Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Nic się nie stało". "Skromna" Blanka Lipińska o filmie Sylwestra Latkowskiego: "Mój wizerunek został tam użyty po to, ŻEBYŚCIE SPOJRZELI NA TEN DOKUMENT"

601
Podziel się

Zaspana celebrytka w zamieszczonym na InstaStories wideo podkreśliła także, że nie jest w posiadaniu żadnych kluczowych informacji na temat Zatoki Sztuki: "Ja nic nie wiem" - zapewnia.

"Nic się nie stało". "Skromna" Blanka Lipińska o filmie Sylwestra Latkowskiego: "Mój wizerunek został tam użyty po to, ŻEBYŚCIE SPOJRZELI NA TEN DOKUMENT"
Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" (ONS)
bCxBzZYl

Od środowego wieczoru tematem numer jeden w polskim show biznesie jest bez wątpienia głośny film Sylwestra Latkowskiego. Choć sam dokument nie wniósł do wiedzy zainteresowanych tematem nic nowego, bowiem jego fabuła skupia się głównie na samobójstwie 14-letniej Anaid, prawdziwa gratka rozegrała się podczas zorganizowanej po emisji debacie. Podczas spotkania na żywo reżyser zwrócił się bezpośrednio do celebrytów, którzy bywali w Zatoce Sztuki i nawoływał do zabrania głosu. Oberwało się między innymi Natalii Siwiec, Radosławowi Majdanowi czy Borysowi Szycowi.

bCxBzZYn

W Nic się nie stało pojawiła się także postać Blanki Lipińskiej, która postanowiła dołączyć do koleżanek i kolegów z branży i wydać oświadczenia w sprawie. 35-latka w odróżnieniu od reszty zrezygnowała z pisemnego komentarza i od razu po przebudzeniu zabrała głos za pośrednictwem InstaStories.

Dzień dobry, moi kochani. Mam nadzieję, że to będzie cudowny dzień, choć na razie się na to nie zapowiada… - zaczyna jeszcze zaspania "Blania".

Obudziłam się… i tak, oglądałam reportaż Pana Latkowskiego i powiem Wam tak: Mój wizerunek, jak i innych osób publicznych został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument - stwierdza "skromnie", podkreślając, że ukazanie jej osoby w filmie niczego sensownego do niego nie wnosi:

Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu nie wnoszą. To się nazywa manipulacja. Chciałam powiedzieć tylko, że ja nigdy nie ukrywałam moich konotacji z Zatoką Sztuki, bo nigdy nie miałam nic do ukrycia. Gdybym miała, to raczej w mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis tego, że byłam menedżerem klubów nocnych. Każdy ma jakąś pracę, byłam też menedżerem hoteli - kontynuuje.

bCxBzZYt

Według Lipińskiej ona sama znalazła się w produkcji Latkowskiego tylko ze względu na to, że jest osobą rozpoznawalną:

Chciałam tylko powiedzieć, że ja w tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam, i dlatego moje zdjęcie zostało tam użyte dwa razy. Zostało tam użyte moje zdjęcie, co ono wniosło do tego materiału? Nic. Co wniosło zdjęcie Natalii Siwiec? Nic. Ale zostało użyte dlatego, że my się teraz klikamy, dzięki czemu Wasze oczy zostały zwrócone na ten dokument. To się nazywa manipulacja - tłumaczy partnerka Barona i bezpośrednio zwraca się do reżysera:

Panie Latkowski, ja nie mam Panu nic do powiedzenia w tej sprawie. Ja nic nie wiem, więc co ja mam Panu powiedzieć? - zapewnia i dodaje na zakończenie:

Chciałam jeszcze tylko powiedzieć, że samobójstwo tej dziewczynki miało miejsce w marcu 2015 roku, a ja przeprowadziłam się do Sopotu w lipcu 2015 roku.

bCxBzZYu
bCxBzZYO
KOMENTARZE
(601)
jej twórczość
6 dni temu
Mnie szokuje fakt, iż jej książką, w której gloryfikuje ona porywanie kobiet i zmuszanie ich do seksu jako "super romantyczną historię, o której marzy każda z nas" stała się bestsellerem i hitem filmowym. To jest głębszy problem socjologiczny, w tym jak kobiety same siebie postrzegają i swoją rolę w relacji z mężczyzną. Jak czytelniczki/widzki podniecone zachowaniem tego całego Massimo mają później wychować swoje córki? 365 dni Blanki wysyła bardzo szkodliwy przekaz społeczny.
Dona
6 dni temu
Wyłączone komentowanie?
Gość
6 dni temu
Może wreszcie zaczniecie promować przyzwoitych , wykształconych i mądrych ludzi, Młodzież się na nich wzoruje.A nie wulgarne burdelmamy
bCxBzZYP
ale
6 dni temu
w marcu ktoś się zwolnił, bo stwierdził, że to już przegięcie jak się ludzie zabijają, no i na miejsce managera bez skrupulów wskoczyła blania, bosze baron w coś ty wdepnął
Olka
6 dni temu
Akurat, Blanko, Twój wizerunek idealnie pasuje do sytuacji.
Najnowsze komentarze (601)
Jahaha
24 godz. temu
Burdelmama skąd miałaś tyle kasy przed napisaniem książki? Że sprzedaży prywatnych loz z dokładka
baba jaga
wczoraj
Jaka ona wstrętna,coraz bardziej oślizgła i obrzydliwa.
ramona
wczoraj
jak pracowała w tym klubie podobno była nazywana burdelmamą? ciekawe dlaczego?
Matka
wczoraj
SErio?Spójrz w lustro!Jestes odpowiedzialna za smierc tej młodej dziewczynki!!!Tyle w temacie szmatławcu!!!
kupka
2 dni temu
Jak coś jest tanie, to nie trzeba pokazywać palcem. Jeśli komuś się wydaje że Internet zapomina, jest w błędzie.
Mmm
2 dni temu
Widać po niej, po całej jej osobie, widać, kim ona jest. Jak to możliwe, że jest w mediach, prowadzi programy? Ktoś tam z góry cos ukrywa a ona o tym wie i to jest jej as w rękawie. Ta osoba z góry wszędzie ją wprowadza i lobbuje za nią.
Mmm
2 dni temu
Pudel jedzie trupem. Promuje spleśniałe truchła za kasę. Blanka jest brzydką, zepsutą, starą baba z kryminalna przeszłością. O czym wy tu piszecie?
Anka
2 dni temu
Jaki fałsz i zakłamanie Blania...wstyd...już nie wspomnę o elokwencji jak u "pisarki" hahahaha
bCxBzZYH
Plotarka 666
2 dni temu
a co się stało że nagle @zakochanydenat ucichł i skasował swojego bloga. Czyżby nasz zakochany miałby coś do ukrycia ?
1111
2 dni temu
Uhuu ktos ma strasznie wygorowane mniemanie o sobie!!!!!!
Lucy
3 dni temu
Ale Blania tam pracowała? Zespołem tam kierowała? Czy może skromnie mopowała podłogę? I nie zwracała uwagi na szczegóły?
NieWIEDZIAŁA
3 dni temu
Masz Blania krew i cierpienie tych wszystkich dziewczyn na rękach. Los jest tak przewrotny, że nawet nie wiesz jak za to zapłacisz...
123
3 dni temu
Blanka pracowała w The ROOF Sopot od 25czerwca 2015r.Żródło instagram
Hmmm
3 dni temu
Zezowata cwaniara... taki typ "po trupach do celu"
...
Następna strona
bCxBzZZj