Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Meghan Markle i Harry NIE WRÓCĄ do książęcych obowiązków! Królowa Elżbieta wydała oświadczenie

103
Podziel się

Na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham pojawił się komunikat potwierdzający, że Meghan Markle i Harry zostali pozbawieni wszelkich sprawowanych dotychczas honorowych nominacji wojskowych i patronatów królewskich.

Meghan Markle i Harry NIE WRÓCĄ do książęcych obowiązków! Królowa Elżbieta wydała oświadczenie
Królowa Elżbieta potwierdziła, że Meghan Markle i książę Harry nie wrócą do książęcych obowiązków (Getty Images, East News)
bDJdBGnF

Na początku zeszłego roku HarryMeghan Markle nieoczekiwanie poinformowali opinię publiczną o rezygnacji z tytułów "członków seniorów" rodziny królewskiej. Swoją decyzję rodzice Archiego argumentowali przede wszystkim chęcią uzyskania finansowej niezależności i rozpoczęcia "nowego rozdziału w życiu".

bDJdBGnH

Choć wielu łudziło się, że Sussexowie zatęsknią za dworskim życiem i wrócą ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii z podkulonym ogonem, nic bardziej mylnego. Wszystko wskazuje na to, że mieszkający w wartej 55 milionów kalifornijskiej willi Meghan i Harry nie żałują swojej decyzji. Potwierdzeniem tego, że amerykańska aktorka i "po prostu Harry" nie zamierzają rezygnować z nowego życia pozbawionego dworskiej etykiety, jest najnowsze oświadczenie królowej Elżbiety. Monarchini ewidentnie przetrawiła już decyzję pragnącego "niezależności" wnuka, bowiem na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham pojawiło się pozbawione złudzeń oświadczenie.

Książę i księżna Sussex potwierdzili Jej Królewskiej Mości, że nie zamierzają wracać do obowiązków jako czynni członkowie rodziny królewskiej. Po rozmowach z księciem królowa podała, że w związku z rezygnacją z pracy w rodzinie królewskiej nie jest możliwe kontynuowanie obowiązków związanych z życiem w służbie publicznej - możemy przeczytać w komunikacie zamieszczonym na stronie Royal.uk.

Poinformowano także, że wszelkie obowiązki Sussexów zostaną rozdysponowane pomiędzy innych członków rodziny królewskiej:

Honorowe nominacje wojskowe i patronaty królewskie sprawowane przez księcia i księżną zostaną zatem zwrócone Jej Królewskiej Mości, a następnie ponownie rozdzielone wśród pracujących członków rodziny królewskiej.

bDJdBGnN

Na zakończenie zapewniono o tym, że ostateczna decyzja Meghan i Harry'ego o niepowracaniu do obowiązków książęcych nie odbiła się na relacjach z resztą królewskiej rodziny:

Chociaż wszyscy są zasmuceni ich decyzją, książę i księżna pozostają ukochanymi członkami rodziny - czytamy.

Myślicie, że rzeczywiście członkowie rodziny królewskiej są tak wyrozumiali, jak zapewniają w oficjalnych oświadczeniach?

bDJdBGnO
bDJdBGnP
bDJdBGoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
Weronika
2 dni temu
Ostatnia prawdziwa Królowa!
jan
1 tyg. temu
Ta decyzja jest logiczna. Wyobraźcie sobie, że ktoś przestaje być dyrektorem, ale jednocześnie pełni obowiązki dyrektora. Jak się rezygnuje z pracy, to obowiązki przechodzą na kogoś innego.
Margo
1 tyg. temu
Sussexow mniej boli fakt, ze stracili ,,obowiazki'' ( bo co to za ,,obowiazki'' skoro mozna je spelnic siedzac rok za granica), ale finansowanie z nimi zwiazane.
bDJdBGoj
GPO
2 tyg. temu
BRAWO. KRÓLOWA MA JAJA.
Sks
2 tyg. temu
Ale kasujecie komentarze a pare dni temu walczyliście o wolne media...LOL CO ZA HIPOKRYZJA
uuu
2 tyg. temu
Maja co chcieli
Kimga
2 tyg. temu
Jedyną babka z jajami w tej rodzinie. Megan myślała,że będzie rządzić. Dobrze,że ja królowa usadzila
Elka
2 tyg. temu
Brawo Krolowa !!!!!!!!!!!!!!! Harry jeszcz bedzie płakał.......Megan to przebiegła osóbka.
Dwor
2 tyg. temu
Trzeba w życiu sie zdecydować.Skoro wybrali inna drogę to niech pracują a nie lansuja sie w USA jako książę i księżniczka i zarabiają krocie.Brytyjczycy oczekują od Krolowej stanowczej postawy.
Kamil
2 tyg. temu
Do kogo jest podobny Harry?
Axa
2 tyg. temu
Bee network app Code joasolt1
Axa
2 tyg. temu
Bee network app Code joasolt1
klononalalono
2 tyg. temu
Po paszczach od razu widać, że pochodza z Polsky
bDJdBGob
Justek
2 tyg. temu
To niech jeszcze przestanie kasa płynąć na tych nierobów rudego i reszty
...
Następna strona
bDJdBGoD