Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Samoświadoma Małgorzata Rozenek rozumie, dlaczego doświadcza hejtu: "Boże, za co mam PRZEPRASZAĆ?!"

1336
Podziel się:

"Siedzi sama gdzieś, z dzieckiem, mąż jej nie pomaga, nie ma perspektyw, nie ma prawa jazdy, a do najbliższego przystanku ma tyle i tyle" - opisała Małgorzata Rozenek swoją standardową "hejterkę". "Ja sobie wyobrażam, jak ona się szarpie".

Samoświadoma Małgorzata Rozenek rozumie, dlaczego doświadcza hejtu: "Boże, za co mam PRZEPRASZAĆ?!"
Małgorzata Rozenek prawi o hejcie (YouTube)
bESIQeiJ

Trzeba przyznać, że od debiutu w show biznesie Małgorzacie Rozenek udało się rozwinąć imponującą zdolność do wywoływania sensacji. Odkąd "Perfekcyjna" awansowała na jedną ze stałych bywalczyń kolumn plotkarskich, 42-latka co rusz wplątywana jest w kolejne afery, wielokrotnie narażając się na hejt w sieci.

O negatywnych odczuciach, które celebrytka wywołuje u innych kobiet, z Gosią porozmawiała Magda Mołek w ramach cyklu W moim stylu, który ukazuje się na jej youtubowym kanale. Mama małego Henia odniosła się do nieustającej krytyki w internecie, twierdząc, że jej "antyfanki" boli to, iż - w przeciwieństwie do nich - sama ma miłość, wsparcie i wygodną sytuację materialną.

bESIQeiL
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

Jak czytam niektóre komentarze od kobiet, nawet te najbardziej obraźliwe w moim kierunku, to ja naprawdę mam taki odruch, żeby wziąć tę dziewczynę i ją po ludzku przytulić, bo ja sobie wyobrażam, jak ona się szarpie. Jak ona siedzi sama gdzieś, z dzieckiem, mąż jej nie pomaga, nie ma perspektyw, nie ma prawa jazdy, a do najbliższego przystanku ma tyle i tyle.

Ja wiem, dlaczego one mnie nie lubią. One sobie muszą myśleć: "Żyjesz w Warszawie, mąż się podrzuci, ojciec cię zawiezie". Moja mama jest w stanie przywieźć mi jedzenie, pomóc z dziećmi, jest też nasza pani Bożenka [opiekunka dzieci i zarządca domu - przyp. red.]. Ja naprawdę nie jestem self-made man. Te osoby, które to piszą, nie mają tego szczęścia i nie mają takich osób wokół siebie - stwierdziła Rozenek, która zapewniła, że rozumie powody takich komentarzy.

bESIQeiR

W dalszej części swojego wywodu Rozenek uznała, że nie może czuć się winna za to, że układa jej się w życiu i wciąż ma niespożytą energię do pracy (i pomnażania majątku).

I teraz, Magda, obiecałam sobie, że będę bardzo szczera z tobą w rozmowie i nie wiem, czy tego nie pożałuję i czy znowu nie będzie to powód do hejtu, ale chcę być szczera - zwróciła się do Mołek. Nie chcę mówić okrągłych słów, które będą pocieszeniem dla wielu osób. (...) Ja muszę non stop przepraszać wszystkich i non stop usprawiedliwiać się, że mi się po prostu chce. Magda, mi się po prostu chce! Ja się budzę każdego dnia z głową pełną energii, głową pełną pomysłów, apetytem na życie.

Dziś obudziłam się o 6:00, wycałowałam mojego sześciozębnego Henia, wycałowałam Radzia. Poszłam, ruszyłam się, porozciągałam się, bo chciałam, bo budzę się i się cieszę. I dlaczego do cholery ja mam ciągle za to przepraszać?! Ja tak mam, dziewczyny, po prostu! Jeden się rodzi z blond włosami, drugi się rodzi z ciemną skórą, trzeci ze skłonnością do cukrzycy, a trzeci z cholernie dużą energią do życia. Ja tak mam! - powiedziała cała w emocjach. Boże, za co mam przepraszać?!

Małgorzata uznała, że najprawdopodobniej budzi tak negatywne emocje w ludziach, gdyż widząc jej instagramowy profil "kładą na siebie za duże wymagania".

bESIQeiS

Przyrzekam, często mam tak, że myślę: "Dziewczyny, ja naprawdę Was rozumiem, wiem, co wy chcecie mi wykrzyczeć". Ten hejt, te komentarze często naprawdę obraźliwe, ja odbieram na zasadzie, że one już nie mogą tego zdzierżyć, że dla nich to już jest za dużo. Że ja jestem uosobieniem czegoś, czego one nienawidzą, może przez to, że to kładzie na nich za duże wymagania, one nie chcą takiego życia i ja uosabiam takie życie, które dla nich nie ma wartości. Ale to jest moje życie - powiedziała Rozenek i dodała: Znowu będzie hejt, że nie mam zrozumienia dla kobiet.

Też myślicie, że problem tkwi głównie w zazdrości?

Zobacz także: Dlaczego nie czyta komentarzy na swój temat? W MOIM STYLU | Magda Mołek
bESIQeiT
bESIQeiU
bESIQejm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1336)
hej! tera my!
9 miesięcy temu
Nawet jeśli nasza piękna 40-letnia Małgorzata nie jest w czwartej ciąży, bo dba o swą idealną figurę, to reklamodawcy latają za nią jak za gwiazdą najwyższego formatu, gdyż ma największą klikalność w polskim szoł -biznesie i budzi największe emocje, więc zadziera śliczny nosek spryciulka i uśmiecha się z wyższością. Taka supergwiazda to ja rozumiem, za0rała transa Dodyzmę jednym gwizdnięciem. Pozderki dla Pysiuli i jego wielkiego ''sztukasa''.
Kasiula
9 miesięcy temu
Perfekcyjnie się prezentuje.
Viola
9 miesięcy temu
Super wywiad! Gonia jak zawsze w punkt!!!!!!
bESIQejn
Obywatel
9 miesięcy temu
Jeszcze jeden artykuł o pięknej Małgorzacie Rozenek i znowu wszyscy się nią zachwycają, tysiące lajków, setki wypasionych pochlebstw aż do przesady, no ileż można lukrować pączka z wystawy, niedostępnego zwykłym zjadaczom suchego chleba? Te cukierkowe komentarze o Małgoni są jednak świetne jako dodatek do gorzkiej kawy sączonej leniwie w czasie beztroskiego buszowania w plotkarskim kociołku, jednak nie da się nie zauważyć, że w tej beczce komentatorskiego miodu, dziegciu też nie brakuje. To paszkwile o biednej Dodzie. Wyśmiewanie, szydzenie wręcz z owej Dodzi, w sposób naprawdę przykry dla tej poczciwej skądinąd biedaczki. No jak tak można, Papy rodacy chociaż w połowie? Czy to jest cacy ten buch po jej łysej głowie?
Monia
9 miesięcy temu
Małgosia prawdziwa modelka, piękna.
Najnowsze komentarze (1336)
Ocelot
8 miesięcy temu
Uwielbiam jak wybitnie inteligentna Gosia, prawniczka z wykształcenia, złośliwie parodiuje głupotę i nieporadność językową zmarłej meNdialnie Dodzi, leczącej kompleks 'wykRZtałcenia' jedynie podstawowego jakimś świstkiem, że ma niby IQ wyższe od Sharon Stone :D). Gosia, parodystka Dodzi, świadomie robi takie same błędy językowe i ortograficzne jak nieświadoma swojej śmieszności niewykształcona Dodzia. Sprytna Gosia na tym kosi dużo many, many, many, bo ludzie uwielbiają takie parodie, a śmiech to zdrowie, więc jest wskazany. Ma do parodiowania Dodzi niesamowity talent ta kobieta, to trzeba przyznać, jest bardzo wiarygodna w tym co robi i konsekwentna. W końcu Gosia to KRÓLOWA DRAMY, a DRAMY zawsze najlepiej się sprzedają.
DRAMA szyk
8 miesięcy temu
DRAMATYCZNIE KOMICZNA Dodzia ciągle się błaźni, nadziewając się tym samym na szpilę jej utalentowanej parodystki Gosi, nie jest bowiem w stanie napisać niewielkiego tekstu na IG bez koszmarnych błędów językowych – ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, logicznych, czym złośliwa Gosia świetnie się bawi, a nas przy okazji, robiąc z tego pulpę pełną niesBocianek, ptaszek nieduży, DRĘTFIOM mu nogi i z KUFRA się kurzy, a MŁYN NA WODĘ zabrał biednej Dodzi widoki na OSTATNI KOŻUCH sprzedany przez jej starego, bo na ostatnią koszulę nie było go już stać. PODSKÓRNIKI więc Dodzia hoduje na swej szpetnej twarzy, może komuś stanie jak na ZAWOŁANIE ZEBRANIA ŻEBRANIA pyta bez pytania, jajek na śniadanie stawianych w śmietanie z posadzonym na nich ogóreczkiem. A jajka bocianie, PODSKÓRNIKI Z WĄGIER, MIZERIA Z OGRÓDKA koniecznie, a kufer PRZYLECI POCIĄGIEM.
Amadakij
8 miesięcy temu
Biedna babcia Doda nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) zgrabna (buhahah) i że wygląda identycznie jak Henryczek Majdan (buhahaha). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego żylastego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
Małgosia
8 miesięcy temu
ile można pisać paszkwili krajka o babci w wieku przedemerytalnym zwanym Dodziom Elektrodziup, to nie oddział geriatryczny, heloł!
Pafełko
8 miesięcy temu
czy moglibyśmy prosić wielmożnych hejterów o niewyśmiewanie się z Doroty Dodzi?
A.D.
8 miesięcy temu
Małgosia wygląda najwyżej na 30 lat, piękną ma cerę i błyszczące oczy, Majdan przy niej jak ojciec, co ona z nim robi, że taki w nią wpatrzony jak w obrazek, chyba seks mają nieziemski, zazdro
VERY HOT LOVE
8 miesięcy temu
'U3ymanek'! 'U3ymanek'! To najlepszy mąż - kochanek! Taki Goni nie podskoczy, zawsze wiernie patrzy w oczy. Robi to, co Gonia każe, więc 'wynosi na ołtarze'... żeby dostać skromną gażę na potrzeby swe nieduże - w zębach musi przynieść różę! Wzgardzić Dodzią, milcząc wrogo, bo Gonia ukarze srogo i kosztować będzie drogo jego 'cześć!' na odczepnego. A jak przyjdzie co do czego, Gonia Radzia zdegraduje, nie będzie też jej kolegą, wręcz z życia go wykopuje - z bramkarzem się nie całuje! Jeśli jakaś desperatka chce przejąć tego gagatka, musi bardzo się rozkładać, by mógł się do czegoś nadać. Dużo płacić, mało żądać, żeby zechciał ją pożądać. A gdy mimo błagań Dodzi, Radzio twardo trwa przy żonie, to oznacza tylko jedno - woli spać z nią na mamonie, dać Jej berło w zwinne dłonie, niż zawracać sobie głowę jakąś nastoletnią dziunią albo starawą Dodziunią, bo przerobił tego stosy i ma ich serdecznie dosyć! To jedyne 'serdeczności' na które go dla nich stać, Gonia trzyma klucz do sejfu z jego sercem na widelcu. A co z resztą? - psia ich mać! Reszta spłonęła na stosie, odkąd Radzio posiadł Gosię, a Gosia nim zawładnęła. Nie ma o czym mówić? Ależ jest! - koniec nie zwieńczy tego dzieła, nie nastąpi ich miłości kres! Wieloletnia, wciąż wiosenna, a nie letnia, hot love Radzia do Gosi - uwieńczona Heniem, więc góry przenosi, rozprasza obłoki z dala od zatoki, nie skacze na boki, we wzloty bogata, gardzi upadkami, nie żałuje bata, gdy ktoś jej zagrozi... nie straszne jej kraty i gniew z nieba Bozi... Pieczętuje zniewolenie owoc tej miłości - Heniek. Jego radość jest cenniejsza od wyszukanego wiersza.
to jasne
8 miesięcy temu
Przecież ona ma 40+ i sama to udowodniła. W lutym na IG story powiedziała że cytuję "ja nie pracowałam do 20-go któregoś roku, umówmy się że do 25 roku, bo wtedy studiowałam na prawie". Potem wyciszyla ten fragment na sekunde jak mowi o wieku bo wyszlo ile ma lat, że 42 i nie mogłaby robić sławy na kontrowersjach ile ma lat.. Napisala w poscie jednym ze pracuje zawodowo w mediach od 11 lat, wiec ma co najmniej 37 lat, chyba ze to "umowmy sie" to 30 lat, wiec dzis ma 41-42 lata. Sprytna manipulantka, podziwiam jej przebiegłość i bawienie się ludźmi spragnionymi miliona za udowodnienie, że ma więcej niż 42 lata. Gdyby nie robiła z ludzi idiotów dla beki to by nie wyciszala fragmentu wieku na IG story.
bESIQejf
Moryc Poliwoj
8 miesięcy temu
Jeden kolo, taki Czesiek, mieszkał sobie jak dziad w lesie i to nie są żadne kpiny, obchodził raz urodziny. Zapierał się w żywe uszy, siedząc z duszą na ramieniu lub też z ramieniem na duszy, na bank z palcem na ciemieniu, że był w takim położeniu, że miał kiedyś z pewną DodziOM śmieszną fotkę na zbliżeniu. Dodzia to mamut obsceny, przebrzmiały jak jej sziciory, Czesiek słyszał jej błaganie, gdy wychodził ze swej nory, brzmiała jak klekot traktora - Daj mi siana, jestem zmora! Jak street focia, to przy drodze, najlepiej cyknięta z rana, łyknął z gwinta, wzrok wyostrzył i już stoi przed nim Dodzia całkiem goła - rozebrana! Gra ofiarnie męską nogą, ręka jej ciężko omdlewa, drugą drapie się w pachwiny, Czesiek ciągle z nudów ziewa... cała reszta z niej polewa.
Prorok
8 miesięcy temu
ile można pisać paszkwili krajka o babci w wieku przedemerytalnym zwanym Dodziom Elektrodziup, to nie oddział geriatryczny, heloł!
ZACIER
8 miesięcy temu
Pod każdym artykułem o rodzinie Majdanów starszawa ,,Dodzia'' wstawia swoje obszerne, idiotyczne, grafomańskie PODRÓBKI oryginalnych komentarzy, obśmiewających ją i jej utrzymanka maksipłaksi. WSZYSTKIE te wypociny mają na celu zniechęcenie pięknego Majdana do obecnej żony – PIĘKNEJ Małgorzaty. Przy swoich przeróbkach stareńka Dodzia w podmokłym łzami szale NATYCHMIAST dodaje 100-200 „łapek” do góry. Nieprzychylne jej komentarze, które cudem przeszły przez cenzurę, dostają od razu po 40-50 „łapek” w dół. Trwa ten proceder do godziny 3-4 nad ranem (wystarczy sprawdzić pod każdym artykułem godziny ukazywania się Dodzinowych tekstów). Równocześnie kasowanych jest przez nią 80-90% komentarzy przychylnych małżeństwu Majdanów. Jak określić psychiczne zdrowie Dodzi Robaczowskiej?
remus
8 miesięcy temu
lepsze dziecko z in vitro niż tak jak większość dzieci z penknientego kondona
Trojaczki
8 miesięcy temu
Piękna Małgorzata wszystkie sprzątaczki i surykatki trzyma na smyczy, dlatego ją nieśmiało hejtują
Oleg
8 miesięcy temu
Uwaga wszystkie negatywne konentarze o Gosi zawsze sa pisane ok. 4 rano u nas!! antyfani Gosi z Azji???? hejterzy z farmy kSzyk opłaceni przez Dosiutę zdradzoną wielokrotnie przez Radzia z Gosią? ( pudel nie kasuj wpisow- wolnosc slowa to nie hejt)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESIQejY
bESIQejZ
bESIQeka
bESIQekb
bESIQekc
bESIQejH