Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Menedżerka Anny Lewandowskiej odpowiada na KRYTYKĘ OKŁADKI "Elle" z trenerką: "Są różne metody osiągania celu"

272
Podziel się:

Pojawienie się Anny Lewandowskiej na okładce magazynu piszącego o "sile kobiet" oburzyło internautki, które orzekły, że unikająca jednoznacznych postaw w sprawie Strajku Kobiet trenerka nie powinna być ich reprezentantką.

Menedżerka Anny Lewandowskiej odpowiada na KRYTYKĘ OKŁADKI "Elle" z trenerką: "Są różne metody osiągania celu"
Menedżerka Anny Lewandowskiej komentuje okładkę "Elle" (Instagram)
bELmPIzp

Od pewnego czasu Anna Lewandowska niewątpliwie nie ma dobrej passy. Niekorzystny czas w życiu trenerki i motywatorki rozpoczął się od mało przemyślanego nagrania, które we wrześniu pojawiło się na jej instagramowym profilu. Filmik, na którym Lewa tańczy do piosenki Beyonce z doczepioną pupą i brzuchem przysporzył żonie piłkarza sporo kłopotów.

Dodatkowo, gdy w Polsce odbywały się największe strajki kobiet wspierane licznie przez znane twarze, Lewa ograniczała się do ostrożnych wpisów, nawołujących do zrezygnowania z "rozwiązań siłowych", czym także podpadła rodaczkom.

bELmPIzr

Nic więc dziwnego, że nie wszystkim spodobało się to, że milionerka pojawiła się na grudniowej okładce Elle w zestawieniu z dumnie brzmiącym napisem "siła kobiet". Swoje niezadowolenie z firmowania tego typu haseł nazwiskiem trenerki wyraziły nie tylko internautki, ale i między innymi Karolina Korwin Piotrowska, Paulina Młynarska, Fundacja Dziewuchy Dziewuchom oraz Maja Staśko.

Skontaktowaliśmy się z menedżerką mamy KlaryLaury celem uzyskania komentarza. W rozmowie z Pudelkiem Monika Bondarowicz odniosła się w głównej mierze do głośnego sporu Lewandowskiej ze Staśko.

bELmPIzx

Ważne jest, aby trzymać się faktów. Sprawdzać, a nie ślepo powtarzać fałszywe tezy tych, którym na nich zależy. Anna Lewandowska nigdy nie złożyła pozwu przeciwko Pani Mai Staśko - zaczyna w imieniu celebrytki jej przedstawicielka. Nigdy też jej nie zastraszała. Wysłane zostało standardowe pismo wzywające do zaprzestania szerzenia kłamstw na temat działalności biznesowej Anny Lewandowskiej. Jeśli ktoś publicznie szykanuje i mówi rzeczy niezgodne z prawdą, podważa działania zawodowe, to myślę, że każdy z nas ma prawo do obrony - tłumaczy, następnie odnosząc się do kontrowersyjnego filmiku:

Anna Lewandowska wspomnianym filmem nie wyśmiewała osób otyłych! Cel filmu był zupełnie inny i dotyczył samej Anny Lewandowskiej i krytyki, której non stop jest poddawany jej wygląd. Anna Lewandowska przeprosiła osoby, które poczuły się urażone - wyjaśnia i dodaje:

Jednak film dotyczył zupełnie czegoś innego. Każda kobieta powinna się akceptować i kochać siebie za to, jaka jest, bo każda jest inna, każda jest niepowtarzalna i jedyna i nie można dać się opiniom innym. O tym był ten film. Martwiący jest jednak fakt popularyzacji pewnych kont społecznościowych bazujących jedynie na atakowaniu, hejcie, szukaniu i popularyzacji złych emocji. Szukajmy pozytywnych stron, to powinno być celem w obecnym czasie, a nie nagonka z tysiąca wyszukanych powodów. Spokój powinien być podstawą, a nie agresja.

W komentarzu udzielonym portalowi Wirtualnemedia.pl menedżerka dodała także nieco więcej odnośnie samej okładki Elle:

bELmPIzy

Jeśli chodzi o sam tytuł wywiadu z Anną Lewandowską, to brzmi on: "Anna Lewandowska. Nie boi się błędów". Dotyczy tematu przewodniego numeru styczniowego "Elle". Jeśli ktoś chce krzyczeć, to nikt nie może mu tego zabronić. Są jednak różne metody osiągania celu i nie neguję potrzeby krzyku, ale ważna też jest potrzeba spokoju, tym bardziej w dzisiejszych trudnych czasach - tłumaczy "spokojną" postawę Ani względem walki Polek o swoje prawa.

Przekonujące?

bELmPIzz
bELmPIzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(272)
gośka
11 miesięcy temu
Pani Lewandowska powinna zmienić menadzerkę.Ktoś powinien jej doradzić,żeby przestała na jakiś czas promować się i pokazywać w reklamach.Ludzie mają jej dość,wszystko co powie,będzie zle odbierane.Jest odbierana jako osoba niewarygodna,nieszczera,irytująca.
Nick
11 miesięcy temu
Beznadziejny jest komentarz tej menadżerki a to standardowe pismo to właśnie straszenie !!! I Pani Staśko mówiła o wyśmiewaniu się z otyłości a nie o jej biznesach
emka
11 miesięcy temu
Kobieta bez osobowości, charakteru i charyzmy, taki ktoś nie może byc moją inspiracją
bELmPIzT
D-543
11 miesięcy temu
Robert Lewandowski - oto jedyny sukces tej żenującej osoby.
ewa
11 miesięcy temu
Ta kobieta promuje się na siłę. Ludzie jej nie lubią, a ona i tak ładuje kasę w promocję i kolejne projekty i zaklina rzeczywistość na IG. Przerost ambicji.
Najnowsze komentarze (272)
Braw
11 miesięcy temu
Pudelku czy to prawda że Pani lewandowska dostała z Ministerstwa Finansów kilka milionów za obecną sytuację COVIdOwA od nas z naszych podatków
Komedia
11 miesięcy temu
Mam wrażenie, że Anna Lewandowska,Julia Wieniawa i Natasza Urbańska maja tego samego menadżera 🤣
BBB
11 miesięcy temu
"Przeprosiła osoby, które poczuły się urażone". Dalej nie muszę czytać
Ala
11 miesięcy temu
Dlaczego moj komentarz zostal skasowany.
Aaaa
11 miesięcy temu
Ania jest piękną mądrą zdolną ułożoną kobietą z wartościami a wszyscy krytykujący zwyczajnie jej tego zazdroszczą.
Oooo
11 miesięcy temu
Okladk dla kobiet ktore maja wartości i kochają bliźniego a blyskawice chcą wciskać nam swoje chore poglady
Dronde
11 miesięcy temu
Podszywanie się pod strajk kobiet, ciągłe męczenie swoim wizerunkiem, wykorzystywanie każdej okazji do zarobku, nawet takiego jak protesty - to jest credo tej pani. Ja jej nie wierzę, jest nieautentyczna.. Elle się podłożyło, wywołało niechęć, a miało być odwrotnie. Sztuczny świat celebrytów
Ewa
11 miesięcy temu
ZAZDROŚĆ AŻ KIPI NA PUDELKU,, JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!!
bELmPIzL
MaWaaa
11 miesięcy temu
Nie śledzę pudelka na bieżąco! Ale jestem przekonany, ze ten żart Pani Lewandowskiej nie dotknął osób otyłych a jedynie pseudoobroncow-hejterow, którzy maja pożywkę (a pewnie sami maja niedowagę haha) I z premedytacja usiłują to wykorzystać w sposób naganny! Jestem osoba otyła i mam olbrzymi dystans do swoich kilogramów. Tak samo jak zdecydowana większość innych poważnie otyłych-akceptujących siebie takimi jakimi są. I sam lubię się czasami pośmiać z siebie, ze swojej tuszy. Wiec nie widzę w tym nic ani nadzwyczajnego ani dziwnego. Więcej dystansu Ludzie do siebie! Więcej miłości :~)))) i uśmiechu:~)))) My otyli potrafimy się śmiać (z samych siebie również).
konsumentka
11 miesięcy temu
proste co reklamuje ta pani- nie kupować, jeśli ja widzę zawsze wybieram konkurencje, jedyny sukces to status żona
MaWaaa
11 miesięcy temu
Dlaczego tyle zazdrości, nienawiści, jadu i złych emocji w czytelnikach Pudelka?! Nigdy nie byłem funem Państwa Lewandowskich, ale mam wielki szacunek do tego co robią poza ekranami! Nawet nie zdajecie sobie sprawy szanowni Hejterzy, ile wartościowych inicjatyw wspierają? Gdyby każdy lepiej sytuowany człowiek na tym świecie oddawał tyle procentowo ze swoich środków co państwo Lewandowscy, gwarantuje, ze świat byłby lepszy! A co do roli Pani Manager? Ma niewdzięczna role, ale bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków! Gratuluje!!! I cieszę się, ze w tych trudnych czasach, są jeszcze tacy ludzie jak Pani Monika... BRAWO!!!
vev
11 miesięcy temu
Zróbcie coś ze sobą zamiast popierać proaborcyjne strajki i zazdrościć kobietom o innych poglądach
Grazyna
11 miesięcy temu
Ble ble ble nuuuuda, a cel lewa ma tylko jeden wyciagnac HAJS OD ZWYKLYCH SUPER KOBIET
Bbb
11 miesięcy temu
NIKT NIE CHCE JEJ W MEDIACH... nie od dziś. Co za tępe osoby pracują w elle czy innych markach, że zatrudniają Anne. Ona jest nieautentyczna. Jest teraz trend na bycie naturalnym, mądrym, spokojnym, normalnym. Jeszcze w tych trudnych czasach ładowanie żony bogatego męża, odrealnionej do granic kobiety to jakaś pomyłka, brak szacunku do czytelników i brak empatii i wyobraźni. Strasznie to przykre że taka kobieta-nic jest promowana. W Polsce jest wiele super kobiet spośród znanych pań...ale żeby je zauważyc trzeba się wysilić bo są to osoby które nie lansuja się na insta i nie kreuja na Alexis Carrington. Drodzy redaktorzy i szefowie ELLE. Życzę szerszych horyzontow, mądrości, dobrych decyzji w przyszłości. Proszę czytac badania, social listening zrobić. Doprawdy takie akcje jak Lewa na okładce to jest kpina z kobiet
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELmPIAE
bELmPIAF
bELmPIAG
bELmPIAH
bELmPIAI
bELmPIAn