani panna ani młoda. Teraz tylko dalsza część cyrku.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Marcelina Zawadzka wyprawiła ogrodowe baby shower: Pastelowe dekoracje, słodki stół i znane koleżanki... (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą. Zgodnie z celebrycką tradycją była Miss Polonia wyprawiła baby shower. Słodki stół, tematyczne dekoracje oraz przemyślane stylizacje to tylko kilka elementów stylowego przyjęcia pod chmurką. W sieci pojawiły się już pierwsze relacje w imprezy. Zobaczcie sami.
9.

Gwiazdy świętują Dzień Ojca: Rapujący Krzysztof Rutkowski junior, Grzegorz Collins z córką Sylwii Bomby... (ZDJĘCIA)

Tradycyjnie 23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. W social mediach aż zaroiło się od wpisów poświęconych trudom tacierzyństwa. Zobaczcie, jak znani i lubiani świętują ten wyjątkowy dzień.
8.

Hailey Bieber w KORONKOWYM body eksponuje ciążowe krągłości w drodze na kolację z Justinem Bieberem (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber wraz z mężem Justinem Bieberem dbają o zacieśnianie relacji z bliskimi. Ostatnio para została "przyłapana" w drodze na kolację ze wspólną przyjaciółką Justine Skye. Żona piosenkarza postawiła na odważną stylizację, w której pokazała ciążowy brzuch.
7.

Karolina Pisarek i Roger Salla parkują furę za MILION złotych NA ZAKAZIE i ruszają na miasto (ZDJĘCIA)

Karolina Pisarek i Roger Salla należą do zacnego grona celebrytów, których obowiązuje "specjalny Kodeks drogowy". Ostatnio małżonkowie zaparkowali swój warty milion złotych samochód w niedozwolonym miejscu i wybrali się na miasto. Wszystko udokumentowali paparazzi.
6.

Elegancki Dolph Lundgren błyszczy na festiwalu filmowym w towarzystwie żony i córki. Panie dzielą 4 LATA różnicy (ZDJĘCIA)

Dolph Lundgren odebrał nagrodę podczas festiwalu filmowego odbywającego się na Sardynii. W tym ważnym dniu aktorowi towarzyszyły kobiety jego życia. Poślubiona rok temu Emma Krokdal jest niewiele starsza od młodszej córki gwiazdora.
5.

Friz i Wersow wyprawili Mai roczek NA BOGATO: dmuchany zamek, wielka kopuła z balonami, bajkowe przebieranki (ZDJĘCIA)

Córka Friza i Wersow świętowała właśnie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji najbardziej wpływowi polscy influencerzy urządzili w ogrodzie imprezę z prawdziwego zdarzenia. Dziewczynka mogła liczyć na moc atrakcji i towarzystwo wielu gości.
4.

51-letnia Heidi Klum WYMIENIA CZUŁOŚCI z młodszym o 17 lat mężem na plaży. Modelka zaprezentowała BOSKIE ciało w bikini (ZDJĘCIA)

Heidi Klum i jej mąż, Tom Kaulitz, spędzają urlop we Włoszech. Wygląda na to, że miłość 51-letniej modelki i 34-latka kwitnie. Zakochani nie mogli bowiem oderwać od siebie ust.
3.

Marta Warchoł i Iwona Widomska WZIĘŁY ŚLUB! Panny młode zaprezentowały się w ZJAWISKOWYCH sukniach ślubnych (ZDJĘCIA)

Marta Warchoł i Iwona Widomska od kilku lat tworzą udany związek. Teraz dziennikarka TVN 24 i jej ukochana, która jest producentką "Faktów" stanęły na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z uroczystości. Bajkowo?
2.

Krzysztof Rutkowski i Krzysztof Gojdź BALUJĄ RAZEM na mieście: serdeczne uściski, złote trunki i dodatki (ZDJĘCIA)

Krzysztof Rutkowski okazał się prawdziwą duszą towarzystwa. Niezwykle entuzjastycznie przywitał zaproszonego na imprezę Krzysztofa Gojdzia, z którym spędził ostatnio wieczór. Spotkanie przy kolorowych napojach wyglądało na bardzo udane.
1.

Anna Mucha kusi w czerwonej sukni z dekoltem na wernisażu (ZDJĘCIA)

Anna Mucha pojawiła się na wernisażu o tematyce LGBTQ+. Aktorka znana ze swojego wsparcia dla środowisk nieheteronormatywnych zapozowała z tej okazji fotoreporterom w zjawiskowej kreacji. Petarda?