Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|
aktualizacja

Mama NIE-Ginekolog organizuje akcję charytatywną... Chce kupować fanom torebki Louis Vuitton, żeby wpłacali pieniądze na JEJ FUNDACJĘ

464
Podziel się:

Mama Ginekolog wróciła do naprawy wizerunku nadszarpniętego niezdanym egzaminem specjalizacyjnym. 37-latka ogłosiła, że organizuje oryginalną akcję charytatywną. Problem w tym, że pomysł... nie ma większego sensu.

Mama NIE-Ginekolog organizuje akcję charytatywną... Chce kupować fanom torebki Louis Vuitton, żeby wpłacali pieniądze na JEJ FUNDACJĘ
Mama Ginekolog pochwaliła się akcją charytatywną (Instagram)

O Mamie Ginekolog znów zrobiło się bardzo głośno, a to za sprawą niezdanego testu specjalizacyjnego. Influencerka sama poinformowała fanów, że oblała go jednym punktem, a potem żaliła się, że wszyscy się z niej śmieją... To akurat nieprawda: było też kilka osób, które poradziły Nicole Sochacki-Wójcickiej, by po prostu wzięła się do nauki, bo "niezdanie 1 punktem" oznacza, że niepoprawnie odpowiedziała także na 50 innych pytań.

Rozpacz Mamy NIE-Ginekolog nie trwała jednak przesadnie długo, bo influencerka już poleciała do Dubaju, by odpocząć trochę od bezskutecznej nauki. Stamtąd Nicole nie ustaje w próbach ratowania swojego wizerunku...

Zobacz także: Protest medyków. Medycy lekceważeni przez premiera Morawieckiego? „To jest obniżenie poziomu dialogu”

Mama NIE-Ginekolog przekazała właśni fanom, że razem z mężem organizują akcję charytatywną. O co dokładnie chodzi? Jak podkreśliła Mama NIE-Ginekolog, głównym celem akcji jest przekazanie sporej sumy na chore dziecko. I nie byłoby w tym nic wymagającego krytyki, gdyby nie fakt, że lekarka chce uzbierać pieniądze, kupując fanom drogie torebki i telefony.

W następnych dniach wydamy 100 tys. złotych na około 30-40 produktów, o których wiele z was marzy, ale nie może sobie na nie pozwolić. Co kupimy? O tym będziecie decydować wy interaktywnie na zakupach z nami - czytamy we wpisie.

Jeśli ta akcja się uda, a to zależy od was, wydamy 100 tys., a zbierzemy razem ponad sto tysięcy na dziecko chore na SMA oraz (nie wiem ile, mam nadzieje, że dużo) na działalność fundacji - tłumaczy dalej.

Problem w tym, że Mama Ginekolog zbiera pieniądze na własną fundację... OK, zapewne zaraz napiszecie nam, że Nicole "przecież pomaga", "liczą się chęci", "zrobiła więcej dla potrzebujących niż niejedna celebrytka". Oczywiście - doceniamy to, ale zauważamy też, że coś tu jest nie tak... W jaki sposób rozdawanie drogich torebek i smartfonów, celem uzbierania niemal identyczny kwoty (!), którą można po prostu przelać, ma pomóc choremu dziecku? A może chodzi o pomoc w ratowaniu wizerunku samej Mamy NIE-Ginekolog? Wątpliwości budzi również kwestia, czy ogłoszona zbiórka zostanie zgłoszona do odpowiedniego urzędu skarbowego... Takie rozdawanie prezentów o wartości 100 tysięcy złotych można śmiało nazwać konkursem ("napiszcie, co chcecie dostać, a ja wyłonię zwycięzców"), co warunkują już przecież inne przepisy.

Przypomnijmy, że kontrowersyjnych pomysłów Mama NIE-Ginekolog ma na koncie więcej...: Blogerka Mama ginekolog namawiała fanki do zbiórki na "terapię kawą" pacjentki chorej na raka! "Uważam to za ZNAK!"

