Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Oburzona Małgorzata Rozenek krytykuje usilne dążenie PiS do przeprowadzenia wyborów w maju: "W CO GRA WŁADZA?"

582
Podziel się

Celebrytka skomentowała wprowadzenie przez partię nielegalnych poprawek do kodeksu wyborczego, które mogą zagrozić bezpieczeństwu obywateli.

Oburzona Małgorzata Rozenek krytykuje usilne dążenie PiS do przeprowadzenia wyborów w maju: "W CO GRA WŁADZA?"
Rozenek, Kaczyński (East News, East News)
bCHtDGHV

Pandemia koronawirusa wywołała niemałe zamieszanie w życiu wszystkich ludzi. Działalność właściwie każdej instytucji została wstrzymana lub ograniczona, a każdy z nas "uwięziony" w czterech ścianach.

Władze każdego państwa proszą obywateli o rozwagę i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa, które obejmują niewychodzenie z domu i absolutną społeczną izolację. Jest to jedyny sposób, by powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

bCHtDGHX

Najwyraźniej jednak rząd jest skłonny machnąć ręką na wszystkie dotychczasowe starania obywateli i zaprzepaścić je poprzez normalny tryb przeprowadzenia wyborów prezydenckich w maju tego roku.

Koronawirus. Polka pracująca w WHO zdradza, jak walczyć z fake newsami

bCHtDGId

Po kilku latach nikogo nie szokuje już skandaliczne zachowanie partii rządzącej. Tym razem jednak stawką jest też bezpieczeństwo, a nawet życie obywateli, które zdają się nie obchodzić PiS-u. Typowym dla siebie sposobem, czyli w nocy z piątku na sobotę, partia Jarosława Kaczyńskiego postanowiła bowiem zmienić kodeks wyborczy tak, by umożliwić przeprowadzenie wyborów podczas apogeum pandemii.

Zgodnie z przyjętymi nocą poprawkami klubu PiS głosować korespondencyjnie będą mogli wyborcy, którzy "podlegają w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych" oraz ci, "którzy najpóźniej w dniu wyborów skończyli 60 lat" - informuje Wirtualna Polska.

Jak można się było spodziewać, PiS wywołał tym lawinę krytyki, która spada na klub nie tylko ze strony pozostałych polityków, ale też oburzonych obywateli i celebrytów.

Głos w tej sprawie zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan, która wyraziła niepokój związany z kierunkiem działań władzy.

bCHtDGIe

Zróbmy więc wybory, jakich nie przeżył nikt (...). Czy o to chodzi PiS? Te wybory nie powinny, nie mogą się odbyć. Czy to będzie pierwszy raz od uzyskania przeze mnie praw wyborczych, kiedy nie pójdę na wybory? Ilu będzie takich jak ja? Czy te wybory mają sens? Bez kampanii, w strachu o zdrowie. Z jaką frekwencją? Czy przełożenie ich do jesieni nie byłoby mądrzejszym rozwiązaniem? W co gra władza? Przecież tu chodzi o dużo więcej niż sprawowanie władzy... - zauważyła Rozenek.

Zgadzacie się z nią?

bCHtDGIf
bCHtDGIg
bCHtDGIy
KOMENTARZE
(582)
Kejt
3 miesiące temu
Słusznie skrytykowała. Wybory powinny być przełożone i koniec. To, co się stało dziś w sejmie, to skandal.
Zonk
3 miesiące temu
Kaczyński dąży do reelekcji Dudy po trupach. Dosłownie.
Mmm
3 miesiące temu
Ale nie rozumiem czemu oni tak cisną o te wybory przecież bedzie bardzo mala frekwencja. Wtf?
bCHtDGIz
Maaa
3 miesiące temu
Ma racie
Klara
3 miesiące temu
Wybory w tak trudnym czasie to wielkie nieporozumienie., Głosowanie korespondencyjne osób objętych kwarantanną jest karygodne,kto będzie doręczać te przesyłki ,listonosz??? ma złapać korona wirusa dla idei
Najnowsze komentarze (582)
cora
miesiąc temu
I co z tego , że są dojrzali po 40 ? Czy taki wiek dyskryminuje ich do zostania rodzicami ???-NIE absolutnie NIE .sama rodziłam mając prawie 40 i macierzyństwo w tym wieku to jedne z najpiękniejszych cudownych chwil w moim życiu a dorosła już córka i ja mamy się dobrze :) i nie czuję się stara -wręcz przeciwnie ...skąd w was ludzie tyle jadu do drugiego człowieka i wiecznej zazdrości ???wobec ludzi , którzy są szczęśliwi , tworzą cudowny związek i lada chwila powiększy im się rodzina -nowe życie nowe szczęście ...WSZYSTKIEGO DOBREGO W DNIU URODZIN P.MAŁGOSIU naj...naj.. 🌹🎂🌹
1-3
3 miesiące temu
Gocha znowu wtrąciła te swoje trzy grosze znawczyni od siedmiu boleści a przy okazji wstawiła kilka fotek -to jest obrzydliwe
Piotr
3 miesiące temu
Celebrytka? Nie rozśmieszajcie mnie 😁. Najlepiej się odmłodzić fałszując datę urodzenia a potem iść na spacer poroznosić wirusa... Potem z nudów napisać coś kontrowersyjnego bo czymś trzeba zabłysnąć (niekoniecznie mądrym)
gosc
3 miesiące temu
stara babcia to na wszystkim sie lansuje,na polityce na koronie,zalosna jest
Henio
3 miesiące temu
Wiadomo, blondynka " farbowana " , zajmij się lepiej Radziem a nie polityką
Kaz.
3 miesiące temu
Ta gosposia od sprzatania niech lepiej wezmnie się za sprzątanie tego swojego majdanu i zadba żeby jej silicony nie pusciły a nie polityka. \\Zblazowana i pusta bladż!!
Trajet10
3 miesiące temu
To ,,Rodzynka,,też jest ekspertem w polityce...czy raczej szuka poklasku u targowiczan...
WES
3 miesiące temu
Cała Polska o tym wie, pani Rozenek cudu nie odkryła.
bCHtDGIr
rozum
3 miesiące temu
ten ptasi modzek nie wie o czym mowi !!!!????
eryk
3 miesiące temu
Ciekawe jak będąc na gwarantannie można wyslac kartę do glosowania nie wychodząć z domu ? Ktoś wie?
Młoda łaska
3 miesiące temu
Bo się posikam ze smiechu. A teraz proszę starsza panią o wykład na temat struktury jonosfery lub do wyboru teorii względności. Podpowiadam, wiek starości jest względny
gosc
3 miesiące temu
gdzie tam do maja niech pani rozenek lepiej przestszega kwarantanny
Tadeusz
3 miesiące temu
Jeśli Rodzenkowa zacznie wypowiadać się na temat rządowy , dawać nam rady jak spędzić czas w czasie pandemii to nie zdziwi mnie jak lek na tego wirusa wymyśli i światu ogłosi wlasnie ona . Żenada .
Ewa
3 miesiące temu
Od kiedy to glonojady są ekspertkami od wszystkiego
...
Następna strona
bCHtDGIT