Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Piotr i Agata Rubikowie świętują w Paryżu 13. ROCZNICĘ ŚLUBU: "Tu pierwszy raz jadłam carpaccio z karczocha" (ZDJĘCIA)

228
Podziel się

W ten wyjątkowy dzień Piotr Rubik zabrał małżonkę na wycieczkę - niespodziankę do stolicy mody i miłości. Szczęśliwe małżeństwo zatrzymało się w hotelu, w którym jedna noc kosztuje nawet ponad 5 tysięcy złotych. Ma facet gest?

Piotr i Agata Rubikowie świętują w Paryżu 13. ROCZNICĘ ŚLUBU: "Tu pierwszy raz jadłam carpaccio z karczocha" (ZDJĘCIA)
Piotr i Agata Rubikowie świętują 13. rocznicę ślubu w Paryżu (fot. Instagram)
bEpSNrnp

Piotr i Agata Rubikowie już od dłuższego czasu starają się zjednać sobie sympatię polskiej publiki. Biorąc jednak pod uwagę, jak odebrany został ich występ w eksperymentalnym show Power Couple, śmiało można założyć, że na ten moment idzie im to raczej kiepsko. Niemniej jednak medialne małżeństwo nie ustaje w próbach zabłyśnięcia na Instagramie i TikToku, gdzie w zatrważającej niekiedy częstotliwości relacjonuje swoją codzienność.

Najnowsza dawka życia Rubików została nam zaserwowana w niedzielę z okazji 13. już rocznicy ślubu szczęśliwej pary. Z tej wyjątkowej okazji Piotr Rubik postanowił zaprosić małżonkę na wycieczkę - niespodziankę. Nawet zajeżdżając na lotnisko, Agata nie miała jeszcze pojęcia, dokąd wylatuje. Ostatecznie okazało się, że celem podróży zakochańców jest światowa stolica mody, miłości i znakomitego jedzenia - Paryż.

bEpSNrnr
Zobacz także: Agata i Piotr Rubikowie zastanawiają się nad datą rocznicy

Po dotarciu na miejsce Rubikowie nie zapomnieli oznaczyć w postach hotelu, w którym się zatrzymali. Nietrudno było więc dowiedzieć się, że za jedną noc spędzoną tam w okresie wakacyjnym zapłacimy, bagatela, 5 tysięcy złotych.

Hotel pomyślał o naszej rocznicy, dał nam szampanik oraz tartę truskawkową. (…) Trzeba zacząć świętować. Cheers - zainicjował toast Piotr, rzucając brzoskwinią w kierunku zachwycającej się wystrojem wnętrz małżonki.

bEpSNrnx

Po obowiązkowej fotce z wieżą Eiffla Piotr i Agata skusili się na małe co nieco w jednej swoich ulubionych restauracji.

Idziemy teraz na szybki "lanczyk" w miejsce, gdzie po raz pierwszy jadłam carpaccio z karczocha i się zakochałam, ale wiecie co, chyba robię lepsze - wyjawiła na nagraniu pewna swych kulinarnych kompetencji żona kompozytora.

Po zaspokojeniu potrzeb ciała, przyszła pora na dopieszczenie duszy.

bEpSNrny

Gdzie chodzą żony ze swoimi mężami po kieliszki wina i po dobrym "lanczyku"? A no na przykład tu - zarekomendowała pani Rubik, prezentując swoim widzom wejście do galerii Lafayette na Champs Elysees.

Tacy to sobie pożyją?

bEpSNrnz
bEpSNrnA
bEpSNrnS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(228)
Kotka
miesiąc temu
Czuję delkatną dozę zażenowania, oglądając jak pary relacjonują swoje ekstra udane wyjazdy. Pokazując przy tym swoją miłość. Wygląda to co najmniej nieprawdziwe.
Onaion
miesiąc temu
Nie ma klasy, bo mieć tyle kasy i robić zrzutkę na wydanie płyty, z której dochód nie jest przeznaczony na cele charytatywne, to brak klasy.
Felisy
miesiąc temu
A wciąż jest zbiórka na jego insta gdzie zbiera kasę na wydanie płyty?
bEpSNrnT
jam
miesiąc temu
ojciec z córką
plump
miesiąc temu
No i niech jeżdżą, póki można do jesieni ;)
Najnowsze komentarze (228)
Mega
miesiąc temu
Wybitny to może być naukowiec, książka a tost co najwyżej wyśmienity. No cóż...
gość
miesiąc temu
A żebrali o pieniądze na płytę, ludzie nie dawajcie im żadnych pieniędzy
kara
miesiąc temu
Czy już nie można nic zostawić dla siebie? Wszystko na pokaz?
Yyyy
miesiąc temu
Cóż za żenada.
jan
miesiąc temu
Jasne... co tam Luwr, d'Orsay, ogrody Tuileries... osóbka identyfikuje Paryż jako "miejsce, w którym po raz pierwszy zjadła carpaccio z karczocha". Boże, co za czasy...
Anna
miesiąc temu
A po co sie tym chwalic? Zalosne
Ola
miesiąc temu
Płytkie to
Jola
miesiąc temu
Torebka Diora jest!
bEpSNrnL
Jisti
miesiąc temu
Wiecie co? Straszne jest to że nastały czasy gdzie jeden drugiego chce prześcignąć na instagramie bądź innej platformie aby był lepszy, żeby był w fajniejszym miejscu żeby poszczycić się nocą za 5 czy 35 tysięcy żeby inni zazdrościli..... Żadnej intymności żadnej tajemnicy i chęci pozostawienia czegoś tylko dla siebie..... Smutne to...
PannaMania
miesiąc temu
Oni do nudnego Paryza à ja stamtad do cudownego Mragowa !!!
Afa
miesiąc temu
Hmm... A jak wygląda ten karczoch 🤔
Mata
miesiąc temu
Sorry, ale muszę przyznać rację Bożence. Rubikowa wygląda z foty na fotę coraz gorzej. Kiedyś kiepska nie była, no ale teraz to trzeba wzrok odwracać. Weźcie przestańcie to publikować.
Beatka
miesiąc temu
Kogo to interesuje,popatrzcie na siebie jak wyglądacie.
Ela
miesiąc temu
Rubiki są spoko.Agatka bardzi fajna kobitka.
...
Następna strona
bEpSNron