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(464)
Renata
2 lata temu
To wplac te 100 tysięcy a resztę dozbieraj. Ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o to żeby wpłacić na fundację i przy tym wyprać trochę forsy. Myślałam że jest niezamadra ale teraz dodatkowo uważam że jest cwana i pazerna.
przerażonaLek...
2 lata temu
hahahah, serio, pandemia dalej trwa, szpitale znowu pozamykane, ludzie tracili bliskich nie mogąc ich nawet złapać za rękę bo wejść nie było można, ludzie utonęli w długach żeby ratować firmy albo one poupadały, lekarze walczą o podwyżki i wzrost PKB na ochronę zdrowia, a ta sobie lata do Dubaju i wywala 100k na torebki i wymyśla jakąś piramidę żeby zasilić konto swojej fundacji czyli opłacić stanowiska na których pracują jej znajomi i rodzina, hit po prostu, jeszcze wstyd na całą Polskę bo nie zdała PES, zachowuje się jakby była kolejną Marią Curie-Skłodowską i miała dostać Nobla, a położyła egzamin, który jest bardzo trudny ale do zdania nawet za pierwszym razem, serio, nie chcę żeby ta kobieta reprezentowała lekarzy w Polsce za pośrednictwem mediów społecznościowych, lekarz to zawód zaufania publicznego i o ile rozumiem propagowanie wiedzy medycznej, to pracuje ona w publicznym szpitalu i ktoś jasno powinien powiedzieć tej Pani, że przedstawicielom niektórych zawodów nie wypada pewnych rzeczy robić. Ta kobieta ma odpowiedzialną pracę i w jej rękach leży życie i zdrowie matek i ich dzieci i powinna umieć skupić swoją uwagę na wykonywanym zawodzie bo może kogoś skrzywdzić, na przygotowanie się miała ponad 6 lat! Niech ktoś to w końcu zakończy.... przeciętny lekarz w jej wieku to spłaca kredyt mieszkaniowy i kuje żeby mieć jak najszybciej specjalizację w międzyczasie zakładając rodzinę, a nie lata do Dubaju w TRAKCIE PANDEMII po torebki z których każda kosztuje tyle ile wynosi średnia krajowa. Można było zasponsorować kubeczki menstruacyjne żeby ograniczać odpady, można było rozdawać prezerwatywy dziewczynkom albo podpaski, zrobić darmowe pierwsze wizyty dla 15 latek żeby dzieci nie rodziły dzieci i nie bały się kontaktu z lekarzem ale nie, torebki i iPhony to priorytet, laska z bananowej rodziny która kompletnie odleciała i straciła kontakt z realiami i rzeczywistością.
Kopia7
2 lata temu
"Ona jest cwaniarą. 1. Celowo nie podała na jakie dziecko zbiera pieniądze i gdzie jest zbiórka, żeby ludzie wpłacali na konto JEJ „fundacji”, która kupuje meble i sprzęt dla szpitala, w którym pracuje i muszą ją tam tolerować i wchodzić jej w d... 2. Te tandetne prezenty kupuje na faktury VAT na swoją firmę RP. Jej firma wydaje faktury VAT ludziom, którzy u nich kupują, a potem rozlicza faktury VAT na produkty, które sama kupuje. VAT się odlicza i jest zwracany !!! 3. Przelew na zbiórkę zrobi jako fundacja - zbiórka X, i odliczy koszty działania swojej fundacji od podatku !!! 4. Media o niej napisały, o to jej chodziło. Zyskała rozgłos, kolejnych naiwnych klientów do jej sklepu RP, przykryła wstyd niezdatnym egzaminem na specjalizacji, na której jest od kilkunastu lat !!! 5. Przelew z firmy RP na konto fundacji też sobie odliczy od podatku. Tu chodzi o to żeby ona zarobiła na kolejne wakacje, torebki LV, zyskała rozgłos pod przykrywką dobroczynności. Chwała tym, którzy pomagają anonimowo."
Hjklpoiu
2 lata temu
I tutaj pięknie pokazuje na jakim poziomie są jej obserwatorki ...... torebki LV i iphony .... dno i wodorosty , ale jaki idol takie fanki
Iwona
2 lata temu
Relacje z rezydencji domów w Warszawie na Santorini które młode małżeństwo 34-37 latków zakupiło i wyposaża na najwyższym poziomie. Wszystko pokazuje bez żadnej prywatności od ceramiki do szuflad z majtkami. Każde spotkanie rodzinne i towarzyskie jest na pokaz. Każda potrawa od rosołu do reklamy pierogów z dyskontu... Zdjęcie pacjentki na fotelu ginekologicznym rozwartymi nogami i zakrwawione narzędzia - ta osoba zamieściła na INSTAGRAMIE !!! To jest szaleństwo.
Najnowsze komentarze (464)
Xenia
2 lata temu
Dlaczego zostało przelane na chore dzieci tylko 500 tyś, a pozostałe 850 na fundację? W regulaminie była mowa, że część kwoty pójdzie na cele statutowe fundacji ale myślałam, że proporcje będą inne. Wyniki konkursu zaskakują, niektóre nijak się mają do jego założeń. Cel niewątpliwie szczytny.
Itro
2 lata temu
Czy ktoś zadał sobie pytanie jak w ciągu 4 lat firma ze 150 tys przychodu ma nagle 43 mln a za 2021 ok 100mln?? Nie ma drugiej takiej firmy. W tym roku zarobi ok 20 mln zł netto na czysto! Dlaczego? na głupocie i marzy ok 1 tys %. Na głupocie biednych dziewczyn zarabiających miesięcznie 2800 zł!!
Z.
2 lata temu
Zaglądnęłam też tutaj, moim mili skomentuje to: "Wątpliwości budzi również kwestia, czy ogłoszona zbiórka zostanie zgłoszona do odpowiedniego urzędu skarbowego..." Odwołuje do: ustawy z dnia 14 marca 2014 r.o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych, rozdział drugi. Art. 5. [Zgłoszenie zbiórki publicznej za pośrednictwem portalu] 1. Zbiórka publiczna może zostać przeprowadzona po jej zgłoszeniu przez organizatora zbiórki i zamieszczeniu informacji o zgłoszeniu przez ministra właściwego do spraw administracji publicznej na ogólnopolskim elektronicznym portalu zbiórek publicznych, zwanym dalej "portalem zbiórek publicznych". Ponownie, proszę o wcześniejsze przeczytanie definicji research, a nie pisanie bez celu co ślina na język przyniesie. Jeżeli ktoś z autorów nie umie zinterpretować art 5. to wyjaśnię, żeby mogli takową zbiórkę przeprowadzić, muszą ją najpierw zgłosić, portal zbiórek publicznych jest portalem rządowym. Życzę więcej książek i rozumu Z.
Pola
2 lata temu
Nie do pomyślenia. Dzięki Pudelku za ten artykuł.
Oszustwem
2 lata temu
jest ta cała akcja !!!
Lepiej
2 lata temu
Każda osoba pracująca płaci podatki od swojego dochodu i gdzie wpłacamy nasze pieniądze po opodatkowaniu za pracę trzeba być rozważnym . TEN Lep na te rzeczy za wpłaty po 2 zł, 5 zł, 10 zł i więcej gdy tylko na dziecko z SMA idzie od wpłacającej osoby 1 zł. Matematycznie : gdy np.100 osób wpłaciło ,a każda osoba o wartości 100zł ,to ile OTRZYMA DZIECKO Z SMA z sumy wpłaconej 10,000 zł ? Proste : tylko 100 zł ,bo było 100 osób ,które wpłaciły, Drugi przykład; gdy np.100 osób wpłaciło ,a każda osoba o wartości 10 zł ,to ile OTRZYMA DZIECKO Z SMA? Proste : tylko 100 zł ,bo było 100 osób ,które wpłaciły.A Fundacja Medycyny P. zyskuje 900 zł. Trzeci przykład; gdy np.100 osób wpłaciło ,a każda osoba o wartości 1 zł ,to ile OTRZYMA DZIECKO Z SMA? Proste : 100 zł ,bo było 100 osób , Które wpłaciły po1 zł , Wpłacając bezpośrednio na stronie się pomaga odpisujemy wpłaty od swojego podatku w swoim rozliczeniu . PODATKU nie możesz odliczyć, gdy wpłacisz na fundacje medycyny prenatalnej. Czas jest na wagę złota w obliczu wielkiego zagrożenia życia. Trzymajmy kciuki aby zdążyć z pomocą .
Absurd
2 lata temu
Jak chcecie komuś pomagać to rozejrzyjcie się po znajomych. Zawsze jest ktoś, kto potrzebuje pomocy, nawet anonimowej. Po co wpłacać pieniądze na konto milionerki? To absurdalne.
Ilona
2 lata temu
I to jest kolejny artykuł na który trafiłam przypadkiem w internecie i wiem żeby już do Was nie wchodzić. Pudełek STOP Hejt!!!
SMA
2 lata temu
TA FUNDACJA MEDYCYNY PRENATALNEJ NIE JEST TRANSPARENTNA. Zbiórka 700tyś i to zeszłoroczna pod zakup USG . Cały rok minął i nie ma zakupu. Teraz zakupy luksusowe i będzie nam miło za 2 zł, 5 zł, 10 zł i więcej a na chorego nieuleczalnie FILIPKA z SMA tylko 1zł gdy ktoś wpłaci 2 zł to Fundacja Medycyny P. zabiera 50% gdy ktoś wpłaci 5 zł to Fundacja Medycyny P.zabiera 80% gdy ktoś wpłaci 10 zł to Fundacja Medycyny P. zabiera 90 % Razem możemy więcej i bezpośrednio wpłacamy na się pomaga ,to są bezbronne dzieci i potrzebują serc sprawiedliwych.
Antyfan
2 lata temu
To jest straszne ze ona chce odbudować swoj wizerunek na cierpieniu niewinnego dziecka... Ratlery będą sie prześcigać w tym kto wpłaci więcej a ona co zrobi .... przekaże tylko 1 zł z tej sumy na dziecko a reszta idzie do jej fundacji i tym sposobem zyska na tych „nagrodach „ 2-3 krotnie a i tak pewnie nagrody wygrają osoby z zasięgali z których bedzie miała korzyść
Qqqqwww
2 lata temu
Wycieranie sobie gęby hasłami dobroczynności, a tym bardziej zmarłym dzieckiem jest żenujące. Niech się zajmie swoimi żyjącymi dziećmi, bo są zaniedbane. Jedno się garbi, ma platfusa, wadę wymowy, drugie jakby nieobecne. Nie bez powodu tyle ciąż poroniła, jak z każdym żyjącym ma problemy. Niezgodność genów, natura wiedziała co czyni. Ale nie, hajs jest najważniejszy, i więcej, i więcej, i nowe torebki, i kolejne domy. Do grobu i tak nic nie weźmiesz, za to z chorymi dziećmi będziesz miała całe życie problemy.
Mama
2 lata temu
Kazdy w swoim zyciu oblał jakiś egzamin. To nie powod do krytyki. Od lat obserwuje mame ginekolog i uwazam ze jest wartosciowym czlowiekiem. Moze i chce zebrac kase na chore dziecko przez swoja fundacje i cos tam zyskac ale nie oszukujmy sie w dzisiajszych czasach nie ma nic za darmo a tymi gadzetami zacheci nie jedna osobe do przelewu. Jezeli ktos nie chhce po prostu w ta akcje nie wchodzi i tyle. Po co te glupie komentarze ze chce sie wykreowac. Jej pomysly duzo pomogly w akcji WOŚP zebralismy z Nia mega kase. Sadze ze jej akcje sa potrzebne by zachecac ludzi do pomagania. Jezeli ktos nie chce niech nie bierze w nich po prostu udzialu.
Tojestchore12...
2 lata temu
Pudelek! No właśnie- Stop Hejt !!!!!!!!!!! Pudelek przestańcie pisać te artykuły i nakręcać ludzi. To jest chore co robicie w tym kraju !!! Jak tu ma być dobrze jak człowiek człowiekowi wilkiem?
STOP HEJT!
2 lata temu
Ciekawe Pudełku jest to,że w dodawaniu artykułów istnieje i informacja: "Stop Hejt! Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych"a sami dodajecie artykuł, który jest napisany w taki sposób i takim językiem, że może ranić. Wiadomo,że wy i inni, którzy komentują mają ogromną wiedzę na ten temat i w ten sposób WYRAŻAJĄ SWOJA OPINIE BO MAJA DO TEGO PRAWO. A to, że może to kogoś ranić, przecież wiadomo- nie radzi sobie z krytyką ale to nie wasza sprawa. Szkoda, że przyszly takie czasy, gdy internet stał się miejscem, gdzie w tak ogromny sposób szerzy się nienawiść. I że zamiast zająć się ważnymi rzeczami, które moglibyście napisac namawiacie do takiego linczu. Zapewne artykuły tego typu piszą osoby szczęśliwe, którym zawsze wszystko się udaje i którzy nie doswiadczyli krzywdy że strony innych ludzi. Uff przynajmniej wam życie się udało.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie