Unicorn
|

Książę William wraca do obowiązków, prezentując światu znajomość języka migowego. Imponujące?

39 reakcji
0
0
39
Podziel się

Książę wziął udział w ceremonii nadania państwowych odznaczeń, a jednemu z wyróżnionych pogratulował w języku migowym.

Książę William wraca do obowiązków, prezentując światu znajomość języka migowego. Imponujące?
(Instagram/Kensington Palace)

W ostatnim czasie brytyjskie media żyją głównie skandalem z udziałem księcia Harry'ego i jego małżonki Meghan Markle. Niedawno Sussexowie ogłosili bowiem światu, że nie są już zainteresowani pełnieniem oficjalnych obowiązków i wolą kontynuować wspólne życie z dala od Pałacu Buckingham. Szybko okazało się jednak, że o swoich planach nie raczyli poinformować pozostałych royalsów.

W obliczu kolejnych doniesień z brytyjskiego dworu, coraz częściej mówi się również o pogarszających się relacjach między księciem Harrym a jego bratem Williamem. Chociaż synowie Karola i Diany od zawsze utrzymywali dobre stosunki, od jakiegoś czasu między nimi nie układa się najlepiej. Książę Cambridge był ponoć głęboko zasmucony decyzją brata i wyznał jednemu z przyjaciół, że nie jest w stanie dłużej go wspierać. Mówiło się również, że Meghan i Harry mięli czuć się odtrąceni przez pozostałych członków rodziny, w tym również przez Williama.

Kilka dni temu Harry i William postanowili odnieść się do medialnych pogłosek i wydali wspólne oświadczenie. Bracia stanowczo zaprzeczyli wówczas plotkom o ich napiętych relacjach, jednak tabloidy wciąż wydają się nie wierzyć tym zapewnieniom. Z pewnością duży wpływ na ich domysły miały ostatnie zdjęcia księcia Cambridge, który podczas opuszczania Pałacu Buckingham nie wyglądał na szczególnie zadowolonego.

William postanowił jednak nie zwracać uwagi na kolejne plotki i skupić się na swoich obowiązkach. We wtorek książę Cambridge towarzyszył królowej podczas uroczystej ceremonii, na której wręczono Ordery Imperium Brytyjskiego oraz nadano tytuły szlacheckie.

Wśród nagrodzonych wspomnianym orderem znalazł się Alex Duguid, ekspert w dziedzinie języka migowego, który od lat pomaga niesłyszącym w odbiorze popularnych programów telewizyjnych. Nadając Duguidowi tytuł Kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego, William postanowił pogratulować mu właśnie przy użyciu języka migowego. Jego gest został uwieczniony na nagraniu, które opublikowano na oficjalnym profilu Pałacu Kensington.

Zobaczcie, jak William prezentuje swoje zdolności w dziedzinie języka migowego. Imponujące?

39
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(39)
dodo
2 tyg. temu
Bardzo dobrze. Pan Alex zapewne nie jest głuchoniemym, ale i tak miło, że podczas publicznej gali książę zwrócił wszystkim uwagę na pożytecznośc i uniwersalność tego języka.
mariella
2 tyg. temu
No i bardzo fajnie
Lol
2 tyg. temu
Zdziwił mnie tytuł, myślałem, ze będzie coś w styli „przygnębiony William chwali się znajomością języka migowego”
Nick
2 tyg. temu
odkąd Harry poznał tę babę ze slamsów (Megan pochodzi z jednej znajgorszych dzielnic LA) postarzał się, przestał się uśmiechać i ludzie przestali go lubieć
zdolny
2 tyg. temu
Nie są zdolni do zakładania własnych rodzin ludzie, którzy w dzieciństwie nie mieli normalnych domów i normalnych domowników, a żaden z nich tego nie miał.
Najnowsze komentarze (39)
taka prawda
2 tyg. temu
Malpy tez mozna nauczyc i wytresowac ..
Romero
2 tyg. temu
Ustawka dla publiki, wyćwczył dwa zdania reszta jest milczeniem.
Agnieszka
2 tyg. temu
a ja wolę określenie niesłyszący
bocian
2 tyg. temu
jak fajnie,oni wszyscy sa tacy….fajni.
Qwx
2 tyg. temu
A gdzie się skrył harry
alicja
2 tyg. temu
I na tym polega praca rodziny królewskiej - nadawanie tytułów, zaszczycanie swoją obecnością, otwieranie, przecinanie wstęg itp. imprezy. Kate nie ma z tym problemu, bo dobrze wiedziała na co się pisze, natomiast Megan chciała bawić się w księżniczkę, a to tak nie działa. Coś za coś - niestety.
3213231
2 tyg. temu
PR to oni mają obcykany na 100%, trzeba przyznać. :))
Mig
2 tyg. temu
moj syn uczy sie jezyka migowego od zerowki, jako dodatkowego jezyka.
polo
2 tyg. temu
Młody Mussolini.
Arahat
2 tyg. temu
Kiedy analiza moczu? Lud bedzie klekal
Opi
2 tyg. temu
Jakby rudy pojechał do Megan to by musiał być dwa kroki za nia
Iur
2 tyg. temu
Nie jest tajemnicą że Karol i camila lubią golnac. Koneserzy. Alkoholi
Elka
2 tyg. temu
Rzetelnie wypełnia swoje obowiązki
mn2
2 tyg. temu
cyrk