Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Zarzuca Dodzie hipokryzję: "Jej zdjęcia nie różnią się niczym od zdjęć PRACOWNIC SEKSUALNYCH"

176
Podziel się:

Maja Staśko nie widzi nic złego w zarabianiu ciałem - twierdzi, że tak pracuje zarówno Doda, jak i Natalia Siwiec. Aktywistce nie podoba się piętnowanie przez Rabczewską pracownic seksualnych w kręconych właśnie "Dziewczynach z Dubaju".

Zarzuca Dodzie hipokryzję: "Jej zdjęcia nie różnią się niczym od zdjęć PRACOWNIC SEKSUALNYCH"
Maja Staśko pisze, że Natalia Siwiec i Doda zarabiają ciałem i seksualnością (Instagram)
bEKvjXjF

Ciało jest w showbiznesie głównym narzędziem - tej prawdzie trudno zaprzeczyć. Różne osoby wykorzystują to narzędzie w różny sposób, zasada jednak jest podobna - piękne, seksowne ciało łatwo jest "zmonetyzować". Wiedzą o tym dobrze celebrytki, które zdobywają olbrzymie zasięgi, nie dzięki prezentowaniu swych walorów intelektualnych, ale właśnie dzięki swojej fizyczności.

W tym kontekście wypominanie komuś tego, że zarabia na swoim ciele, dla wielu obserwatorów wydaje się być nie na miejscu. Szczególnie, jeśli krytyka pojawia się w środowisku funkcjonującym na takich samych zasadach. Takiego właśnie zachowania nie rozumie Maja Staśko, aktywistka walcząca o prawa kobiet w sieci. Staśko, która zasłynęła konfliktem z Anną Lewandowską, teraz zarzuca Dodzie, kręcącej film o "dziewczynach z Dubaju", hipokryzję.

bEKvjXjH
Zobacz także: Doda na lotnisku w Dubaju?

Doda kręci „Dziewczyny z Dubaju”. Od miesięcy powtarza, że wiele celebrytek pracowało seksualnie – a kiedy tak pracujesz, to nie powinnaś się pchać do showbiznesu, bo ktoś ci to może wytknąć - przypomina Staśko i przekonuje, że to, co robi Doda - na przykład pozowanie do zdjęć w wyuzdanych pozach, zdobywanie zasięgów odważnymi fotkami, również można nazwać "pracą seksualną".

bEKvjXjN

Przeraża mnie, jak w Polsce traktowane są pracownice seksualne. Że ich praca to coś, co można „wytknąć”. Przeraża tym bardziej, że to zwyczajna hipokryzja. Zdjęcia Dody, w których seksownie się wygina (i super) nie różnią się niczym od zdjęć pracownic seksualnych na OnlyFans. I ona też na tym zarabia – tworzy zasięgi i dostaje pieniądze za reklamowanie produktów - zauważa Staśko.

Aktywistka przypomina, że Doda całkiem niedawno zachęcała do wpłat na leczenie chorej osoby, obiecując przy tym, że jeśli jej fanom uda się uzbierać daną kwotę, ona sama pokaże na swoim kanale swoje erotyczne wideo.

Bardzo, bardzo to popieram! Była to praca seksualna w szczytnym celu - zachwyca się Staśko.

Aktywistkę dziwi to, że praca ciałem, wpisana w wiele zawodów, nie jest powodem do wstydu, tymczasem pewne zawody, w których ciało jest narzędziem, są piętnowane. Według Staśko praca seksualna ma wiele twarzy:

bEKvjXjO

Praca seksualna to bardzo szerokie pojęcie. Obejmuje zarówno uprawianie seksu za pieniądze, striptiz, jak i występy na kamerkach czy zdjęcia. Co miałoby w niej upokarzać – to, że kobiety pracują ciałem? Dlaczego więc inne prace cielesne – aktorki, modelki – nie są obłożone takim wstydem? - pyta Staśko.

