Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Olga Frycz broni Mai Bohosiewicz: "To jest hejt i g*wno, które spływają OD KOBIET"

391
Podziel się:

Po krytyce, jaka dotknęła Maję Bohosiewicz za zamieszczenie skandalicznej oferty pracy, Olga Frycz uznała, że jej przyjaciółka padła ofiarą "naczelnych polskich feministek". Przekonuje Was ten argument?

Olga Frycz broni Mai Bohosiewicz: "To jest hejt i g*wno, które spływają OD KOBIET"
Olga Frycz broni Mai Bohosiewicz (Instagram, AKPA)
bELfkCWd

W czwartek Maja Bohosiewicz opublikowała ogłoszenie, że poszukuje osobistego asystenta. W ofercie nie zabrakło długiej listy absurdalnych wymagań gwiazdki, natomiast nie było w niej podstawowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia.

Treść ogłoszenia szybko spotkała się z krytyką osób zwracających uwagę, że podobne oferty wypaczają rynek pracy. Eksperci zarzucili Bohosiewicz m.in. brak profesjonalizmu. Maja nie uznała jednak za stosowne potraktować te głosy poważnie. Zamiast tego urządziła sobie drwiny z komentujących.

bELfkCWf

W piątek w obronie Mai stanęła jej przyjaciółka Olga Frycz. W długim nagraniu celebrytka użalała się nad "hejtem", jaki dotknął Bohosiewicz i wskazała winnych zamieszania.

Wczorajszy internet zalały fala g*wna i hejtu, która spłynęła na Maję. Oczywiście jest to hejt i g*wno, które spływają od kobiet. Kompletnie mnie to nie dziwi, bo wydaje mi się, że te wszystkie feministki, które tak głośno krzyczą, jakimi właśnie są feministkami, wykrzykują te wszystkie hasła, typu "siostrzeństwo", to już jest dawno hipokryzja - zaczęła Olga.

Zobacz także: Olga Frycz broni Mai Bohosiewicz
bELfkCWl

W dalszej części wpisu celebrytka sięgnęła po modny ostatnio argument "kobieta kobiecie".

W życiu nie spotkałam się z większym hejtem, który właśnie spływa od kobiety na kobietę, a najwięcej hejtu oczywiście od tych kobiet, które nazywają się feministkami. No takie samozwańcze feministki, pierwsze feministki Polskimówiła nieco nieskładnie Frycz. I oczywiście nie zdziwi mnie to, jeżeli zaraz wyląduje na Instagramach u pierwszych feministek w Polsce, z jakimś moim idiotycznym zdjęciem. Napiszą artykuł o tym, że "Celebrytka broni celebrytki" - już było coś takiego - więc to w sumie nic nowego. Nie: "Kobieta broni kobietę", nie - "Przyjaciółka staje w obronie przyjaciółki", nawet nie "Matka broni drugiej matki". To będzie: "Warszawska celebrytka broni drugiej warszawskiej celebrytki".

Dalej Frycz tłumaczyła, że "specyficzne poczucie humoru" jej przyjaciółki nie jest powodem do hejtu.

bELfkCWm

Zawsze będę stawała w obronie moich przyjaciół, zwłaszcza Mai, którą znam. Rzeczywiście ma specyficzne poczucie humoru, nie każdy to kupuje. Na pewno nie chciała nikogo urazić, a cała fala hejtu, która się na nią wylała, jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Jedynie bardzo dziwi mnie to, że z taką łatwością hejt jest wylewany na osobę, która nigdy nie zrobiła nikomu krzywdy. Jeżeli ktoś ma inne poglądy, inne poczucie humoru, to moja rada jest taka, żeby czasem przemyśleć i nie tworzyć artykułów na ten temat, bo hejt jest naprawdę beznadziejny. Nie dziwi mnie, że on jest od kobiet, bo do tego już przywykłam. Taka prawda - słyszymy.

Celebrytka w swoim nagraniu nie wspomniała natomiast, co sama myśli o ofercie pracy zamieszczonej przez Bohosiewicz.

Myślicie, że dla Mai byłoby lepiej, gdyby po prostu przeprosiła?

bELfkCWn
bELfkCWG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(391)
Nick
5 miesięcy temu
Następna znana tylko z bycia córką swojego ojca. To niesamowite jak bardzo celebryci są zadufani w sobie, odklejeni od rzeczywistości i bezczelni. Jak uwielbiają płaczliwie żonglować słowem "hejt", nie mając pojęcia, co tak naprawdę ono oznacza i nie potrafiąc w swojej bucie odróżnić go od słusznej i konstruktywnej krytyki. Tym bardziej, że z tego moje drogie panie żyjecie - nie z przełomowych ról w międzynarodowych produkcjach. Tylko z liczby osób, która komentuje, lajkuje i followuje te Wasze kocyki, szmatki, laktatory, zestawy do wybielania zębów i inny szajs, który nachalnie i rozpaczliwie promujecie, żeby mieć na godne życie, które się Wam przecież należy.
Nitka
5 miesięcy temu
Olga, ale to kobieta kobietom zaproponowała skandaliczną ofertę pracy. To miło, że wspierasz przyjaciółkę, którą akurat znasz (haha), ale taką przyjaciółkę, to lepiej czasem wziąć na szczerą rozmowę i wytłumaczyć, że się wygłupiła, pomóc znaleźć rozwiązanie. To bardziej wartościowe niż ciągłe przyklaskiwanie i wzajemne zapewnianie o swej zajebistości.
Alice
5 miesięcy temu
Obie panie siebie warte - przyjaciółki z egzotycznej plaży. Frycz żyje z reklam na dwóch profilach, zastanawiam się jakie firmy ją wspierają i dlaczego. Nie rozumiem tego, Frycz co chwila siedząc w Tajlandii czy w Hiszpanii coś reklamuje. Co za bałwany z marketingu płacą jej za to? Myślę że firmy mają zbyt duże budżety reklamowe, które wpadają celebrytom do kieszeni w całości.
bELfkCWH
Żałosne!
5 miesięcy temu
Co za „szlachetność” w tzw. trosce o inne kobiety! Ktoś kiedyś miał przez panią Olgę samotne macierzyństwo i tu jakoś nad kwestią „kobieta kobiecie” pani Frycz się nie pochylała. Oczywiście do tanga trzeba dwojga, ale zawsze to jakieś 50 % jej zasługi. Braki w elementarnym biznesowym wykształceniu pani Bohosiewicz dają się we znaki, może w jej mniemaniu źle nie chciała, ale to czego oczekuje od innych jest niegodziwe. Kropka!
Fun
5 miesięcy temu
A panie juz zapomniały jak siedziały na balkonie przy kieliszku czegos mocniejszego i strasznie mocno hejtowały pewien profil na instagramie o tematyce około pogrzebowej? Na profil dzięki panią spadł taki hejt, za Pani prowadzonca konto wycofała się na jakiś czas. A jak się pisało panią ze nie ładnie tak hejtowac to blokowały ludzi i później się tłumaczyły ze to nie był hejt.
Najnowsze komentarze (391)
Karla
5 miesięcy temu
Wiecie co? SPRAWA WYGLĄDA JESZCZE INACZEJ. Nie trzeba siedzieć w tej branży po same uszy, wystarczy wiedza z filmów gdzie pojawia się wątek osobistej asystentki aby mieć wiedzę, że ta praca wygłada właśnie tak jak w Jej ogłoszeniu. ALEEE...poziom jej reakcji na wielkie halooo po tym jak dodała to ogłoszenie - DNO. Pokazala na jakich wyżynach zadufania siedzi. Prześmiewcze wznoszenie toastu za Wyzysk, Kodzik NIEWOLNIK. Cofnęłam się do innych jej Stories- cóż. W dalszym ciągu DNO. Ale to jest tylko moje zdanie. Dlaczego je tutaj przedstawiam? Z prostych powodow. Ona wystawia publicznie swoje życie, nie tylko zawodowe. W dodatku wdaje się w publiczne dyskusje i publicznie ocenia innych. Dlaczego my nie możemy Jej? Bo zaraz hejt? Litości... A tak to już jest, że kiedy kogoś nie lubimy, kiedy ktoś nas irytyje, to wytykamy mu po drodze wszystko to, w czym nas drazni. Przyznała się, ze ma FAS. Zatem: " Płodowy zespół alkoholowy u osób dorosłych przejawia się przede wszystkim problemami w relacjach międzyludzkich oraz trudnościami z funkcjonowaniem społecznym. Dorośli z FAS mają kłopot z dostosowywaniem się do wymogów grupy oraz z postępowaniem zgodnie z przyjętymi w społeczeństwie zasadami. Często są bezrefleksyjne, a ich ewentualne osądy najczęściej są nieadekwatne do sytuacji. Mają skłonność do działań impulsywnych, najpierw robią, potem myślą." Wiecej pokory, mniej wysmiewania i zdrowia życzę.
Takiego
5 miesięcy temu
Calzedonia ~> majka bohosiewicz - > NIE KUPUJE!!!!!
pracodawca
5 miesięcy temu
Droga Pani Olgo, to ogłoszenie świadczy o pracodawcy, i jego stosunku do osoby zatrudnianej oraz wzajemnym szacunku. Proszę do tego nie mieszać poczucia humoru bo naprawdę tylko pogarsza Pani sytuację.
plotkara
5 miesięcy temu
Poczucie humoru zostawia się za progiem biura w którym składa się ofertę pracy. No chyba, że Pani MB szuka tzw. pani do towarzystwa jako damy dworu, to już co innego, ale w ofercie pracy powinno to być zaznaczone wyraznie. Peace!
bob
5 miesięcy temu
Co to za przerażające puste egoistyczne zachowanie obu pań....kto wychował takie dziwne osoby....przecież to nie przedwojenne rozkapryszone hrabianki.....taka oferta to nie był żart...to arogancja..
STG
5 miesięcy temu
Następna się odezwała ,co ma za uszami...nie ma co się dziwić że Tatusiowi jest wstyd za taką córkę....co rozbija małżeństwa..a Maji się należało za Niewolniczą Ofertę
Gosc
5 miesięcy temu
Dobrze, że Maja Staśko nagłośniła tę sprawę, a nawet Karolina Korwin Piotrowska się zainteresowała tym tematem. 🙌🏻
Sick
5 miesięcy temu
Olga, przeproś ojca. Wstyd dla niego taka córka.
bELfkCWz
Nina
5 miesięcy temu
Olga "kobieta kobiecie" innej kobiecie męża zwędzila
Rgjdhdhjd
5 miesięcy temu
Najlepsza to byla jej reakcja!!! :) Najpierw w przesmiewczym tonie wyrazila swoje zdziwienie, ze ktos w ogole smial ocenic jej ogloszenie, w ktorym szuka asystentki zycia, a pozniej ten cyrk z slodyczami w pracy: " dziewczynki jak wam sie u mnie pracuje???" - " doobrzeeee proszeee paniii" hahahahah!!!
Karolina
5 miesięcy temu
Majusia cos przysiadla emocjonalnie. Pewnosc siebie poszla w cholere jak widac na relacjach. A specjalnie weszlam sprawdzic. I wiecie co? Gdyby mnie pol, a nawet 3/4 Polski zjechalo i mialo ze mnie beke, to pierwsze co zamknelabym profil dla publiki. A tu co? :)
Nowy nick
5 miesięcy temu
„tojaolga” czas zmienić na „tojapatola„
Zuz
5 miesięcy temu
Obie te panie jedyne co przypadkiem mają to nazwisko poza tym niestety jak widać gołym okiem ani talentu ani Urody ani rozumu, tylko dzięki nazwiskom mogly zaistnieć i zbierać Lanki na insta a dzięki nim kasę od sponsorów co jest moim zdaniem gorsze niż prostytucja. Ale w jednym pani Frycz napisała prawdę :dokładnie tak jest ze jedna warszawska celenrytka broni drugiej, bo oni się dokładnie jak politycy, za wszelką cenę chcą utrzymać przy korycie naszym kosztem
Werka
5 miesięcy temu
Olga Frycz, autorytetem. No ebłam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELfkCXs
bELfkCXt
bELfkCXu
bELfkCXv
bELfkCXw
bELfkCXb