Trwa ładowanie...
Przejdź na
EK
|

To z nią książę William miał ZDRADZIĆ Kate Middleton. Kim jest Rose Hanbury?

136
Podziel się:

Książę William i księżna Kate wydają się idealnie dobranym małżeństwem. Okazuje się jednak, że ich relacja nie jest taka nieskazitelna. Co jakiś czas powraca bowiem temat Rose Hanbury, rzekomej kochanki następcy tronu i przyjaciółki księżnej Kate. Kim jest żona markiza Cholmondeley?

To z nią książę William miał ZDRADZIĆ Kate Middleton. Kim jest Rose Hanbury?
To z nią książę William miał zdradzać księżną Kate! (Getty Images)

Książę William i księżna Kate od wielu lat tworzą zgodne małżeństwo, przynajmniej tak ich relacja przedstawiana jest przez media. Kłopoty w raju miały pojawić się w 2019 roku, kiedy to tabloidy na całym świecie rozpisały się o domniemanym romansie następcy tronu z... przyjaciółką żony - Rose Hanbury.

Kobieta wielokrotnie miała bywać w pałacu - sama bowiem wywodziła się z wyższych sfer. Jej wybrankiem serca został o 24 lata starszy markiz David Cholmondeley. Hanbury kilkukrotnie widziana była w towarzystwie royalsów, a media donosiły, że z księżną Kate łączą ją niezwykle bliskie relacje. Wkrótce zaczęto plotkować, że nieco bliższe kontakty nawiązała jednak z księciem Williamem.

Pod koniec marca 2019 roku media plotkowały o tym, że syn księcia Karola zdradził swoją żonę z Hanbury. Po tym, jak sprawa miała wyjść na jaw - Rose zniknęła z towarzyskich kręgów i została wykluczona z brytyjskiej elity. Podobno wydarzyło się to na wyraźną prośbę księżnej Kate.

Na oskarżenia o zdradzie zareagował sam książę William, który postraszył rodzime tabloidy konsekwencjami prawnymi za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o romansie. Oświadczenie nie przekonało jednak wszystkich poddanych królowej Elżbiety II, a plotki o romansie co jakiś czas powracają na pierwsze strony gazet.

Redaktor "The Sun" przyznał wówczas, że wysłanie pisma przez przedstawicieli księcia Williama było sprawą bezprecedensową. Podkreślił również, że do tej pory przedstawiciele monarchii nie kontaktowali się z mediami za pośrednictwem prawników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego oraz wymarzona praca Gosi Rozenek

Rose Hanbury w wieku 25 lat poślubiła o 24 lata starszego Davida Rocksavage'a, markiza Cholmondeley. Po ślubie w 2009 roku Hanbury uzyskała tytuł markizy Cholmondeley, co zapewniło jej miejsce wśród brytyjskiej elity. Sama jednak miała powiązania z "wyższymi sferami". Babcia Rose była córką dziesiątego hrabiego Cavan. Lady Elisabeth Lambert piastowała również zaszczytną rolę na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Była bowiem druhną na królewskim ślubie.

Markiza miała również romans z modellingiem. Przed swoim arystokratycznym życiem była modelką w agencji, która reprezentowała między innymi Kate Moss. Hanbury często gościła też na zdjęciach paparazzi, prezentując odważne dekolty.

Arystokratka doczekała się trójki dzieci, bliźniaków: Alexandra i Olivera, a także córki Iris. Para mieszka w Houghton Hall w Norfolk, w niedalekim sąsiedztwie księżnej Kate i księcia Williama oraz ich letniej rezydencji.

