Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Paulina Smaszcz WYDAŁA OŚWIADCZENIE na temat Macieja Kurzajewskiego. "Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje..."

341
Podziel się:

Paulina Smaszcz złości się na to, że media wyciągają z jej ostatniej książki wątki autobiograficzne, których rzekomo w niej nie ma. "Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera, po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo" - pisała w książce. Rozumiecie coś z tego?

Paulina Smaszcz WYDAŁA OŚWIADCZENIE na temat Macieja Kurzajewskiego. "Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje..."
Paulina Smaszcz WYDAJE OŚWIADCZENIE na temat Macieja Kurzajewskiego (AKPA)

W 2020 roku Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz ogłosili, że się rozwodzą. Dziennikarz nie zabierał głosu w tej sprawie, a celebrytka wyznała w kilku wywiadach, że to ona podjęła decyzję o rozstaniu, bo "czuła się samotna". Niedawno wydała książkę, w której jest dużo bardziej wylewna. W swoim "coachingowym" poradniku Smaszcz, zdradziła m.in., że nie walczyła o alimenty i "musiała jak najszybciej zakończyć życie, którego nie chciała i w którym czuła się deprecjonowana i poniżana".

Teraz Paulina przekonuje, że książka, którą napisała, wcale nie jest o niej i o jej małżeństwie. Odgraża się też mediom, które publikują fragmenty "dzieła", dotyczące jej związku. Zobaczcie jej oświadczenie... Uprzedzamy: jest nieco dłuższe niż refleksje Smaszcz na temat "obc*ągania p*ły".

Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. (...) Tym samym zwracam się z oficjalnym żądaniem, by media plotkarskie zaprzestały publikowania godzących w moje dobre imię, nieprawdziwych informacji na ten temat. Wobec mediów, które ewidentne swoimi kłamliwymi informacjami, chcą zniszczyć moje doświadczenie zawodowe, działalność na rzecz kobiet oraz drogę naukową i pracę akademicką, podjęłam kroki prawne - pisze.

Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową - dodaje Smaszcz.

Książka "Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie?", na którą powołują się wspomniane plotkarskie media, nie jest pozycją autobiograficzną. Użyte w niej przykłady i porównania mają na celu wspierać kobiety w procesie zmiany, pokazywać drogę i dawać nadzieję na wyjście z najtrudniejszych życiowych sytuacji - stwierdza autorka.

W mojej działalności szkoleniowej i mentoringowej niejednokrotnie podkreślam, jak ważne są dobre relacje rodziców po rozstaniu. Media proszę o to, by nie rozpowszechniały informacji, które pozostają niezgodne z prawdą i w swoich publikacjach nie niszczyły i deprecjonowały kobiet, tylko je wspierały. Z uwagi na to, że przez nieprawdziwe publikacje cierpią moi najbliżsi, podejmuję stosowne kroki prawne wobec mediów i dziennikarzy/twórców kontentu, którzy piszą i publikują kłamstwa na mój temat i na temat relacji z moim byłym mężem Maciejem Kurzajewskim - wieńczy długą wypowiedź Smaszcz.

Oświadczenie Smaszcz zamieścił na swoim profilu również Maciej Kurzajewski, dodając: "z Pauliną jesteśmy w bardzo dobrych relacjach i wzajemnie się wspieramy".

Myślcie, że Paulina Smaszcz czytała swoją książkę, przed tym jak ją wydała?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(341)
wiki
2 miesiące temu
Ojej, książka się nie sprzedała i trzeba inaczej rozreklamować ?
Asia Orzysz
2 miesiące temu
Maciuś postraszył ?
Gdsa
2 miesiące temu
Na siłę chce zaistnieć w mediach. Toksyczna osoba .
Tyle
2 miesiące temu
Kobieta Petarda pobłądziła 😶
Observer
2 miesiące temu
Paulina pięknie napisała, z klasą... ale on mi bardziej pasuje do Cichopkowej. Po prostu...
Najnowsze komentarze (341)
vbnm
1 tyg. temu
Doktor? Na jakiej uczelni??? :))
kajtek
2 tyg. temu
Rozleciał się związek ( jak wiele innych ) , szkoda dzieci i tych dwojga . Byli sympatyczną parą. Teraz rodzina przechodzi trudny czas , muszą to przeżyć. Afiszowanie się p. Cichopek z nowym partnerem na ściankach , i w innych sytuacjach jest wielkim obciachem . Robi krzywdę swoim dzieciakom jak i rodzinie Kurzejewskich. Trochę jest to obrzydliwe, dawniej było powiedzenie " skacze z kwiatka na kwiatek " i nie przynosiło chwały takim ludziom. P.Paulinie życzę zdrowia i sił , jest mądrą i piękną kobietą - dasz radę !!!
KSP
3 tyg. temu
Paulinko, piękny dekolt.... jak zwykle bez staniczka... pokaż więcej...
Pankracy
3 tyg. temu
Ona jest piekna inaczej
Bestia
3 tyg. temu
23 lata związku to kupa czasu, a każdy "normalny" człowiek musi to przetrawić, czy chce czy nie. Tak więc poco te list? To co pisze jest niewiarygodne.
alina123456
3 tyg. temu
odpuście-to sprawa dwojga ludzi a nie wasza
All
3 tyg. temu
Ta kobieta ma ogromne problemy psychiczne, kliniczne nawroty. Udaje wtedy że miała migrenę albo covid, ale tu raczej jest potrzebny stały nadzór lekarzy
Dr Jan Worecz...
4 tyg. temu
Petada - niewypał. Jak to Nitsche nazwał? - "kobieta nieudała"
Prof.
4 tyg. temu
Dr? A jaki był temat pracy doktordkiej ??
aninika
miesiąc temu
Po co to wszystko upubliczniać po ki diabła pisać książki czy to nie można pozostawić w rodzinie krępujące to przede wszystkim dla dzieci. Dla kasy to robicie kosztem waszej twarzy ludzie opamiętajcie się na miłość Boską a zwłaszcza kobiety niesmaczne to bieganie i obnoszenie się jaka to ja nieszczęśliwa. Przykład Depa
KSP
miesiąc temu
Paulinko, dawno nie było tych seksi fotek w przezroczystej bieliźnie, albo tych po kąpieli.... wrzuć coś miłego dla starszych panów.... czekamy!
PSI
miesiąc temu
osobowość narcystyczna, nie do wytrzymania na dłuższą metę
kiwi
miesiąc temu
i media poucza osoba, której nikt nie chciał od czterech lat zatrudnić po tym co robiła w poprzednich firmach. A jak w końcu znalazł się naiwny, to skakała z radości
cela
miesiąc temu
kolezanki jej nie lepsze .ciagają ja po kraju po domach i ,,,,zawracają
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie