Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wiemy, KTO SKOMENTUJE tegoroczną Eurowizję! Artura Orzecha zastąpi nietypowy duet...

235
Podziel się:

W kontekście Konkurs Piosenki Eurowizji mówiło się ostatnio nie tylko za sprawą budzącej skrajne emocje kandydatury Rafała Brzozowskiego, ale i tego, kto skomentuje wydarzenie. Okazuje się, że pałeczkę po Arturze Orzechu przejmą aż dwie osoby.

Wiemy, KTO SKOMENTUJE tegoroczną Eurowizję! Artura Orzecha zastąpi nietypowy duet...
Wiadomo już, kto zastąpi Artura Orzecha w roli komentatora Eurowizji (East News)

Nie ma wątpliwości, że tegoroczna Eurowizja budzi większe emocje niż zwykle. Na początku marca nieoczekiwanie okazało się, że do Rotterdamu nie pojedzie zwyciężczyni Szansy na sukces, Alicja Szemplińska, a Rafał Brzozowski. Choć sam 39-latek nie widzi żadnego problemu w tym, że odebrał młodszej koleżance szansę na zaprezentowanie się za granicą, nie wszyscy są przekonani, że jego The Ride zagwarantuje Polsce wysokie noty.

Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji

Kwestia reprezentanta to jednak niejedyna sprawa, w temacie której rozpisywały się ostatnio media. Od kilku tygodni głośno jest o Arturze Orzechu i jego rozstaniu z Telewizją Polską. W związku z zakończeniem przygody ze stacją dziennikarz nie tylko przestał być prowadzącym Szansy na sukces, ale i pozbawiono go możliwości poprowadzenia Konkursu Piosenki Eurowizji, czym zajmował się od przeszło dwóch dekad.

W piątek TVP w końcu poinformowała, kto zastąpi Orzecha. Na instagramowym profilu stacji pojawił się filmik z utworem Brzozowskiego w tle, pod którym czytamy: Panie i panowie, przed Wami komentatorzy @eurovision 2021.

Na nagraniu widzimy jadącego motocyklem na Woronicza mężczyznę, którym okazuje się być... Aleksander Sikora. W dalszej części nagrania dowiadujemy się, kto będzie mu towarzyszył w komentowaniu.

No i jak? Gotowy? - pyta Sikora.

Gotowy - odpowiada mu pojawiający się w kadrze... Marek Sierocki i dodaje: Tegoroczny Konkurs Eurowizji w Rotterdamie będziemy mieli okazję skomentować dla Państwa.

Myślicie, że Olek i Marek stworzą zgrany duet?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(235)
Hahaha
rok temu
Szkoda, że nie Ogórkowa z Jakimowiczem
Jaa
rok temu
Jednak głosu Orzecha nic nie przebije...jeżeli chodzi o Eurowizję..to już nie to samo
Rpksih
rok temu
To nje będzie już to samo...
Masakra
rok temu
Sikora nie ma wstydu...jak kamel
Haha
rok temu
A dlaczego nie Ida? Foch. Bez nie tvp nie oglądam.
Najnowsze komentarze (235)
Ireneusz
rok temu
Zależy od polotu na temat muzycznych opowieści i widowiska artystycznego. Nieraz dziennikarz multimedialnie świetnie wypadnie i wkomponuje się w całość, która dotyczy elokwentnego wyrażenia się na temat danego utworu czy zespołu muzycznego; a czasem układa się zupełnie inaczej. Za to Eurowizja wyjątek elegancko i superancko - z każdymi koncertami widowisko przyjmuje niewykle ciekawe i prześliczne formy przede wszystkim piosenkarskie i inne przykładowo pozytywnie wpływająć na kulturę słowa i ogólnie na zrozumienie sztuki czy humor albo odczucia i wrażenia i to w półolipijski konkursowy sposób, przy tym finanse i chrupane na transmisji właśnie orzeszki ziemne...
Maja
rok temu
Fajnie. Oboje sprawdzą się w tej roli tak, jak trzeba. Jestem zadowolona z decyzji stacji. Po tym co zrobił Orzech, zdziwiłabym się, gdyby dalej komentował Eurowizję.
Ewa
rok temu
I dobrze. Ja nie widzę w tym niczego złego. Jestem pewna, że oboje panowie świetnie sobie poradzą w roli osób komentujących.
jane2
rok temu
Dobra, a nawet bardzo dobra wiadomość. Czekam tylko na tą eurowizje żeby móc się świetnie bawić z takim składem i z Panem Rafałem :)
krzysia
rok temu
Rzeczywiście duet nietypowy, ale czuje, że pokażą klasę i będziemy się dobrze z nimi bawić.
tytusa
rok temu
Nowi prowadzący zdecydowanie się sprawdzą, Orzech nie potrafił się wywiązać z umów to się z nim pożegnali.
Halina
rok temu
I bardzo fajnie. Zarówno jednego jak i drugiego darzę ogromną sympatią.
tymko
rok temu
i dobrze sierocki to spoko gostek, zawsze go lubiłem i napewno bedzie dobrze prowadził ten konkurs, jestem na tak :)
Katalka
rok temu
Szczerze to dobra zamiana, Orzech trochę mnie denerwował, nie pasował do Eurowizji za ponury był...
Marta
rok temu
Sierocki zawsze miał zacięcie do prowadzenia wszystkiego co dotyczy muzyki, obaj panowie swietnie sie prezentują i uwazam ze to jest dobry wybór.
Karina
rok temu
Mnie ta zamiana pasuje zdecydowanie nowi prowadzacy sa o niebo lepsi.
Olka
rok temu
Ja tam jestem zadowolona z tej zmiany. One są czasami potrzebne. Orzech czuł się za pewnie i zaczął gwiazdorzyć. Jak jednak widać, nikt nie jest niezastąpiony.
Ghi
rok temu
Dobrze, że pan Artur nie będzie w końcu komentował Eurowizji. Nigdy go nie lubiłam. Przemądrzały, chory na manię wielkości. W pracy , gdzie nie jest się szefem, robi się w ostatecznym rozrachunku to, co każe pracodawca. Takie są zasady. Jak nie mogę zgodzić się z szefem, to odchodzę. Najwyraźniej szukał pretekstu do odejścia.
krzysia
rok temu
Nie lubię nikogo krytykować, ale Orzech już się dawno wypalił. Dobrze, że doszło tutaj do zmian personalnych
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie