Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Mama Ginekolog doczekała się KONTROLI W UCZKiN WUM! Jest oświadczenie spółki

633
Podziel się:

Wciąż nie milkną echa ostatniego wyznania Mamy Ginekolog. Głos w sprawie lekarki-celebrytki zdążył już zabrać prezes zarządu Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w którym na co dzień pracuje Sochacki-Wójcicka.

Mama Ginekolog doczekała się KONTROLI W UCZKiN WUM! Jest oświadczenie spółki
UCZKiN WUM komentuje aferę wokół Mamy Ginekolog (Instagram)

Kilka dni temu Mama Ginekolog znalazła się w centrum medialnego skandalu. Wszystko za sprawą instagramowej transmisji na żywo, podczas której lekarka-celebrytka pochwaliła się, że w wolnym czasie przyjmuje rodzinę i znajome poza kolejką w gabinecie prowadzonym w ramach umowy z NFZ. Postawa Nicole Sochacki-Wójcickiej spotkała się z oburzeniem wielu internautów i polskich celebrytów, działania celebrytki w oficjalnym oświadczeniu potępił także NFZ. Mało tego, rzecznik prasowy WUM zapowiedział także powołanie specjalnego zespołu kontrolnego, a NFZ już rozpoczął postępowanie w sprawie.

UCZKiN WUM komentuje aferę wokół Mamy Ginekolog

W środę głos w sprawie ostatnich wywodów Mamy Ginekolog zabrali również przedstawiciele Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w którym na co dzień pracuje lekarka-celebrytka. Na oficjalnym instagramowym profilu instytucji pojawiło się oświadczenie prof. dr hab. Tomasza Kuczura. Prezes zarządu UCZKiN WUM poinformował, że zarówno on sam, jak i Zarząd Spółki nigdy nie wyrażali zgody na praktyki, którymi chwaliła się Sochacki-Wójcicka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda negatywnie o Mamie Ginekolog oraz NFZ

W związku z pojawiającymi się w mediach licznymi informacjami dotyczącymi wypowiedzi pracownika naszego Centrum, lekarz rezydent Nicole Sochacki-Wojcickiej, powstałych na podstawie jej osobistej działalności w przestrzeni publicznej, niniejszym, jako Prezes Szpitala informuję, iż nigdy Zarząd Spółki, którego jestem jedynym reprezentantem od kwietnia 2021 r., nie wyrażał zgody na działalność, na którą wskazywała w swoich wypowiedziach lek. rezydent Nicole Sochacki-Wójcicka. Dotyczy to zarówno jej osoby, jak i wszystkich pozostałych lekarzy zatrudnionych w Centrum. Na powyższe postępowanie Prezes Zarządu nigdy zgody nie wyraził, ani nigdy zgody takiej nie wyrazi w przyszłości - czytamy.

Mama Ginekolog doczeka się kontroli w UCZKiN WUM. Stanowcza reakcja szpitala

Prezes zarządu UCZKiN WUM w oświadczeniu poinformował, że w sprawie powołano już specjalny zespół kontrolny i zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec osób podejmujących podobne działania.

Ponadto Prezes Zarządu nigdy nie rozmawiał na ten temat z żadnym pracownikiem Szpitala, włącznie z lek. rezydent Nicole Sochacki- Wojcicką i nigdy w przyszłości, z żadnym lekarzem takiej rozmowy nie przeprowadzi. Jednocześnie informuję, iż w celu wyjaśnienia przedmiotowej sprawy, na polecenie Prezesa, powołany został w dniu wczorajszym zespół kontrolny i na podstawie protokołu pokontrolnego z wnioskami i rekomendacjami zostaną podjęte oficjalne decyzje, ze wszystkimi potencjalnymi konsekwencjami prawnymi lub organizacyjnymi wobec osób podejmujących działalność niezgodną z prawem lub etyką lekarską - przekazano.

Afera wokół Mamy Ginekolog. Prezes szpitala deklaruje gotowość do współpracy w celu wyjaśnienia sprawy

Prof. dr hab. Tomasz Kuczur w oświadczeniu zadeklarował również pełną transparentność oraz gotowość do współpracy przy wyjaśnieniu całej sprawy zarówno ze strony kierownictwa szpitala, jak i jego kadry.

Jednocześnie wskazuję, iż w przypadku realizowanych przez uprawnione podmioty kontroli zewnętrznej (dotyczy to wszystkich uprawnionych podmiotów mających kompetencje kontrole wobec szpitala i jego pracowników), pracownicy Szpitala, razem z kadrą zarządzającą oraz Prezesem Szpitala, są do całkowitej dyspozycji i będą współpracować w pełnym zakresie, w sposób całkowicie transparentny, w celu pełnego wyjaśnienia przedmiotowej sprawy - dodał prezes UCZKiN WUM.

Zobaczcie całe oświadczenie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(633)
Kama
2 miesiące temu
Teraz widać jak w soczewce, jakie to patocelebryckie towarzystwo jest fałszywe i zakłamane. Nagle niemal wszystkie koleżaneczki Mamy Ginekolog, które jeszcze niedawno relacjonowała wszystko na IG od pobudki po pójście spać, nagle poznikały z internetu, brak relacji lub jakieś lakoniczne komunikaty pt"nie mam nawet czasu na neta, taka zarobiona jestem"😂 boją się skomentować, boją się bronić tematu, bo wiedzą ze jest przegrany i nie do obrony. Żenada, może w końcu ludzie przejrzą na oczy, co to za towarzystwo hipokrytów i naciągaczy internetowych.
Luka
2 miesiące temu
Ciekawe, że Mama Ginekolog tak zapewniała, że stworzyła biznes od zera, bez budżetu, a nagle się okazuje że ma turbo bogatych rodziców, taka ciekawostka -" W domu rodzinnym Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej jako Mama Ginekolog, kręcono słynne sceny do jednego z najpopularniejszych polskich filmów", chodzi o wille Siary z Killera. Po co tak kłamać?!
Ikona
2 miesiące temu
apeluje, by ta wybitna ginekolożka zniknęła z przestrzeni publicznej i medycznej!
Sprawiedliwie
2 miesiące temu
Niech ta pani znika, odciąć jej internet
Nick
2 miesiące temu
Grubo 😵‍💫
Najnowsze komentarze (633)
Meg
miesiąc temu
Dlaczego ta Pani nie została jeszcze dyscyplinarnie zwolniona ? Przyznała się do przyjmowania koleżanek poza koleją i na sprzęcie nie należącym do niej .
mnoik
miesiąc temu
Kombinowanie na rezydenturze, ciekawe jakie było by kombinowanie po specjalizacji czy profesurze
Lekarz
miesiąc temu
Ona jest tak niemądra w swoich wypowiedziach i pomysłach prezentowanych w przestrzeni publicznej, że momentami brakuje słów. To jasne, że ludzie pomagają sobie wzajemnie (czy to lekarz, ksiądz, pracownik poczty, wydziału paszportowego czy żłobka), ale opowiadanie o tym na instagramie jest, co najmniej niefrasobliwe.
Sigi
miesiąc temu
Ta pani ma 39 lat. Nadal nie ma specjalizacji? Jaki z niej ginekolog?
Podatnik mafi...
miesiąc temu
Powiedziała prawdę i się obrazili
Wiktoria
miesiąc temu
Aż dodałam do obserwowanych jej kanał, wcześniej nie wiedziałam nawet o jej istnieniu, Maja dobra robota oby więcej takich uczynnych ludzi było. PS Maja to ta od imigrantów?
Jan
miesiąc temu
Panie pamięta je z 2018 roku Monzera M. Z Zabrza, Pawła spod Warszawy, Janusza z W.? To byli specjaliści gine****logii a nie jakąś tam nicole!!!! Wiecie czy panowie już wrucili z urlopów? A fakt jeszcze prawo wykonywania zawodu 5 lat chyba zawieszone :D A jacy byli oni szanowani, bo przecież mój napewno mnie nie skrzywdzi bo to taki miły pan :D
ItItIt
miesiąc temu
Ale afera czy prezydent, papiez, król Karol, biden,... Wyrazili juz swoje oburzenie? Skandal.....
looopo
miesiąc temu
ta Pani nie ma tytulu specjalisty z ginekologii! Nie zdala egzaminu , sciemnia jak nie wiem!Warto sprawdzic w rejestrze lekarzy!
mook
miesiąc temu
Rezydent ? Lekarz rezydent czyli nie specjalista ?
Nom
miesiąc temu
Ludzie, bardzo świeci jesteście, piękny kraj,katolicki taki, dla zachowania porządku będąc lekarzem zapiszecie męża za rok a mamę za 3 miesiące, według kolejności, niech czeka, dziś o 15 jest Pani X zapisana, wszystko gra i buczy. Porządek musi być !
Hahaha
miesiąc temu
To, że tak robi pal licho ale żeby o tym mówić. Tutaj macie poświadczenie wykształcenia do inteligencji. Jeśli pracujecie na kasie możecie być z siebie dumni i nie ma macie czego się wstydzić.
Mmm
2 miesiące temu
Pani Nicole wyjawiła głośno tajemnice poliszynela. Teraz nienawidzą jej zwykli ludzie oraz koledzy z branży. Brawo
Olo
2 miesiące temu
Uczkin- to jakaś postruska jednostka?!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie