Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Viola Kołakowska grzmi na Instagramie: "LGBT TO SEKTA!". Jej córka na TikToku: "Jestem PANSEKSUALNA"

478
Podziel się:

"Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie!" - napisała Viola Kołakowska. Skąd ten nagły wybuch nienawiści do mniejszości seksualnych?

Viola Kołakowska grzmi na Instagramie: "LGBT TO SEKTA!". Jej córka na TikToku: "Jestem PANSEKSUALNA"
Viola Kołakowska grzmi na Instagramie (AKPA, TikTok)
bESZqcdN

Osoby nieheteronormatywne nie mają w Polsce łatwego życia. Zmagają się z agresją i brakiem tolerancji z powodu czegoś, na co i tak nie mają wpływu. Już dawno potwierdzono naukowo, że orientacja seksualna nie jest kwestią wyboru, lecz jest wrodzona.

Wiele złego dla postrzegania mniejszości seksualnych robią przedstawiciele prawicowych środowisk, którzy straszą nieistniejącą "ideologią LGBT" lub głoszą skandaliczne teorie o tym, jakoby homoseksualnością można było się "zarazić".

bESZqcdP
Zobacz także: Viola Kołakowska ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"

W środowisku celebrytów akurat rzadko zdarza się, żeby ktoś otwarcie ział nienawiścią do ludzi LGBT, aczkolwiek są takie przypadki. Okazuje się, że należy do nich m.in. znana miłośniczka teorii spiskowych Viola Kołakowska.

bESZqcdV

Na Instastories niedoszła żona Tomasza Karolaka zamieściła agresywny wpis.

LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie! - napisała.

Nienawistny post Kołakowskiej szybko został usunięty przez Instagram, ale i tak zdążył roznieść się po sieci. Wiele osób zastanawia się, co wywołało ten nagły wybuch u Violi.

Być może ma to coś wspólnego z treściami, jakie jej córka zamieszcza na TikToku. Nastolatka w swoich postach pokazuje m.in., że nosi tęczową torbę, obchodzi w szkole "dzień tolerancji", wkleja emotikony tęczowych flag oraz hasztag "pride". Zapytana o orientację, wyznaje natomiast, że jest panseksualna.

bESZqcdW

To wyjątkowo przykre, ale sądząc po homofobicznym poście Kołakowskiej, można przypuszczać, że jej poglądy na LGBT stoją w sprzeczności z wartościami wyznawanymi przez córkę.

Jeżeli ktoś z Was zmaga się z podobnymi problemami i nie zaznaje akceptacji nawet we własnym domu i wśród najbliższej rodziny, podajemy kontakty do organizacji, które oferują pomoc i wsparcie:

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę: 116 111 (bezpłatne, czynne 7 dni w tygodniu, całą dobę).

Kampania Przeciw Homofobii Wsparcie dla osób doświadczających dyskryminacji na tle orientacji seksualnej lub tożsamości/ekspresji płciowej: bezpieczniej@kph.org.pl

bESZqcdX

Fundacja Trans-Fuzja Wsparcie psychologiczne dla osób transpłciowych: psycholog@transfuzja.org

Stowarzyszenie Queerowy Maj Wsparcie psychologiczne dla osób LGBT+. Dyżur psychologa w każdy poniedziałek 16.00–19.00 Skype - Queerowy Maj, wsparcie@queerowymaj.org

Lambda Warszawa. Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Ogólnopolski telefon zaufania dla osób LGTB+: 22 628 52 22

bESZqcdY

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki. Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bESZqceq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(478)
nattttttttttt...
2 miesiące temu
dziecko mądrzejsze niż matka
Aaaaaaa
2 miesiące temu
Z tą kobietą jest coraz gorzej
Matks
2 miesiące temu
Teraz taka moda wśród młodych. Raz jest lesba raz hetero. Sami nie wiedzą kim są. Są strasznie pigubieni. Niestety zrobili dzieciakom wodę z mózgu. Kiedyś były naprawdę marginalne jednostki różniące się od innych. Były to osoby autentyczne A teraz to fanaberia
bESZqcer
Gość
2 miesiące temu
Cyrk 😂
Tak mówią
2 miesiące temu
To prawda że Kinga D została zamknięta w klasztorze?
Najnowsze komentarze (478)
ona
miesiąc temu
To już wiadomo czemu Viola tak odjechała
bączek
miesiąc temu
to przypadek kliniczny
Anna
miesiąc temu
Widać że z Edzia nie grzeszą inteligencja. Brawo młoda, mądrzejsza niż matka.
Dingo
miesiąc temu
Kiedyś było się punkiem ,depeszem czy metalem itp. Dzieciaki w ten sposób się identyfikowały .Teraz jest moda na LGBT. Kiedyś jeździło się na koncerty ,spotykało się w domach słuchało nowych płyt. Teraz młodym wmawia się że płeć nie istnieje i że trzeba walczyć o tzw. tolerancję a sex można uprawiać z kim i czym się chce.Szkodaa tych dzieciaków bo jak dorosną i założą własne rodziny, wspomnienia mogą być dla nich traumą a nie sentymentem jak w przypadku bycia punkiem czy metalem
Tommy H
miesiąc temu
Szacun Viola !
Myśl
miesiąc temu
A gdzie w wypowiedzi tej Pani jest o nienawiści do osob LGBT?? Manipulanci! Ludzie nie czytają i zieją nienawiścią do tej kobiety teraz
Mama
miesiąc temu
Mamusia odleciała trochę to fakt, ale zastanawia mnie skąd 13 latka zna takie pojęcia i tyle wie na ten temat? 🤦‍♀️ Być może dzisiejsza mlodziez jest dużo bardziej kumata w tych sprawach niż nie jeden dorosły ale przeraża mnie to. Mam 9 letnią córkę i przeraża mnie jak ten świat teraz wygląda 🙉
Polko
miesiąc temu
TO DOBRZE, ŻE JEST PANSEKSUALNA, BO GDYBY BYŁA PANISEKSUALNA, BYŁBY PROBLEM.
bESZqcej
Beata
2 miesiące temu
LGBT to scheiss Co nie znaczy że ludzie innej orientacji to coś złego lub gorszego... Ale niech otworzą oczy i zobaczą że "ktoś" ich wykorzystuje do swoich własnych interesów do polityki.,co jest ochydne.Bo oni idą krzyczą machają tą tęcza a ci cali aktywiści pożal się Boże załatwiają przy tym swoje interesy które nijak się mają do tolerancji.
Sposób na
2 miesiące temu
Gdyby nie gadane głupoty to nikt by nie wiedział ze ktoś taki istnieje
ToJa
2 miesiące temu
Kazdy mlody teraz lgbt, panseksualny, niebinarny i inne tego typu. Kazdy z teczowa torba chodzi. Pogubily sie te dzieciaki i to mocno...
OBŁĘD
2 miesiące temu
Czerwiec 2021. Na całym świecie słowo „mama” jest słowem najczęściej wymawianym przez dzieci jako pierwsze w życiu. To się jednak musi zmienić. Stonewall, czyli największa pozarządowa organizacja LGBT w Europie, zainicjowała kampanię na rzecz zakazu używania wyrazu „matka”. Dlaczego? Ponieważ jest to słowo dyskryminujące, wykluczające i nietolerancyjne. Zamiast tego proponuje się stosowanie wyrażenia „osoba, która urodziła”. Stonewall znany jest z tego, że prowadzi program Champions in Diversity, w ramach którego publikuje co roku prestiżowy Indeks Równości w Miejscach Pracy. Figuruje na nim 850 podmiotów, w tym 250 instytucji państwowych, m.in. brytyjska armia, policja, parlament czy ministerstwo spraw wewnętrznych. Żeby uczestniczyć w owym programie, należy zapłacić roczną składkę, która zaczyna się od 2500 funtów. Pozycja na indeksie zależy od liczby postulatów wysuwanych przez środowiska LGBT, które potem są przyjmowane i wcielane w życie przez pracodawców. W tym roku wśród rekomendacji znalazł się właśnie zakaz używania słowa „matka”. Zaleca się również unikania zwrotów grzecznościowych przed nazwiskami męskimi (Mr) oraz żeńskimi (Mrs, Miss, Ms), a zamiast tego stosowanie wobec wszystkich nieokreślonego zwrotu Mx. Wśród pozostałych postulatów są m.in.: udział kierownictwa w tęczowych marszach; zamieszczanie na swoich stronach internetowych i na kontach w mediach społecznościowych raportów na temat LGBT; umożliwienie dostępu do żeńskich toalet i szatni mężczyznom, którzy zadeklarują się jako kobiety etc. etc. Sprawę jako pierwszy opisał „Daily Telegraph”, a podchwyciły ją inne media brytyjskie. Na Stonewall spadła fala krytyki. Szefowa organizacji Nancy Kelley ma jednak sprawdzoną linię obrony. Jej zdaniem każde stanowisko wrogie wobec ideologii gender można porównać z antysemityzmem.
D..
2 miesiące temu
Jeśli jej córka ma 14 lat, to niestosowne jest (delikatnie mówiąc) zagadywać to dziecko o sprawy związane z seksem. Przecież dziecka nie pyta się o orientację seksualną. Ludzie dokąd to zmierza? Za kilka lat będziemy pytać o orientację przedszkolaki?! Niech dzieci będą dziećmi. Moja córka ma 13 lat i jest totalnym dzieciuchem. Gdyby ktoś ją wypytywał o sprawy związane z seksem, zgłosiłabym to do prokuratury. Pedofilia nie jedno ma imię. I przez niby to uświadamianie młodzieży, podstępnie robi się małoletnim pranie mózgu. I nie jestem ani prawicowa, ani wierząca. To jest moje przekonanie. Uważam, że w szkole powinna być edukacja seksualna, ale wszystko w granicach rozsądku.
odyn
2 miesiące temu
Wioletta Kolek i wszystko jasne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESZqcfc
bESZqcfd
bESZqcfe
bESZqcff
bESZqcfg
bESZqceL