Witek
|

Paweł Królikowski nie żyje. Katarzyna Skrzynecka żegna aktora we wzruszającym wpisie: "Tak wcześnie nie zabiera się takich ludzi do nieba…"

152 reakcje
0
0
152
Podziel się

Aktorka wspomniała także o wyjątkowej relacji, jaka łączyła Królikowskiego z żoną.

Paweł Królikowski nie żyje. Katarzyna Skrzynecka żegna aktora we wzruszającym wpisie: "Tak wcześnie nie zabiera się takich ludzi do nieba…"
(East News)

W czwartek światem show biznesu wstrząsnęła wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. W ostatnich miesiącach aktor przebywał w szpitalu, a powrotu do zdrowia życzyło mu wielu kolegów i koleżanek z branży.

Królikowskiego we wzruszającym wpisie pożegnała nie tylko pogrążona w smutku żona i dzieci, ale także rzesza gwiazd i celebrytów. O post poświęcony tacie Antka Królikowskiego pokusili się między innymi Krzysztof Ibisz, Katarzyna Zielińska czy Nina Terentiew.

W piątek na instagramowym profilu Kasi Skrzyneckiej pojawiło się zdjęcie z planu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Fotografię, na której widzimy jurorów, w tym także Pawła, aktorka opatrzyła obszernym podpisem:

Króliczysko Nasze Kochane. Gdy trzy tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu: "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i wracaj do nas, tęsknimy" - wspomina Kasia, po czym w dalszej części opisuje, jakim człowiekiem był Królikowski:

Nie mogę się pogodzić, nie pasuje mi tu nadal ta czerń i biel - ubolewa. Paweł zawsze umiał widzieć świat oczami poety, ludzi widział na przestrzał sercem. Na kobiety patrzył z szacunkiem i podziwem, zawsze doceniając ich piękno, kobiecość i seksapil, ale nigdy nie był bawidamkiem i tanim komplemenciarzem. Był dżentelmenem. Ze starym oddanym kumplem takim jak ja, wiedział, że może pozwolić sobie na folgowanie w komentowaniu otoczenia pikantnym żartem. Żartobliwie wyrażał swą admirację dla piękna kobiet występujących na scenie naszego programu: "Zerkając okiem konesera - bo starszemu panu wszak docenić wolno - miło dla oka, gdy i tu ładnie, i tam zgrabnie. Przyroda jest taka piękna!" Po czym zawsze, ale to zawsze, kontynuował: "No bo wiesz, bo moja Gośka właśnie to ma! Że ona mnie zawsze kręci! Ja jestem o nią cholernie wrednie zazdrosny. Bo wiesz, bo moja Gośka, bo my z Gośką, bo moja Gośka mawia, bo moja Gośka ostatnio mi ugotowała boskie… (i tu rozmarzaliśmy się nad przepisami kulinarnymi). Bo moja Gośka tak lubi, bo moja Gośka, bo moje dzieciaki… Miał TYLKO 58 lat… Tak wcześnie nie zabiera się ludzi do nieba… takich ludzi - czytamy w poruszającym poście.

152
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(152)
Rose
miesiąc temu
Ładnie napisała. I mało jest takich ludzi - powszechnie lubianych.
Gosc
miesiąc temu
Musial byc naprawde dobrym i pozytywnym czlowiekiem,skoro wszyscy tak dobrze o nim mowia,even mr kurski..
Kosi
miesiąc temu
Pani Katarzyno, dziekuje za ten piekny wpis o Czlowieku i jego Milosci, nie o sobie. Pozdrawiam, pokazala Pani klase!
Erwu
miesiąc temu
Tak, wcześnie zabrany. Za wcześnie....!!!
123
miesiąc temu
Kasia Skrzynecka też jest osobą, której nie sposób nie lubić. Piękny wpis o Pawle Królikowskim. Jakże inaczej ogląda się teraz Ranczo. Niesamowity żal
Najnowsze komentarze (152)
Małgosia
miesiąc temu
Paweł odszedł ale w naszych sercach zawsze będzie takich jak on się nie zapomina byłeś jeszcze młody tyle spraw nie dokonczonych może pan Bóg się pomylił. Pani Małgosiu żadne słowa nie wyrażą co czujemy po stracie bliskiej kochającej osoby ale ma Pani kochające dzieci które pomogą w trudnych chwilach jesteście bardzo kochającą się rodziną składam Pani Małgosiu wyrazy głębokiego współczucia 🌷Małgorzata
Iwonka
miesiąc temu
Tak bardzo żal.....To był wspaniały mąż,Ojciec,aktor,człowiek .Pozostanie w mojej pamieci ....
Diego
miesiąc temu
Taki niby wspaniały,taki wręcz "święty", a spowodował wypadek samochodowy za który groziło mu...do 8 lat odsiadki .No ale podobnie jak Najsztub i Cimoszewicz wykpił się z tego. No i Bozia go za to pokarała.
Zaba
miesiąc temu
Ludziska dbajcie o prawidlowa wage, zwlaszcza po 40-stce. Otylosc sciaga mnostwo potwornych chorob. Nie trzeba byc na katorzniczej diecie, wystarczy pare spacerow w tygodniu, zamienic batonika na jablko, soczek na wode mineralna, mniej ziemniaczkow, wiecej surowki na talerzu, mniejsze porcje itp. Powolutku, malymi kroczkami, zeby chociaz zatrzymac wage.
Lola
miesiąc temu
Po co ona go tłumaczy, każdy widział jak było.
lipos
miesiąc temu
Przy jego trybie życia i nałogach to i tak długo żył.
noo
miesiąc temu
Stężenie pośmiertne już minęło,teraz zaczął się proces gnilny.
Nika
miesiąc temu
Szkoda ...tak wczesnie odszedl za wczesnie Przykro ....
Vvp
miesiąc temu
Szkoda człowieka i dobrego aktora
co?
miesiąc temu
Nie ma to jak nekrofilia
Ewcia
miesiąc temu
Przecież on jest już w ramionach Jezusa
obietk
miesiąc temu
dziwnym trafem on się o tych wszystkich "przyjaciołach" nigdy publicznie nie wypowiadał... za to oni teraz są bardzo głośni i szukaja atencji
Kika
miesiąc temu
Bardzo mądry i wspaniały człowiek. Paweł Królikowski. Cześć Jego Pamięci.Wyrazy szacunku dla rodziny.
??????
miesiąc temu
????????????
...
Następna strona