Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Zarzuca Dodzie hipokryzję: "Jej zdjęcia nie różnią się niczym od zdjęć PRACOWNIC SEKSUALNYCH"

177
Podziel się

Maja Staśko nie widzi nic złego w zarabianiu ciałem - twierdzi, że tak pracuje zarówno Doda, jak i Natalia Siwiec. Aktywistce nie podoba się piętnowanie przez Rabczewską pracownic seksualnych w kręconych właśnie "Dziewczynach z Dubaju".

Zarzuca Dodzie hipokryzję: "Jej zdjęcia nie różnią się niczym od zdjęć PRACOWNIC SEKSUALNYCH"
Maja Staśko pisze, że Natalia Siwiec i Doda zarabiają ciałem i seksualnością (Instagram)
bDhgCOOJ

Ciało jest w showbiznesie głównym narzędziem - tej prawdzie trudno zaprzeczyć. Różne osoby wykorzystują to narzędzie w różny sposób, zasada jednak jest podobna - piękne, seksowne ciało łatwo jest "zmonetyzować". Wiedzą o tym dobrze celebrytki, które zdobywają olbrzymie zasięgi, nie dzięki prezentowaniu swych walorów intelektualnych, ale właśnie dzięki swojej fizyczności.

W tym kontekście wypominanie komuś tego, że zarabia na swoim ciele, dla wielu obserwatorów wydaje się być nie na miejscu. Szczególnie, jeśli krytyka pojawia się w środowisku funkcjonującym na takich samych zasadach. Takiego właśnie zachowania nie rozumie Maja Staśko, aktywistka walcząca o prawa kobiet w sieci. Staśko, która zasłynęła konfliktem z Anną Lewandowską, teraz zarzuca Dodzie, kręcącej film o "dziewczynach z Dubaju", hipokryzję.

bDhgCOOL

Doda na lotnisku w Dubaju?

Doda kręci „Dziewczyny z Dubaju”. Od miesięcy powtarza, że wiele celebrytek pracowało seksualnie – a kiedy tak pracujesz, to nie powinnaś się pchać do showbiznesu, bo ktoś ci to może wytknąć - przypomina Staśko i przekonuje, że to, co robi Doda - na przykład pozowanie do zdjęć w wyuzdanych pozach, zdobywanie zasięgów odważnymi fotkami, również można nazwać "pracą seksualną".

Przeraża mnie, jak w Polsce traktowane są pracownice seksualne. Że ich praca to coś, co można „wytknąć”. Przeraża tym bardziej, że to zwyczajna hipokryzja. Zdjęcia Dody, w których seksownie się wygina (i super) nie różnią się niczym od zdjęć pracownic seksualnych na OnlyFans. I ona też na tym zarabia – tworzy zasięgi i dostaje pieniądze za reklamowanie produktów - zauważa Staśko.

bDhgCOOR

Aktywistka przypomina, że Doda całkiem niedawno zachęcała do wpłat na leczenie chorej osoby, obiecując przy tym, że jeśli jej fanom uda się uzbierać daną kwotę, ona sama pokaże na swoim kanale swoje erotyczne wideo.

Bardzo, bardzo to popieram! Była to praca seksualna w szczytnym celu - zachwyca się Staśko.

Aktywistkę dziwi to, że praca ciałem, wpisana w wiele zawodów, nie jest powodem do wstydu, tymczasem pewne zawody, w których ciało jest narzędziem, są piętnowane. Według Staśko praca seksualna ma wiele twarzy:

Praca seksualna to bardzo szerokie pojęcie. Obejmuje zarówno uprawianie seksu za pieniądze, striptiz, jak i występy na kamerkach czy zdjęcia. Co miałoby w niej upokarzać – to, że kobiety pracują ciałem? Dlaczego więc inne prace cielesne – aktorki, modelki – nie są obłożone takim wstydem? - pyta Staśko.

bDhgCOOS

W końcu aktywistka przechodzi do sedna i zauważa, że zarówno Doda, jak i inne celebrytki reklamujące swoimi ciałami różne produkty, zarabiają na życie swoją seksualnością:

Nie ma co udawać: Doda także zarabia ciałem i seksualnością. Robi to większość influencerek, np. Natalia Siwiec, którą ponoć demaskuje film Dody. Dziewczyny! Wy też pracujecie ciałem! Nie poniżajcie innych kobiet, gdy również to robią – czy to na kamerce erotycznej, czy na kasie - apeluje Staśko, na koniec biorąc w obronę pracownice świadczące usługi seksualne.

