Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Paulina Smaszcz twierdzi, że Maciej Kurzajewski chciał ZERWAĆ z Cichopek: "Stwierdził, że musi mieć czas, żeby się z tego WYCOFAĆ"

1170
Podziel się:

Paulina Smaszcz nie odpuszcza. Właśnie udzieliła wywiadu, w którym przekazała kolejne informacje na temat rzekomo nieuczciwej natury Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz twierdzi, że Maciej Kurzajewski chciał ZERWAĆ z Cichopek: "Stwierdził, że musi mieć czas, żeby się z tego WYCOFAĆ"
Paulina Smaszcz znów atakuje Macieja Kurzajewskiego (AKPA)

Zamieszanie z udziałem Pauliny Smaszcz, Macieja KurzajewskiegoKatarzyny Cichopek to od dobrych kilku tygodni w polskim show biznesie temat numer jeden, a ostatnie doniesienia nie zapowiadają, by miało się to zmienić.

Choć w wyniku podjętych przez dziennikarza działań sytuacja nabrała poważniejszego obrotu, "kobietę petardę" zdaje się to jeszcze bardziej napędzać. 49-latka udzieliła właśnie wywiadu, w którym po raz kolejny godzi w eksmęża i ujawnia nowe "fakty" dotyczące jego osoby. Na wstępie rozmowy z "Plotkiem" oznajmia, że Maciek ponoć w obawie przed zainteresowaniem mediów nie chciał kontynuować relacji z Kasią.

Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów - zdradza, kontynuując:

Maciek przekazał naszej rodzinie, że musi mieć czas na zakończenie tego związku, bo razem pracują. Musi mieć czas, żeby się z tego wycofać, bo to nie jest ta osoba. Prosił nas wszystkich, moich synów, moją rodzinę, żeby mu dać na to czas. Po czym wyjeżdża, okłamuje wszystkich, nikomu nic nie mówi - mówi z żalem.

Paulina ma poczucie, że na relacji Kurzajewskiego z Cichopek niezwykle ucierpieli jej synowie:

Powiedział, że nigdy nie będzie krzywdy moich dzieci, a potem zaczęły się sytuacje, które już opisałam. Nagle moi synowie nie mogą przychodzić, muszą się zapowiadać. Nagle znikają ich zdjęcia, nagle są jakieś problemy z pieniędzmi, które mają obiecane i które mają dostać. Obiecał, że nie stanie im się krzywda - opisuje. Ja bardzo ciężko pracuję od 16. roku życia. Nie mieliśmy z Maćkiem nic. Dorobiliśmy się swoją własną pracą, bo nikt nam niczego nie dał. Gdy zaczęły się problemy, Maciek po prostu zagubił się w kłamstwach...

W dalszej części po raz kolejny podkreśla, że została zostawiona przez byłego męża w trakcie choroby oraz niespodziewanie żali się, że media... chcą ją skłócić z Kasią:

Zostawił mnie w chorobie, pomagały mi moje przyjaciółki. Przywłaszczył sobie nasze wspólnie zarobione pieniądze. Pani Katarzyna pojawiła się na tapecie u Pana Maćka od "Czaru par". Ja w ogóle nie znam Pani Katarzyny. Dla mnie, czy to jest Bożena, Krystyna, Władzia, Ania, czy Kasia - ja nie znam. Dlaczego media próbują antagonizować mnie i panią Katarzynę? Wszystkie media. Dlaczego nikt nie zauważa, jakim kłamcą jest Maciej? Jak grał na dwa fronty? Co innego obiecywał moim synom, co innego deklarował, co innego mówił jej. Nikt nie zauważa jego kłamstw, braku moralności i braku etyki. Z wyznawcy Platformy Obywatelskiej nagle stał się konserwatywnym wyznawcą, a nawet fanatykiem PiS-u, który i tak nie żyje według katolickich wartości - uderza w ojca swoich dzieci.

Wzburzona Smaszcz podczas rozmowy z serwisem ubolewała również nad losami ogółu demonizowanych byłych żon:

Ludzie, dlaczego wy piszecie ciągle o mnie i pani Katarzynie? Dlaczego nie piszecie o nim? Dlaczego media nie są w stanie pisać prawdy? W schematycznej Polsce zawsze była żona to jest ta zła, okropna, złośliwa i mściwa. Nie. W dyskursie medialnym była żona to zawsze jest ta najgorsza. Ma być cicho, nikomu nic nie mówić, nie mówić prawdy. Dlaczego? Bo się boją. Że nie mają pieniędzy na prawników, że nie mają siły na walkę. Natomiast odpowiedzialność za dzieci spada na byłe żony. Nie na tych mężczyzn.

