Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Paryski strażak twierdzi, że ROZMAWIAŁ z księżną Dianą tuż po wypadku w tunelu i zdradza, CO MÓWIŁA!

244
Podziel się:

Po niemal 24 latach strażak i lekarz, którzy pomagali księżnej Dianie w pierwszych chwilach po tragicznym wypadku, ujawniają, w jakim była wtedy stanie.

Paryski strażak twierdzi, że ROZMAWIAŁ z księżną Dianą tuż po wypadku w tunelu i zdradza, CO MÓWIŁA!
Paryski strażak ujawnia, jakie były ostatnie słowa księżnej Diany! (Getty Images)

Choć od śmierci księżnej Diany minęły już niemal 24 lata, co jakiś czas w mediach przywoływane są okoliczności wypadku, w którym zginęła. "Królowa ludzkich serc" jechała ze swym partnerem, arabskim milionerem Dodim Al-Fayedem, a za ich samochodem podążali paparazzi. Mercedes rozbił się w paryskim tunelu Alma.

Teraz głos zabrał komendant straży pożarnej, który był jednym z pierwszych, którzy pomagali księżnej zaraz po wypadku. W rozmowie z "Daily Mail' sierżant Xavier Gourmelon opowiada, że gdy przybył na miejsce zdarzenia, Diana nadal "ruszała się i mówiła".

Zapytała mnie po angielsku: "O mój Boże, co się stało?". Rozumiałem, co mówiła i próbowałem ją uspokoić. Trzymałem ją za rękę - ujawnia strażak.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry zbesztani. "Księżna Diana nie byłaby zadowolona"

Mężczyzna wspomina, że na pierwszy rzut oka księżna wydawała się nie mieć większych obrażeń, z wyjątkiem kontuzji ramienia. Twierdzi też, że początkowo jej nie rozpoznał. Dopiero po tym, jak pomógł przenieść ją do karetki, dowiedział się, że ratuje księżną Walii.

Inną osobą, która miała styczność z Dianą w ostatnich godzinach jej życia, był lekarz, Frederic Mailliez, który przejeżdżał w pobliżu i zobaczył wypadek. Doktor wspomina, że próbował pomóc Dianie, która "siedziała na podłodze z tyłu mercedesa".

Zobaczyłem przepiękną kobietę, na twarzy nie miała żadnych poważnych obrażeń. Nie krwawiła, ale była prawie nieprzytomna i miała trudności z oddychaniem. Zacząłem mówić do niej po angielsku. Uspokajałem, że jestem lekarzem, karetka jest w drodze i wszystko będzie dobrze - opowiada Mailliez.

Niestety księżna zmarła w szpitalu nad ranem w wyniku obrażeń wewnętrznych. Wiele osób do dziś nie wierzy, że to był wypadek.

Myślicie, że cała prawda o śmierci Diany została już ujawniona czy kiedyś wyjdą na jaw jakieś nowe fakty?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(244)
gosc
11 miesięcy temu
Biedna nieszczęśliwa kobieta. Nie dość, że miała najbrzydszego męża na świecie to jeszcze jej robił rogi na oczach całego świata.
Karola
11 miesięcy temu
Myślę że ta kobieta już się swoje nacierpiała i powinno dać się jej spokój po śmierci
........
11 miesięcy temu
Prawda nigdy nie wyjdzie na jaw
Red
11 miesięcy temu
A dlaczego mamy wierzyć że to był wypadek? Może dlatego że niektórzy świadkowie wypadku zostali totalnie zignorowani? A może dlatego że "święta" Elzunia nazwala Dianę "nowotworem RF"? Nie synka zakałę zwanego "tamponem", nie drugiego synka, amatora nieletnich tutek, nie męża, który kompromitował ją na kazdym kroku tylko Diane... Nie kazda kobieta da się tak poniżać jak Elzunia przez cale swoje zycie. Małżeństwo aranzowane czy nie, wiernosc ma byc. A jak się nie da to trzeba się rozejsc. Śmierć Diany byla wszystkim na rękę. Tampon mogl się ozenic z wiedźma, Elzunia tez miala spokoj z Diana, której nigdy nikt juz nie dorownal wdziękiem i popularnością, a juz napewno nie Elzunia- oblesne bezguscie, która jedyne na co było stac to golodupiec z Grecji.
Taaaaa
11 miesięcy temu
💩 mówiła wymyślają 🐑 farmazony
Najnowsze komentarze (244)
OK !
11 miesięcy temu
A tera dajta coś o Tusku !!!!
-gdanszczanka
11 miesięcy temu
Paparazzi oslepilili kierowce przy wielkiej szybkosci, stad niespodziewany wypadek w tunelu.Kazdegomogloby to spotkac. Wewnetrzne obrazenia spowodwaly jej smierc, a wto wierze!!!!Szpital nie sklamal. To prawda.
Ojoj
11 miesięcy temu
Przepiekna kobieta, tragiczny wypadek...ale czy matka dwojki malych dzieci nie powinna byc wtedy z nimi a nie spedzac czas w Paryzu z ‘chlopakiem’...
DIANO DZIĘKUJ...
11 miesięcy temu
DIANO miałaś Wielkie Serce pomagałaś słabszym,brałaś udział w wielu projektach charytatywnych szczególnie dotyczących dzieci NA CAŁYM ŚWIECIE.ale dla nich to nic nie znaczy. Byłaś Piękną Kobietą bo miałaś Piękne SERCE i właśnie dlatego okrzyknięto Ciebie Królową Ludzkich Serc. Wiem, że jesteś na wysokim poziomie w innym wymiarze wśród świetlistych istot,które działają na rzecz ratowania Naszej Planety-Naszej Karmicielki-Naszego Domu Dziękuję za Pomoc tak bardzo jej Ziemia potrzebuje jej kryształowe Serce bije coraz słabiej drzewa na całej Planecie próbują ją wspierać, ale to za mało bo silnych drzew jest coraz mniej.
lel
11 miesięcy temu
kompletnie nie rozumiem jej fenomenu
Złośnik
11 miesięcy temu
Same ploty, zero faktów
Gość
11 miesięcy temu
Królowa Reptilka ja ukatrupila. Była niewygodna
ech
11 miesięcy temu
jakim partnerem... to byl zwykly arabski kochanek
Niunia
11 miesięcy temu
Prawdy nigdy się nie dowiemy.
Jula
11 miesięcy temu
wymysły jak z katastrofą smoleńska. Poco gadać jakk si,e nie wie napewno.
Von Kniphrode
11 miesięcy temu
Sachsen- Koburgowie ją załatwili . Kropka.
Margot
11 miesięcy temu
Świętą nie była. Wyjątkowo gościnna jak na księżną.
Daria
11 miesięcy temu
gdyby miała zapięte pasy to by się nic nie stało, a że się międliła na siedzeniu z gachem no to jest efekt. Żyłaby ucziwie, nie miała kochanków , siedziała z dziećmi w domu to by nic się nie stało, ale z tyłkiem latała od spodni do spodni to wyszło co wyszło.
ktos
11 miesięcy temu
Prawdę tylko zna jej mąż ..... dla niego było klęską dać jej rozwód.... nie mógł dopuścić do takiej sytuacji .... maczał w tym palce i wyszło mu nieźle, do tej pory nie poniósł za to karę !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie