Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Natalia Siwiec NIE WYBIERZE się na film o dziewczynach z Dubaju do kina: "NIE INTERESUJE MNIE TO"

8
Podziel się:

"To było bardzo przewidywalne" - komentuje podobieństwo jednej z bohaterek najnowszego "dzieła" Dody do... niej samej.

Natalia Siwiec NIE WYBIERZE się na film o dziewczynach z Dubaju do kina: "NIE INTERESUJE MNIE TO"
Natalia Siwiec komentuje najnowsze dzieło Dody. "To dla mnie abstrakcyjne" (pudelek)
bEKvySbV

W 2018 roku swoją premierę miała książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju. Publikacja obnażająca kulisy pracy polskich modelek, celebrytek czy uczestniczek konkursów piękności jako dziewczyn do towarzystwa podczas wyjazdów do tytułowej metropolii odbiła się szerokim echem w mediach.

Krysiak ujawnił, że wśród prostytutek były między innymi "zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, zdobywczyni kilku europejskich tytułów, uczestniczka Top Model, aktorka z filmu Sfora oraz narzeczona popularnego aktora serialowego".

bEKvySbX

Burzliwą historię na wielkim ekranie postanowiła opowiedzieć Dorota Rabczewska i Maria Sadowska. Jeszcze w tym samym roku, w którym odbyła się premiera książki, Doda i Emil Stępień nabyli prawa do ekranizacji publikacji.

Co do rzeczywistego miejsca pracy nad filmem szybko pojawiły się jednak wątpliwości. Fani bowiem na zdjęciach z planu dopatrzyli się nieprawidłowości i ingerencji grafika. Również do naszej redakcji dotarło nagranie, na którym widać, że Doda razem z ekipą kręciła zdjęcia na... warszawskim lotnisku, a nie w Dubaju.

Doda nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zechciała zrobić z produkcji swojego filmu medialnego wydarzenia. Wśród aktorek, które na pewno pojawią się w produkcji znalazły się: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk.

bEKvyScd

W ostatnim czasie to jednak nie obsada filmu interesowała media najbardziej. Gdy bowiem Rabczewska opublikowała kolejne zdjęcia z planu, okazało się, że na jednej z fotografii obok głównych bohaterek możemy zauważyć... łudząco przypominającą Natalię Siwiec kobietę. Aktorka ma na sobie charakterystyczną koszulkę z orłem, w której modelka zaprezentowała się podczas Euro 2012. Wówczas sprawę skomentował mąż Natalii, zapewniając, że nie widzi związku z ukochaną.

Zamieszanie wokół zdjęcia skomentowała dla Pudelka Natalia Siwiec. Modelka w rozmowie z naszym reporterem stwierdziła, że zachowanie producentki było dla niej bardzo przewidywalne.

Bardzo piękna dziewczyna. Chodziło chyba też o Mariusza, bo jest tam dużo mężczyzn, którzy mają ciemne włosy i ciemne brody. O co chodzi? To jest abstrakcyjne dla mnie, ciężko mi to skomentować. Nie mam żalu do producentki. To bardzo przewidywalne, to ruchy producentki, które wykonuje w swoim życiu i nie tylko. Trzeba byłoby się jej zapytać, o co chodzi, dlaczego.

bEKvySce

Celebrytka zapewniła, że nie ma żalu do Rabczewskiej i nie skieruje sprawy na drogę sądową. Natalia dodaje więc, że nie czuje się urażona, choć dziewczyna ze zdjęcia ubrana jest w stylizację, która w 2012 roku pozwoliła celebrytce zaistnieć w show biznesie. Chcąc zamknąć temat, zapewniła natomiast, że nie pojawi się w kinie, by zobaczyć seans.

Nie miałam zamiaru iść na ten film do kina, nic się nie zmieniło. Nie interesuje mnie to. Czy ja mam być urażona? Jakaś dziewczyna jest ubrana w filmie w koszulce, którą Robert Kupisz sprzedał na tematem czas w astronomicznej sumie. Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat, to dla mnie abstrakcyjne.

Zobacz także: Natalia Siwiec komentuje najnowsze dzieło Dody. "Nie miałam zamiaru iść do kina"
bEKvyScf
bEKvyScy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(8)
Kasia
rok temu
Piękna kobieta jest pani Natalia
Dubaj
rok temu
Gdzie są wszystkie komentarze?
dominik
12 miesięcy temu
A biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej!
bEKvyScz
Gość
rok temu
Hmmm
BONA
7 miesięcy temu
dziecko będzie dumne z mamy? , dzieci w szkole opowiedzą, dlaczego tak dobrze się powodzi?
Najnowsze komentarze (8)
Oli
2 miesiące temu
Siwiec nieźle sypnęła za usunięcie komentarzy
Olga
4 miesiące temu
Komentarze wyparowały?
Stołówka
6 miesięcy temu
Takie życie Żeby być atrakcyjną trzeba mieć pieniążki Żeby mieć pieniążki trzeba pracować a gdzie można zarobić dużo pieniążków ? Gdzie najlepiej płacą ?
BONA
7 miesięcy temu
dziecko będzie dumne z mamy? , dzieci w szkole opowiedzą, dlaczego tak dobrze się powodzi?
dominik
12 miesięcy temu
A biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej!
Dubaj
rok temu
Gdzie są wszystkie komentarze?
Gość
rok temu
Hmmm
Kasia
rok temu
Piękna kobieta jest pani Natalia
bEKvyScr
Oferty dla Ciebie
bEKvySdk
bEKvySdl
bEKvySdm
bEKvySdn
bEKvySdo
bEKvyScT