Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Ukochana 74-letniego miliardera żali się na TRUDY opieki nad dzieckiem: "Macierzyństwo pochłania dużo czasu"

404
Podziel się:

Młodą mamę do refleksji skłoniła kilkudniowa eskapada do Dubaju, gdzie Patrycja Tuchlińska wraz z ukochanym Józefem Wojciechowskim mogli odpocząć od rodzicielskich obowiązków. Dubaj receptą na wszystkie problemy?

Ukochana 74-letniego miliardera żali się na TRUDY opieki nad dzieckiem: "Macierzyństwo pochłania dużo czasu"
Żona miliardera Patrycja Tuchlińska żali się na trudy opieki nad dzieckiem (Instagram, AKPA)

"Kariera" Patrycji Tuchlińskiej niespodziewanie nabrała tempa za sprawą związku ze starszym o 50 lat miliarderem Józefem Wojciechowskim. Mimo że wkład 24-latki w polski show biznes jest zerowy, internauci z pasją śledzą wstawiane przez nią posty, na których ta chwali się wystawnym życiem u boku 74-letniego bogacza.

Wielu niedowiarków wróżyło prędki koniec bajkowego romansu biznesmena i młodej "celebrytki", jednak miłość Patrycji i Józefa okazała się silniejsza od złośliwych komentarzy. Szczęśliwa para w sierpniu świętowała narodziny pierwszej pociechy, a młoda mama, która do tej pory dość rzadko udzielała się w mediach społecznościowych, teraz od czasu do czasu chwali się uroczymi zdjęciami dziecka.

Zobacz także: Zobacz: Natalia Janoszek o kolacji z milionerem: "Nie będzie ze śniadaniem"

Choć przyjście na świat synka było ogromnym powodem do radości dla miliardera i jego partnerki, wychowywanie dziecka to nie bułka z masłem - nawet dla dziewczyny miliardera.

Patrycja pożaliła się na Instagramie, że macierzyństwo "pochłania dużo czasu", ale na szczęście ostatnio nieco sobie wypoczęła na wakacjach w Dubaju, gdzie spędzała czas z ukochanym "jak za dawnych czasów".

Macierzyństwo pochłania dużo czasu. Nawet trudno mi się zabrać za napisanie czegoś sensownego. Ten wyjazd zrobił dla nas sporo dobrego. Mogliśmy spędzić o wiele więcej czasu wspólnie, ale też (dzięki pomocy mojej mamy) wychodzić wieczorami na kolacje, jak za dawnych czasów. Tego nam było trzeba - napisała wypoczęta Patrycja, wspominając niedawny wypad do Dubaju.

Myślicie, że po wycieczce będzie jej łatwiej?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(404)
Darek
11 miesięcy temu
Dajcie jej spokój, musi jednocześnie zajmować sie dzieckiem i osobą starszą..
PanieTentego
11 miesięcy temu
Na pytanie czy zadowolona jest z małżeństwa , odpowiada: opłacało się.
kobieciarz
11 miesięcy temu
Nic nowego.Platna reproduktorka
Klara
11 miesięcy temu
Ale porażka ! Ten dziadek musi być pośmiewiskiem znajomych , klientów , własnych dzieci i byłej żony .
Gigaga
11 miesięcy temu
Poprawiła nos
Najnowsze komentarze (404)
Voldz
9 miesięcy temu
zawsze fajnie ogląda się instagramy takich kobitek ;p nigdy nie m na min zdjęcia z partnerem ;p
JERRY
11 miesięcy temu
Ciekawe, czy całuje się z tym dziadkiem ... Brak słów ... za 6 lat 80 - letnim ... No cóż ... dla ogromnej kasy, ogromne poświęcenie ... Seks to podobno kwestia wyobraźni ...
JACK
11 miesięcy temu
Największa fala to fala bredni płynąca z ust polskojęzycznego Ministra jednej choroby i nagłej śmierci !! Zamilcz Pan, bo nikt już nie chce słyszeć o fałszywej plandemii fałszywie dodatnich wyników testów, które jak stwierdził ich producent, nie powinny być używane do celów diagnostycznych !! „Szczepionki” / śmiercionki są 1000 razy groźniejsze niż grypa sezonowa, nazwana przez globalistów COVID ( COW ID - znakowanie bydła.), który leczy się Amantadyną lub Ivermektyną w ciągu kilku dni. Sataniści chcą z użyciem broni biologicznej, podstępnie nazwanej „szczepionkami” wymordować 7 miliardów ludzi na ziemi !!! Polacy, jeszcze tego nie widzicie ?? Teraz opracowali szczypawy, które będą rozkładać organy wewnętrzne od środka, jak jad pająka - czarnej wdowy. Czekają tylko na zalegalizowanie szczypaw i wprowadzenie przymusu szczepień, a wtedy medycy będą zabijać obywateli śmiercionośnymi zastrzykami, w asyście Policji i obcego wojska. Po tym, jak pazerne sługusy nazistów zakończą swoje zadanie zniszczenia Polaków, oni również będą zlikwidowani, a ich majątki, zbudowane na krzywdzie ludzkiej, przejdą w łapy zbrodniarzy, którzy zaplanowali tę fałszywą plandemię !! Wiecie co zamierza zrobić ten przebiegły Minister "Zdrowia" ?? Chce wprowadzić niekonstytucyjną ustawę dla Przedsiębiorców, zezwalającą m.in. na to, aby Przedsiębiorcy mogli sprawdzać pracowników, czy są zaszczepieni, a potem cwaniak chce przepchnąć kolanem ustawę 1449, która na tych samych Przedsiębiorców będzie nakładać kary finansowe od 5000 zl do 30 000 zł za brak donosicielstwa na swoich pracowników o nie zaszczepieniu się bronią biologiczną z truciznami: tlenkiem grafenu i białkiem kolca !!! Przejrzeliśmy Twoje plany polskojęzyczny niszczycielu zdrowia i życia Polaków !!! Polacy mówią Ci po dobroci: najlepiej jak najszybciej opuść ten rządowy stołek i wyjedź do swojej prawdziwej Ojczyzny , bo żaden inteligentny Polak nie ma zamiaru Cię dłużej słuchać i tolerować !!
OBSERWATOR
11 miesięcy temu
WYTRZYMAJ,,JAKOŚ,,JESZCZE,,,!!!!
Jozek
11 miesięcy temu
Ładnie wyglądają - jak dziadek z wnuczka :)
Krytyczna Kas...
11 miesięcy temu
Żeby się biedna nie przepracowała czasem…
Pozytywy
11 miesięcy temu
Ile jadu w Was.. Co artykuł to samo. Ja rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale naprawdę chce wam się tam po każdym jechać. Nie my jesteśmy od oceniania ludzi, oceńmy najpierw sami siebie. W czasach gdzie jesteśmy z każdej strony bombardowani poważnymi tematami, gdzie człowiek jest człowiekowi wilkiem, a media nas przeciwko siebie nakręcają powinniśmy, albo wyjąć kija z dupki i cieszyć się życiem, albo zacząć traktować media społecznościowe jako forma rozrywki wolna od tego wszystkiego.
Matka
11 miesięcy temu
nie ma to jak świadomie się na coś decydować a potem narzekać. Ja mam dwójkę dzieci, bez miliardów na koncie, bez pomocy rodziców i nie narzekam.
zuzi
11 miesięcy temu
heh jakie to wszystko śmieszne, aż nadto!!!
🙂🙂🙂
11 miesięcy temu
Ludzka zazdrość nie zna granic
🤣ha ha
11 miesięcy temu
Ona sama jest dzieckiem, a ten maluch to jej polisa na życie i emerytura
Natalia 24
11 miesięcy temu
OCH TAK, TE KOLACJE SĄ WAŻNE. TAKI MĄŻ Z KASĄ TO FAJNA SPRAWA. MOŻE BYĆ STARSZY I 60 LAT BIORĘ
Anka
11 miesięcy temu
Ma rację kobieta teraz nie tylko staremu zmienia pieluchy ale i młodemu. Współczujemy
Ewa
11 miesięcy temu
Te Jej sukienki takie śmieszne. To teraz modne?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie