Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Maja Staśko atakuje Piróga i Wolińskiego: "Życie ofiary mało panów obchodzi"

193
Podziel się

Aktywistka mocno skrytykowała prowadzącego i jurora "Top Model" po tym, jak "wzięli w obronę" Dominica D’Angelica.

Maja Staśko atakuje Piróga i Wolińskiego: "Życie ofiary mało panów obchodzi"
Maja Staśko krytykuje Michała Piróga i Dawida Wolińskiego (Instagram, ONS)
bDzUQHWt

We wtorek polski show biznes zelektryzowała informacja o kryminalnej przeszłości finalisty Top Model, Dominika D’Angelica. Okazało się, że aspirujący model był skazany za seks z nieletnią. W związku z tymi szokującymi informacjami stacja TVN wydała oświadczenie, w którym poinformowano, że Dominic został usunięty z finału Top Model.

W sprawie wypowiedziało się wiele osób związanych z programem, m.in. prowadzący Michał Piróg i juror Dawid Woliński. Ten pierwszy poradził wszystkim, aby "ochłonęli".

Emocje są bardzo złym doradcą, więc radzę ochłonąć. Poczekać i dać możliwość obrony. Wieszanie na szubienicy i palenie na stosach pochłonęły tysiące niewinnych osób - napisał na Instagramie.

bDzUQHWv

W podobnym tonie sprawę skomentował Woliński.

Zobacz także: Michał Piróg mędrkuje: "Żaden materiał wideo nie jest w stanie oddać emocji związanych z kontaktem ze sztuką"

Teraz głos zabrała również Maja Staśko. Aktywistka potępia tych, którzy stanęli w obronie Dominika. W swoim wpisie na Instagramie porównuje Piróga i Wolińskiego do... wysoko postawionych duchownych, którzy tuszują pedofilię księży.

bDzUQHWB

Wychodzi kolejna informacja o czynach pedofilskich księży. Reakcje Kościoła? (...). "Zniszczyć człowieka, jakie to proste!". Tyle że tym razem to nie Kościół, tylko celebryci, a konkretnie Michał Piróg i Dawid Woliński z programu Top Model (...). Nie wierzę, jak można oburzać się przemocą księży i usprawiedliwiać przemoc ludzi z "naszego" środowiska. Przemoc "naszych" jest mniej przemocowa?

"Zniszczyć człowieka, jakie to proste!" - zawodzi Dawid Woliński. Owszem, to niestety bardzo proste. Wystarczy zgwałcić małoletnią, żeby zniszczyć jej życie. Ale życie ofiary jakoś mało obchodzi panów, którzy widzą tylko uśmiechniętego chłopaka (...)dedukuje Staśko.

Aktywistka dodaje, że jest zawiedziona postawą kobiet, które popierały prawo do aborcji, a teraz wstawiają się za D'Angelica.

Dziewczyny z błyskawicami na profilowym piszą, że "każdemu zdarza się narozrabiać". (...) Widocznie prawo do decydowania o swoim ciele jest dobre, dopóki nie naruszy go lubiany model z telewizji. (...) Nie przestanę krzyczeć, dopóki naszą automatyczną reakcją po ujawnieniu przemocy nie będzie: "Jak mogę wesprzeć ofiarę?", zamiast "Niszczycie mu życie, strącacie go w przepaść" - pisze Maja.

bDzUQHWC

Zdania na temat jej stanowiska są podzielone.

"W punkt. Gwałciciel, choćby nie wiem jak miły, uśmiechnięty, cudowny, to gwałciciel", "Zgoda, jak najbardziej, nie można bronić oprawców. Ale czy mamy wystarczająco dużo faktów, żeby mówić "pedofil, gwałciciel i przemoc?", "Generalnie się z tobą zgadzam. Mnie tylko jako człowieka siedzącego bardziej w prawie zastanawia, czy odmawiając takiemu człowiekowi szansy na karierę po odbyciu kary, nie likwidujemy de facto resocjalizacyjnej funkcji kary" - piszą w komentarzach internauci.

