Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Zapytaliśmy Joannę Przetakiewicz, ILE KOSZTUJE MASŁO. Milionerka zapewnia, że nie jest odrealniona...

517
Podziel się:

Joanna Przetakiewicz lubi powtarzać, że "kocha pieniądze z wzajemnością", ale czy wie, jak żyje przeciętny Polak? Zobaczcie, jak zareagowała na pytanie o cenę kostki masła.

Zapytaliśmy Joannę Przetakiewicz, ILE KOSZTUJE MASŁO. Milionerka zapewnia, że nie jest odrealniona...
Joanna Przetakiewicz zapewnia, że ma kontakt z rzeczywistością: "Kostka masła kosztuje 10 złotych" (pudelek)
bETUtXzF

Joanna Przetakiewicz od czasu do czasu lubi zabawić się w motywatorkę, publikując w social mediach posty, z których możemy dowiedzieć się, jak przy pomocy pozytywnego myślenia przyciągnąć do siebie pieniądze. Projektanta niedawno zdradziła jeden prosty trik, jak sprawić, by pieniądze przyszły do Was same. Po prostu - jak milionerka - trzeba je kochać z wzajemnością. Słowa celebrytki odbiły się w mediach szerokim echem. W rozmowie z Pudelkiem Przetakiewicz sama przyznała, że do jej słów odniosły się nawet osoby, z którymi od dawna nie utrzymywała kontaktu.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz: "Kocham pieniądze z wzajemnością. To jest bezpieczeństwo i wolność"
bETUtXzH

Joanna Przetakiewicz zapewniła nas również, że wciąż ma kontakt z rzeczywistością i jest w stanie powiedzieć, ile kosztuje kostka masła.

Specjalnie napisałam to w bardzo prowokujący sposób. Kocham pieniądze z wzajemnością. To jest bezpieczeństwo i wolność. O tym ciągle nie wypada mówić, nie wypada mieć i chcieć. To jedna wielka hipokryzja. Wiele dramatów wynika z nieporozumień na tle finansowym. Nie ma sensu udawać, że pieniądze nie są ważne - mądrzyła się przed naszą kamerą, więc postanowiliśmy zadać jej proste pytanie: "Ile kosztuje kostka masła?".

Zależy jakie masło,10 złotych mniej więcej - stwierdziła.

bETUtXzN

Zaskoczyła Was?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub?

bETUtXzO
bETUtXAi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(517)
😂😂😂
miesiąc temu
Ja tez nie wiem ile kosztuje maslo...
Anka
miesiąc temu
Ale ja tez nie wiem.Trzeba kupić to kupuje.Sadze,ze wiele jest takich osób.
Hahshahs
miesiąc temu
Jestem.teraz w sklepie, i tak z ciekawości zajrzałam na pudla, masło kosztuje 7 zł (polskie malso)
bETUtXAj
Asik
miesiąc temu
Seriooo?! Ja też nie wiem ile kosztuje masło. Mleko .. nie jestem super bogata, nie narzekam ale nie kąpie się w kasie. I to wyznacznik jakiś jest?!
Małgorzata
miesiąc temu
Ludzie.. Wszystko wyszło.. Szefowa położnych pielęgniarek Kawanelicka pokazała co znajduje się w szczepionkach.. Wpiszcie sobie jej nazwisko i dopiszcie blog to wszystko zobaczycie...
Najnowsze komentarze (517)
Korantina
3 tyg. temu
Kupuję polskie masło na Cyprze, ponieważ tutaj mieszkam. Kostka marki Mlekovita kosztuje 1.39€. Jest najtańsze, kostka niemieckiego to 2.59€, angielskiego i irlandzkiego 2.80€. Najdroższe jest duńskie i wcale nie lepsze od polskiego, 3.20€
Marlon B
3 tyg. temu
Właśnie przed momentem - obejrzałem urywek programu z P. Przetakiewicz. Jak dla mnie babka z klasą. Nie omieszkała wskazać , że nie otrzymała nominacji w ogólniaku do drugiej klasy syna urodziła w wieku 21 lat , a mimo to ukończyła prawo na UW oraz w trakcie studiów wspólnie z koleżanką założyła firmę. No cóż zdolna bestia i jakże oświecona . Wskazać należy , że jest Radcą Prawnym. To co wskazałem świadczy , że ma łeb na karku. Nie boi się zainwestować i potrafi walczyć jak lwica. Same superlatywy nic dodać nic ująć. Carpe diem !
Kashmirr
3 tyg. temu
Właśnie się dowiedziałam, że jestem oderwana od rzeczywistości bo tak prawdę powiedziawszy nie wiem ile kosztuje kostka masła ... A to, że ogarniam milion innych rzeczy nie ma już żadnego znaczenia... Tylko ta kostka masła... Ale zaraz zaraz, pracuję, zarabiam, nie kradnę i nie dostaję niczego za darmo. To, że mnie stać na taki luksus, żeby nie przejmować się ceną kostki masła to tylko moja własna zasługa. I tego zasadniczo Wam wszystkim życzę :P
vvv
3 tyg. temu
Ja Ją lubię
vvv
3 tyg. temu
ja Ją lubię
Paulina
3 tyg. temu
Uważam, że jest w tym dużo racji co mówi. Większość mówi, że pieniądze nie są ważne. Oczywiście, że są ważne. Nawet w chorobie, jak ma się pieniądze są lepsze możliwości leczenia, niż czekanie na swoją kolej na NFZ. Jak cały czas nie stać cię na fajne wakacje, aby wypocząć z najbliższymi tez bywa to frustrujące po jakimś czasie i często dochodzi przez to do jakiś konfliktów w małżeństwie. Dzieci jak chce się, aby były dobrze wykszatłcone to też jest potrzebne zaplecze finansowe. Stwierdzam PIENIĄDZE SĄ WAŻNE I POMAGAJĄ W USZCZĘŚLIWENIU CZŁOWIEKA!
richi rich
4 tyg. temu
ok. 24 zł za 1 kg problem jest taki, że kostka to teraz 200 dkg czyli niecałe 5 zł w promocji 3 zł z groszami, nie wiem kto to przetakiewicz ale ile kosztuje masło nie wie.
dasdadda
4 tyg. temu
nie jem masla bo jest niezdrowe
bETUtXAb
Urszula
4 tyg. temu
A cóż w tym dziwnego? Ja tez nie wiem ile kosztuje masło i nie tylko masło. kupuję, bo potrzebuję nie patrząc na cenę.
aki ross
miesiąc temu
Kobieta jadąca całe życie na kasie kolejnych mężów.
Gosia
miesiąc temu
Głomby, masło kosztuje od 4,5 zł do ok.7 zł i w zwyż. A, pieniądze dają szczęście i masło też nam dadzą kupić, ponadto dają wolność i pewność siebie wg.slow p. Przetakiewicz. Tylko, że ludzie ludziom zazdroszczą tych pieniędzy i wszystkiego, co z nimi związane a to nie jest sposób, aby te pieniądze iich polubiły i aby zaczęli też je mieć.
mfdgf
miesiąc temu
4-5 zł
Agt
miesiąc temu
Ja kupuję tylko kozie masło Girau, jest najpyszniejsze! Kosztuje właśnie około 10 zł.
Miodek
miesiąc temu
A co to jest HYPOkryzja?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUtXAU
bETUtXAV
bETUtXAW
bETUtXAX
bETUtXAY
bETUtXAD