Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Szczera do bólu Margaret o planach posiadania dzieci: "NIE W TYM KRAJU"

442
Podziel się

"Często mam takie odczucia, że boję się tu być. Przeraża mnie to, co tu się dzieje" - mówi gorzko Margaret o aktualnej sytuacji w Polsce.

Szczera do bólu Margaret o planach posiadania dzieci: "NIE W TYM KRAJU"
Margaret o planach posiadania dzieci (Instagram)
bEqXWqlN

Margaret wydała ostatnio nowy rapowy album i intensywnie promuje go w mediach. Właśnie udzieliła wywiadu Karolowi Paciorkowi z kanału Imponderabilia.

W rozmowie poruszyła między innymi kwestię obecnej sytuacji w Polsce. Piosenkarka jest zaangażowana w walkę o prawa kobiet i krytycznie ocenia poczynania obecnego rządu.

bEqXWqlP
Zobacz także: Piotr Zelt o Strajku Kobiet. Jest rozgoryczony tym, co robią kobietom

Margaret przyznaje, że jest w niej wiele gniewu, który słychać w nowych utworach.

bEqXWqlV

Wolałabym się już nie wku*wiać, ale sytuacja jest, jaka jest. To wpływa na mnie, na naszą rzeczywistość. Tupię nogą i będę to robić. Ja bardzo lubię Polskę i bardzo lubię Polaków, ale jest mi z zaistniałą sytuacją bardzo przykro.

Często mam takie odczucia, że boję się tu być. Przeraża mnie to, co tu się dzieje. To jest jakiś Monty Python, jakiś Matrix. (...) Czuję, że polityka miesza się w sprawy społeczne (...), polityk po prostu zagląda pod sukienkę - mówi.

W tym kontekście Paciorek zadał piosenkarce pytanie, czy planuje dzieci.

Jestem szczęśliwą macochą, mam przepiękną pasierbicę. Spełniam się jako matka psów. Gdybym jednak dojrzała do decyzji o dziecku, to myślę, że po prostu nie w tym kraju. Na pewno. Chyba że coś by się zmieniło, o to walczymy - stwierdza gorzko.

bEqXWqlW

Zgadzacie się, że sytuacja w naszym kraju nie zachęca do prokreacji?

bEqXWqlX
bEqXWqmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(442)
Sayonara
5 miesięcy temu
W każdym wywiadzie będą klepać, że tak im źle w naszej ojczyźnie, co raz się pakują i mają zamiar wyjeżdżać, ale wciąż upierdliwie siedzą i konfabulują. Ciągle te same gęby narzekają, jak im źle. Wyjedź Margeryto i zachwycaj się dowolnie wybranym krajem, zamiast pisać slogany na tekturce. Rihanna, Adele, Taylor Swift, Beyonce, Carly Rae Japsen, Pink, NIcole Scherzinger, Nelly Furtado i Lady Gaga już drżą ze strachu o swoje kariery widząc tak poważną konkurentkę w pobliżu. Podobno Brad Pitt chce z okna się rzucać, bo Maciuś Stuhr go wygryzie. Całe szczęście, że George Sand dawno nie żyje, bo gdyby usłyszała o Gretkowskiej... Wyjedźcie wreszcie!
Uhmiug
5 miesięcy temu
No to droga wolna. Wszyscy narzekają na swój kraj, ale jakoś siedzą tu.
Retor
5 miesięcy temu
Jak ktoś ma problemy ze sobą, ti będzie ciągle narzekać, obojętnie gdzie mieszka.
bEqXWqmr
kobitka
5 miesięcy temu
Czasami mam wrażenie, że te niektóre celebrytki mieszkają w innej Polsce niż ja...
😂😂😂
5 miesięcy temu
Ok, tylko później nie wracaj z tymi dziećmi do twgo złego kraju ;)
Najnowsze komentarze (442)
Alter Ego
5 miesięcy temu
Podaż napędza popyt rosną oczekiwania . INFO z pierwszego źródła . Stara Szamanka uciekła ! ! ! zamieniła ludzi w produkty z logo/marka z ograniczeniami elektronicznymi lub innych wyposażyła w zabawki telefony itp . Z jednej strony dodatkowo pałuje rząd a z drugiej rządni smaku krwi raperzy . Roksa , YT , hajs do obrzygu co robic w tych czasach mądrego żeby nie zwariować ?
Rastafaratara
5 miesięcy temu
mam wrażenie że nasz kochany PUDELEK.pl jakby zdziadzial ? Czemu artyści się pochowali ? Ekhm wkiedyś to byli muzycy , aktorzy , bohaterzy i sex śmietanka 🤫 teraz są artysci pocpani zabrani jak zombie .Dziwnie cicho jak na westernie przed strzelanina lub opuszczonym salonie . Brakuje mi tych hot newsów z przed laty
wujek dobra r...
5 miesięcy temu
Cała pandemia i sytuacja z politykiem ze East nie wstrząsnęły mną tak jak info że M nagrywa rapsy ...
bocian
5 miesięcy temu
Mega Margaret , młodziutka ikona awangardy .
Nick
5 miesięcy temu
Niech sobie nie przypisuje zasług, że to ona jest mamą psów. Nie urodziła ich i mam nadzieję, że dba o nie należycie.
Monia
5 miesięcy temu
Ma rację. To co się dzieje to nie sen tylko tragiczna rzeczywistość
Etam...
5 miesięcy temu
Pa Pa! I nie wracaj.
Noi
5 miesięcy temu
Pa Pa! I nie wracaj.
bEqXWqmj
Ass
5 miesięcy temu
Szczękę se poprawila
Nietrzymana
5 miesięcy temu
Przecież nikt nikogo tu nie trzyma. W czym problem.
Karolina
5 miesięcy temu
Chce mi się śmiać jak pokazują strajkujące nastolatki które mają po 15-16 lat i mówią że one w tym kraju nie chcą rodzic i również Margaret między nimi żałosne bo nikt z nas nie jest w stanie zaplanować sobie życia i byc pewnym swego bo właśnie w tym momencie życie lubi nam zrobić figla dlatego Margaret nie być taka pewna swego możesz być w obcym kraju ale najpierw trzeba zajść w ciążę, szczęśliwie donosic i urodzić a to nie jest takie proste jak się niektórym wydaje.
Hania37
5 miesięcy temu
Wtym momencie się z nią zgadzam żaden polityk, ksiądz, zakonnica i inny nie będzie decydował o tym czy kobieta ma rodzić czy nie. To jej sprawa
SzEWC
5 miesięcy temu
masz racje, skrobaj .Nie nadajesz sie na matke
Jjh
5 miesięcy temu
Jak ona chce rodzic dzieci, skoro otwarcie przyznaje, że ćpa. A od dłuższego czasu widać po niej, że ostro z mężem grzeją. To nie w kraju jest problem, tylko z nią sama. Gdziekolwiek by nie była, raczej ani ona matka, ani on ojciec.
...
Następna strona
bEqXWqmL