A Wy jak uważacie? Społeczeństwo powinno dożywotnio potępiać takich ludzi jak Dominic czy umożliwić im resocjalizację i budowanie życia od nowa po odsiedzeniu wyroku?

bDzUQHWD
bDzUQHWE
bDzUQHWW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(193)
Olga
2 miesiące temu
Dobrze powiedziane. Społeczeństwo zawsze wybrania mężczyzn, a na kobiety zrzuca się winę.
321
2 miesiące temu
Bo ci panowie nie lubią kobiet
Asa
2 miesiące temu
Najlepsze jest to, że gdyby sprawa dotyczyła duchownego, to obydwaj panowie byliby pierwsi do krytyki. Ale jak kolega, to już inna sprawa. Naprawdę, powinni milczeć
bDzUQHWX
Dzik
2 miesiące temu
Dobrze powiedziała....
Aaaaa
2 miesiące temu
W tym ma rację
Najnowsze komentarze (193)
jaa
2 miesiące temu
jestem zdania, że nie powinno się promować takich osób. Ok, przebył karę, może żyć w społeczeństwie, ale nie powinno się go pokazywać w telewizji jako wzór do naśladowania dla mas.
saba
2 miesiące temu
Czyli zabijanie dzieci, któremu wymyślono inną nazwę, żeby móc zaprzeczać oczywistym faktom jest OK, a seks jest be?? Po ile lat miały te "aktywistki" jak się z kolegami zabawiać zaczęły?
czczczz
2 miesiące temu
Ci dwaj Panowie są tak pewni swoich zdań sądów tak narzucają swoje widzimisię. A dla mnie to obleśne typki które jakby tak się dobrze przyjrzeć nie jedno na sumieniu mają. Nie mogę zrozumieć dlaczego są tak lansowani to już jest nudne i niesmaczne.
Gość
2 miesiące temu
Ten model ma bardzo amerykańskie korzenie.... Ta śniada cera.....
Swojaki
2 miesiące temu
Pedzie nie staną w obronie dziewczyny w swojego, pewnie ma coś na nich i się boja ze pokaże
kas
2 miesiące temu
Pewnie tak specjalnie, żeby była większa oglądalność. W nic nie wierzę w tv
Czarny
2 miesiące temu
Wszyscy tępi jesteście...czekali z tym od dawna ukrywanym"newsem"😁żeby finał miliony oglądało...😁😁😁tylko tyle...
mmm
2 miesiące temu
kim jest maja staśko???ochloncie dziewczyny...nie pisze sie tutaj o księżach, o protescie kobiet, o gwałcie ....Dominik odbył stosunku z nieletnia...ile z was albo waszych kolezanek przespało sie, albo poszło na szybki numerek... ze starszym chłopakiem bo sie wam podobał, a sprzyjały ku temu okolicznosci, zabawa, alkohol itd....??? nie usprawiedliwiam Dominika ale i nie potepiam ...kto bez winy niech rzuci kamieniem....
bDzUQHWP
zxc
2 miesiące temu
ta staśko to pi3rolnieta jest, konkretne dowody winy tego gościa, dlaczego dostał 60 dni w zawieszeniu, w usa za seks z nieletnia idzie się siedzieć na długie lata, dlatego polański uciekł i nie wrócił do usa
Paulina
2 miesiące temu
Pytanie czy zgwałcił czy odbył stosunek z nieletnia. Znacie akta sprawy myślę że nie także nie osądzajcie. A z drugiej strony on już swoją karę dostał odsiedział dlaczego nie dać człowiekowi szansy. Czy wszyscy skazani za co kolejek nie mają prawa do normalnego życia po odbyciu kary. Ludzie wejście się obudźcie każdy niech patrzy i rozlicza siebie. Żeby zmienić świat na lepszy zacznijmy od siebie samych a później wracajmy się w życie innych ludzi.
Ola
2 miesiące temu
Nie powinien taki być w programie, to oburzające, szok , że jeszcze go bronią
Aga
2 miesiące temu
Niech ta doktorantka zajmie się w końcu swoją pracą rzekomo naukową. Chyba że doktoryzuje się z wypowiadania się na każdy temat, lansowania na każdym temacie i przy okazji wstawiania sexy fotek, co jakoś nie licuje z powagą instytucji którą reprezentuje i z etosem doktoranta.
Mario
2 miesiące temu
Walczymy z pedofilią? Walczymy. Krytykujemy postawy w tym zakresie księży, biskupów, kardynałów?krytykujemy. Zatem fakty są jasne, miała ofiara mniej niż 16 lat? miała. Nieletnia? Nieletnia. Była ugoda? Była. Niewinny ugody nie podpisuje.
Edi
2 miesiące temu
Panowie preferują uśmiechniętego chłopaka.
...
Następna strona
bDzUQHXr