Poniedziałek 15.10.2012

35-letni Paddy Kelly w Warszawie! PAMIĘTACIE GO?

Paddy Kelly Patrick Kelly The Kelly Family

35-letni Paddy Kelly w Warszawie! PAMIĘTACIE GO?

Pamiętacie jeszcze zespół The Kelly Family? W drugiej połowie lat 90-tych odnosił ogromne sukcesy w Europie, w Polsce mając ogromne rzesze fanów. Ich twórczość, mówiąc delikatnie, "nie przetrwała próby czasu". Dziś mało kto przyznaje się do bycia fanem Kelly Family czy Angelo :) Jeden z najbardziej popularnych członków zespołu, Patrick "Paddy" Kelly, w 2000 roku, w wieku 23 lat, przeżył poważne załamanie nerwowe. Odszedł z zespołu, a następnie wstąpił do klasztoru zgromadzenia świętego Jana we Francji. Przyjął wtedy imiona Jan Paweł Maria.

Dwa lata temu Paddy ogłosił, że występuje z klasztoru i wraca do muzyki. Nie zrezygnował jednak ze swojego zaangażowania na rzecz ruchów katolickich, które intensywnie wspiera. Nie zapomniał również o Polsce i (byłych?) fanach nad Wisłą - wczoraj zagrał podczas koncertu pt. Jan Paweł II - Papież rodziny.

Zobaczcie zdjęcia z występu i porównajcie je z tymi z czasów szczytu popularności Kelly Family. Przypomnijmy również największe hity zespołu. W grudniu Paddy skończy 35 lat.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5RGz5bw74Z9/


http://pudelek.wrzuta.pl/film/4P4tt8d41r9/


http://pudelek.wrzuta.pl/film/25yPrjY1Svl/


http://pudelek.wrzuta.pl/film/1W4sOk45FCn/

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (919)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 919
Odpowiedz
1239 32
zgłoś
paweł 15.10.2012 01:11
DAWNE CZASY
Odpowiedz
78 543
zgłoś
gość 15.10.2012 01:12
Tylko nawiedzeni ich sluchali....
Odpowiedz
45 412
zgłoś
gość 15.10.2012 01:12
co to za trole?
Odpowiedz
18 320
zgłoś
gość 15.10.2012 01:12
nie pamietamy
Odpowiedz
24 164
zgłoś
gość 15.10.2012 01:13
Oni przecież są RUDZI!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2857 61
zgłoś
1609 15.10.2012 01:13
Tak!! Kiedys się słuchało muzyki teraz tylko gołe cycki i przekleństwa!! Stare dobre czasy!!
Odpowiedz
138 10
zgłoś
gość 15.10.2012 01:13
Długie włosy, tamte czasy i styl życia...
Odpowiedz
1040 108
zgłoś
gość 15.10.2012 01:14
pamietam...pamietam....chociaż nie byłam ich wielką fanką....
Odpowiedz
119 3
zgłoś
gość 15.10.2012 01:14
hahahahha Paddy był najladniejszy z całej familii, w sumie nieźle się trzyma, ale fanką nie byłam..;))
Odpowiedz
65 3
zgłoś
gość 15.10.2012 01:14
ENDŻEEEEEL!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1740 39
zgłoś
gość 15.10.2012 01:14
to były czasy ;)
Odpowiedz
270 15
zgłoś
gość 15.10.2012 01:14
ja ich lubiłam!!!!!!!to nie wiocha!!!!!!wiocha to siwiec i donald tusk!!!
Odpowiedz
57 13
zgłoś
gość 15.10.2012 01:15
Ja byłam fanką N Sync!! Achhh to były czasy ;)))
Odpowiedz
83 8
zgłoś
gość 15.10.2012 01:16
Telewizja nas oglupia!!!!! Zczajcie ta cala Rozenek!!!!! To dzieje sie naprawde- jedna wielka sciema a program oglada masa ludzi!!!! Nie dajmy robic sie w balona i nie napychajmy kieszeni pseudocelebrytom!!!!
Odpowiedz
178 13
zgłoś
gość 15.10.2012 01:16
On ma w sobie coś ponadprzeciętnego. Moim zdaniem wygląda doskonale. Pewnie, że go pamiętamy.... :))))
Odpowiedz
164 8
zgłoś
gość 15.10.2012 01:19
Przyznaje bez bicia ze uwielbialam go, naczelne hottie poczatku lat 90tych!
Odpowiedz
13 137
zgłoś
gość 15.10.2012 01:20
Co to *** jest?!
Odpowiedz
1257 24
zgłoś
gość 15.10.2012 01:22
Są soba. Nikogo nie udawali. Grali z serca.
Odpowiedz
34 22
zgłoś
gość 15.10.2012 01:23
"Swiecil ogromne sukcesy" ????
Odpowiedz
12 21
zgłoś
gość 15.10.2012 01:24
gość:
gość: Ładny zespół Downa.
Down to choroba nie uzywaj tego slowa dla zartu- moze kiedys i tobie sie przytrafi- np. twoim dzieciom i wtedy nie bedzie ci do smiechu!!!!!!!!!!!!!
Ja kiedyś śmiałem się z zespołu Downa, będąc gejem, ale zrozumiałem, że mniejszości muszą się wspierać, a nie nienawidzić.
Odpowiedz
31 3
zgłoś
gość 15.10.2012 01:26
To byly czasy :)))))
Odpowiedz
7 91
zgłoś
gość 15.10.2012 01:26
swoim wyglądem mógłby skutecznie straszyć moich starych
Odpowiedz
41 3
zgłoś
gość 15.10.2012 01:27
gość:
gość:
gość: Ładny zespół Downa.
Down to choroba nie uzywaj tego slowa dla zartu- moze kiedys i tobie sie przytrafi- np. twoim dzieciom i wtedy nie bedzie ci do smiechu!!!!!!!!!!!!!
Ja kiedyś śmiałem się z zespołu Downa, będąc gejem, ale zrozumiałem, że mniejszości muszą się wspierać, a nie nienawidzić.
Down to nie mniejszosc to choroba! Co jest z wami ludzie?
Odpowiedz
67 5
zgłoś
gość 15.10.2012 01:28
I love you Paddy!
Odpowiedz
148 7
zgłoś
gość 15.10.2012 01:29
" Dziś mało kto przyznaje się do bycia fanem Kelly Family" - ja na pewno NIE, jestem ich fanką od 18 lat, a kto się zna na muzyce to wie, że Paddy nadal tworzy świetną muzykę :) jest po prostu boski :) dobra ale nie będę się tutaj rozpisywać bo tu nie niektórzy ludzie na tym poziomie co trzeba
Odpowiedz
22 6
zgłoś
gość 15.10.2012 01:29
No pewnie!!!! Piosenki nawet fajne, ale z czasem było obciachem ich słuchać!!! Wiadomo, że rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu, a oni w takiej kupie żyli i nie dziwo, że dostał załamania. Presja, koncerty, a i tak był najfajniejszy z tej całej dziwnej rodzinki.
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 15.10.2012 01:31
gość: " Dziś mało kto przyznaje się do bycia fanem Kelly Family" - ja na pewno NIE, jestem ich fanką od 18 lat, a kto się zna na muzyce to wie, że Paddy nadal tworzy świetną muzykę :) jest po prostu boski :) dobra ale nie będę się tutaj rozpisywać bo tu nie niektórzy ludzie na tym poziomie co trzeba
sprostowanie: NIE WSTYDZĘ SIĘ ICH miało być :)
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 15.10.2012 01:32
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Ładny zespół Downa.
Down to choroba nie uzywaj tego slowa dla zartu- moze kiedys i tobie sie przytrafi- np. twoim dzieciom i wtedy nie bedzie ci do smiechu!!!!!!!!!!!!!
Ja kiedyś śmiałem się z zespołu Downa, będąc gejem, ale zrozumiałem, że mniejszości muszą się wspierać, a nie nienawidzić.
Down to nie mniejszosc to choroba! Co jest z wami ludzie?
To jest problem z rodzinami dałnów, raz powiesz coś dobrego, to myślą, że im się wszystko należy. Zepchnąć ze skały te upośledzone potwory.
ty to dopiero jestes uposledzony
Odpowiedz
16 21
zgłoś
gość 15.10.2012 01:34
Paddy odjebało, kościół się za niego wziął i spędził ostatnie lata w pustelni aż się ciężko rozchorował. To naturalna reakcja organizmu na religię.
Odpowiedz
5 16
zgłoś
gość 15.10.2012 01:34
Jak ja ich nie znosiłam (ok. byłam za BB)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 919