Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Selena Gomez spędza kwarantannę, słuchając piosenki swojego byłego chłopaka. Ikona?

69
Podziel się:

Wokalistka jest fanką nowego utworu The Weeknd... Jest szansa, że do siebie wrócą?

Selena Gomez spędza kwarantannę, słuchając piosenki swojego byłego chłopaka. Ikona?
Selena Gomez i The Weeknd (East News, East News)
bEUJdgCt

Z ostatniej twórczości Seleny Gomez można było łatwo wywnioskować, że między nią a Justinem Bieberem raczej nigdy nie będzie "przyjaźni". W tekstach swoich piosenek gwiazda jasno dawała do zrozumienia, że wciąż czuje się skrzywdzona przez idola nastolatek i ma mu za złe, że zaczął spotykać się z Hailey Baldwin zaledwie kilka tygodni po zerwaniu nią.

W czasie izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa Gomez ma nieco więcej czasu na przemyślenia oraz kontakt z fanami. Gwiazda postanowiła sporządzić dla nich listę filmów i utworów, które poleca. Co ciekawe na tej drugiej znalazł się kawałek "Snowchild" z najnowszego albumu The Weeknd. Zszokowało to wielu fanów. Wygląda więc na to, że Selena nie żywi urazy do wszystkich swoich ex...

bEUJdgCv

Przypomnijmy, że wokalistka spotykała się z The Weeknd przez 10 miesięcy. Zerwali se sobą 2017 roku. Ponoć Abel Tesfaye (bo tak naprawdę nazywa się artysta) był zbyt skupiony na karierze...

The Weeknd jest u szczytu, buduje swój dorobek artystyczny, jest młody, sławny, ma pieniądze. Może mieć każdą dziewczynę. Ich związek wziął się w zasadzie znikąd. The Weeknd jest mocnym graczem w branży, Selena podchodzi do tego z większą rezerwą - donosiły amerykańskie tabloidy.

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

bEUJdgCB
bEUJdgCC
bEUJdgCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(69)
Leonowa
2 lata temu
Ikona? Co ma bycie ikoną do słuchania piosenki byłego?
Życzliwy
2 lata temu
Ikona to taki Święty obraz. Ewentualnie metafora do czegoś ponadczasowego i uniwersalnego o niezaprzeczalnej wartości. Nie wiem co to ma wspólnego z tymi dwoma kluskami na krótkich nóżkach na zdjęciach.
Mmm
2 lata temu
Ikona czego niby?! Co za bzdury
bEUJdgCX
Udll
2 lata temu
Skoro nie ma miedzy nimi złej krwi a jego muzyka jest naprawdę dobra to w czym problem.
Zal
2 lata temu
Takie kochanie się w ex kiedy on ma cię gdzieś jest żałosne
Najnowsze komentarze (69)
Człowiek
2 lata temu
A co nie wolno jej?? Chyba ma prawo słuchać czego chce i wystawiać co chce...ani nikogo tym nie obraża, ani nie rani, nie sprawia ludziom przykrości. Czego nie można powiedzieć o większości komentujących tutaj. Czytam te „opinie” znawców i ideałów chodzących i łapie się za głowę. Skąd wy się ludzie bierzecie?? Pamiętajcie karma wraca, jad też wraca. Najpierw spójrzcie w lustro a potem na swoje życie. Ciekawe co by można było napisać o was?? Po prostu nigdy nie osiągniecie tego co ona i tak to was boli, że aż sobie musicie w necie ulżyć darmozjady jedne... polecam mniej krytycyzmu wobec innych a więcej wobec siebie i trochę więcej poszanowania ludzkiej godności, również w necie!!
Lilija
2 lata temu
Jest zwyczajnie tłustym pączkiem wg mnie brzydka jak grzech
Marcik
2 lata temu
Uwielbiam jego nową plyte!!! Sztos
bacha
2 lata temu
ale pyza
Nico
2 lata temu
W kuluarach mówi się, że Selena i the Weeknd mogą nawet wrócić do siebie więc takie znaki mogą świadczyć, że coś jest na rzeczy.
Nidd
2 lata temu
Laska robi swoje i tyle. Cokolwiek powie wzbudza tym emocje.
Kknn
2 lata temu
Tą to jak Taylor chyba całe Hollywood miało
Track
2 lata temu
Jak dobra piosenka to czego ma nie posłuchać i polecić to innym.
bEUJdgCP
Off
2 lata temu
Każdy w tych czasach orze jak może, pochwalić już piosenki nie można bo od razu, że chcesz wrócić albo inne śpiewki ci ludzie przypiszą.
money
2 lata temu
Selena wie jak zarabiać na swoich nierozgarniętych ex- ach, ma głowę do interesów
JAN
2 lata temu
Ale ona jest brzydka. Wygląda jak pacynka
Vipp
2 lata temu
Ona zawsze wie co robi, w jej poczynaniach nie ma żadnego przypadku. Kliknięcia i artykuły mają się zgadzać. Ale jakby nie było piosenki The weeknd są naprawdę dobre więc nie dziwne, że i ona ich słucha.
Been
2 lata temu
Ta laska I jej team to mistrzowie świata. Wiedzą kogo uciszać i jakie plotki wydobyć na światło dzienne by wyszło na jej korzyść. Ale taki jest biznes i tacy ludzie utrzymają się tam na powierzchni.
dobra jest
2 lata temu
Ładna i cwana, dla zmyłki ma twarz romantycznego aniołka, a to przebiegła rozgrywająca
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUJdgDI
bEUJdgDJ
bEUJdgDK
bEUJdgDL
bEUJdgDM
bEUJdgDr