Zdaniem aktywistki krytykowanie takich kobiet jest nie w porządku, ponieważ kobiety uciekające się do takiej formy zarobku są często osobami w trudnej sytuacji i szykanowanie ich z powodu wykonywanej przez nie pracy, nie powinno mieć miejsca.

Seksualnością kobiet sprzedaje się wszystko – od proszku do prania po samochody. Czy to jest ok? Nie, to jest beznadziejne. Ale w takim razie trzeba krytykować właścicieli, którzy na tym zarabiają, albo celebrytki, które seksownymi zdjęciami sprzedają kolejne szkodliwe diety – a nie pracownice seksualne, wśród których często są migrantki, osoby niezamożne czy te w trudnej sytuacji. Bo to nie one są winne. Winny jest przemysł i system, w którym ciała ludzi są podporządkowane zyskom - podkreśla Staśko.

bDhgCOOT

Zgadzacie się z nią?

bDhgCOOU
bDhgCOPm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(177)
Emilcia
miesiąc temu
U Dody te protezy piersi niekształtne, zwiędłe jak to u starszej pani, nie wiem, czy takie plaskacze warto nosić rozpuszczone...
mlklkm
miesiąc temu
doda jest mega hipokrytką, innym wytyka seksualne początki a gdy jej się to wytyka oraz inne ekscesy organizuje koncert przeciwko nienawiści, to nie hipokryzja??? KONCERT w którego angażuje całą Polskę- HIPER HIPOKRYZJA
Koalarow
miesiąc temu
Znany profesor medycyny – zarazem ekspert sądowy, kilkadziesiąt lat praktyki – otrzymał niedawno do przejrzenia kilka fotografii i filmików z Pudelka, na których widnieje Doda. Z owych materiałów miał określić wiek kobiety/mężczyzny. Profesor nigdy przedtem nie słyszał o Dodzie ani nie widział jej/jego (nie jest Polakiem, mieszka i pracuje daleko od Polski), więc analiza jest tym bardziej obiektywna. Według oceny pana profesora mężczyzna ma minimum 60 lat, raczej bliżej do 62 lat, co szczególnie dokumentują te miejsca ciała, które nie mogły być poddane operacjom plastycznym lub innym zabiegom. Po informacji, że ten osobnik czyli Doda twierdzi, że jest królowym i jak podaje ma 37 lat, pan profesor odpowiedział, że jego ocena była prawidłowa, a problem o wiele starszego wyglądu w stosunku do wieku metrykalnego zdarza się i faktycznie dotyczy niewielkiego odsetka populacji,a problem zmiany płci to przykre i traumatyczne doświadczenie, umysłowych aberracji zaś współczuje. Sytuację Dody pogarszają ingerencje chirurgiczno-kosmetyczne. Profesor ostrzegł, że omawiany mężczyzna ( tzn. Doda) za 5 lat najprawdopodobniej będzie wyglądać na lat osiemdziesiąt, o ile zgoli brodę! Serdecznie pozdrawiamy Radosława Majdana, który toczy z Dody bekę od wieczora do rana!
bDhgCOPn
mamre
miesiąc temu
Czy naprawde warto prezentowac swiatu, jak zwiędnięte ma się piersi w tak podeszłym wieku? Doda, załóż biustonosz, bo niedługo suty wskażą chodnik.
nkjnk
miesiąc temu
doda filmem odwraca uwagę od swoich seksualnych ekscesów z młodości. Koncert przeciw hejtowi niewiele pomógł w sprzedaży płyt więc pokazuje koleżanki, które rajcowały jeszcze bardziej niż ona, tylko że w ukryciu. jednak w ukryciu nie demoralizowały tak młodzieży jak doda w świetle jupiterów więc chyba lepiej, doda niech się zajmie swoją przeszłoscią bo jak na razie ostentacyjnie twierdzi, ze wszystko było ok...najwyraźniej nie było skoro zajęła się tym tematem u koleżanek, które ją o nic nie prosiły .
Najnowsze komentarze (177)
Greta
4 tyg. temu
No rzeczywiście, po co w ogóle czepiać się takich rzeczy, to zwyczajnie niemiłe i jakieś niesprawiedliwe, niepotrzebne, uważam.
esta
4 tyg. temu
nieprawda. mozna zarabiac cialem i reklamowac rajstopy a mozna pracowac w agencji towarzyskiej, co za manipulacja, ze to samo bo "ciałem..."
Dodzia
miesiąc temu
ja nie mogem tego przeżyć że Radzio ma syna z Rozenkową, taka zazdrość mnie wzieła że szok normalnie , ja wiem że to jest trudne dla mnie ale jak bardzo kocham Radzia choć wiem że on jest w snach moich księciem na białym koniu a naprawdę na gubałówkę piechotą szlam boso na sam skraj świata ludzkiego gdy on po skoku w bok odjechał i splunoł od niechcenia tak a ja w oleju robiłam przysiat i skłon w bok
Dodzia R.
miesiąc temu
ja nie mogem tego przeżyć że Radzio ma syna z Rozenkową, taka zazdrość mnie wzieła że szok normalnie , ja wiem że to jest trudne dla mnie ale jak bardzo kocham Radzia choć wiem że on jest w snach moich księciem na białym koniu a naprawdę na gubałówkę piechotą szlam boso na sam skraj świata ludzkiego gdy on po skoku w bok odjechał i splunoł przez lewe ramię od niechcenia tak a ja w oleju robiłam przysiat i skłon w bok
Motor
miesiąc temu
i ty filmy produkujesz Rabczewska ??? też w tym ubożuchnym stylu ??? nie dziw ,że nie ma sponsorów ...
Tik Tak i
miesiąc temu
Kobietę dopadło klimakterium i musi udowadniać całemu światu,że jeszcze intensywnie uprawia seks. Pani Doroto Dodo ,w pani wieku to już tylko różaniec i dużo snu.
taktak
miesiąc temu
Dodon to juz jak Brezniew wyglada. Wielka glowa.
tak tak
miesiąc temu
Dodon to juz jak Brezniew wyglada. Wielka glowa.
bDhgCOPf
Dalej Dodon!
miesiąc temu
Teraz relacja z kupą......3..2...1
Kradek
miesiąc temu
Biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca. Nie wyśmiewajcie jej!
Orbit
miesiąc temu
Mówcie co chcecie. Radek to klasa. Teraz wiadomo ma najpiękniejszą kobietę - Małgonię, przy której szczęście znalazł, więc się nią chwali. Zmądrzał, wydoroślał, kiedyś za czasów Dodona wygląd partnerki nie miał dla niego znaczenia, Dodon jak wiemy niestety nienachalnej urody i inteligencji, oszczędźmy biedulkę w dosadniejszym określaniu jej mizerii. A Gosia jest piękna, mądra, odpowiedzialna i jak widać to wystarczy do miłości i szczęścia. Tylko tyle i aż tyle.
Igor
miesiąc temu
Myslenie o seksie starych ludzi typu Doda przyprawia mnie o mdłości.
Umcyk
miesiąc temu
Dodziu współczujemy ci , że cały czas musisz żebrać o miłość pięknej Małgoni - wielkiej, jedynej miłości Radka . Lepiej bądź mizerną sobą , bo i tak jej nie dorównasz w byciu doskonałą i wspaniałą , a tylko się ośmieszasz .
Radosław
miesiąc temu
Dodon zrób coś bo wyglądasz na 70 lat. Małgonia jest dużo ładniejsza .
...
Następna strona
bDhgCOPH