W końcu aktywistka przechodzi do sedna i zauważa, że zarówno Doda, jak i inne celebrytki reklamujące swoimi ciałami różne produkty, zarabiają na życie swoją seksualnością:

Nie ma co udawać: Doda także zarabia ciałem i seksualnością. Robi to większość influencerek, np. Natalia Siwiec, którą ponoć demaskuje film Dody. Dziewczyny! Wy też pracujecie ciałem! Nie poniżajcie innych kobiet, gdy również to robią – czy to na kamerce erotycznej, czy na kasie - apeluje Staśko, na koniec biorąc w obronę pracownice świadczące usługi seksualne.

Zdaniem aktywistki krytykowanie takich kobiet jest nie w porządku, ponieważ kobiety uciekające się do takiej formy zarobku są często osobami w trudnej sytuacji i szykanowanie ich z powodu wykonywanej przez nie pracy, nie powinno mieć miejsca.

bEKvjXjP

Seksualnością kobiet sprzedaje się wszystko – od proszku do prania po samochody. Czy to jest ok? Nie, to jest beznadziejne. Ale w takim razie trzeba krytykować właścicieli, którzy na tym zarabiają, albo celebrytki, które seksownymi zdjęciami sprzedają kolejne szkodliwe diety – a nie pracownice seksualne, wśród których często są migrantki, osoby niezamożne czy te w trudnej sytuacji. Bo to nie one są winne. Winny jest przemysł i system, w którym ciała ludzi są podporządkowane zyskom - podkreśla Staśko.

Zgadzacie się z nią?

bEKvjXjQ
bEKvjXki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(176)
mamre
rok temu
Czy naprawde warto prezentowac swiatu, jak zwiędnięte ma się piersi w tak podeszłym wieku? Doda, załóż biustonosz, bo niedługo suty wskażą chodnik.
nkjnk
rok temu
doda filmem odwraca uwagę od swoich seksualnych ekscesów z młodości. Koncert przeciw hejtowi niewiele pomógł w sprzedaży płyt więc pokazuje koleżanki, które rajcowały jeszcze bardziej niż ona, tylko że w ukryciu. jednak w ukryciu nie demoralizowały tak młodzieży jak doda w świetle jupiterów więc chyba lepiej, doda niech się zajmie swoją przeszłoscią bo jak na razie ostentacyjnie twierdzi, ze wszystko było ok...najwyraźniej nie było skoro zajęła się tym tematem u koleżanek, które ją o nic nie prosiły .
Bahshs
rok temu
W sumie to ma racje. Doda wstawia mega wulgarne zdjęcia.
bEKvjXkj
Luo
rok temu
Doda jest hipokrytka. Ma powiązania z żoną Luberta z zespolu Virgin, to psiapsi są. A była afera i Lubertowa się przyznała, że organizowała kosztowne schadzki gwiazdek różnych z bogatymi panami w całej Europie i nie tylko. I Doda też się woziła z jakimiś biznesmenami i jeździła do Dubaju. A teraz chce demaskować inne osoby? Sama tkwi w tym po uszy. Od siebie niech zacznie to rozliczanie.
Gościu
rok temu
Zgadzamy się, doda zrobiła"kariera" na sextasmie z kibla ,a później sprzedawała video jak pokazuje cycki za 1zl.Co to jest innego niż prostytucja.Nawet Video do Dzagi to soft porno.To jest to co wszyscy widzieli....a czego nie widzieli....to Dubaj pewnie przy tym to pikus
Najnowsze komentarze (176)
Nie,nie,nie.....
5 miesięcy temu
Każda kobieta pozująca prawie nago, prężąca się w pozycjach eksponujących jej często sztucznie powiększone " atuty", dodatkowo z "dzióbkiem" na ustach powinna kojarzyć się tylko z reklamowaniem się pań wykonujących najstarszy zawód świata. Niestety widok podobnych zdjęć stał się tak powszechny, że stają się normą i ludzie nie protestują. I nie chodzi w nich o jakieś wartości artystyczne. Te tupeciary, dla sławy i pieniędzy ( najczęściej nie mają wykształcenia i konkretnego zawodu), wpływają na myślenie, głównie mężczyzn, że kobieta służy zaspakajaniu ich najniższych potrzeb. A najgorsze jest to, że już młodziutkie dziewczynki zamieszczają swoje zdjęcia w różnych miejscach w internecie w skąpych strojach, z dzióbkiem. Rodzice muszą to widzieć i nie zabraniają. Późniejsze losy takich lolitek bywają tragiczne.
Eli
11 miesięcy temu
Po co się tak wygina? Ma męża a podobno media donoszą ze spotyka się z jakimś facetem. Mało dojrzałe. ..
Jam
11 miesięcy temu
Nie wiem dlaczego ale mnie Doda nie kręci i kropka.
Greta
rok temu
No rzeczywiście, po co w ogóle czepiać się takich rzeczy, to zwyczajnie niemiłe i jakieś niesprawiedliwe, niepotrzebne, uważam.
esta
rok temu
nieprawda. mozna zarabiac cialem i reklamowac rajstopy a mozna pracowac w agencji towarzyskiej, co za manipulacja, ze to samo bo "ciałem..."
Dodzia
rok temu
ja nie mogem tego przeżyć że Radzio ma syna z Rozenkową, taka zazdrość mnie wzieła że szok normalnie , ja wiem że to jest trudne dla mnie ale jak bardzo kocham Radzia choć wiem że on jest w snach moich księciem na białym koniu a naprawdę na gubałówkę piechotą szlam boso na sam skraj świata ludzkiego gdy on po skoku w bok odjechał i splunoł od niechcenia tak a ja w oleju robiłam przysiat i skłon w bok
Dodzia R.
rok temu
ja nie mogem tego przeżyć że Radzio ma syna z Rozenkową, taka zazdrość mnie wzieła że szok normalnie , ja wiem że to jest trudne dla mnie ale jak bardzo kocham Radzia choć wiem że on jest w snach moich księciem na białym koniu a naprawdę na gubałówkę piechotą szlam boso na sam skraj świata ludzkiego gdy on po skoku w bok odjechał i splunoł przez lewe ramię od niechcenia tak a ja w oleju robiłam przysiat i skłon w bok
Tik Tak i
rok temu
Kobietę dopadło klimakterium i musi udowadniać całemu światu,że jeszcze intensywnie uprawia seks. Pani Doroto Dodo ,w pani wieku to już tylko różaniec i dużo snu.
bEKvjXkb
taktak
rok temu
Dodon to juz jak Brezniew wyglada. Wielka glowa.
tak tak
rok temu
Dodon to juz jak Brezniew wyglada. Wielka glowa.
Dalej Dodon!
rok temu
Teraz relacja z kupą......3..2...1
Kradek
rok temu
Biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca. Nie wyśmiewajcie jej!
Orbit
rok temu
Mówcie co chcecie. Radek to klasa. Teraz wiadomo ma najpiękniejszą kobietę - Małgonię, przy której szczęście znalazł, więc się nią chwali. Zmądrzał, wydoroślał, kiedyś za czasów Dodona wygląd partnerki nie miał dla niego znaczenia, Dodon jak wiemy niestety nienachalnej urody i inteligencji, oszczędźmy biedulkę w dosadniejszym określaniu jej mizerii. A Gosia jest piękna, mądra, odpowiedzialna i jak widać to wystarczy do miłości i szczęścia. Tylko tyle i aż tyle.
Igor
rok temu
Myslenie o seksie starych ludzi typu Doda przyprawia mnie o mdłości.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKvjXkU
bEKvjXkV
bEKvjXkW
bEKvjXkX
bEKvjXkY
bEKvjXkD