Następnie bizneswoman zapewnia, że nie zamierza odpuścić, ponieważ "nie da skrzywdzić rodziny":

Walczę o to, co wniosłam przez 23 lata do tego związku i mam do tego prawo. Oni mają życie w luksusach. Ja zbyt ciężko pracowałam, żeby moim synom nie dać nic. Niech on nie myśli, że ja się poddam. Ja umrę, a mu nie dam skrzywdzić mojej rodziny. Mojej matki i moich synów. Zacznijcie pisać wreszcie, kur*a, o nim! A nie o mnie. Ciągle piszecie o mnie w negatywnym świetle. A zapytał ktoś, co on zrobił? Jak się zachował? Gdzie on w tym jest? - burzy się.

Nie mogło zabraknąć także tematu eksteściowej, którą "kobieta petarda" miała ostatnio "najść":

To jest cudowna, miła, starsza pani, z którą mam super relacje. Co im zostało, jeśli nie kłamstwa i manipulacje, by ratować swój telewizyjny wizerunek? Zdradzali, kłamali, oszukiwali wszystkich. Więc co im zostało? Tylko ten wizerunek. A po co im jest potrzebny wizerunek? Żeby zarabiać i gromadzić pieniądze. Czy ludzie tego nie widzą? - komentuje sytuację z zawiadomieniem na policję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Wygadana 49-latk odniosła się także i do afery z Izabelą Janachowską.

(...) To jest wszystko to samo środowisko. Rączka rączkę myje. Psiapsia psiapsi, bo same mają dużo na sumieniu. Nic tak nie zjednuje ludzi z poczuciem winy, jak wspólny wróg, bo wtedy tuszują własne przewinienia. Nie znając mojego życia, wtrąciła się w moje sprawy, nie znając mojej działalności na rzecz kobiet. Ile ja zrobiłam projektów na rzecz kobiet, ilu kobietom pomogłam. Jak można powiedzieć, że ja nienawidzę kobiet - żali się, dodając:

A co ona zrobiła? Ja cały czas stoję po stronie kobiet, wbrew polityce PiS-u od wielu lat. Łączy się mnie z Jarosławem Kaczyńskim? Jak można tak powiedzieć? Ja wiem, kim Iza była. Z kim była przed Krzysztofem. Znam całą historię. Mam prawo się bronić. To ona mnie zaatakowała. Nie będę udawała, że jak ktoś na mnie pluje, to pada deszcz - podkreśla.

Dalej Paulina komentuje galę 70-lecia TVP z udziałem byłego męża i jego aktualnej ukochanej, a konkretniej wypowiedź Macieja:

Ich wywiad w trakcie gali to była żenada. Tak, powiedział, że zachwycał się nią, gdy miała 18 lat. Szkoda, że wtedy był ze mną w związku i mieliśmy pierwszego syna - grzmi, następnie po raz kolejny poruszając wątek wykształcenia Kurzajewskiego:

On już się w tych kłamstwach gubi. On nawet synów okłamał, jakie ma wykształcenie. Dopiero synowie mi powiedzieli, że tata całe życie im mówił, że skończył prawo. Jakie prawo? On nawet nie zaczął tego prawa.

Na koniec wywiadu pojawia się nawet temat byłego męża Cichopek:

Jako para już tak kłamią, że osiągnęli szczyt. Ja rozumiem, że pani Katarzyna dogadała się z panem Marcinem Hakielem. I bardzo dobrze. Zobaczymy, jak będzie dalej. My na początku też się super dogadywaliśmy. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam. A teraz mój były mąż próbuje nas wszystkich oszukać i okraść - podsumowuje.