Hanbury i Kate łączyła nie tylko przyjaźń, ale i sprawowanie funkcji patronek nad tą samą organizacją charytatywną. Panie opiekowały się Hospicjum dla Dzieci w Anglii Wschodniej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
roz
6 miesięcy temu
Taka przyjaciółka Kate jak Hanka Kingi
emt
6 miesięcy temu
Od kiedy książę Karol chciał zostać tamponem Camilli to już nic nie dziwi
Equilibra
6 miesięcy temu
Sezon ogórkowy w pełni. Odgrzewane kotlety
Fleggson 🎄👀...
6 miesięcy temu
Ciekawe czemu nagle teraz to wyplynelo 🫤 Bzdety kompletne i tyle
pfff
6 miesięcy temu
Widać, że sezon ogórkowy. Na Pudlu odgrzewane kotlety.
Najnowsze komentarze (136)
Docent Furman
1 tyg. temu
Angielski glaca-bawidamek...
No cóż
6 miesięcy temu
„Olewam” go. Mam dla Rose utwór, bo wizualnie rozkładała na łopatki. Youtube: Youtube: Schiller- Tired -mit (Jael )
Młodość
6 miesięcy temu
Młodość jest piękna. Po 30tce grawitacja ściąga nas brutalnie do dołu. Markiza w mlodosci o wiele ładniejsza niż Kate.
Mojajajamoja
6 miesięcy temu
Jak Jola Rutowicz wyglada
Sven
6 miesięcy temu
W przypadku Rose Haunbury przydarzyło się to. Youtube: Fractured Minds: Chapter 6
Jegomość S.
6 miesięcy temu
To zdjęcie z 2005 roku wyzwala emocje a więc To dla niej. Youtube: Kai Engel Silence
ika
6 miesięcy temu
Nawet nie macie pojęcia co sie dzieje w tych tzw.wyższych swerach
King Sven
6 miesięcy temu
Witam Was. Tu Król Sven wraz w Świętosławą z dynastii Jagiellonów, moją żoną. Patrzycie obecnie na tych markizów i tym podobne duperele. Szczerze, to bujda dla wierzących aby abstrachowali od mamony. Prawda jest taka, że bez tych nazewnictw są nikim. Są znikąd. To ja byłem królem całej Skandynawii i Wysp Brytyjskich w roku 1000 tej ery. I to ja miałem żonę z dysnastii Jagiellonów (Polkę) Świętosławę. Anglia poległa. Moi wikingowie osiedlili się na waszych ziemiach i polegliście. Taki markiz lub książę William to pionki . Rose zasługuje na bycie królową tej ziemi. a nie jakaś Kate, bo nie spodobała się cudzej babci. Śmieciowo dyrygujecie na wyspach. Oj! Śmieciowo. Natomiast William to skończony śmieć. Wystarczy na niego spojrzeć. Taki ładny chłopak był a co z niego się stało. Wstyd do potęgi. Nawet włosów na głowie nie ma. My wikingowie dbaliśmy o zdrowie długich włosów na głowie. Czym są obecni Brytyjczycy? Są śmieciami. Śmieciami, których należy wytępić z tych ziem. To złe geny. Geny popsute. Widząc brak Rose jako przyszłej królowej to wstyd i absolutna hańba.
gość
6 miesięcy temu
Odgrzewane kotlety. Po za tym, ta rzekoma kochanka wcale nie została wykluczona z "brytyjskich elit".
Mmm
6 miesięcy temu
Podobny typ urody jak Kate, ale w dużo gorszej wersji.
Anna
6 miesięcy temu
Byl koment o iluminatach w zoltych ale pudlowi sie nie spodobalo I wywalil.
King Sven
6 miesięcy temu
Patrzycie na tych markizów i tym podobne duperele. Szczerze, to bujda dla wierzących aby abstrachowali od mamony. Prawda jest taka, że bez tych nazewnictw są nikim. Są znikąd. To ja byłem królem całej Skandynawii i Wysp Brytyjskich w roku 1000 tej ery. Anglia poległa. Moi wikingowie osiedlili się na waszych ziemiach i polegliście. Taki markiz lub książę William to pionki . Rose zasługuje na bycie królową tej ziemi. a nie jakaś Kate, bo nie spodobała się cudzej babci. Śmieciowo dyrygujecie na wyspach. Oj! Śmieciowo. Natomiast William to skończony śmieć. Wystarczy na niego spojrzeć. Taki ładny chłopak był a co z niego się stało. Wstyd do potęgi. Nawet włosów na głowie nie ma. My wikingowie dbaliśmy o zdrowie długich włosów na głowie. Czym są obecni Brytyjczycy? Są śmieciami. Śmieciami, których należy wytępić z tych ziem. To złe geny. Geny popsute. "Back to roots, please and destroy what is born wrong". That is my order = Sven.
Arleta
6 miesięcy temu
Właśnie dlatego nie trzymam się z kobietami. Kobiety są okropne. A dodatkowo czytając tutaj komentarze kobiet, które się cieszą, że facet zdradza żonę to nie żałuję, że mam przyjaciół płci męskiej.
Janka
6 miesięcy temu
Jest brzydsza od Kate ale córeczka nieśubna jej o Williama bardzo ładna dziewczyna!!! William powinien ją oficjalnie uznać do niego też jest podobna !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie