Dymek
|

Małgorzata Rozenek posłuchała fanów. Apeluje o wsparcie w walce z szalejącym w Australii ogniem: "Musimy pomóc. To nasz obowiązek!"

164 reakcje
0
0
164
Podziel się

Przypomnijmy, że dopiero co internauci wytknęli celebrytce brak zaangażowania w sprawę kryzysu klimatycznego. Teraz jednak "Perfekcyjna" podzieliła się obszernym apelem.

Małgorzata Rozenek posłuchała fanów. Apeluje o wsparcie w walce z szalejącym w Australii ogniem: "Musimy pomóc. To nasz obowiązek!"
(eastnews, eastnews)

W pożarach, które od września trawią Australię, zginęło już ponad 20 osób i pół miliarda zwierząt! Ogień zniszczył miliony hektarów lasów oraz ponad 1300 domów. Sytuacja jest naprawdę poważna, a głos w sprawie zabierają osobistości z całego świata. Do akcji niesienia pomocy poszkodowanym przystąpiła również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Dość długo na temat pożarów milczała natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan, która niewątpliwie znana jest ze swojego zaangażowania w akcje społeczne. Fani dość prędko jej to wytknęli, ale "Perfekcyjna" postanowiła się wytłumaczyć.

Rozenek zapewniła, że gdy tylko pozna szczegółowe informacje na temat trawiących Australię pożarów, wówczas zabierze w tej sprawie głos. Jak obiecała, tak zrobiła. Na swoim instagramowym profilu opublikowała obszerny wpis, w którym solidaryzuje się z poszkodowanymi oraz apeluje o wirtualną adopcję często pozostawionych tam na śmierć koali.

"Wszyscy wiemy, co od tylu tygodni dzieje się w Australii. Wszyscy z przerażeniem obserwujemy tragedię, która tam się dzieje. Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna. Musimy pomóc. To nasz obowiązek" - zaczęła.

"Na pierwszym zdjęciu oznaczyłam organizacje, które możecie wspomóc. Nie ma znaczenia kwota. *Nawet jeżeli wyślesz 5 zł, to ofiarujesz butelkę wody, np. spragnionemu Koala. Możesz tez wirtualnie adoptować jednego ( minimalny koszt zobowiązania to 30 dolarów miesięcznie). *Warto też wspomóc organizacje pomagające walczącym z pożarami strażakom. To jak wiele Oni ryzykują, ratując część NASZEGO świata jest imponujące. Wszyscy musimy działać" - kontynuowała

Jak dodała Małgorzata, sama wsparła już darowizną trzy organizacje.

"Każda kwota ma znaczenie. Każda kwota pomaga. Ja i mój mąż wsparliśmy 3 organizacje, jedną ratującą poparzone zwierzęta, jedną pomagającą strażakom, a także australijski Czerwony Krzyż. Jeżeli nie masz środków na pomoc, to #prayforaustralia wszystko jest ważne".

Pudelek popiera!

164
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(164)
Kasia
3 tyg. temu
Nie mogę patrzeć na zdjęcia tych zwierząt serce pęka na milion kawałków :(( ❤
zyz
3 tyg. temu
co by nie zrobila, czy jakby nie napisala- zawsze bedzie ZLE. Nie lubie ich ! ale uwazam ze akurat dobrze napisala! ma duzy wplyw na wielu ludzi wiec i tym tez pomaga. akazda pomoc sie liczy!
nnn
3 tyg. temu
Radek miał w d*pie brzydalkę Dorocę dlatego ją zdradzał i nie chciał z taką pokrraką mieć dzieci
Gosc
3 tyg. temu
I to jest konkret. Zrobiła research wiarygodnych organizacji, sama wpłacila. Mówić o tym jak bardzo jest źle każdy potrafi.
Życie
3 tyg. temu
I to jest wpis
Najnowsze komentarze (164)
POMAGAMY
3 tyg. temu
Małgosia i Radosław są magiczną i zjawiskową parą. Elektryzują niczym Reyhan/ @ozgeyagizz i Emir/@gokberkdemirci z serialu Przysięga lub you-tube the promise official. Już dziś dziękujemy im za ogromną pomoc i wsparcie dla Australii.Jesteście naszymi diamentami.
Gaśnica
3 tyg. temu
Rodzynek w końcu się odezwał w sprawie pożarów. Pęknę ze śmiechu. Cha cha cha....
Kix
3 tyg. temu
O tak !!! Na to czekałem. Teraz jak już baba od sprzątania i diet pudełkowych powiedziała , że można to ludzie rzucą się z wiadrami i ugaszą!
Plotek
3 tyg. temu
Wole czytać Plotek, tam nikt nie manipuluje komentarzami na korzyść Majdanow
Tito_
3 tyg. temu
Kobieto skończ z tym lansem!! Może pomyslisz o pomocy dla byłego męża (dobre słowo) a nie złapała pajaca i teraz udajesz chuj wie co !! Kobieto nawet ,gdy założysz brylanty gówno będzie czuć
bea
3 tyg. temu
Jacy fani nie mogli się doczekać co powie pani Małgorzata w temacie Australii?Kto się nie mógł doczekać?
WujekStaszek
3 tyg. temu
Folołersi na całym świecie odetchnęli z ulgą. Nasza naczelna diwa i opiniotfórcza inflółenserka wreszcie zabrała głos w tej sprawie. Aha, w sieci już wrze ;-)
ewa
3 tyg. temu
Który to misiąc ciąży,w pażdzierniku mówiła że dają sobie czas do końca roku coś tu się nie zgadza
Gość10
3 tyg. temu
Apeluje pod publikę bo jej zwrócili uwagę że nie zajmuje się tym tematem,tych zwierząt jest naprawdę żal,a ona w następnym wpisie na gołym "brzuszku" napisze POMAGAM żeby było głośno o jej dobroczynności w mediach
Fibi
3 tyg. temu
To pomagaj!!!!Zamiast na chirurga plastyka daj na kangura!!!!! Tym samym uratujesz i kangura i pokażesz swoją prawdziwa twarz!
Iska B
3 tyg. temu
Mam go rzadko przestan odpowiadać bzdury
Alutka
3 tyg. temu
Dobrze,że zaapelowała o pomoc🙄bo przecież nikt o niczym nie wie🤔😥Żałosna jest!!!!
Niegocha
3 tyg. temu
A dzisisj na jej Insta reklamy cd... Paranoja
Hiena
3 tyg. temu
Zamilcz stara ruro i się nie wymadrzaj i nie pisz co mamy robić.sugoratki pilnuj by ci zdrowe dziecko urodziła A nie lansujesz się przy tak wielkiej tragedii..
...
Następna strona