Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Perfect wyruszy w ostatnią trasę BEZ GRZEGORZA MARKOWSKIEGO! Fani zniesmaczeni: "Kompletny brak szacunku"

89
Podziel się:

Choć Grzegorz Markowski poinformował ostatnio, że nie jest już w stanie koncertować, muzycy Perfectu nie zamierzają odwoływać pożegnalnej trasy. Ogłoszenie grupy nie spodobało się wielu jej fanom.

Perfect wyruszy w ostatnią trasę BEZ GRZEGORZA MARKOWSKIEGO! Fani zniesmaczeni: "Kompletny brak szacunku"
Perfect wyruszy w ostatnią trasę bez Grzegorza Markowskiego! (AKPA)
bETcDjcl

We wtorek Grzegorz Markowski za pośrednictwem facebookowego profilu swojej córki poinformował, że ze względu na pogarszający się stan zdrowia aktualnie nie jest w stanie koncertować. Tym samym lider Perfectu potwierdził, że nie weźmie udziału w ostatniej trasie koncertowej grupy z okazji 40-lecia jej istnienia - pierwotnie zaplanowanej na połowę lutego.

Głos w sprawie oświadczenia Grzegorza Markowskiego zdążyli już zabrać pozostali przedstawiciele Perfectu. W opublikowanym na Facebooku wpisie członkowie grupy przyznali, że informacja o stanie zdrowia muzyka była dla nich sporym zaskoczeniem. Zapowiedzieli również, że mimo niedyspozycji Markowskiego nie zamierzają odwoływać pożegnalnej trasy Perfectu pod hasłem "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść".

bETcDjcn

W odpowiedzi na zamieszczone grzecznościowo oświadczenie Grzegorza Markowskiego na profilu córki, zespół Perfect chciałby za pośrednictwem swojej strony przekazać Grzegorzowi Markowskiemu wyrazy współczucia i dołączyć do licznych życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie jak i poza nią, i takim chciałby w Waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA! - czytamy w oświadczeniu grupy.

Muzycy Perfectu zdradzili, że aktualnie pracują nad nową formułą ostatnich pożegnalnych koncertów, podczas których nie zabraknie wyjątkowych muzycznych gości. Podkreślili również, że jeśli Markowski jednak zapragnie wystąpić na scenie, powitają go z otwartymi ramionami.

bETcDjct

Bądźcie z nami do końca, Perfect zawsze był z Wami, w komunie, stanie wojennym, w wolnej Polsce, aż do dziś, także w tym trudnym czasie, gdy pandemia dotknęła tak wielu z nas. Apelujemy do Was, niech koncerty GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA, będą naszym wspólnym wyrazem solidarności z ofiarami pandemii. Grzegorz Markowski zawsze był, jest i będzie PERFECT i jeżeli tylko zdecyduje, że jego stan zdrowia pozwoli mu wrócić na scenę, dokończyć rozpoczętą trasę pożegnalną dla Was i zakończyć naszą wspólną przygodę zespołu Perfect razem, to droga na scenę Perfectu stoi dla niego zawsze otworem. Do zobaczenia! - napisali członkowie grupy.

Niestety pomysł trasy bez udziału Grzegorza Markowskiego wyraźnie nie spodobał się wielu fanom legendarnego zespołu.

"Trasa pożegnalna bez Grzegorza, dla Grzegorza... Serio myślicie, że ktoś to kupi? kompletny brak szacunku dla wokalisty i fanów", "Perfect to przede wszystkim Grzegorz Markowski (...) Jak dla mnie słabe posunięcie z Waszej strony. Koncerty powinny być odwołane", "Koncert pożegnalny to cały STARY zespół. Z mojej strony 3 bilety do zwrotu", "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Grzesiu wie. I szacun dla niego (...) Bardzo chciałem zobaczyć ostatni koncert Perfectu (...) ale jeśli miałby to być koncert "na pół gwizdka", to nie chce. Nie mówiąc już o jakiś naciąganych wydarzeniach z obcymi wokalistami", "Dziwi mnie w ogóle, że oświadczenie Grzegorza zostało zamieszczone na profilu córki, a nie na stronie zespołu i teraz zespół jest nim zaskoczony. I czy taka formuła dokończenia koncertów była konsultowana z Grzegorzem?", "Mam nadzieję, że będzie możliwość zwrotu biletu? Niestety, ale bez Markowskiego to nie ma sensu" - pisali zniesmaczeni fani pod oświadczeniem grupy.

