Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Natalia Siwiec NIE WYBIERZE się na film o dziewczynach z Dubaju do kina: "NIE INTERESUJE MNIE TO"

2
Podziel się

"To było bardzo przewidywalne" - komentuje podobieństwo jednej z bohaterek najnowszego "dzieła" Dody do... niej samej.

Natalia Siwiec NIE WYBIERZE się na film o dziewczynach z Dubaju do kina: "NIE INTERESUJE MNIE TO"
Natalia Siwiec komentuje najnowsze dzieło Dody. "To dla mnie abstrakcyjne" (pudelek)
bCYMcnvp

W 2018 roku swoją premierę miała książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju. Publikacja obnażająca kulisy pracy polskich modelek, celebrytek czy uczestniczek konkursów piękności jako dziewczyn do towarzystwa podczas wyjazdów do tytułowej metropolii odbiła się szerokim echem w mediach.

Krysiak ujawnił, że wśród prostytutek były między innymi "zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, zdobywczyni kilku europejskich tytułów, uczestniczka Top Model, aktorka z filmu Sfora oraz narzeczona popularnego aktora serialowego".

bCYMcnvr

Burzliwą historię na wielkim ekranie postanowiła opowiedzieć Dorota Rabczewska i Maria Sadowska. Jeszcze w tym samym roku, w którym odbyła się premiera książki, Doda i Emil Stępień nabyli prawa do ekranizacji publikacji.

Co do rzeczywistego miejsca pracy nad filmem szybko pojawiły się jednak wątpliwości. Fani bowiem na zdjęciach z planu dopatrzyli się nieprawidłowości i ingerencji grafika. Również do naszej redakcji dotarło nagranie, na którym widać, że Doda razem z ekipą kręciła zdjęcia na... warszawskim lotnisku, a nie w Dubaju.

Doda nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zechciała zrobić z produkcji swojego filmu medialnego wydarzenia. Wśród aktorek, które na pewno pojawią się w produkcji znalazły się: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk.

bCYMcnvx

W ostatnim czasie to jednak nie obsada filmu interesowała media najbardziej. Gdy bowiem Rabczewska opublikowała kolejne zdjęcia z planu, okazało się, że na jednej z fotografii obok głównych bohaterek możemy zauważyć... łudząco przypominającą Natalię Siwiec kobietę. Aktorka ma na sobie charakterystyczną koszulkę z orłem, w której modelka zaprezentowała się podczas Euro 2012. Wówczas sprawę skomentował mąż Natalii, zapewniając, że nie widzi związku z ukochaną.

Zamieszanie wokół zdjęcia skomentowała dla Pudelka Natalia Siwiec. Modelka w rozmowie z naszym reporterem stwierdziła, że zachowanie producentki było dla niej bardzo przewidywalne.

Bardzo piękna dziewczyna. Chodziło chyba też o Mariusza, bo jest tam dużo mężczyzn, którzy mają ciemne włosy i ciemne brody. O co chodzi? To jest abstrakcyjne dla mnie, ciężko mi to skomentować. Nie mam żalu do producentki. To bardzo przewidywalne, to ruchy producentki, które wykonuje w swoim życiu i nie tylko. Trzeba byłoby się jej zapytać, o co chodzi, dlaczego.

bCYMcnvy

Celebrytka zapewniła, że nie ma żalu do Rabczewskiej i nie skieruje sprawy na drogę sądową. Natalia dodaje więc, że nie czuje się urażona, choć dziewczyna ze zdjęcia ubrana jest w stylizację, która w 2012 roku pozwoliła celebrytce zaistnieć w show biznesie. Chcąc zamknąć temat, zapewniła natomiast, że nie pojawi się w kinie, by zobaczyć seans.

Nie miałam zamiaru iść na ten film do kina, nic się nie zmieniło. Nie interesuje mnie to. Czy ja mam być urażona? Jakaś dziewczyna jest ubrana w filmie w koszulce, którą Robert Kupisz sprzedał na tematem czas w astronomicznej sumie. Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat, to dla mnie abstrakcyjne.

Natalia Siwiec komentuje najnowsze dzieło Dody. "Nie miałam zamiaru iść do kina"

bCYMcnvz
bCYMcnvS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2)
Kasia
2 dni temu
Piękna kobieta jest pani Natalia
Gość
11 godz. temu
Hmmm
Najnowsze komentarze (2)
Gość
11 godz. temu
Hmmm
Kasia
2 dni temu
Piękna kobieta jest pani Natalia
bCYMcnwn