Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jaworowicz wyszła za mąż i... została pozwana!

325
Podziel się

Znana dziennikarka została pozwana przez byłych uczestników jej programu "Sprawa dla reportera". Za "nierzetelność dziennikarską".

Jaworowicz wyszła za mąż i... została pozwana!
bCzMwtDp

O ślubie Elżbiety Jaworowicz wiedzieli tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina. Kameralna ceremonia, która odbyła się kilkanaście dni temu, była ukoronowaniem 15-letniego związku dziennikarki z Eugeniuszem Mleczakiem. Poznali się podczas uroczystości wręczenia dyplomów Benemerenti, nagrody Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. Oboje byli jej laureatami. Po opuszczeniu wojska w stopniu majora, Mleczak zajął się biznesem oraz działalnościa Stowarzyszenia Akademia Złotego Wieku, którego jest wiceprezesem.

Niestety, Jaworowicz nie mogła nacieszyć się miesiącem miodowym. Kiedy ona przygotowywała się do ślubu, osoby zarzucające jej brak obiektywizmu w prowadzonym przez nią programie _**Sprawa dla reportera**_ zakładały stowarzyszenie i przygotowywały pozew sądowy. Jaworowicz została oskarżona o nierzetelność dziennikarską. Stowarzyszenie żąda także od TVP by podczas każdej emisji umieszczała pasek o treści: _**Osoby wypowiadające się w programie, robią to na własne ryzyko i mogą za swoje słowa odpowiedzieć przed sądem. Radakcja bowiem nie bierze za nie odpowiedzialności**_.

To dla Jaworowicz ogromny cios. Przez 24 lata poruszała na antenie bardzo kontrowersyjne tematy, zachowując przy tym nieskalaną reputację, która z biegiem lat stała się jej najcenniejszym kapitałem zawodowym. Pozew sądowy może oznaczać poważną rysę na jej wizerunku.

bCzMwtDr
bCzMwtDS
KOMENTARZE
(325)
gość
10 lat temu
Czy jakikolwiek proces o NIERZETELNOŚĆ toczy się przeciwko Olejnik???
gość
10 lat temu
Pięknie się starzeje...
gość
10 lat temu
Co za hamidla ja oczerniają, ta kobieta jest jak zloto.
bCzMwtDT
gość
10 lat temu
NIE - przecież zupełnie już nie wolno pokazywać złodziejstwa, chamstwa, oszustwa, podłości. Polska jest wszakże - zieloną wyspą - na mapie Donalda - obok Grecji. Po co nam takie programy? przecież jest super, więc o co chodzi?
gość
10 lat temu
jest świetna :)
Najnowsze komentarze (325)
LEŚNY DRAB
3 lata temu
OGLĄDAM JEJ K***S PROGRAM
LEŚNY DRAB
3 lata temu
Z******TY PROGRAM SPRAWA DLA REPORTERA
Gość
4 lata temu
Najlepsza z najlepszych. Super dzienikarka Wide ludziom pomogła i eksperci włączenie w pomoc w żadnym programie tego nie ma trochę TVN UWAGA TYLKO BARBIE AGRESYWNI I ZA DUŻO SENSACJI ALE TEŻ SUPER RZETELNA STACJA
gość
6 lat temu
Byłem w tym programie. Jedna wielka manipulacja. Poszkodowany nie dostaje pomocy tylko wychodzi jak z deszczu pod wielką rynnę. Już dowiedziałem się dlaczego nie pomaga, wystarczy przeglądnąć internet.
jl;m;olm p;ok...
7 lat temu
mafyugppuj-jopppjoikjoi hoohoihikninubbnibubinuhynb9iynon knji9okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkj
gość
7 lat temu
I****i z was,którzy łykacie wszystko jak te Pelikany tak ,tak Tusk winny wszystkiemu.Jaworowicz skrzywdziła wiele osób oczerniając ich w swoim programie i nie jest taka święta wiele osób na nia się szykuje w sadzie wiec pomyślcie trochę a nie nakrecacie się tym co w telewizorze usłyszycie i myślicie ,ze wszystko to prawda
gość
7 lat temu
je programy wzruszaja mnei do lez, jakym miala kupe kasy, to bym pomagala wszystkim tym biednym ludziom przedstawianym w sprawie dla reportera
gość
7 lat temu
..jeszcze się nie narodził, kto by każdemu dogodził.....niestety ......
bCzMwtDL
gość
7 lat temu
..jeszcze się nie narodził, kto by każdemu dogodził.....niestety ......
riko
7 lat temu
nie mogę dłużej patrzeć i słuchać jak ta kobieta zachowuje się w programie " Sprawa dla reportera" zaprasza gości ( ekspertów ) i nie dopuszcza ich do wypowiedzenia się, tylko bez przerwy im przerywa, dziwię się że jeszcze przychodzą do jej programu. Trochę kultury kobieto...
gość
10 lat temu
Ona kelnerowała na tym przyjęciu?
gość
10 lat temu
ludzie myślą, że jak pójdą z czymś do prasy, telwizji to rozwiążą się ich problemy, tymczasem w ponad połwoei przypadków to raczej działa w drugą stronę. ...w tym programie, wszystkich goni czas, strony przeciwne wchodza sobie w słowa, nikt nie dokańcza tego, co cche powiedzieć, bo nie ma czasu na rozgadywanie się. lubię panią jaworowicz, jest stowrzona do tego zawodu i nie dopatrzyłam się w jej programach barku obiektywizmu.
gość
10 lat temu
Pani Elu tak trzymac prosze nie zwazac na tych podgryzaczy oni zawsze sie ujawniaja pierwsi mysle ze jak najwiecej tego zla trzeba na swiatlo dzienne wyciagac niech sie maja na bacznosci.Wiecej takich ludzi nam trzeba.
gość
10 lat temu
uwazam ze jest rewelacyjna kobieta i niech pokaze cala prawde o beszczelnych poczynaniach baku i komornikow i reszcie.Widac wyraznie ze sitwy lokalne czuja sie zagrozone przez program P.Jaworowicz niech czuja mores.
...
Następna strona
bCzMwtEn