O stanie Grzegorza Markowskiego opowiedziała ostatnio jego córka, Patrycja Markowska. W rozmowie z RMF FM wokalistka zapewniła, że muzyk czuje się dobrze i nie narzeka na zdrowie. Trasy koncertowej i długie występy są już jednak dla niego zwyczajnie męczące, gdyż nie ma już tylu sił witalnych.

bETcDjcu

Pewnie chętnie będzie grał znów takie małe koncerty, czyli będzie czerpał z życia już nie chochlą, tylko łyżką - przytoczył jej słowa Marcin Jędrych.

Myślicie, że pożegnalne koncerty Perfectu bez Grzegorza Markowskiego to dobry pomysł?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bETcDjcv
bETcDjcw
bETcDjcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Gość
7 miesięcy temu
Ja rozumiem ze ciężkie czasy dla muzyków, ale koncert Perfectu bez Markowskiego ? To kto będzie śpiewał? Delikatnie mówiąc, nie ma to sensu.
Aaaa
7 miesięcy temu
Facet ma raka, a ci koncert robią. Ciekawe kto im będzie śpiewał?
Nocomment
7 miesięcy temu
Grzegorz wie kiedy zejść ze sceny, ale koledzy juz chyba nie bardzo. Przecież bez jego wokalu to i tak bez sensu i zamiast pożegnać się w dobrym smaku to wyszło na to że chcą jeszcze wycisnąć trochę grosza...
bETcDjcP
Małgorzata
7 miesięcy temu
A dla mnie to pożegnanie zespołu trwa zbyt długo!Chyba ze trzy lata temu ,jak nie cztery byłam w szczecińskiej Filharmonii na kolejnym pożegnalnym koncercie.To ile lat będą się żegnać?Pic na wodę i kryptoreklama.Już kończymy,przyjdźcie na koncert,bo to już ostatnia trasa.A później kolejna trasa,kolejne koncerty i oczywiście też pożegnalne.Ja już tego nie kupuję...Panowie,to już jest koniec i trzeba to zaakceptować.Widocznie Pan Grzegorz to zrozumiał i taką podjął decyzję.
Magda
7 miesięcy temu
naprawdę z całej kariery Perfectu, która trwała kilkadziesiąt lat, nie dało się wybrać głównego zdjęcia bez plamy pod pachą??? Nie tykaj legend, pudlu - to mój ostatni przeczytany artykuł na tym portalu, bo pukacie w dno od spodu
Najnowsze komentarze (89)
Mon
7 miesięcy temu
Nie ma zespolu bez wokalisty
as111
7 miesięcy temu
Kto słucha Perfektu? Serio?
MImi
7 miesięcy temu
Nie cierpię tego zespołu i tego głosu Markowskiego.
gość
7 miesięcy temu
Co za żenada bez solisty nikt nie powinien przyjść na koncert.
Cacek
7 miesięcy temu
Jak nie wiadomo i co chodzi to chodzi o pieniadze
ff56
7 miesięcy temu
wszystkich zżera żądza pieniądza
Nie perfercet
7 miesięcy temu
Grzesiu niech streamuje z kanapy i będzie git.
no ja
7 miesięcy temu
Takie życie. Każdy orze jak może. Naprawdę Markowski dobrze śpiewał? Ja jakoś nie przepadam za jego wyciem. Lansował się sam z córką i nie pomyślał o zespole. To jest biznes.
bETcDjcH
Lilka
7 miesięcy temu
Bojkotować koncerty bez Markowskiego i problem się rozwiąże.
Szacunek...
7 miesięcy temu
A już zapomnieliście, jak się te wszystkie gwiazdy wybijały? Kiedy Artyści prawdziwi nie chcieli w tv grać bojkotując komunę. I wy oczekujecie szacunku?
szkoda
7 miesięcy temu
bylam na pozegnalnym koncercie w Londynie w zeszlym roku - godzina grania i koniec
Marek K
7 miesięcy temu
Gitarzystów i perkusistę można by jeszcze w Perfekcie zastąpić, ale Grzegorza Markowskiego zastąpić niestety już nie idzie. To tak jak w Stonsach , Zeppelinach lub Purplach. Wszystkich zastąpisz, tylko nie wokalistę bo to wizytówka i głos kapeli.
ByeAnn
7 miesięcy temu
Hajs się musi zgadzać
Topk
7 miesięcy temu
Czlowiek majac raka mysli o zdrowiu a nie o kasie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETcDjdA
bETcDjdB
bETcDjdC
bETcDjdD
bETcDjdE
bETcDjdj