Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta jednak nadal są razem? Zdradziło ich... ODBICIE W JEJ OKULARACH

107
Podziel się

Choć fani "Rolnik szuka żony" martwili się o ich dalsze losy, to Paweł i Marta najwyraźniej wciąż kontynuują swoją znajomość. Cieszycie się?

"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta jednak nadal są razem? Zdradziło ich... ODBICIE W JEJ OKULARACH
"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta jednak się dogadują? (Instagram.com, TVP)
bDIfFqol

Program Rolnik szuka żony nieoczekiwanie budzi spore emocje wśród widzów. Stabilna oglądalność sprawiła, że show TVP gości na antenie już od siedmiu sezonów, a dalsze losy byłych uczestników wciąż intrygują tysiące internautów. Niestety nie każdy ma szczęście znaleźć miłość w programie, o czym przekonali się Józef i Dawid z obecnej edycji.

Nieco więcej szczęścia niż jego koledzy z programu miał natomiast Paweł, który pod okiem kamer rozwijał swoją znajomość z Martą. Choć do tej pory ich relacja szła naprzód i wszystko wskazuje na to, że faktycznie zostaną parą, to internauci nie są o tym przekonani. Nie brakuje bowiem głosów, że oboje są z nieco innych światów.

bDIfFqon
Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Czy przewidywania widzów okażą się słuszne? Tego dowiemy się już w niedzielę, gdy miejsce będzie mieć finał 7. edycji Rolnik szuka żony. Nie wszyscy chcą jednak czekać na to, co przygotowało dla widzów TVP i już szukają poszlak na Instagramie obojga zainteresowanych. Na dodatek wygląda na to, że faktycznie znaleźli ciekawą wskazówkę.

bDIfFqot

W poniedziałek na koncie Marty znalazło się zdjęcie z wyjazdu w okolice Lublina, na którym kandydatka Pawła wytrwale pozuje przed tamtejszą budką z cebularzami. Nie byłoby w tym zapewne nic dziwnego, gdyby nie to, że w odbiciu jej okularów przeciwsłonecznych fani programu dopatrzyli się właśnie rolnika robiącego jej zdjęcie. Sami zainteresowani oczywiście tego nie komentują, bo takie są zasady programu.

Wiemy też, że Paweł bawił się już ze swoją nową wybranką na weselu, o czym dowiedzieliśmy się w programie. Co ciekawe, wcześniej widzowie też dopatrzyli się jednej poszlaki przy okazji innego zdjęcia Marty. Na teoretycznie niepozornej fotografii z kotem znalazła się podobno ściana pokoju Pawła, którą fani widzieli już w programie. Zdaniem wielu oznaczało to oczywiście, że para nadal się ze sobą widuje.

Myślicie, że faktycznie mają szansę być razem?

bDIfFqou
bDIfFqov
bDIfFqoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(107)
Kamila
3 miesiące temu
Wyglądają jak brat i siostra to dobrze wróży ;) A dzieci będą śliczne
Zuzi
3 miesiące temu
Gościu występował w programie Wyspa przetrwania. Nie wzbudzał zachwytu jakiś taki sztywny i dziwny. W tym troche się rozkręca.
Dobre
3 miesiące temu
Przecież byli w Muzeum Wsi Lubelskiej na randce w Lublinie w programie to jasne, że jej robił foty.
bDIfFqoP
Ann
3 miesiące temu
Zdjęcie robione latem w Lublinie ,w miejscu gdzie para miała randkę w odcinku przed finałowym. Czy o czymś nie wiem i mamy tu takie lato w grudniu ? I o wszystkim już świadczy ? Ach pudel . Schodzisz coraz bardziej schodami w dół w otchłań dna.
L9l
3 miesiące temu
Najlrpszy był ten co ma sad czereśniowy .a przywiózł koszyczek czereśni jako mały poczęstunek .faktycznie mały
Xyz
3 miesiące temu
Pasują do siebie i nawet trochę podobni TAK myślę, że z tej mąki będzie chleb powodzenia
AnaW
3 miesiące temu
Pięknie razem wyglądają, życzę powodzenia
vcxz
3 miesiące temu
oni jak brat z siostra podobni
Wanda
3 miesiące temu
Duzo szczescia i milosci
takaprawda
3 miesiące temu
A mi się wydaje, ze ona chciała być sławna i wzbudzić zazdrość w ojcu swojej córki. A gdy tylko tamten zechce do niej wrócić to Paweł od razu pójdzie w odstawke, a popularnosc zostanie....
Ala
3 miesiące temu
On jest naprawde fajny mężczyzna. Wizualnie nie w moim typie ale oglądając program jakoś ten chłopak mi zaimponował . Ona zaś jakoś mi nie pasuje. Myśle ze będzie miał z nią przerąbane. Zdaje mi się ze ona ma coś nie tak z głowa.
CrazyFrogg
3 miesiące temu
Oj, ona naprawdę kiepsko tańczy....
malvAa
3 miesiące temu
Znam te dziewuche, jej tylko dyskoteki w głowie
bDIfFqoH
syrka
3 miesiące temu
Nie masz wstydu dziewucho przed milionami widzów romanse urządzać!!!! Wstyd, zero klasy, dzieci się będą śmieć z twojej córki - nie pomyślałaś o tym?!
...
Następna strona
bDIfFqpj