Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Majdany KOŃCZĄ wakacje w kamperze: "Jeśli wracacie nadal zakochani, to jesteście dla siebie stworzeni"

394
Podziel się

Małgorzata Rozenek będzie tęsknić za życiem w drodze: "Nigdy w życiu prysznic nie sprawiał mi takiej przyjemności, jak na campingu z innymi ludźmi" - wyznaje celebrytka. Też będziecie tęsknić za ich relacjami ze Szwecji?

Majdany KOŃCZĄ wakacje w kamperze: "Jeśli wracacie nadal zakochani, to jesteście dla siebie stworzeni"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wracają z wakacji (Instagram)
bErgkFed

Dwa tygodnie temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rozpoczęli realizację swojego wielkiego marzenia, jakim były rodzinne wakacje w kamperze. Kierunek wypoczynku wybrali nietypowy jak na celebrytów, bo udali się do... Szwecji.

Od pierwszego dnia skrupulatnie relacjonowali wyjazd. Chwalili się np., że Małgosia złowiła rybę, a Henryczek... załatwił się na łóżko.

bErgkFef

W pewnym momencie życie na kempingu stało się dla nich tak trudne, że na dwa dni przenieśli się do hotelu. Ostatecznie jednak wrócili do kampera i ruszyli w dalszą drogę.

Zobacz także: Czułości Radosława i Małgorzaty przy śniadaniu

W końcu "wielkie szwedzkie wakacje" dobiegły końca. W trakcie wyjazdu ze Szwecji Majdanowie nagrali live, w którym opowiedzieli, jak będą wspominać tę podróż. Pomimo różnych niedogodności Małgorzata poleca wszystkim taką przygodę.

bErgkFel

Wszystko będzie was przerażać, ale to wszystko jest tak niewiarygodnie fajne i nigdy w życiu prysznic nie sprawiał mi takiej przyjemności, jak na campingu z innymi ludźmi pod prysznicem, to znaczy nie w jednej kabinie - wyjaśniła.

Małżonkowie mają też pewne przemyślenia na temat związku.

Jeśli jedziecie razem kamperem i wracacie razem nadal zakochani, to znaczy, że jesteście dla siebie stworzeni. Inaczej możecie wrócić osobnymi promami - stwierdzają.

"Pączek i Pysiula" podziękowali też "Polakom, których spotkali na swojej drodze" i zapowiedzieli, że "już planują następne podróże". W najbliższych dniach wybierają się do Włoch.

bErgkFem

Przyjeżdżamy jutro po południu do Warszawy, a pojutrze będziemy nadawać z lotniska Chopina, bo będziemy w drodze do Mediolanu. Tak szybko się od nas nie uwolnicie. Krótki wypad pracowy połączony z wakacjami - informują.

Nie możecie się już doczekać relacji z lotniska?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bErgkFen
bErgkFeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(394)
ttycike
2 tyg. temu
Tyle tych artykułów o tym było, że myślałam już rok tam są.
🙈🙈🙈🙈
2 tyg. temu
A foty psy robią...😂
Ana
2 tyg. temu
Napiszcie lepiej o nepotyzmie w piotrkowskiej spółce. Siedzi w nim Pani 62 lata, która nabyła prawa emerytalne i powinna ustąpić ze swojego miejsca, dając szansę innym, ale gdzie, trzeba siedzieć i pobierać 8 tys. miesięcy. Wielka Pani, która na niczym się nie zna, tylko zadaje zadania innym, po czym się pod nie podszywa i mówi Zarządowi Spółki "to ja zrobiłam i dostaje medale". Siebie uważa za niezbędną i poucza innych.
bErgkFeH
Zebra
2 tyg. temu
Nie mieli jechać na 1 miesiąc przypadkiem do Szwecji kamperem?
Aaaaaaa
2 tyg. temu
Kto wymyśla te ploty o kindze ?
Najnowsze komentarze (394)
do posko
6 dni temu
Tych wypocin o nagrodach gipsowego krasnala ogrodowego dla biedactwa Dodzi, które tu stale Dodzia wypłakuje nawet mi się czytać nie chce, więc z góry to minusuje.
Marek
6 dni temu
Sexi lasunia Gosiunia. Wielbię CIĘ MAŁGORZATO .
Grązia
6 dni temu
brawo Gonia! Babcia Doda to może Małgoni apartament posprzątać w pozie na kolanach. Nie kasować!
Roma
6 dni temu
też mam orginała! czytać literka za literkom bo to bardzo ciekawy oryginał najciekawszy na pudlu: - DRAMATYCZNIE KOMICZNA Dodzia ciągle się błaźni, nadziewając się tym samym na szpilę jej utalentowanej parodystki - Gosi, nie jest bowiem w stanie napisać niewielkiego tekstu na IG bez koszmarnych błędów językowych – ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, logicznych, czym złośliwa Gosia świetnie się bawi, a nas przy okazji, robiąc z tego pulpę pełną niesBocianek, ptaszek nieduży, DRĘTFIOM mu nogi i z KUFRA się kurzy, a MŁYN NA WODĘ zabrał biednej Dodzi widoki na OSTATNI KOŻUCH sprzedany przez jej starego, bo na ostatnią koszulę nie było go już stać. PODSKÓRNIKI więc Dodzia hoduje na swej szpetnej twarzy, może komuś stanie jak na ZAWOŁANIE ZEBRANIA ŻEBRANIA pyta bez pytania, jajek na śniadanie stawianych w śmietanie z posadzonym na nich ogóreczkiem. A jajka bocianie, PODSKÓRNIKI Z WĄGIER, MIZERIA Z OGRÓDKA koniecznie, a kufer PRZYLECI POCIĄGIEM. A Radzio i jego miecz, dla kogo rozgrywa swój mecz? Radzio kocha Małgonię ponad swoje życie, a Doropa z Ciechamowa była tylko pypciem na jego bigpycie. Pypcia dawno temu... wywalił z systemu, potem elektrodę wyrwał z satysfakcją, wycisnął paluchem, wydalił z kolacją.
MARIKA
6 dni temu
WIDZIAŁAM NIEDAWNO GOSIĘ W GALERII MOKOTÓW BEZ MASKI! JEST TAKA PIĘKNA! NARODY ŚWIATA PRZED NIĄ KLĘKAJĄ!
basta!
6 dni temu
Macie tu ORYGINAŁ i sylabizować z uczuciem go! 'Jesteśmy kolegami naszych kumpli Stasia i Tadeusza Rozenków ze szkoły i tutaj musimy wam powiedzieć że my wszyscy chłopacy w naszej szkole kochamy się w Pani Małgorzacie Rozenek Majdan i nasi ojcowie też się w niej kochają i nasz nauczyciel super gościu też ,ale nasze matki pomstują, że jak tak można być jak ona kusicielką wszeteczną . co to znaczy wszeteczną to nie wiemy, ale że ona kusi do zła w seksie to my akurat z tego powodu nie narzekamy. każdego dnia kochamy ją coraz mocniej, bo jest boginią jak tu czytamy i my to potwierdzamy, dajemy świadectwo naszej ogromnej emfazy w głoszeniu uwielbienia do niej, a nasze nocne zmazy to już niestety tylko kłopot dla naszych matek, że muszą prać te nasze dowody ich bezradności w przekonywaniu nas, że Małgonia to zła kobieta jest. My wiemy, że jest ideałem seksualnej bachantki. to słowo ostatnie to aż mamy wzwody jak je wymawiamy szeptem i oblizujemy usta. Zazdrościmy Staszkowi i Tadeuszowi takiej super sexi matki. A nasze matki szaleją z zazdrości, podczas gdy babcia Doda cierpi na nietrzymanie stolca i akromegalię rozstępieniową, dlatego rozwód jest dla niej jedynym wyjściem z potrzasku, robi dużo hałasu, bo ma mało czasu.'
Krajek
6 dni temu
Bardzo kiepskie, prostackie są wasze wklejane tutaj podróbki moich komentarzy dziadku-babciu Dodziu i Wandziu! Zbyt duża przepaść między nami i więzy intelektualne żadne! Jak to mówił Nergal? Mezalians intelektualny i kulturowy? 'Doda'tkowo – kiedy mozolnie klecicie te bzdury lepiej byłoby, żebyście byli trzeźwi…
Kosma
6 dni temu
oho patrzcie państwo ,WANDZIA ocknęła się z alkoholowych oparów i zaczyna jak zwykle ,- od przeróbki cudzych komentarzy , nie pojmując jak zwykle, że paradoksalnie szkodzą one nie Małgosi a głupawej Dodzie , której zazdrość o Radzia odbiera zdrowy rozsądek . beka z Dody
bErgkFez
Riko
6 dni temu
No cóż, hejterzy typu joker Wanda i trans Doda Jajcami Nakryty to zyciowi nieudacznicy, którzy muszą siedzieć na różnych portalach internetowych i zapluwac się bezradnie, żeby poprawić swoje marne samopoczucie i leczyć depresję. 'Ulitujcie się' nad nimi i nie kasujcie wszystkich ich żałosnych komentarzyków, bo te jęki, że kasują ich 'konstruktywną krytykę' są błaganiem o atencję, są błaganiem o miłość, są poniżaniem się. Kasujcie tylko wybrane bzdury na chybił - trafił, tak dla zgrywy, a potem obserwujcie jak joker Wanda i trans Doda błagają was o niewciskanie im banana w tylek. A propos tylka, to Małgonia ma przecudowną pupcię, po prostu do całowania stworzoną.
heheszki
6 dni temu
Ćmiech. Babciu Dodziu, spłonęłaś jak ćma, która nabrała się na światło świeczki w oku demona. W blasku księżyca Pysiulek jest czuły, ujmująco delikatny, gdy przesuwa opuszkami palców po gładkiej skórze brzucha swojej pięknej żony Małgosi, dumnie leżącej w królewskim łożu. Wiesz, jak wygląda jego berło, chociaż nigdy nie pozwolił ci go nawet dotknąć. Małgorzata też to wie. Małgorzata wie jednak o wiele więcej od ciebie, w proszek ćmy zmienionej, bo osiągnęła najwyższy stopień wtajemniczenia dzięki swojemu Mistrzowi i swoim wybitnym umiejętnościom w tej dziedzinie. Wie, że jego berło, które potrafi dać rozkosz o jakiej zwykłej śmiertelniczce nawet się nie śniło, jest jej atrybutem władzy. Władzy nad tobą. Z triumfalnym uśmiechem poleruje je, kiedy tylko ma na to ochotę i z satysfakcją patrzy z góry na okazałe dzieło swych rąk, gdyż rosną jej wymagania, którym tylko Radek umie sprostać, bo jego pyszny nektar w zupełności zaspokaja jej pragnienie ogromnej miłości własnej. A po skończonej uczcie zaczyna się śmiać... Pyszna Małgorzata z biednej, zalęknionej Dorotki bezbronnej w krainie wiecznych ossss.
Zeus lat 18
6 dni temu
Małgosia Rozenek najpiękniejsza! I tak wolę patrzeć na piękną Małgonię i jej rodzinę, niż na brzydotę hejtujacych ją tutaj bab... Co wam innego zostało poza wylewaniem gorzkich żali... Portfel pusty, za to brzuchy pełne i otyłe... Pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkie komentatorki tryskające zazdrością i nienawiścią - czyli sypiące się babcie i pokraki 🤮 szczególnie bidulkę babcię Dodzię buhahahaha
brawo Gosia
6 dni temu
43 - letnia Małgonia to piękna młoda wampirzyca, będzie żyć wiecznie i o jeden dzień dłużej piękna Małgosia
Ubaw z Dody
6 dni temu
Jeżeli nie darzę kogoś sympatią lub jest mi obojętny, to omijam post o takiej osobie. Nie rozumiem narzekania ''ludzi'' na ilość artykułów o Pani Małgorzacie albo zdań typu ''znowu ona”. Im bardziej narzekacie i wylewacie jad, tym więcej Pani Małgorzaty dostaniecie, a ona więcej zarobi: tak, tak... 3 tys. zł za jeden wasz komentarz. Zarobi na waszym bezradnym hejcie wynikającym z oszalałej nienawiści. Ona świadomie budzi w was tę nienawiść, bo wie, że to się świetnie klika. Prowadzi was za sobą na smyczy nienawiści. Chodząc do sklepu po przysłowiowe homary i kapary, często widzę babinki pokroju tych, które tu hejtują Panią Rozenek. Często zaniedbane, biednie ubrane, otyłe, kiepska trwała lub łysienie, na szczęście dzięki maskom mniej niż zawsze drażnicie mój nosek swoimi tanimi perfumami Ultrafilet z makreli. Śmieszy mnie to wasze pocieszanie się, że na jakichś specjalnie spreparowanych pod hejt zdjęciach Pani Małgorzata nie wygląda tak perfekcyjnie jak w realu, a jeszcze bardziej bawi mnie wasza pudelkowa ekstaza, że udało wam się 1000-krotnie zalajkować swój własny kłamliwy bełkot, że ''ma co najmniej 55 lat i brak wykształcenia, a Radek to jej sługus za kieszonkowe''. Kasujcie teraz, nerwowo pukając się w czoło, prawdę o sobie, bo co innego wam zostało. :P
Royal Harry
6 dni temu
Nie musimy się martwić, że Majdanowie Henryka poślą tak jak jokery Dodzię do jakiejś ciechanowskiej zawodówki, gdzie profesjonalnego żebrania uczą, bo to dużo wyższy level niż u żebraków Rabczesiaków, więc wyżebranym jak w przypadku Dodzi ,,świadectwem'' Mensy Henryk na pewno nie będzie leczył kompleksu braku wykształcenia, bo będzie co najmniej profesorem nadzwyczajnym.
...
Następna strona
bErgkFfb