Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Selena Gomez spędza kwarantannę, słuchając piosenki swojego byłego chłopaka. Ikona?

69
Podziel się

Wokalistka jest fanką nowego utworu The Weeknd... Jest szansa, że do siebie wrócą?

Selena Gomez spędza kwarantannę, słuchając piosenki swojego byłego chłopaka. Ikona?
Selena Gomez i The Weeknd (East News, East News)
bCOacWIB

Z ostatniej twórczości Seleny Gomez można było łatwo wywnioskować, że między nią a Justinem Bieberem raczej nigdy nie będzie "przyjaźni". W tekstach swoich piosenek gwiazda jasno dawała do zrozumienia, że wciąż czuje się skrzywdzona przez idola nastolatek i ma mu za złe, że zaczął spotykać się z Hailey Baldwin zaledwie kilka tygodni po zerwaniu nią.

W czasie izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa Gomez ma nieco więcej czasu na przemyślenia oraz kontakt z fanami. Gwiazda postanowiła sporządzić dla nich listę filmów i utworów, które poleca. Co ciekawe na tej drugiej znalazł się kawałek "Snowchild" z najnowszego albumu The Weeknd. Zszokowało to wielu fanów. Wygląda więc na to, że Selena nie żywi urazy do wszystkich swoich ex...

bCOacWID

Przypomnijmy, że wokalistka spotykała się z The Weeknd przez 10 miesięcy. Zerwali se sobą 2017 roku. Ponoć Abel Tesfaye (bo tak naprawdę nazywa się artysta) był zbyt skupiony na karierze...

The Weeknd jest u szczytu, buduje swój dorobek artystyczny, jest młody, sławny, ma pieniądze. Może mieć każdą dziewczynę. Ich związek wziął się w zasadzie znikąd. The Weeknd jest mocnym graczem w branży, Selena podchodzi do tego z większą rezerwą - donosiły amerykańskie tabloidy.

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

bCOacWIJ
bCOacWIK
bCOacWJe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(69)
Leonowa
4 miesiące temu
Ikona? Co ma bycie ikoną do słuchania piosenki byłego?
Życzliwy
4 miesiące temu
Ikona to taki Święty obraz. Ewentualnie metafora do czegoś ponadczasowego i uniwersalnego o niezaprzeczalnej wartości. Nie wiem co to ma wspólnego z tymi dwoma kluskami na krótkich nóżkach na zdjęciach.
Mmm
4 miesiące temu
Ikona czego niby?! Co za bzdury
bCOacWJf
Udll
4 miesiące temu
Skoro nie ma miedzy nimi złej krwi a jego muzyka jest naprawdę dobra to w czym problem.
Zal
4 miesiące temu
Takie kochanie się w ex kiedy on ma cię gdzieś jest żałosne
Najnowsze komentarze (69)
Człowiek
4 miesiące temu
A co nie wolno jej?? Chyba ma prawo słuchać czego chce i wystawiać co chce...ani nikogo tym nie obraża, ani nie rani, nie sprawia ludziom przykrości. Czego nie można powiedzieć o większości komentujących tutaj. Czytam te „opinie” znawców i ideałów chodzących i łapie się za głowę. Skąd wy się ludzie bierzecie?? Pamiętajcie karma wraca, jad też wraca. Najpierw spójrzcie w lustro a potem na swoje życie. Ciekawe co by można było napisać o was?? Po prostu nigdy nie osiągniecie tego co ona i tak to was boli, że aż sobie musicie w necie ulżyć darmozjady jedne... polecam mniej krytycyzmu wobec innych a więcej wobec siebie i trochę więcej poszanowania ludzkiej godności, również w necie!!
Lilija
4 miesiące temu
Jest zwyczajnie tłustym pączkiem wg mnie brzydka jak grzech
Marcik
4 miesiące temu
Uwielbiam jego nową plyte!!! Sztos
bacha
4 miesiące temu
ale pyza
Nico
4 miesiące temu
W kuluarach mówi się, że Selena i the Weeknd mogą nawet wrócić do siebie więc takie znaki mogą świadczyć, że coś jest na rzeczy.
Nidd
4 miesiące temu
Laska robi swoje i tyle. Cokolwiek powie wzbudza tym emocje.
Kknn
4 miesiące temu
Tą to jak Taylor chyba całe Hollywood miało
Track
4 miesiące temu
Jak dobra piosenka to czego ma nie posłuchać i polecić to innym.
bCOacWIX
Off
4 miesiące temu
Każdy w tych czasach orze jak może, pochwalić już piosenki nie można bo od razu, że chcesz wrócić albo inne śpiewki ci ludzie przypiszą.
money
4 miesiące temu
Selena wie jak zarabiać na swoich nierozgarniętych ex- ach, ma głowę do interesów
JAN
4 miesiące temu
Ale ona jest brzydka. Wygląda jak pacynka
Vipp
4 miesiące temu
Ona zawsze wie co robi, w jej poczynaniach nie ma żadnego przypadku. Kliknięcia i artykuły mają się zgadzać. Ale jakby nie było piosenki The weeknd są naprawdę dobre więc nie dziwne, że i ona ich słucha.
Been
4 miesiące temu
Ta laska I jej team to mistrzowie świata. Wiedzą kogo uciszać i jakie plotki wydobyć na światło dzienne by wyszło na jej korzyść. Ale taki jest biznes i tacy ludzie utrzymają się tam na powierzchni.
dobra jest
4 miesiące temu
Ładna i cwana, dla zmyłki ma twarz romantycznego aniołka, a to przebiegła rozgrywająca
...
Następna strona
bCOacWJz