Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Małgorzata Rozenek o celebrytkach, które publicznie KARMIĄ PIERSIĄ: "Nie widzę w tym nic złego"

256
Podziel się

Małgorzata Rozenek uważa, że skoro "piersi na billboardach sprzedają różne produkty, to nie powinien nas oburzać widok matki karmiącej". Mimo to sama nie zdecydowała się na publikowanie zdjęć z karmienia Henryczka.

Małgorzata Rozenek o celebrytkach, które publicznie KARMIĄ PIERSIĄ: "Nie widzę w tym nic złego"
Małgorzata Rozenek o celebrytkach, które publicznie karmią piersią (akpa, instagram)
bDIuxKOd

W ostatnich latach wśród celebrytek, które zostały mamami, widoczna jest moda na publiczne karmienie piersią. Wśród propagatorek tego trendu są m.in. Aleksandra Żebrowska, Monika Mrozowska czy Lara Gessler.

Zdjęcia sławnych mam przystawiających do pierwsi swoje pociechy np. w czasie... wizyty w muzeum, budzą kontrowersje. Jedni są ich gorącymi zwolennikami, inni nie kryją zniesmaczenia.

bDIuxKOf
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

Na temat karmienia piersią wypowiedziała się właśnie Małgorzata Rozenek, która w czerwcu urodziła synka, Henryka.

bDIuxKOl

To jest bardzo piękne i karmienie piersią to jest coś, co jeżeli kobieta może, to powinno się dla dobra dziecka robić. Sama karmiłam troje swoich dzieci - Stasia przez 12 miesięcy, Tadeusza przez 11 miesięcy, Henryka przez 7 miesięcy.

To jest tak, że naprawdę trudno jest zastąpić to mleko mamy. Ale wiele sytuacji jest w życiu takich, że po prostu kobieta nie może karmić i też nie powinna sobie robić wyrzutów sumieniamówi gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata broni celebrytek, które karmią piersią publicznie.

Nie widzę nic złego w tym, że kobieta publicznie karmi piersią. Dopóki mamy billboardy z kobietami, których piersi mają na celu sprzedanie jakichś produktów, to naprawdę nie powinniśmy się oburzać na widok matki karmiącej, szczególnie że taka mama robi to dla dobra dziecka, a wszyscy powinniśmy dbać o dzieci na świecie - stwierdza Rozenek.

bDIuxKOm

Mimo to Małgorzata sama nie zdecydowała się na publikowanie zdjęć z karmienia Henryczka. Jak myślicie, dlaczego?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDIuxKOn
bDIuxKOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
Mwgi
19 godz. temu
To można karmić ze sztucznych piersi .........?????
Dorota
4 dni temu
Obrzydliwe
Lola
4 dni temu
to jest ta jedyna rzecz, za któą Ją szanuję:)
bDIuxKOH
Magda
5 dni temu
Nie wstawiła zdjęcia, bo NIE KAŻDA kobieta musi.
spokojna
5 dni temu
ufffff...to mnie uspokoiła...
Bożka
5 dni temu
widać, że już nie karmi Henryczka, bo piersi jej się zmniejszyły, wygląda ślicznie.
bobofriki
5 dni temu
Jest 8 rano w Polsce a w raju na Ziemi skraju jest 9 wieczorem, zaczynamy żebranie i błaganie o biednej Dody niewyśmiewanie . tak dla jajec.
bobofriki
5 dni temu
Jest 8 rano w Polsce a w raju na Ziemi skraju jest 9 wieczorem, zaczynamy żebranie i błaganie o biednej Dody niewyśmiewanie . tak dla jajec.
Alda
5 dni temu
Radek podobno spotyka się z Dodzią Elektropień! Odwiedza ją w psychiatryku w p0k0ju królewskim z porcelanowym tronem i spłuczką w kształcie berła, gdzie przebywa dziesięć królowych i wszystkie wierzą, że są jedynymi królowymi, a każda ma koronę nazębną i IQ powyżej kolan. Doda ma dwie korony nazębne na wierzchu, więc po tym Radek może ją odróżnić od pozostałych pensjonariuszek. Tak więc Radek podobno (słówko kluczyk) już nie jest z Małgorzatą, co Małgorzata bardzo sobie chwali. Grazie, co wy na to?
Robi
5 dni temu
Jak tak wyglada Kobieta tuż po 40, to muszę przyznać, że moje koleżanki, które są „w jej wieku” wyglądają milion razy gorzej o_O
XDXDXD
5 dni temu
Prukwa Doda ma 56 lat czy tam tyle IQ, to wiadomo że musi skore ujedrnic, bo zwisy ma. Na jej nieudolnie wyszopowanym ciele nie ma mięśni nic, a niby ćwiczy z trenerem, chyba tylko do zdjecia. 😂😂😂 Żeby schudnąć i być z siebie dumnym jak Gosia trzeba dużego fizycznego wysiłku a nie kalekiego pozowania na rolkach papieru toaletowego reklamowanego przez Dodę na ig. Gdyby normalnie ćwiczyła skora bylaby ujedrniona i mialaby atletyczna sylwetke. Niech wezmie przyklad z Gosi, figura sztos, widać że Gosia ćwiczy, a specjalistyczna maszyna jedynie modeluje sylwetkę! Rabczesiowa sobie krzywdę robi bo się sama oszukuje bo przecież tak nie wygląda jak na zdjęciach Photoshopem, gdzie pozuje obejmująca jakiś badyl. Kompleksy zżeraja babcię Dodzię, gdy patrzy na piękną Gosię, szczęśliwą żonę Radka .
do beby
5 dni temu
Dośka Ustępień ma ból d., bo wie, ze nigdy nie dorówna urodą i intelektem Małgoni i Radzio nie wróci do niej.
Lola Brygida
5 dni temu
Henryczek jest prześlicznym dzieckiem. Bardzo podobny do Radzia i te jego niebieskie piękne oczy jak Małgonia i Radzio.
bDIuxKOz
Gość
5 dni temu
Bidoki! Walczcie o ten milion, jesteście bez szans :-P :-D. Małgorzata Anna Kostrzewska (Rozenek-Majdan) urodziła się 1 czerwca 1978 r.
...
Następna strona
bDIuxKPb