Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matthew Perry w podstawówce... pobił Justina Trudeau!

35
Podziel się:

Okazuje się, że chodzili do jednej szkoły. "Zazdrościłem mu sukcesów sportowych, nie jestem z tego dumny" - przyznał w show Jimmiego Kimmela.

Matthew Perry w podstawówce... pobił Justina Trudeau!
bEKJCZGZ

W minioną środę Matthew Perry, znany z roli Chandlera w serialu Przyjaciele, był gościem talk show Jimmiego Kimmela, w którym zdobył się na zaskakujące wyznanie. Przyznał bowiem, że w podstawówce… pobił przyszłego premiera Kanady, Justina Trudeau.

Okazuje się, że aktor, który wychowywał się w Ottawie, uczęszczał z przyszłym premierem do tej samej szkoły podstawowej Rockcliffe Park w zamożnej dzielnicy miasta. Nie przyszło mu wtedy do głowy, że kolega, któremu zazdrościł sukcesów sportowych, zajdzie kiedyś tak wysoko.

Przypomniał mi to mój przyjaciel Chris Murray, który też był wtedy w piątek klasie - wspominał Perry. Właściwie to obaj pobiliśmy Justina... Poszło chyba o to, że był świetny w sporcie, a my byliśmy zazdrośni.

bEKJCZHb

Matthew zapewnił, że "nie jest dumny" z tego incydentu.

Ja się tym nie chwalę, to okropne, byłem głupim dzieciakiem - przyznał.

Zażartował jednak, że w jakiś sposób mógł przyczynić się swoim zachowaniem do tego, że Trudeau osiągnął później tak wiele.

Możliwe, że przyczyniłem się do tego, że się zawziął w sobie i pomyślał: "Będę ponad tym, pewnego dnia zostanę premierem!" - żartował.

bEKJCZHh

Przedstawiciele z biura Trudeau zapytani, czy chcą jakoś skomentować tę sprawę, nie udzielili odpowiedzi.

Myślicie, że premier nadal ma żal do "Chandlera"?

bEKJCZHi
bEKJCZHj
bEKJCZHC
KOMENTARZE
(35)
gość
5 lata temu
Szok, są w jednym wieku!
Gość
5 lata temu
Dzis mam 25 urodziny!!! Proszę, dajcie kciuki w górę :)
Gość
5 lata temu
a jak ro niby mieli skomentować? dzieci maja niestety swoje wybryki. kocham Chandlera, bawil mnie tyle lat!
bEKJCZHD
gość
5 lata temu
W szkole kilku uczniów się nade mną znęcało, zawsze gdy im odwalałem, bo byłem silniejszy, to zawsze ja musiałem przepraszać i to była moja wina, gdy oni szli do nauczycieli, a gdy nauczyciele widzieli co oni mi robią, to na to nie reagowali. Jestem już dorosły, a nadal mnie to męcz i jestem zły na tych nauczycieli
gość
5 lata temu
urodziny masz, jest piątek a ty zbierasz na pudlu łapki w górę, idź na imprezę 😛
Najnowsze komentarze (35)
Gość
5 lata temu
Chandler byl klasowym dupkiem
gość
5 lata temu
nie mozna tak tlumaczyc znecania sie, pognebimy go, to moze wiecej osiagnie w zyciu... jak ktos jest gnebiony to albo osiagnie bardzo bardzo duzo albo wrecz przeciwnie nic. w skrajnych pzypadkach takie osoby popelniaja samobojstwo. kim sa ludzie znecajacy sie, aby w ogole decydowac o czyims losie. smutne to
ociulwamchodz...
5 lata temu
Nie są w jednym wieku! Dlaczego minusujecie poprawne komentarze, w których ludzie piszą, że Perry jest dwa lata starszy, co jest PRAWDĄ?!
gość
5 lata temu
Trudeau zniszczy Kanadę, piękny kraj czytajcie - W szkołach promuje się dewiacje — oczywiście w imię walki z prześladowaniem. Dzieci uczone są od przedszkola, że rodzina to pojęcie względne, że wszyscy i wszystko może stanowić rodzinę, a im dziwniej, tym lepiej. W imię tolerancji i wolności media koncentrują się na propagowaniu wszelkich odchyleń od normy. W szkołach podstawowych zatrudnia się coraz więcej reprezentantów ruchu LGBTQ. Znany jest przypadek, że w jednej z publicznych szkół podstawowych w Toronto wychowawca klasy zerowej, zadeklarowany transwestyta, namawiał kilkuletnich chłopców, aby na lekcje przychodzili ubrani w sukienki. Psychiatrzy mówią, że chłopcy mający takie doświadczenia w tak młodym wieku będą mieli duże problemy z rozwojem własnej tożsamości płciowej w wieku dojrzewania. Inne przyszłe skutki tych oburzających działań są na razie nieznane.
gość
5 lata temu
Trudeau zniszczy Kanadę, piękny kraj czytajcie -
Gość
5 lata temu
JUSTIN JEST SEXY!!! 😍😻❤🍭🍬😘
Gość
5 lata temu
Może ktoś przypomni w czym podpadł Polakom pan premier Kanady 😯
gość
5 lata temu
Na pierwszym zdjęciu z prawej wypisz - wymaluj Płaszczak z Ucha Prezesa :)
bEKJCZHv
gość
5 lata temu
ten drugi przystojniejszy, może mu tego zazdrościli, w podstawówce to dzieciaki leją się na potęgę, muszą się wyhasać, spożytkować nadmiar energii
gość
5 lata temu
Dobrze zrobił, bo ten lalusiowaty chloptaś, to tragedia Kanady.
gość
5 lata temu
Zwykły bałwan i k*****a, trzeba być naprawdę niezrównoważonym żeby obnosić się z czymś takim. Co nastepne, chwalenie się że się człowieka zabiło?
gość
5 lata temu
łaaaał, jest taki męski i w ogóle cool. parcie na szkło poziom master. karma wraca i pewnego dnia być może powróci
gość
5 lata temu
Beznadziejna próba dowartościowania się i zwrócenia na siebie uwagi, czemu takie wynurzenia mają służyć?
Gość
5 lata temu
Jery niby klamie
Oferty dla Ciebie
bEKJCZIo
bEKJCZIp
bEKJCZIq
bEKJCZIr
bEKJCZIs
bEKJCZHX