Baby
|

Ariana Grande ma NOWEGO CHŁOPAKA! Na czas kwarantanny zaszyła się z nim w miłosnym gniazdku

45
Podziel się

Ukochany gwiazdki pop zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości i koleguje się z Miley Cyrus. Fajnie?

Ariana Grande ma NOWEGO CHŁOPAKA! Na czas kwarantanny zaszyła się z nim w miłosnym gniazdku
Ariana Grande i Dalton Gomez (East News, East News)

Ariana Grande to bardzo kochliwa gwiazda (prawie tak bardzo, jak Edyta Górniak). Gorące romanse oraz bolesne zerwania inspirują ją do nagrywania licznych utworów, które szybko zdobywają szczyty list przebojów. Kilka tygodni temu wokalistka została przyłapana na obściskiwaniu się z tajemniczym przystojniakiem w jednej z modnych knajp. Jak wynika ze śledztwa fanów piosenkarki, którzy są wyjątkowo aktywni na Twitterze, jej nowym wybrankiem jest Dalton Gomez.

Gwiazda póki co strzeże prywatności i nie pokazała w mediach społecznościowych twarzy nowego chłopaka. Na Instastories Ari pojawił się jednak filmik, na którym wytatuowany mężczyzna bawi się z jej psem i przesiaduje na kanapie. Wygląda więc na to, że Grande i Gomez wspólnie spędzają czas kwarantanny.

Kim jest nowy chłopak Ari? Dalton jest rozchwytywanym agentem luksusowych nieruchomości i działa przede wszystkim w Los Angeles. Jak możemy przeczytać na stronie firmy, w której pracuje, znajduje on najlepsze posiadłości na rynku i pokazuje je VIP-om. Nic dziwnego, że zdążył poznać śmietankę amerykańskiego show biznesu i imprezować z Miley Cyrus. Choć ma zamknięty profil na Instagramie i ewidentnie zależy mu, aby pozostać osobą prywatną, śledzi go kilku celebrytów oraz oczywiście sama Grande.

Myślicie, że Ariana zdecyduje się tym razem na niemedialny związek? To, czego nie zobaczymy w mediach społecznościowych gwiazdy, z pewnością usłyszymy na jej kolejnej płycie...

KOMENTARZE
(45)
EM12
6 dni temu
Ważne, że siedzą na chacie. Każdy chce być kochany- szczególnie młoda dziewczyna, więc szczęścia życzę.
Ggg
6 dni temu
Daje im miesiac.
Ona
6 dni temu
Zesralam się z wrazenia
Ludzie
6 dni temu
Nie glosujcie na faceta, ktory podczas meczu sam biega po boisku przy pustych trybunach. To zalosne i niegodne doroslego czlowieka a co dopiero prezydenta.
Drama
6 dni temu
Wasza hipokryzja jest tak wielka że uszami wam się wylewa, a jad wycieka otworem gębowym. Facetom też tak wyliczacie? To jej życie, jej ciało i jej jest ta część, która tak bardzo was interesuje. Wy lubicie jak ktoś wam pod kołdrę zagląda i wylicza? Może i jest gwiazdą, ale to niczyj interes, czy ma chłopaka czy nie i który to z kolei. Policzcie swoich. Po obwinianiu jej o śmierć narkomana który się po prostu zaćpał i jakże dojrzałym zachowaniu pana ex-narzeczonego należy jej się trochę szczęścia. Każdy chce być kochany. A porównanie do Edzi jest mocno nie na miejscu.
Najnowsze komentarze (45)
Wiercik
3 dni temu
Nie lubie porownania z pania Edyta. Jestem ciekawa jaki jest kalendarzk milosny osoby piszacej ten artykul?
kdrifof
4 dni temu
no...23 latek jako najlepszy agent nieruchomosci gwiazd. k...rwa chyba tatus jest a synek korzysta
Major
4 dni temu
dlaczego ma 6 palcow u lewej reki???
Max
4 dni temu
Niech ją dmucha aż spuchnie ropucha !!!!!!!!!!
Bubu
4 dni temu
Czy już przyjęła od niego między poślady, czy jeszcze nie? Ktoś się orientuje?
Gosc
5 dni temu
Nie znoszę tej kukły
XDD
5 dni temu
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
porażka
5 dni temu
Jaka ona jest sztuczna....
Użytkowniczka
5 dni temu
"kochliwa prawie tak jak Edyta Górniak" xD szukałam że śmiechu ʕ·ᴥ·ʔ ale nie że coś bo lofciam cię pani Edyto
gosc :)
5 dni temu
Ludzie, ile wy macie w sobie jadu. Wy byscie tylko wierzyli temu Pudelkowi. Nikt nie potwierdzil tej plotki a wy juz chamskie komentarze i wyzywanie. Ogarnijcie sie wreszcie. Ariana wam nic nie zrobila a wy ja hejtujecie. Zazdroscicie jej? Wyzywanie jej od dzi*ek i d*p nic wam nie da.
Lili
5 dni temu
Ale to jeszcze dzieci...
nick
5 dni temu
Dlaczego na pierwszym zdjęciu jest biała a na drugim czarna 😮
Pablo
5 dni temu
Trzeba życzyć szczęścia. Ariana na nie zasługuje. To bardzo zdolna mądra pracowita młoda piękna kobieta. Wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Mam nadzieję, że jeżeli jest to prawda to w końcu sobie ułoży życie. Trzymajmy za nią kciuki jako człowieka i artystkę i nie oceniamy.
Mlmkm
5 dni temu
Nie za młody na agenta nieruchomości? Bogaci rodzice załatwili robotę 🙈