Nie możecie się doczekać kolejnych "odcinków"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1170)
😑😑😑
2 tyg. temu
Odkąd jest afera z p. Smaszcz nic nie mogę w domu zrobić. Codziennie sprawdzam pudla, co dziś nowego. Potem kawka, czytanie komentarzy i pół godziny zleciało 🤦‍♀️
Dość
2 tyg. temu
Tragikomedia.
gość
2 tyg. temu
Rozumiem, że 3 lata temu przy sprawie rozwodowej uważała podział majątku za sprawiedliwy ? Za niesprawiedliwy uważa dzisiaj, gdy pan Maciej jest w związku i "żyje w luksusach" ? Mam smutną refleksją, że pani Paulina też miała wszelkie dane po temu, żeby żyć w luksusach: wykształcenie, kontakty, nazwisko, spore grono zwolenniczek. Jeśli nie żyje, to zawdzięcza to wyłącznie sobie, swojemu ego, swojemu charakterowi, brakowi refleksji na swój temat. A nie temu, że okradł ją były mąż.
Iga
2 tyg. temu
Jaka prawda?Przecież każdy kolejny wpis przeczy wcześniejszemu. Dlaczego nie wspomina swojego romansu z żonatym Krauze skoro niby taka szczera jest?Dlaczego nie wspomina o polowanu na milionerów?Albo o tym że z każdej pracy wylatuje za mobbing?Ona nienawidzi młodych ,pięknych kobiet i dlatego paskudnie się o nich wyraża jednocześnie twierdzi że ona jest wielką przyjaciółką kobiet. Teraz nagonka na byłego męża bo zerwał się ze smyczy i ośmielił pokochać inną. W romansu od Czaru par nie wierzę. Gdybym tak było to dopiero urządziłabym polowanie na czarownice i medialny spektakl.
Ula
2 tyg. temu
Skończcie tą szopke
Najnowsze komentarze (1170)
Mela
2 tyg. temu
Ona wciąż go kocha. Ot i cała filozofia.
Asch
2 tyg. temu
Szczera, mądra kobieta. Bardzo dobrze, że walczy o prawdę. Tym bardziej, że Jej mąż to osoba publiczna, reprezentująca katolicką TV. Całym sercem jestem z Panią Pauliną❤️
obserwator
2 tyg. temu
Pani Paulina do piet nie siega slicznej Kasi, pelnej uroku
real
2 tyg. temu
Synowie chyba wstydza sie takiej matki
Benia
2 tyg. temu
.Jeśli tą panią tak strasznie rozłościło zachowanie byłego męża powinna porozmawiać z nim nie wylewać pomyji na łamach portali społecznościowych choćby dla dobra swojej i jego rodziny takie zachowanie jest żenujące. Teraz są takie czasy że ze wszystkim i o wszystkim pisze się na portalach społecznościowych nie szanuje się wogóle życia prywatnego bo wszystko na sprzedaż. Prada na pewno leży gdzieś po środku, a medal ma zawsze dwie strony.
Gość
2 tyg. temu
Pani jest chorą osobą.Powinna pani się leczyć . Dać spokój byłemu mężowi i jego partnerce.. każdy ma prawo do własnego życia..gdyby każdy zajmował się własnym podwórkiem ,życie było by lepsze.a atak na mamę byłego męża był poniżej pasa..i dobrze że wreszcie zostało to zgłoszone .nikt nie zostaje bezkarny .doigrała się pani .i k nadzieję że te kobiety co tak panią wspierają też się ogarną.. A pani ma zaburzenia psychiczne ..to choroba . Doprowadzi pani do tego że zostanie pani sama, odwrócą się wszyscy i synowie też ,będzie pani sama temu winna.. A pani zachowanie tylko wzmocni związek byłego męża i Kasi..trzymam za nich kciuki.. A pani do specjalisty powinna się zapisać psycholog ,psychiatra..i leczyć się ..
nino
2 tyg. temu
kto jest oficerem prowadzącym tego prawnika po szkole średniej - opoki tvp ?
Kiojg
2 tyg. temu
Choroba ,widać ,że ma problemy
kotałson
2 tyg. temu
cos tam jest na rzeczy, bo bez pwodu by tak nie skakała Smaszcz. Cos tam prawdy w tym jest o Kurzaju.Wszak bez przyczyny nie zaczeła tego cyrku....
S. Sobieski
2 tyg. temu
To nie jest obraza. Wręcz chęć unowocześnienia.
Sebastian Sob...
2 tyg. temu
Tak właśnie wpadłem. Patrzę ratlerki, killerki i pudelki. Dowalimy różem na główną. Czytam komentarze 1159. W tym 783 dla ludzi którzy przyszli staropolskim zwyczajem zrobić ukryty humor. W tym około 53 procent to osoby które nie osiągnęły 18 lat. Mam wrażenie dla tego podportalu jest tylko jedno wyjście. Dostosowanie się do grona ludzi którzy tu wchodzą. Nie robienie idioty nawet...z niepełnoletnich.
Alek
2 tyg. temu
Pani Smaszcz nie może zrozumieć, że jej eks mąż nie jest jej własnością. Rozwiodła się z nim ,3 lata temu. Pan Maciej nie jest przedmiotem . Pani Paulinie potrzebna terapia. Jej zachowanie jest żenujące.
Anna
2 tyg. temu
No tak nie wiedzieliście?Przecież od początku o kasę tu chodzi.Jak ona sobie bez jego kasy poradzi?Przecież po tym co odwala w swojej branży jest skończona!!!
Angol
2 tyg. temu
Nie moge uwierzyć że ta Pani wzywa nas o tego żebyśmy w tym bagnie razem z nią zanurkowali i wyliczali Kurzajowi co zrobił nie tak. Proszę Pani to nie nasza sprawa, to są prywatne sprawy. Czuje sie zazenowana ze czytam Pani wynurzenia. Powiedziałabym proszę zachować troche klasy ale widzę że klasy nie ma wogole. Z drugiej strony jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Ta pani ma nadzieję coś ugrać albo bezpośrednio od bylego meza albo na jakis warsztatach ktore pewnie stworzy pt Jak jechać po byłym mężu i zalać go jadem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie