Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trzepiecińska chce zemsty na niewiernym mężu!

1164
Podziel się

Uważa, że facetowi, który ją zdradził, nic się nie należy. Zabierze mu wszystko?

Trzepiecińska chce zemsty na niewiernym mężu!
bEqluAER

Joanna Trzepiecińska stara się za wszelką cenę zniechęcić byłego męża do dalszej walki o podział wspólnego majątku. Nie pojawiła się na trzech pierwszych rozprawach. Na czwartej oświadczyła, że nie zamierza się niczym dzielić, a szczególnie domem na Mazurach, na którym jej byłemu mężowi Januszowi Andermanowi najbardziej zależało.

Podarował go Joannie na początku ich znajomości - poinformował Rewię bliski znajomy skłóconych małżonków. Kiedy Joanna urodziła synów, martwiła się, że w razie jakiegoś nieszczęścia do nieruchomości i ziemi, które nabywali wspólnie, jakieś prawa mógłby rościć sobie syn Andermana z pierwszego małżeństwa. Dlatego nalegała, by wszystko zapisywać na nią. Dla Janusza dom na Mazurach ma wartość sentymentalną. Marzył, że tam osiądzie i będzie pisał. Gdyby Joanna przyjęła propozycję i stawiła się na pierwszy termin wyznaczony tuż po rozwodzie, pozostałyby już wyłącznie kwestie związane z wychowaniem dzieci. Przecież nie wyobraża sobie chyba, że Janusz po 15 latach małżeństwa, w które wniósł sporo środków, po prostu odejdzie z niczym.

Wygląda jednak na to, ze aktorka właśnie do tego zmierza. Urazy i złość po romansie męża z dziennikarką, Kamila Drecką, jeszcze się nie zabliźniły.

bEqluAET

Joanna mówi dziś, że gdyby wiedziała, że będzie żądał czegokolwiek, nie zgodziłaby się na tak szybkie zakończenie ich małżeństwa - mówi koleżanka aktorki. Uważa, że Janusz nie wytrzyma tej walki ani finansowo ani psychicznie. I skoro związał się z Kamilą, dla świętego spokoju w końcu zrezygnuje z roszczeń.

Trzepiecińska jest zdecydowanie w bojowym nastroju. Przekonał się o tym dzwoniący do niej dziennikarz, którego potraktowała dość ostro: To nie wasza sprawa! Nie jesteście sądem, żeby mnie o to pytać.

Jak uważacie, czy zdrada powinna kosztować faceta wszystko, na co pracował całe życie? A może coś mu powinna zostawić?

bEqluAFu
KOMENTARZE
(1164)
gość
12 lat temu
i dobrze:)
ivss
12 lat temu
Facet dobrze wiedział co robi zdradzając żonę na boku, powinien za to zapłacić, bo to ona teraz zostaje z dziećmi i zmarnowanym życiem.
gość
12 lat temu
dobrze robi!! wiernosc slubowal dran jeden!! poza tym maja wspolne dzieci, wiec niech kobieta walczy o zabezpieczenie ich bytu, bo mezus widac plodny i zaraz nastepnych kandydatow do spadku natrzaska!
bEqluAFv
gość
12 lat temu
Lubie ja. Dobra aktorka i sympatyczna osoba. Szkoda ze czuje sie az tak zraniona i pamietliwa... Nie powinna jednak obstawac az tak bardzo za dobrami materialnymi - podzial i rozstanie, swiety spokoj wazniejszy, Pani Joanno. Zycze wlasnie spokoju ducha i umiejetnosci wybaczenia, zostawienia za soba, w przeszlosci tego co zle. Krzywda to jest nasza interpretacja, to my sami tak odbieramy zachowania, slabosci innych. A czasami to zamach na nasze granice...
gość
12 lat temu
bardzo dobrze, Aśka!!! Tak 3maj i nie daj się!!!
Najnowsze komentarze (1164)
gość
5 lata temu
Wyszła za starego dziada dla forsy, a gdy nie chciała z nim współżyć to znalazł sobie inną. Teraz ma preteks żeby przejąć jego majątek. Rursko parszywe.
gość
5 lata temu
Widziały gały co brały. Poleciałaś na pieniądze to teraz zamknij japę i nie udawaj świętej.
Justyna
5 lata temu
Goli i bosi tacy faceci powinni zostawać.
gość
6 lat temu
nochal do obciecia i marna aktoreczka - nie lubie jej .........
chaussures ni...
6 lat temu
When i would normally acknowledge, in such a case really somewhat simple. Additionally, Wikipedia has are available a lengthy techniques since it ended up being bashed intended for letting people in order to alter information, there are many clubs associated with moderators that trail as well as deal the various flaws usual end users help make any time adding/editing any wiki write-up. [url= nike blazer pas cher[/url]
moncler bambi...
7 lat temu
Recovery efforts will continue. But Jane Lubchenco, the head of the National Oceanic and Atmospheric Administration, says most of the oil in the Gulf of Mexico is now gone. [url= bambino[/url]
nike air max ...
7 lat temu
Incredible! thnx youtube audio as well as similar artist! that's just about all the things i want! Big thank you! [url= air max pas cher[/url]
c
8 lat temu
parszywa baba nikt nie moze z nia wytrzymac nikt nie chce z nia pracowac
bEqluAFn
c
8 lat temu
parszywa baba nikt nie moze z nia wytrzymac nikt nie chce z nia pracowac
gość
10 lat temu
jak pracował skoro zdradzał???
kibicka
10 lat temu
zdrada to znaczy odchodzę - więc von
gość
10 lat temu
Ma dziwke niech sie cieszy!!! hahaah
on_u niej
10 lat temu
Ależ ona brzydka !!
gość
10 lat temu
lubie pania super babka z pani.wywalic i pozbawic .dziwie sie temu facetowi no przeciez to taka fajna kobieta
...
Następna strona
bEqluAFP