Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Nic się nie stało". "Skromna" Blanka Lipińska o filmie Sylwestra Latkowskiego: "Mój wizerunek został tam użyty po to, ŻEBYŚCIE SPOJRZELI NA TEN DOKUMENT"

604
Podziel się

Zaspana celebrytka w zamieszczonym na InstaStories wideo podkreśliła także, że nie jest w posiadaniu żadnych kluczowych informacji na temat Zatoki Sztuki: "Ja nic nie wiem" - zapewnia.

"Nic się nie stało". "Skromna" Blanka Lipińska o filmie Sylwestra Latkowskiego: "Mój wizerunek został tam użyty po to, ŻEBYŚCIE SPOJRZELI NA TEN DOKUMENT"
Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" (ONS)
bCHwNZRx

Od środowego wieczoru tematem numer jeden w polskim show biznesie jest bez wątpienia głośny film Sylwestra Latkowskiego. Choć sam dokument nie wniósł do wiedzy zainteresowanych tematem nic nowego, bowiem jego fabuła skupia się głównie na samobójstwie 14-letniej Anaid, prawdziwa gratka rozegrała się podczas zorganizowanej po emisji debacie. Podczas spotkania na żywo reżyser zwrócił się bezpośrednio do celebrytów, którzy bywali w Zatoce Sztuki i nawoływał do zabrania głosu. Oberwało się między innymi Natalii Siwiec, Radosławowi Majdanowi czy Borysowi Szycowi.

Oświadczenie Blanki Lipińskiej w sprawie filmu Sylwestra Latkowskiego

bCHwNZRz

W Nic się nie stało pojawiła się także postać Blanki Lipińskiej, która postanowiła dołączyć do koleżanek i kolegów z branży i wydać oświadczenia w sprawie. 35-latka w odróżnieniu od reszty zrezygnowała z pisemnego komentarza i od razu po przebudzeniu zabrała głos za pośrednictwem InstaStories.

Dzień dobry, moi kochani. Mam nadzieję, że to będzie cudowny dzień, choć na razie się na to nie zapowiada… - zaczyna jeszcze zaspania "Blania".

Obudziłam się… i tak, oglądałam reportaż Pana Latkowskiego i powiem Wam tak: Mój wizerunek, jak i innych osób publicznych został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument - stwierdza "skromnie", podkreślając, że ukazanie jej osoby w filmie niczego sensownego do niego nie wnosi:

Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu nie wnoszą. To się nazywa manipulacja. Chciałam powiedzieć tylko, że ja nigdy nie ukrywałam moich konotacji z Zatoką Sztuki, bo nigdy nie miałam nic do ukrycia. Gdybym miała, to raczej w mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis tego, że byłam menedżerem klubów nocnych. Każdy ma jakąś pracę, byłam też menedżerem hoteli - kontynuuje.

bCHwNZRF

Według Lipińskiej ona sama znalazła się w produkcji Latkowskiego tylko ze względu na to, że jest osobą rozpoznawalną:

Chciałam tylko powiedzieć, że ja w tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam, i dlatego moje zdjęcie zostało tam użyte dwa razy. Zostało tam użyte moje zdjęcie, co ono wniosło do tego materiału? Nic. Co wniosło zdjęcie Natalii Siwiec? Nic. Ale zostało użyte dlatego, że my się teraz klikamy, dzięki czemu Wasze oczy zostały zwrócone na ten dokument. To się nazywa manipulacja - tłumaczy partnerka Barona i bezpośrednio zwraca się do reżysera:

Panie Latkowski, ja nie mam Panu nic do powiedzenia w tej sprawie. Ja nic nie wiem, więc co ja mam Panu powiedzieć? - zapewnia i dodaje na zakończenie:

Chciałam jeszcze tylko powiedzieć, że samobójstwo tej dziewczynki miało miejsce w marcu 2015 roku, a ja przeprowadziłam się do Sopotu w lipcu 2015 roku.

bCHwNZRG
bCHwNZSa
KOMENTARZE
(604)
jej twórczość
2 miesiące temu
Mnie szokuje fakt, iż jej książką, w której gloryfikuje ona porywanie kobiet i zmuszanie ich do seksu jako "super romantyczną historię, o której marzy każda z nas" stała się bestsellerem i hitem filmowym. To jest głębszy problem socjologiczny, w tym jak kobiety same siebie postrzegają i swoją rolę w relacji z mężczyzną. Jak czytelniczki/widzki podniecone zachowaniem tego całego Massimo mają później wychować swoje córki? 365 dni Blanki wysyła bardzo szkodliwy przekaz społeczny.
Dona
2 miesiące temu
Wyłączone komentowanie?
Gość
2 miesiące temu
Może wreszcie zaczniecie promować przyzwoitych , wykształconych i mądrych ludzi, Młodzież się na nich wzoruje.A nie wulgarne burdelmamy
bCHwNZSb
ale
2 miesiące temu
w marcu ktoś się zwolnił, bo stwierdził, że to już przegięcie jak się ludzie zabijają, no i na miejsce managera bez skrupulów wskoczyła blania, bosze baron w coś ty wdepnął
Olka
2 miesiące temu
Akurat, Blanko, Twój wizerunek idealnie pasuje do sytuacji.
Najnowsze komentarze (604)
Ulka
miesiąc temu
Czy to że w pierwszej scenie jej filmu mafia handlowała 12 latkami to przypadek??? Nie sądzę.
Blanka
miesiąc temu
Blanka Szmatka
gosc
miesiąc temu
burdelmama
Jahaha
miesiąc temu
Burdelmama skąd miałaś tyle kasy przed napisaniem książki? Że sprzedaży prywatnych loz z dokładka
baba jaga
miesiąc temu
Jaka ona wstrętna,coraz bardziej oślizgła i obrzydliwa.
ramona
miesiąc temu
jak pracowała w tym klubie podobno była nazywana burdelmamą? ciekawe dlaczego?
Matka
miesiąc temu
SErio?Spójrz w lustro!Jestes odpowiedzialna za smierc tej młodej dziewczynki!!!Tyle w temacie szmatławcu!!!
kupka
2 miesiące temu
Jak coś jest tanie, to nie trzeba pokazywać palcem. Jeśli komuś się wydaje że Internet zapomina, jest w błędzie.
bCHwNZRT
Mmm
2 miesiące temu
Widać po niej, po całej jej osobie, widać, kim ona jest. Jak to możliwe, że jest w mediach, prowadzi programy? Ktoś tam z góry cos ukrywa a ona o tym wie i to jest jej as w rękawie. Ta osoba z góry wszędzie ją wprowadza i lobbuje za nią.
Mmm
2 miesiące temu
Pudel jedzie trupem. Promuje spleśniałe truchła za kasę. Blanka jest brzydką, zepsutą, starą baba z kryminalna przeszłością. O czym wy tu piszecie?
Anka
2 miesiące temu
Jaki fałsz i zakłamanie Blania...wstyd...już nie wspomnę o elokwencji jak u "pisarki" hahahaha
Plotarka 666
2 miesiące temu
a co się stało że nagle @zakochanydenat ucichł i skasował swojego bloga. Czyżby nasz zakochany miałby coś do ukrycia ?
1111
2 miesiące temu
Uhuu ktos ma strasznie wygorowane mniemanie o sobie!!!!!!
Lucy
2 miesiące temu
Ale Blania tam pracowała? Zespołem tam kierowała? Czy może skromnie mopowała podłogę? I nie zwracała uwagi na szczegóły?
...
Następna strona
bCHwNZSv